PDA

View Full Version : Какво значи това? :(



teenshit
09-03-2010, 15:25
Има едно момче което аз обожавам от малка и му го показвам по всякакви начини но той се държи странно с мен ....
Моите приятели казват че ме харесва...
Дали е вярно????? :oops:

Claymore
09-03-2010, 16:55
Ами ние да не сме ясновидци? :oops:

xrusinka
09-03-2010, 16:56
Ние от къде да знаем, питай го .. НЕ СМЕ ВРАЧКИ!!!!!!!! :-x

ibojilow
09-03-2010, 18:42
Ние от къде да знаем, питай го .. НЕ СМЕ ВРАЧКИ!!!!!!!! :-x
Недей с такава агресия.. :? Само виж колко добре го е написал Claymore. Не си и никаква за да и се караш :oops:

А по темата : Питай го просто.. Кажи му аз те харесвам така и така, ами ти? и това е .. Ако стане браво, ако не стане друг..

LipSy
09-04-2010, 13:31
Кажи му, че го харесваш и че имаш някакви чувства към него. Поговорете си и туко-виж е станало това, което чакаш! :)

teenshit
09-04-2010, 13:57
Знам че не сте ВРАЧКИ и затова просто ви питам вие какво мислите

xSANYAx
09-04-2010, 14:27
Хахах.. :? Първо,заглавието ти на темата няма нищо общо с въпросът ти,в който няма никакъв смисъл и това е защото сигурно не си чувала за учебник по литература или книга,освен списание за чалга звезди.. както и да е.Според мен темата е за ключ,защото няма никакъв смисъл 'обожавам едно момче,показвам му го,той се държи странно а приятелките ми смятат че ме харесва' ако толкова искаш да получиш съвет,поне се постарай да направиш смислено изречение,така че и ние аджеба да разберем какъв ти е проблемът! :)

Gamedzilla
09-06-2010, 09:07
Аз съм Нострадамус, и да според мен той те харесва. :D

NeENormalen
09-06-2010, 10:29
То да ти кажа всички хора се държат странно ... дай някакъв пример как се държи в дадена ситуация... тогава ще ти кажем :)

SmilezZz
09-06-2010, 10:35
В какъв смисъл се държи странно ?
Наистина дай пример,защото така нищо не
ни е ясно..
Или пък директно отиваш казваш му,че го
харесваш и го питаш дали и той има същите
чувства.. (:

Innocente
09-06-2010, 12:20
Питай го заащо се държи странно.

Bukmopu
09-06-2010, 18:03
Какво значи,че се държи странно?Поне да беше дала малко повече инфо...
Това `странно` поведение може да означава,че те харесва и не знае как да действа,но може и да значи,че не те харесва и се притеснява,че не отговаря на чувствата ти и не знае как да се държи вече с теб.
Едва ли ще се намери някоя врачка тука да ти каже точно как е... :?

Di
09-06-2010, 19:22
Иди на гадател.Лека вечер




ИДИОТИ!

teenshit
09-07-2010, 21:15
Хахах.. :? Първо,заглавието ти на темата няма нищо общо с въпросът ти,в който няма никакъв смисъл и това е защото сигурно не си чувала за учебник по литература или книга,освен списание за чалга звезди.. както и да е.Според мен темата е за ключ,защото няма никакъв смисъл 'обожавам едно момче,показвам му го,той се държи странно а приятелките ми смятат че ме харесва' ако толкова искаш да получиш съвет,поне се постарай да направиш смислено изречение,така че и ние аджеба да разберем какъв ти е проблемът! :)
Със заглавието имах предвид какво значи държанието му
Няма нужда да се държите гадно с хората
Ето ви пример:
С мен е мил (когато сме насаме) но при приятели се ме пренебрегва
А и когато му кажа нещо лично по скайп например колко го обичам т.н. той го изпява на приятелите си

teenshit
09-07-2010, 21:15
Хахах.. :? Първо,заглавието ти на темата няма нищо общо с въпросът ти,в който няма никакъв смисъл и това е защото сигурно не си чувала за учебник по литература или книга,освен списание за чалга звезди.. както и да е.Според мен темата е за ключ,защото няма никакъв смисъл 'обожавам едно момче,показвам му го,той се държи странно а приятелките ми смятат че ме харесва' ако толкова искаш да получиш съвет,поне се постарай да направиш смислено изречение,така че и ние аджеба да разберем какъв ти е проблемът! :)
Със заглавието имах предвид какво значи държанието му
Няма нужда да се държите гадно с хората
Ето ви пример:
С мен е мил (когато сме насаме) но при приятели се ме пренебрегва
А и когато му кажа нещо лично по скайп например колко го обичам т.н. той го изпява на приятелите си