PDA

View Full Version : обеци с щипки



nkostova
09-03-2010, 13:15
Здравейте! аз от много време искам да си продупча ушите за да нося обеци, но майка ми я е страх и не ми дава. затова искам да ви попитам дали знаете къде продават обеци със щипки(леля ми има такива) и да ми кажете какви приблизително са цените. предварително Ви благодаря за отговорите ви!!! :)

Princessani
09-03-2010, 13:19
Здравейте! аз от много време искам да си продупча ушите за да нося обеци, но майка ми я е страх и не ми дава. затова искам да ви попитам дали знаете къде продават обеци със щипки(леля ми има такива) и да ми кажете какви приблизително са цените. предварително Ви благодаря за отговорите ви!!! :) не е задължително ,да се пробиваш ,аз имам сребърни с магнит (поставят се без да се пробиваш) мога да ти ги продам .

nkostova
09-03-2010, 13:32
не е задължително ,да се пробиваш ,аз имам сребърни с магнит (поставят се без да се пробиваш) мога да ти ги продам .

с магниг? не съм чувала за такива но сигурно има. Откъде си ги купила?

xWandereRx
09-03-2010, 13:44
с магнит много лесно се губят, а тия дето ги искаш не са ли старомодни вече, баба ми навремето имаше само такива :D
а ти на колко си, че майка ти ще ти казва кво да имаш на ушите си? 8-)

IfeTyy
09-03-2010, 14:00
провери в магазините, където се продават попринцио обеци, но не съм много сиг дали ще намериш. аз имам такива, но са едни перлени и много стари, но пък много красиви 8) а за магнитните наистина мн лесно се губят и аз съм имала

mecheeeee
09-03-2010, 14:23
Имам няколко такива обеци в темата ми ( виж в подписа) :)

По принцип мога да правя и по поръчка , но незнам дали имам още такива щипки ... трябва да потърся :) :-)

SmilezZz
09-03-2010, 15:05
Аз тези с щипките не мога да ги понасям..
Много лесно ги губя,ама както и да е..
Може да си намериш почти навсякъде..
В Кафланд оня ден видях такива..Но в магазините,
в които принципно продават обеци - има най-различни..

xWandereRx
09-03-2010, 16:16
най - добре вземи си закачи по една щипка за пране, тъкмо ще минеш тънко и ще си оригинална 8-)

Princessani
09-03-2010, 16:50
с магнит много лесно се губят, а тия дето ги искаш не са ли старомодни вече, баба ми навремето имаше само такива :D
а ти на колко си, че майка ти ще ти казва кво да имаш на ушите си? 8-) Аз ходих на дискотека с тях и си са раздавах на дансинга и изобщо не са мръднали ,незнам защо си мислите ,че се губят :?

mecheeeee
09-03-2010, 16:58
и аз имах такива с магнит ... но и аз си изгебих едната ... закачи ми се на косата , падна и не я намерих :(

xWandereRx
09-03-2010, 17:14
с магнит много лесно се губят, а тия дето ги искаш не са ли старомодни вече, баба ми навремето имаше само такива :D
а ти на колко си, че майка ти ще ти казва кво да имаш на ушите си? 8-) Аз ходих на дискотека с тях и си са раздавах на дансинга и изобщо не са мръднали ,незнам защо си мислите ,че се губят :?
и аз имах, и всички ги загубих, а трябваше да са ми на ушите :lol:

vIKToriYa
09-03-2010, 22:08
и аз като остналите имах магнитчета бяха страшно красиви но загубих едната и до там.. а тея които са на клипсчета зявиси как са направени могат да са по-стегнати може и по-хлабави ... би трябвало да има все още...

m1nik
09-03-2010, 23:28
ако бях на теб досега да съм е надупчила сто пъти.. 2 дупки кфо толкова ;//

Sham
09-04-2010, 08:29
ако бях на теб досега да съм е надупчила сто пъти.. 2 дупки кфо толкова ;//
алергия?
//обици на клипси правят изключииииително рядко, защото всички са с пробити уши (от всички магазинчета за неща в София, само в 2 съм виждала по един модел обици на клипс (за последните 2 години), като съм почти сигурна, че са на 1 автор)
едните са тези:
http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/PIC_2004-3.jpg
другите бяха изтеглени от "пазара", поради липса на търсене

ПП: но клипси продават по магазините, така че можеш да си правиш и преправяш обици;

dydzzz
01-22-2011, 15:10
майкоо не ти дават да се продупчишш ;оо а смятай ако поискаш на езика , пъпа или някъде дрр ... ;;о леле :grin: :grin: :grin:

dydzzz
01-22-2011, 15:11
ако бях на теб досега да съм е надупчила сто пъти.. 2 дупки кфо толкова ;//
++ :razz: