PDA

View Full Version : Трябва и двамата да го искат



Titanic_baby
09-03-2010, 13:31
На какво мнение сте.. винаги ли когато в 1 семейство или връзка ,когато мъжът поиска секс жената е длъжна да му направи кефа дори тя да не го иска толкова :( Аз съм на мнение ,че и 2-те страни трябва да го искат,но това момчето да притиска момичето ,когато тя няма желание е като изнасилване.Вие как смятате и как действате във вашата връзка?

Princessani
09-03-2010, 13:37
На какво мнение сте.. винаги ли когато в 1 семейство или връзка ,когато мъжът поиска секс жената е длъжна да му направи кефа дори тя да не го иска толкова :( Аз съм на мнение ,че и 2-те страни трябва да го искат,но това момчето да притиска момичето ,когато тя няма желание е като изнасилване.Вие как смятате и как действате във вашата връзка? Ми според мен ,когато не го искат и двамата няма смисъл да го правят, както съм казвала много пъти една връзка не е само да се чукат ,едва много сериозна връзка трябва да се основава и на разбиране междо полувинките и това да насилваш приятелката си незнам какъв мъж трябва да е :x ,лично аз не бих правила секс ,само защото той иска :( ,има и много други неща които можем да правим .(Ще му направя една свирка да му мине и толкова :D )

ChalgaBoy
09-03-2010, 13:54
(Ще му направя една свирка да му мине и толкова :D )
Повече трябва да зимат пример от тебе :D

по темата: ами тъпо е да насилваш приятелката ти за секс и т.н. Когато тя не желае нещо ,не бива да го правиш (за жалост сме малко хората които се интересуват от това какво желае и харесва отсрещната страна) Когато на мен ми се е правело секс , винаги съм намеквал или съм бил директен с момичето отсреща и като получа отрицателен отговор не се натискам за моето. Кво му е лошото да теглиш една ръчна сам в къщи...

Gentelman завинаги !

Princessani
09-03-2010, 13:57
(Ще му направя една свирка да му мине и толкова :D )
Повече трябва да зимат пример от тебе :D

по темата: ами тъпо е да насилваш приятелката ти за секс и т.н. Когато тя не желае нещо ,не бива да го правиш (за жалост сме малко хората които се интересуват от това какво желае и харесва отсрещната страна) Когато на мен ми се е правело секс , винаги съм намеквал или съм бил директен с момичето отсреща и като получа отрицателен отговор не се натискам за моето. Кво му е лошото да теглиш една ръчна сам в къщи...

Gentelman завинаги ! хахах по -добре да не земат пример от мен ,че на много лошо ще се научат :D ,ми така де това ,че два души са заедно неозначава ,че не може да си направи една ръчна сам понякога или тя един скреч понякога (самозадоволяване) :D

ChalgaBoy
09-03-2010, 14:00
хахах по -добре да не земат пример от мен ,че на много лошо ще се научат :D ,ми така де това ,че два души са заедно неозначава ,че не може да си направи една ръчна сам понякога или тя един скреч понякога (самозадоволяване) :D

Правилно ,че може по сяко време (да не говорим ,че и на всяко място) но след време играта СОЛО писва ,а и самия полов акт си е по ви висше изживяване :)))

Princessani
09-03-2010, 14:02
хахах по -добре да не земат пример от мен ,че на много лошо ще се научат :D ,ми така де това ,че два души са заедно неозначава ,че не може да си направи една ръчна сам понякога или тя един скреч понякога (самозадоволяване) :D

Правилно ,че може по сяко време (да не говорим ,че и на всяко място) но след време играта СОЛО писва ,а и самия полов акт си е по ви висше изживяване :))) така си е

kremen4eto
09-03-2010, 14:15
То зависи колко % НЕ го искам. Ако са много, няма да го правим. Ако не знам искам ли не искам ли, може би ще го направя. Ако нещо ме боли и въобще не ми се прави, пак го правя, щото от секса много болежки минават :D Ако не ми се прави секс, няма да ми се прави и свирка, пък и ако са нек'ви прищевки, по-добре удоволствие и за двамата, отколкото само за него. :P

ChalgaBoy
09-03-2010, 14:22
То зависи колко % НЕ го искам. Ако са много, няма да го правим. Ако не знам искам ли не искам ли, може би ще го направя. Ако нещо ме боли и въобще не ми се прави, пак го правя, щото от секса много болежки минават :D Ако не ми се прави секс, няма да ми се прави и свирка, пък и ако са нек'ви прищевки, по-добре удоволствие и за двамата, отколкото само за него. :P

Имам едно допитване към тебе... как преценяваш колко % не ти се прави секс... искам да знам може да ми се наложи някой път да пресметна :D :razz: :razz:

FreakBitch
09-03-2010, 14:25
Ако желанието не е и от двете страни, не бива да се прави каквото и да било. Нечестно е, спрямо едната половинка, която прави нещо, едва ли не, против волята си, само за да угоди на партньора си.
До сега обаче не ми се е случвала подобно нещо. Дори да съм в анти-секс настроение, не знам как, но успява да ме накара, сама да го искам, едва ли не да си го прося..

пп: това е да си млад и разгонен.. :lol:

kremen4eto
09-03-2010, 14:27
ChalgaBoy, виж сега, то не е за всеки :P Ми как бе? Понякога не ти се прави защото нямаш настроение, друг път направо не можеш да се мръднеш от леглото (примерно от умора). Иначе аз си имам специален калкулатор. :P :P

Аз тъкмо мислех, че съм написала нещо смислено, ти се бъзикаш с мен. :D

ChalgaBoy
09-03-2010, 14:31
ChalgaBoy, виж сега, то не е за всеки :P Ми как бе? Понякога не ти се прави защото нямаш настроение, друг път направо не можеш да се мръднеш от леглото (примерно от умора). Иначе аз си имам специален калкулатор. :P :P

Аз тъкмо мислех, че съм написала нещо смислено, ти се бъзикаш с мен. :D

:-P :-P :-P :-P :-P който си го може си го може :-P :-P :-P :-P :-P

Относно коментара на FreakBitch : Дори да съм в анти-секс настроение, не знам как, но успява да ме накара, сама да го искам, едва ли не да си го прося..

Това е лесно когато познаваш половинката си и знаеш какво и харесва :p

DarkTemplar
09-03-2010, 15:03
Случвало ми се е както на мен да не ми се прави, така и на половинката ми. И в двата случай обикновено играе компромиса в името на секса и взаимното удоволствие. :D

JakesInsanity
09-03-2010, 15:28
Случвало ми се е както на мен да не ми се прави, така и на половинката ми.
И на мен така. Естествено, че трябва да има желание и от двете страни. Иначе не е особено яко освен ако не си падате по изнасилвания.

NeverTheSame
09-03-2010, 16:44
Е, то това е ясно.Има случаи обаче,когато просто на мен не ми се прави,но приятеля ми много иска и тогава нямам нищо против да се `жертвам` за неговия кеф.Като се понатискаме малко и на мен ми идва диво желание ;d

Princessani
09-03-2010, 16:55
Случвало ми се е както на мен да не ми се прави, така и на половинката ми.
И на мен така. Естествено, че трябва да има желание и от двете страни. Иначе не е особено яко освен ако не си падате по изнасилвания. от къде знаеш може и да има някой изнасилвачи някъде тук :lol: :lol: :lol: :D

x3eme
09-03-2010, 17:22
секс без желание не се получава
В сериозна връзка секса не е просто секс.

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 19:18
Животът си е твой и никой не трябва да те кара да правиш нещо,което не желаеш...Ако не ти се прави просто няма да правиш...
Иначе,понякога и на мен хич не ми се прави,ама като той дойде да ма разгони и гледай к'во става :D :D