PDA

View Full Version : Как да ги разкарам



bet3to
09-03-2010, 15:10
Искам да ви попитам има едно момиче, което няма фр и непрекъснато се разхожда с баба си. Та около преди 2-3 седмици дойдоха у нас да ме викат. Лелее незнаех къде да се скрия и все пак излязох и баба й ми каза сега да изляза аз казах че неискам. След 2-3 дена пак идват аз пак неизлязох - искаха ми телефона - дадох го. След 2-3 дена пак идват :Д:Д:Д Не ми разбрали една цифра от тела казах им коя е. На др ден ми звънят да ходя в тях. Хич не ми се ходеше ама отидох. И от тогава не са ме викали ама пак ше дойдат. Кажете няква причина да си измисля та повече никога да не дойдат :Д:Д. А пък на всичкото отгоре ми каза че от първи ТРЯБВА да почна да преговарям и то с тях - това всичкото баба й ми го казва , а пък ако карам колело с нея тряя съм с каска - леле майкоо направооо лудиии. :Х:Х:Х

NiKo0o
09-03-2010, 15:17
:D:D Ами кажи,че вече си се разбрала с някви твои Фр да преговаряте. :X

Claymore
09-03-2010, 15:51
Казваш й, че често изпадаш в нервни кризи и в яда си можеш да направиш нещо на бабиното детенце и повече няма да те пуснат до нея. Подметни го ей така, не като предупреждение ами като нормална част от диалога.

StilianStoqnov
09-03-2010, 15:54
Кажи че обичаш фелациото и че постоянно искаш да се натискаш с момчета:D

NiKo0o
09-03-2010, 15:59
Кажи и че си обратна :D

bet3to
09-03-2010, 18:33
Кажи и че си обратна :D
АМа проблема е че май и тя е обратна :D:D

Claymore
09-03-2010, 18:40
Кажи и че си обратна :D
АМа проблема е че май и тя е обратна :D:D

Е тогава трябва да ни запознаеш с нея. :oops:
:razz:
Ами като е обратна изключваш неговия съвет, за да не стане мазало ще последваш другите 3 съвета. :)

bet3to
09-03-2010, 18:44
Кажи и че си обратна :D
АМа проблема е че май и тя е обратна :D:D

Е тогава трябва да ни запознаеш с нея. :oops:
:razz:
Ами като е обратна изключваш неговия съвет, за да не стане мазало ще последваш другите 3 съвета. :)

Абе и те не са мн оригиалнии , не че аз ше измисля нш оригиналноо :D :D

smiley98
09-04-2010, 08:20
Виж знам че мойеш да ме помислиш за луда но аз мисля че ако помогнаш на това дете да си открие приятели то няма вече да ходи с баба си или да идва вас да "преговаряте". Опитай! :razz:

bet3to
09-04-2010, 08:29
Виж знам че мойеш да ме помислиш за луда но аз мисля че ако помогнаш на това дете да си открие приятели то няма вече да ходи с баба си или да идва вас да "преговаряте". Опитай! :razz:

Да да аз за мен немога да си намеря пък камоли за нея. Проблемът е в нея - тя неможе никъде без баба си. Като отидох в тях бяхме в нейната стая сами двете и ако аз не я заговарях тя нямаше ни6то да каже убедена съм. После взе една китара да ми посвири(между другото свири хубаво) , обаче трябваше баба й да е там иначе нее. Мн е странна