PDA

View Full Version : Да отслабнем заедно!



gabito1995
09-03-2010, 12:31
Така.Аз съм момиче на 15 години.Тежа 60 кг при ръст 158см.Реших да се взема в ръце и да не свърша като дебела 20 годишна,която цял живот не се е харесвала и не е била харесвана.Искам да си променя живота,защото заради кг ми не можех да правя каквото искам.Когато карах колело в парка ми се подиграваха и ме блъскала,когато исках да се науча да играя баскетбол идваха и ми взимаха топката.Ако бях по-слаба никой нищо нямаше да ми казва.Жалко,че всичко зависи от външния вид.Сега мисленето ми е променено и за да оправя живота си трябва да започна да се харесвам.
Реших да направя 90 дневната диета,защото ми изглежда най-подходяща за моята възраст.Ето меню за първият ден(ако може да кажете дали става).
1 ден.
8:00 - Плод/Плодов сок
12:00 - Сирене на миковълнова,салата
16:00 - По-малко от количеството на обяда.

Ако огладнея ще пия сок в 10:00,14:00 или след 16:00 до 20:00.

От упражненията ще правя Pump it up и ще бягам и ще скачам колкото мога.(около 10-15 м. бягане и 2-5 м скачане на въже,защото съм в лоша форма )

Ще има ефект,нали?

П.С:Смятам да се запиша на Баскетбол-тъкмо ще порастна малко на ръст 8-)

sunflower132
09-03-2010, 12:35
Мисля, че ще има ефект. Продължавай в същия дух.... :)

IfeTyy
09-03-2010, 12:52
ако го спазваш наистина ще има ефект определено!

gabito1995
09-03-2010, 12:54
Мерси :) .Аз от утре почвам,защото ядох неща,който определно не са по диетата :D Вчера бягах 10 мин. и сега прасецът ме боли :(

bloodysunrise
09-03-2010, 13:06
Ужас, ти на практика нищо не ядеш. Пробвай НВД ( не че имам някакъв опит), но по-добре се посъветвай - пиши тука, хората са надеждни - http://www.google.bg/#hl=bg&source=hp&q=bb-team&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=64b20a4e8103a446 .

gabito1995
09-03-2010, 13:06
А има ли нещо,което може да ми препоръчате.Както да не се яде след 16:00 например.Днеска набирам инфо и после я прилагам :-D

gabito1995
09-03-2010, 13:07
Ужас, ти на практика нищо не ядеш. Пробвай НВД, пиши тука, ще ти дадат добри съвети - http://www.bb-team.org/ .
ами какво да ям?Не мога да си пържа пържола.Ям това,което има вкъщи-сирене

iiordanova
09-03-2010, 13:09
90 дневната диета , първия ден е белтъчини. Салатата не може.

xWandereRx
09-03-2010, 13:50
мани баскетбола, за ръст не помага
в 4ти клас и аз ходих и сега на 18г още съм по - ниска от всички, които познавам :D :D
иначе диетата сигурно ще ти помогне, не мисля, че имаш нужда от свалянето на много килограми
а диетата и аз мисля да я пробвам, но преди бала 8-)

zlatnata_ribkaaa
09-03-2010, 16:22
Много е хубаво , че си толкова надъхана и решена , с позитивно мислене и много воля придружена с постоянство ефекта няма да закъснее . Можеш да ядеш салата в белтъчния ден , стига да е зеленчукова , а не с картофи . Грешно е да не ядеш нщо след 16 ч. метаболизма се забавя , когато не се приема храна на малки порции и често , а и все пак ако хипотетично ставаш в 9 и последното ти хранене е било в 16 ч. на миналия ден , оставяш организма си без никаква храна 18 ч.... . Вечеряй до 19ч. максимум и след това ,ако късно вечерта огладнееш и нали са минали определените часове хапни някакъв плод или зеленчук . Бих ти препоръчала филмчетата на Били Бланкс - Тае-бо дават наистина голям резултат аз лично ги правя 4 пъти седмично и два дни( Пъмп ит ъп , 10 мин. solution ) , скачай на въже , но най-доре ХИЙТ отнема ти много малко време около 15 мин. и изгаряш калориий , колкото за 40 мин. с обикновено скачане . Върти обръч , ако имаш време най-добре по 30 мин. и прави коремни преси и други подобни упражнения стига да имаш време и желание , остави си поне един ден в седмицата в който да не правиш нищо просто за пълна почивка психична и физическа . Не се отказвай , дори да няма видим резултат първия месец пък даже и втория понякога нещата стават бързо друг път по-бавно всичко зависи от организма . Успех и надявам се да съм ти помогнала :) .

gabito1995
09-03-2010, 16:27
Мерси на всички =).Какво е "ХИЙТ"? 8-)
Ами ако разделя храната:
11:00 - Закуска
13:00 -междинно
15:00 -обяд
17:00-междинно
19:00 - вечеря
А упражненията:
10:00:Бягане,скачане
16:00 : Pump it up
22:00 :коремни преси,клякания

Обаче ако ме болят мускулите след 1-вата тренировка няма да бягам вечерта.

Така по-добре ли е?

gabito1995
09-03-2010, 16:28
Нямам обрач и не мога да въртя 8-)

gabito1995
09-03-2010, 16:57
Нямам обрач и не мога да въртя 8-)

smilelady
09-03-2010, 17:10
съветвам те да пиеш повечко вода :) :) :) :)

eminemfenka
09-03-2010, 17:14
Eвала за куража! Успех : )

katericArofl
09-03-2010, 17:25
Eвала за куража! Успех : )

идеята не е кураж.. РЕЗУЛТАТИТЕ веча са..

Нама да стане, така както си си го намислила с тая ТЕЖКА физическа активност. Започни по-полека, защото такава мускулна треска ще имаш после 1 седмица няма да можеш да мръднеш..

bloodysunrise
09-03-2010, 18:13
Така е. Гледай да го правиш това 3-4 пъти в седмицата и то през ден почивка. Между другото, ако ти е достатъчно здрав корема, зарежи коремните, а давай вдигания на крака от легнало положение.

gabito1995
09-03-2010, 18:34
Ако правя само сутрин и вечер нещата,а Pump it up през 2 дена и в петък да ми е без упражнения ден?

otlichnichkata
09-03-2010, 19:10
Хей аз също я почвам от утре, тъкмо ще се подкрепяме :D

RalittyYy
09-03-2010, 19:36
Мила прави си физическата активност както ти прецениш, а не слушай какво ти казват с по - леки. Знам, че е редно с по малко да започнеш и после постепенно да увеличаваш натоварването, на все пак ти си усещаш как си и си преценяваш колко можеш да издържиш и какви са последиците от това. Но ако те притеснява, че ще имаш мусколна треска пий един аналгин и нищо няма да те боли, гарантирам.
Между другото ще следя темата ти защото и аз имам нужда да сваля тук-там някой килограм, защото съм 172-3 и тежа около 65 килограма и имам малко коремче, и трябва да го сваля. Аз няма да правя Pimp it up защото немога да им запомна движенията :-D :lol: Но инече си скачам, правя коремни преси, клякам, Не спазвам никаква диета просто ям каквото има вкъщи НО по малко колкото да не ме боли корема :D И НЕ се отказвам от сладичкото ( вафлички или шоколод ), защото съм пристрастена към тях и си ям сладко, но по малко колкото да си задоволя желанието за сладко. Та с голямо удоволствие ще следя темата :D И успех и на двете ни с свалянето на килца :D :D 8-) :lol:

ri41
09-03-2010, 20:57
хубаво си се решила, но диетата е излишна, малко или много е разделно хранене и като го спреш може да си върнеш свалените кг, просто спри вредните храни/всички знаем кои/ и си тренирай колкото искаш, пий аспирин, за да нямаш мускулна треска в началото и разбира се ще следим темата,пиши за резултати, успех!

bebe7o
09-03-2010, 21:01
Не го пий тоя сок! (освен ако не е прясно изцеден!!!) Всички са пълни с консерванти и захар. Пий вода. Много вода. Или чайчета от време на време.


П.П. Т'ва в случай , че искаш стриктно да спазваш всичко. Ако пиеш от време на време едва ли ще е фатално.

gabito1995
09-03-2010, 21:04
Аспирина свърши 8-)
Смятам да я правя,защото ще постигна по-бързо резултати пък и от нея съм чувала добри отзиви.Като е гарга да е рошава.С упражнения и диета 8-) .

Ще пиша тука,надявам се и другите,който споменаха,че ще я правят или че имат да отслабват и правят диета или ограничения от вредна храна ;)

Успех на всички отслабващи.Дано да станем фиданки 8-)

galet0
09-03-2010, 21:21
[quote="otlichnichkata"]Хей аз също я почвам от утре, тъкмо ще се подкрепяме :D[/quote

+++++ И аз почвам от утре

RalittyYy
09-04-2010, 07:47
Успех на всички отслабващи.Дано да станем фиданки 8-)

Ехее.. докато станеме фиданки всички диети и упражнения ще сме ги научили наизуст :D Между другото що не си купиш кантар? :lol: Хем за тонос, хем ще си следиш колко си отслабнала. :D Аз другата или по - пругата седмица ще си купя :lol: Ей така за да следя колко ми остава до „Фиданството“ 8-) :lol:

katericArofl
09-04-2010, 07:54
Успех на всички отслабващи.Дано да станем фиданки 8-)

Ехее.. докато станеме фиданки всички диети и упражнения ще сме ги научили наизуст :D Между другото що не си купиш кантар? :lol: Хем за тонос, хем ще си следиш колко си отслабнала. :D Аз другата или по - пругата седмица ще си купя :lol: Ей така за да следя колко ми остава до „Фиданството“ 8-) :lol:

Да.. тва па е най-полезното. Да стоиш цял ден да се качваш и слизаш от кантара. Виж, ако баба ти, леля ти, съседката от долния етаж имат и се тегли веднъж седмично.

А за физическата активност съвета от рода на '' не ги слушай бла бла'' не ни слушай, следващите 3 дни вместо да си праиш упражнения ще се чудиш как да станеш..

dydka
09-04-2010, 07:57
Аспирина свърши 8-)
Смятам да я правя,защото ще постигна по-бързо резултати пък и от нея съм чувала добри отзиви.Като е гарга да е рошава.С упражнения и диета 8-) .

Ще пиша тука,надявам се и другите,който споменаха,че ще я правят или че имат да отслабват и правят диета или ограничения от вредна храна ;)

Успех на всички отслабващи.Дано да станем фиданки 8-)


дано дано хаха мен от 13 сега ме чака глада ноември свалих за 1 месец 17 кг от тогава задържам мързи ме пак да почна ,но от 13 започвам имам още 10 кг иначе от 1 година ще стане септември не съм яла сладко,тестяно,но от безалкохолното не се отказах.

britzy
09-04-2010, 08:40
Аспирина свърши 8-)
Смятам да я правя,защото ще постигна по-бързо резултати пък и от нея съм чувала добри отзиви.Като е гарга да е рошава.С упражнения и диета 8-) .

Ще пиша тука,надявам се и другите,който споменаха,че ще я правят или че имат да отслабват и правят диета или ограничения от вредна храна ;)

Успех на всички отслабващи.Дано да станем фиданки 8-)


дано дано хаха мен от 13 сега ме чака глада ноември свалих за 1 месец 17 кг от тогава задържам мързи ме пак да почна ,но от 13 започвам имам още 10 кг иначе от 1 година ще стане септември не съм яла сладко,тестяно,но от безалкохолното не се отказах.
ОООМГ тва е супер вредно зА един месец толкова :shock: :shock: :shock: :shock:

колко си била,колко си сега??????

dydka
09-04-2010, 08:45
Аспирина свърши 8-)
Смятам да я правя,защото ще постигна по-бързо резултати пък и от нея съм чувала добри отзиви.Като е гарга да е рошава.С упражнения и диета 8-) .

Ще пиша тука,надявам се и другите,който споменаха,че ще я правят или че имат да отслабват и правят диета или ограничения от вредна храна ;)

Успех на всички отслабващи.Дано да станем фиданки 8-)


дано дано хаха мен от 13 сега ме чака глада ноември свалих за 1 месец 17 кг от тогава задържам мързи ме пак да почна ,но от 13 започвам имам още 10 кг иначе от 1 година ще стане септември не съм яла сладко,тестяно,но от безалкохолното не се отказах.
ОООМГ тва е супер вредно зА един месец толкова :shock: :shock: :shock: :shock:

колко си била,колко си сега??????

то,че е вредно вредно е щях да издържа два месеца но издържах месец и 3 дена и ме приеха в спешното всеки божи ден фитнес и пълен глад кафета и цигари и сокове.Така ме и оперираха после и от тогава задържам а не питай колко съм била смао ще кажа ,че 60 трябва да стана . никога не бих позвлолила да надебелея пак нз но.... имам здравословни причини ,но не е там работата ,който казва ааа едиси кой имал проблем (Всичко е до мозъка) излизам на кафе сега като се прибера ще пиша

Lovegood
09-04-2010, 09:16
dydka, не те познавам, но трябва да си тъпа като теле.
С глад, диети и простащини си се вкарала в болница, оперирали са те и нищичко не ти е влезнало в миличката главица щом пак ще се подлагаш на такова нещо. И 17 килограма за 1 месец - както и да го погледнеш ще дойде момента, в който няма да можеш да караш само на кафе и сок и ще има да си ги взимаш обратно. :)
Като имате нужда да отслабнете поне го правете постепенно и нормално. :?

zlatnata_ribkaaa
09-04-2010, 11:37
Ами като нямаш обръч здраве да е и без него може , потърси в гугъл упражнения за корем , крака и тн . Коремните преси по-добре ги прави сутрин , но важното е да са поне 3 вида , защото класическите не са най-доброто решение , ако правиш само тях . ХИЙТ тренировка представлява следното , значи можеш да я използваш за трениране по много начини , най-ефикасно е тичането и скачането на въже . За начало скачаш 3 мин. с нормално темпо след тези три минути започваш : 30 сек. даваш всичко от себе си просто максимума от възможностите си след това 30 сек. нормално темпо и така 10 пъти , накрая след като нали си изкараш 10те серии скачаш 2 мин. за нормализиране на пулса , сърдечната дейност и дишането . Същото е с бягането и тн. Тази тренировка , като цяло се използва от спортистите и активно занимаващите се със спорт , защото не е лесна за изпълнение и може да е опасна , ако не си в добро физическо здраве . Ти ще усетиш как се чувстваш след нея , а и ако ти е мн. изморително не е нужно да са точно 30 сек . може да са 20 или 10 сек. , а пък ако много напреднеш можеш да си ги увеличиш на 1 мин. и така .
Но наистина дава резултат и стопява много бързо подкожните мазнини , който не могат да се стопят само с упражнения . ДАно да разбереш нещо от обяснението ми :D :D

dydka
09-04-2010, 12:42
dydka, не те познавам, но трябва да си тъпа като теле.
С глад, диети и простащини си се вкарала в болница, оперирали са те и нищичко не ти е влезнало в миличката главица щом пак ще се подлагаш на такова нещо. И 17 килограма за 1 месец - както и да го погледнеш ще дойде момента, в който няма да можеш да караш само на кафе и сок и ще има да си ги взимаш обратно. :)
Като имате нужда да отслабнете поне го правете постепенно и нормално. :?

тъпа или умна повярвай не съжалявам хората с месеци свалят толкова кг нямам време да се влача толкова време ...вредно е да ,но... всеки сам си избира.сега на 13 понеже се местя в шумен да уча почвам за последно и после спирам ще съм изпълнила това,което 19 години се тутках и тутках.това е

nymphetaminegirl9
09-04-2010, 12:52
Би трябвало да има ефект :Р можеш да пробаш и с каланетиката , тя е за конкретни мускулни групи и можеш да си я правиш вкъщи ... има и филм4ета и статии колкото искаш :-D сравнително бързо по4ва да има резултат .
относно яденето по-добре не по4вай да изпробваш разни диети ами просто малко намали порциите и се постарай да не пиеш много газирано , да не ядеш много мазно и сладко и ще има ефект :P

Lovegood
09-04-2010, 14:31
dydka, не те познавам, но трябва да си тъпа като теле.
С глад, диети и простащини си се вкарала в болница, оперирали са те и нищичко не ти е влезнало в миличката главица щом пак ще се подлагаш на такова нещо. И 17 килограма за 1 месец - както и да го погледнеш ще дойде момента, в който няма да можеш да караш само на кафе и сок и ще има да си ги взимаш обратно. :)
Като имате нужда да отслабнете поне го правете постепенно и нормално. :?

тъпа или умна повярвай не съжалявам хората с месеци свалят толкова кг нямам време да се влача толкова време ...вредно е да ,но... всеки сам си избира.сега на 13 понеже се местя в шумен да уча почвам за последно и после спирам ще съм изпълнила това,което 19 години се тутках и тутках.това е

А дали няма да съжалиш, ако пак влезнеш в болница и не излезеш жива от там? Кой ще те гледа тогава колко си свалила и кой ще ти вика "евалата"? :?
Махайте се с тия диети, яжте и се движете...

heiress
09-05-2010, 09:46
И аз мисля да се присъединя към теб. От днес и аз започвам със свалянето на килограми. Успех.
:)

sladkotykate
09-05-2010, 14:55
Успех на авторката и всички останали.Аз също се присъединявам към вас и се надявам да постигна желаното.

0409
09-05-2010, 15:28
прави 3 пъти седмично Тае Бо :wink:

akinom
09-05-2010, 16:46
Ох.. Всичко най- добро е най- трудно постижимо.. Най- голям ефект има само едно единствено не6то и. повяржай ми адски е трудно. Трябва да имаш страшно силна воля, за да издържиш или да си много стриктен човек с подреден график и всичко ще ти се нареди..
та.. говоря за метода, при който изгаряш същото количество калории, колкото приемаш.. да се храниш по малко, но по често ( така правят много манекенки ) и естествено най- късно до 19:00.. :( какво да ти кажа, ако имаш желание, воля и ВЯРА ще се справиш..

BabySun
09-05-2010, 16:58
аз съм чувала че ако изядеш еда паржола ще надебелееш по малко от колкото ако изядеш 1 филия хляб :-) така съм чувала :wink:

dydka
09-05-2010, 18:09
аз съм чувала че ако изядеш еда паржола ще надебелееш по малко от колкото ако изядеш 1 филия хляб :-) така съм чувала :wink:

майка ми пита ,а ако изядеш една пържола с една филия хляб тогава какво ще стане :D понеже чета тука на глас форуми хах

RalittyYy
09-05-2010, 18:53
аз съм чувала че ако изядеш еда паржола ще надебелееш по малко от колкото ако изядеш 1 филия хляб :-) така съм чувала :wink:

майка ми пита ,а ако изядеш една пържола с една филия хляб тогава какво ще стане :D понеже чета тука на глас форуми хах

Ми тогава ще ги изядеш на половина :D и Все едно нищо не си яла :lol:

RalittyYy
09-05-2010, 19:07
Мисля, че ако правим това http://zamunda.net/details.php?id=110669&hit=1 + коремни преси + клакания + ядене но по малко, колкото да се заситиш,а не колкото да преядеш - ще е = на http://www.slusham.com/img/rumiana_krysteva.jpg е не точно като нея, но почти и БЕЗ корем, но с малко стрии :D Но тях ще ги криете като се мажете със свинска мас ( така съм чувала ) :D или кремове против стрии или пък със фон дьо тен или пудра и др глупости, ако се притеснявате, че ги имате, ама след като отслабнеш така се получава ( и след като надебелееш пак същото се получава) :-o :D Та УСПЕХ :wink: От утре почвам та ги правя тия работи, та Дано има ефект 8-) :lol: :---) :-|

heiress
09-05-2010, 19:08
Успех на авторката и всички останали.Аз също се присъединявам към вас и се надявам да постигна желаното.

Ще го мъчим заедно, пък най- вероятно ще стане.

RalittyYy
09-05-2010, 19:14
О, определено ще си го мъчем заедно, и най важното е да има резултат :D :)

mimssss
09-05-2010, 19:21
една приятелка за един месец отслабна много .. след всяко хранене [сутрин,обяд,вечер] ядеше по една зелена ябълка,НО задължително зелена и се опитваше след 18 часа да не яде нищо и наистина имаше ефект :wink:

galencetoo
09-06-2010, 11:43
браво на теб, че си решила да се стегнеш и да свалиш излишните кг. аз лично от доста време мисля да започна диета, но нямам нужната воля .. :oops: аз съм 160 и 52кг, искам да стана поне 49, но с моя мързел няма да е скоро .. :D

heiress
09-06-2010, 23:33
О, определено ще си го мъчем заедно, и най важното е да има резултат :D :)
Дано да има. Аз вече 2-ри ден си ям нискокалорични храни, започнах с фитнеса и си взех добавки. А ти до къде си? :P

BolnotoMomche
09-07-2010, 01:06
ще ти пусна,кажи къде и кога само. Ще се радвам да отслабнем заедно :) :)