PDA

View Full Version : Възмотен...



mechetobarni
09-03-2010, 15:11
Добър ден. Днес най-накрая убедих един приятел който много харесва 1 момиче да говори с нея и да я покани на среща . Той е свестен не е нито хубав нито грозен , но има тъйнаречените любовни дръжки няма корем или нещо друго . Та отишъл при нея заговорил я говорили си и накрая я попитал дали иска да отидат на кино . Тя му отговорила " Еми не мерси не е че си грозен или нещо но не ми харесваш заради паласките . " прикоето той се обърнал и си тръгнал. Това е на кратко не искам да удължавам темата защото иначе никой няма да си направи труда да чете.
И сега ми е много любопитно всяко момче което има такъв проблем трябва да се гръмне ли ? Има ли момиче което да не му пука как изглежда момчето а какъв характер има ?

FuckedUp
09-03-2010, 15:15
Еми.. :? Момичето е било просто повърхностно..Не е единственото момиче. Не е края на света. Горе главата и да..има такива момичета :)

Justify
09-03-2010, 15:17
Има ли момиче което да не му пука как изглежда момчето а какъв характер има ?

Нема такова животно,поне в сегашните поколения няма.А и му кажи на приятелят ти да не се засяга много много,и аз имам коремче пък ми е през оная работа,ако не е тая ще е следващата и така.

mechetobarni
09-03-2010, 15:21
Това е проблемът че той приема всичко на вътре . Дори на майтап по някой път съм му казвал това онова и след това го виждам че ме гледа с бялото на окото :Д и сега тази като му е казала такова нещо...

valdesbg
09-03-2010, 15:24
Приятеля ти е грозен. Очеизвадно.

Момичетата гледат характера след като са те харесали на външен вид. Както правиш и ти.

Други въпроси?

radeberger
09-03-2010, 15:29
Ако това му е чак такъв проблем трябва да започне да действа.

Иначе за момичето - недорасла пикла. :) Тя сигурно си търси някой от ония плейбойчета.

StolenBliss
09-03-2010, 15:35
ВъзмУтен**

И тва че тя не го е харесала не трябва да го комплексира. Тя не ама ще има такива, които ще го харесат. За всеки влак си има пътници, за всяко гърне-похлупак ;)

sasha_90
09-03-2010, 15:38
Приятелят ти хич да не съжалява.Тя го е отрязала-->не са един за друг.

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 15:47
Да се гръмне и кажииииии :smt034 :smt020 :smt020 :smt021 :smt021 :D Вярно е ,че първо трябва да харесаме момчето на външен вид,но примерно ако опознаем характера му преди това може да направим изключение-външността НЕ е най-важното...Пък оная мадама да ходи да пасе трева и да си търси Мистър Перфектен...
К'во като има коремче,мноо важно..И моя приятел има и то големичко,ама аз си го харесвам :-) Предпочитам да барам мекичко :D (е,за други неща не важи :D :-D :-D :-D )

ScarletBite
09-03-2010, 15:55
Приятелят ти да се съобразява с нивото си. Като е с паласки и очевидно непривлекателен - да си търси такова момиче. Ако иска красавица с изваяно дупе - да се напъне малко във фитнеса. 8)

Justify
09-03-2010, 15:59
Приятелят ти да се съобразява с нивото си. Като е с паласки и очевидно непривлекателен - да си търси такова момиче. Ако иска красавица с изваяно дупе - да се напъне малко във фитнеса. 8)

Яко си повърхностна :?

valdesbg
09-03-2010, 15:59
А и друго.. ти сводник ли си на момичето че убеждаваш момчето да иде при момичето? Той нещо като вободна воля и избор няма ли?

Justify
09-03-2010, 16:05
А и друго.. ти сводник ли си на момичето че убеждаваш момчето да иде при момичето? Той нещо като вободна воля и избор няма ли?

Аз мисля ,че му е вдъхвал кураж не ,че го е карал насила.

Момчето може и да има комплекс заради дръжките,затова да се е обърнал и да си е заминал,аз ако бях щех да я напраа на 2 стинки. 8-)

z1p0
09-03-2010, 16:05
Пичове, само аз ли незнам какво е това паласки. :D

Blessed666
09-03-2010, 16:10
Хм, не си заслужава да приемаш толкова навътре думите на човек, който проявява такова отношение към теб. Ако някой тръгне да ми изтъква някакви физически недостатъци, като причина да не иска да излиза с мен, такава майна ще му тегля, че свят ще му се завие. Хората, които ме оценяват заради самата мен, са тези, които заслужават вниманието ми.

bebe7o
09-03-2010, 16:11
Има ли момиче което да не му пука как изглежда момчето а какъв характер има ?


Е при положение, че тепърва са се опознали за какъв характер говорим?! И добре излезли са, поговорили са си и какво? От това тя може да разбере той какъв характер има ли? Еми естествено, че не. За да го опознае и да разбере що за човек е трябва време и първото което е трябва като външност да й допада. Явно не й харесва как изглежда и съответно не иска да го опознава по-добре. Всички гледат първо външния вид. Който го отрича не знам кой залъгва. При всички е така. Факт.

FuckedUp
09-03-2010, 16:13
Пичове, само аз ли незнам какво е това паласки. :D
Чичко Гугъл - бързо и лесно :D

Justify
09-03-2010, 16:13
Пичове, само аз ли незнам какво е това паласки. :D

Любовни дръжки,за тях се хващаш като гресираш жената на задна. 8)

Blessed666
09-03-2010, 16:18
Факт е, че първото впечатление се базира на външния вид. Но дори и човек да не ти хареса на пръв поглед, това не значи, че няма да те впечатли с нещо друго. Това обаче няма как да стане, при положение, че си го отрязал мигновено. По този начим пропускаме много стойностни хора, и въпроса не се свежда само до връзките, а и до много ценни приятелства.

z1p0
09-03-2010, 16:21
Xaxaxa, много ташак да имаш такива неща, гъзе :razz:

FreakBitch
09-03-2010, 16:28
Само аз ли си мисля, че теб са отрязали, а не 'твой приятел' ? :-o
Това е детинско..
Ениуей, тя е киФфлИчкКааа, ама с ш0колАдД
Външния вид е важен, особено за първото впечатление. Ако не се чувства привлечена от теб, не можем да я виним. Обаче доста брутално те е отрязала ''.. не ми харесваш заради паласките'' :shock: Пресвета Божия Майко! Тя май си няма и идея как се реже момче по по-деликатен начин.
Или просто се прави на кучка, щОтуУ си мислии, че е Якааа!

malkataa
09-03-2010, 16:34
Ами виж сега аз винаги гледам момчето като характер, но проблема при мен е, че рядко попадам на свестни. А колкото до това момиче сигурно е някоя кифла, която не заслужава вниманието му :)

eminem213
09-03-2010, 16:38
Има ли момиче което да не му пука как изглежда момчето а какъв характер има ?

Нема такова животно,поне в сегашните поколения няма.А и му кажи на приятелят ти да не се засяга много много,и аз имам коремче пък ми е през оная работа,ако не е тая ще е следващата и така.
:? това не е вярно

По темата - момичето обръща внимание и на маловажните неща - или просто не е знаела как да го одреже, защтото за мен това не е причина!

bigshitpoppin
09-03-2010, 16:45
Пичове, само аз ли незнам какво е това паласки. :D

Погледни при чичо Гугал...

GossipGirl89
09-03-2010, 16:48
Ако той самият не се харесва такъв, какъвто е нека се задейства и да премахне ненужното. Ако пък ли се възприема, да не му пука изобщо. Момичета всякакви има икао не е тази скоро ще дойде друга, която ще го оцени като човек :)

ScarletBite
09-03-2010, 17:18
Приятелят ти да се съобразява с нивото си. Като е с паласки и очевидно непривлекателен - да си търси такова момиче. Ако иска красавица с изваяно дупе - да се напъне малко във фитнеса. 8)

Яко си повърхностна :?
Изобщо даже.

cinderella_gugutka
09-03-2010, 17:43
вече и аз съм възмутена :o

tuzaro
09-03-2010, 17:49
не мога да дам мнение майна, аз с тва тяло за грях и глава за бизнес не ми са правили такива проблеми

Smrazqvashta
09-03-2010, 17:53
Каквато и да е поне е била честна.

SuNsEt
09-03-2010, 17:55
Егати грубиянката...пфф нямам думи. :?

7227
09-03-2010, 18:02
Колко са му големи паласките на този човек,че чак да не иска да излезе с него на киноо ? :shock:

BloomF
09-03-2010, 18:08
Каквато и да е поне е била честна.

+

Авторе, а аз съм възмОтена от правописа ти..

FuckedUp
09-03-2010, 18:09
Колко са му големи паласките на този човек,че чак да не иска да излезе с него на киноо ? :shock:

Сега като каза ми светна..Пълна лигла е тая.Все едно ще й пречат паласките на момчето..Тя да не иска ня'къф дето да му прозира коремната преса през тениската? Bullshit. Тъпа кифла..

7227
09-03-2010, 18:11
Много е зле това момиче и е супер ограничена :razz: Как може така бе,тя да не би да е супер модел?

BarneyStinson
09-03-2010, 19:20
Такива момичета винаги си намират майстора.Кво ти дреме,като порасне нема да може да си седне на задника като харесва само плейбой.

loliii
09-03-2010, 19:32
Не казвам, че момчетата трябва да се охранват, ама не е кой знае какъв проблем да има коремче или паласки или квото и да е. Момичетата искаме да ни приемат с недостатъците, пък не можем да приемем момче, което и без това като сложи широка блуза нищо не му личи. :? Ще се намери мадама и за него. А ти не се възмущавай толкоз.

MaLkaTa_LaDy
09-03-2010, 19:34
Приятелят ти да се съобразява с нивото си. Като е с паласки и очевидно непривлекателен - да си търси такова момиче. Ако иска красавица с изваяно дупе - да се напъне малко във фитнеса. 8)

Яко си повърхностна :?
Просто казва истината. Всички гледаме външния вид, но някои претендират, че не са повърхностни.

kombarka
09-03-2010, 20:34
Първо... Темите, водени от името на "един мой приятел" ми са до болка познати. Сещаш се.

Второ.. Дори и да е така.. Това си е негов проблем. Ти като негов приятел трябва да му вкараш малко самочувствие и да го накараш да забрави за неприятната случка.. А вместо това какво?! Започваш да се чудиш "защо всички са еднакви?.." и да тъпкаш на едно място.

Я се стегни.

magita
09-03-2010, 21:10
Има ли момиче което да не му пука как изглежда момчето а какъв характер има ?

Нема такова животно,поне в сегашните поколения няма.А и му кажи на приятелят ти да не се засяга много много,и аз имам коремче пък ми е през оная работа,ако не е тая ще е следващата и така.


обаче ми е интересно дали вие харесвате някое момиче само заради характера... :]] Като няма такова "животно" момиче, се чудя вие какво правите по тоя въпрос :]]

xNiKx
09-03-2010, 22:36
мдааа абсолютно съм сигурен, че не говориш за себе си, а наистина за твой приятел и просто си се сетил да пуснеш тема за неговите проблеми, щото много те е грижа за него.

dimi93
09-03-2010, 23:32
Ами да но пък и той като се вижда и се знае какъв е каде се вре?

dimi93
09-03-2010, 23:34
Приятелят ти да се съобразява с нивото си. Като е с паласки и очевидно непривлекателен - да си търси такова момиче. Ако иска красавица с изваяно дупе - да се напъне малко във фитнеса. 8)

Яко си повърхностна :?
Просто казва истината. Всички гледаме външния вид, но някои претендират, че не са повърхностни.

+1 ! Всеки гледа външния вид! Повърхностен си, ако гледаш САМО него!

Gorgeous7
09-04-2010, 01:17
Ами добре има паласки , но нека не забравяме , че всеки човек има ндостатъци . На тоя " твой приятел" му кажи само горе главата, след това ако той самия не се харесва да тренира, ако пък се харесва и неговото момиче ще дойде и ще го приеме такъв какъвто е .А за момичето всички знаем че ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА , но инъче предполагам че е някоя недорасла пикла или от момичетата ,които искат да бъдат със "супер герой " .

Justify
09-04-2010, 06:54
Има ли момиче което да не му пука как изглежда момчето а какъв характер има ?

Нема такова животно,поне в сегашните поколения няма.А и му кажи на приятелят ти да не се засяга много много,и аз имам коремче пък ми е през оная работа,ако не е тая ще е следващата и така.


обаче ми е интересно дали вие харесвате някое момиче само заради характера... :]] :]]

Ами да,аз напримерно. Е с китове несъм излизал, но пък съм имал и по закръгленки. 8) Дории и когато съм имал предложения от момичета които не харесвам тактично съм ги отклонявал ,за да не се налага да казвам истината после-която боли много понякога.

Greennight
09-04-2010, 08:28
За да му се виждат паласките през дрехите и да му каже,че не иска заради това начи са му наистина ДОСТА големи :shock: има 1 решение и се нарича тичане+коремни преси.Иначе да му откаже едното кино,тва не е се 1 да ти предложат си е жива грубиянщина според мен.

tarlyo
09-04-2010, 09:03
Ее, много гадно е преебала пича. :x

XheroineX
09-04-2010, 10:31
Добър ден. Днес най-накрая убедих един приятел който много харесва 1 момиче да говори с нея и да я покани на среща . Той е свестен не е нито хубав нито грозен , но има тъйнаречените любовни дръжки няма корем или нещо друго . Та отишъл при нея заговорил я говорили си и накрая я попитал дали иска да отидат на кино . Тя му отговорила " Еми не мерси не е че си грозен или нещо но не ми харесваш заради паласките . " прикоето той се обърнал и си тръгнал. Това е на кратко не искам да удължавам темата защото иначе никой няма да си направи труда да чете.
И сега ми е много любопитно всяко момче което има такъв проблем трябва да се гръмне ли ? Има ли момиче което да не му пука как изглежда момчето а какъв характер има ?


:lol: :lol: :lol: Защо просто не му каже че не го харесва... бахти тъпото извинение.... заради паласките :shock: :lol: :lol:

spopi
09-04-2010, 11:29
Поне пича се престрашил да поговори и да е покани тук видях много теми (как да е заговора) (как да е покана) и тн. Да не се притеснява от това. :)

napalm
09-04-2010, 16:35
Има ги и по-гадни, веднъж когато заговорих една, беше много готина. Хванах се на бас с един приятел, и реших да се пробвам, като събрах необходимата доза сила (не беше лесно парче), отидох да я заговарям и й викам: "Извинявай за колко лева ти е прическата, много е готина + :)" Тя беше пред обб и дремеше и ръчкаше телефона и някакво взе да гледа тъпо с онези големи слънчеви очила 8) и ми отговаря някво супер намръщено и сериозно "Много ли те интересува ? Изчакай малко да излезе приятелят ми и го питай него. " :shock: :x ... тъй като май него каза на шега реших че най добрия вариянт е да дърпам и докато си го помислих вече ме нямаше. 8-) После ги видях щото се бях забил в аптеката и наистина имаше приятел от тези напомпаните и с една глава по висок. :shock: :shock: :?
:razz: :razz:

FuckedUp
09-04-2010, 16:53
Има ги и по-гадни, веднъж когато заговорих една, беше много готина. Хванах се на бас с един приятел, и реших да се пробвам, като събрах необходимата доза сила (не беше лесно парче), отидох да я заговарям и й викам: "Извинявай за колко лева ти е прическата, много е готина + :)" Тя беше пред обб и дремеше и ръчкаше телефона и някакво взе да гледа тъпо с онези големи слънчеви очила 8) и ми отговаря някво супер намръщено и сериозно "Много ли те интересува ? Изчакай малко да излезе приятелят ми и го питай него. " :shock: :x ... тъй като май него каза на шега реших че най добрия вариянт е да дърпам и докато си го помислих вече ме нямаше. 8-) После ги видях щото се бях забил в аптеката и наистина имаше приятел от тези напомпаните и с една глава по висок. :shock: :shock: :?
:razz: :razz:
Смях :razz: :razz: :razz:

Yancheto
09-04-2010, 19:05
Какви наистина са тези паласки, че заради тях да не иска да излезе на кино с него?!? Да се стегне малко, та да опита да се промени.
Но и това момиче е много нетактично, можеше просто да го отреже, без да споменава точно защо.
А всички вие, които говорите, че външният вид няма значение, кого се опитвате да заблудите? Първото впечатление е жизненоважно. Ако някой не ми хареса на външен вид, повече от просто приятел не може да ми бъде, предполагам и за другите е така. И все пак за един човек някой може да бъде красив, а за друг да бъде грозен, така че никой да не се оплаква, че непритежаващите външност на фотомодел са винаги пренебрегвани.

xNiKx
09-04-2010, 21:16
Има ги и по-гадни, веднъж когато заговорих една, беше много готина. Хванах се на бас с един приятел, и реших да се пробвам, като събрах необходимата доза сила (не беше лесно парче), отидох да я заговарям и й викам: "Извинявай за колко лева ти е прическата, много е готина + :)" Тя беше пред обб и дремеше и ръчкаше телефона и някакво взе да гледа тъпо с онези големи слънчеви очила 8) и ми отговаря някво супер намръщено и сериозно "Много ли те интересува ? Изчакай малко да излезе приятелят ми и го питай него. " :shock: :x ... тъй като май него каза на шега реших че най добрия вариянт е да дърпам и докато си го помислих вече ме нямаше. 8-) После ги видях щото се бях забил в аптеката и наистина имаше приятел от тези напомпаните и с една глава по висок. :shock: :shock: :?
:razz: :razz:
Смях :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: Best pick-up line EVER! "Извинявай за колко лева ти е прическата, много е готина" :D :D :D

chester849
09-04-2010, 21:38
Има ги и по-гадни, веднъж когато заговорих една, беше много готина. Хванах се на бас с един приятел, и реших да се пробвам, като събрах необходимата доза сила (не беше лесно парче), отидох да я заговарям и й викам: "Извинявай за колко лева ти е прическата, много е готина + :)" Тя беше пред обб и дремеше и ръчкаше телефона и някакво взе да гледа тъпо с онези големи слънчеви очила 8) и ми отговаря някво супер намръщено и сериозно "Много ли те интересува ? Изчакай малко да излезе приятелят ми и го питай него. " :shock: :x ... тъй като май него каза на шега реших че най добрия вариянт е да дърпам и докато си го помислих вече ме нямаше. 8-) После ги видях щото се бях забил в аптеката и наистина имаше приятел от тези напомпаните и с една глава по висок. :shock: :shock: :?
:razz: :razz:
Смях :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: Best pick-up line EVER! "Извинявай за колко лева ти е прическата, много е готина" :D :D :D

Какво се хилите на човека,поне се е пробвал,някой нямат смелост и това да направят. :o :o :o

Biskfitka
09-04-2010, 22:23
Приятелят ти да се съобразява с нивото си. Като е с паласки и очевидно непривлекателен - да си търси такова момиче. Ако иска красавица с изваяно дупе - да се напъне малко във фитнеса. 8)+;)
И какво нападате момичето-поне е била честна с него ;д

djudjulinkaa
09-05-2010, 22:14
Щом казваш, че няма корем и т.н. едва ли паласките му са толкова отвратителни.. Явно момичето изобщо не си е падало по момчето, а ако той е бил леко досаден го е резнала по най-сигурния начин.