PDA

View Full Version : Защо се случи???



jivka6
09-03-2010, 16:34
Здрасти! И друг път съм пускала теми и съм получавала отговор , който ме е удовлетворявъл напълно и този път се надявам да ми помогнете.
Значи проблемът е следният: Една вечер излязахоме на купон и се напихме супер много и се натискахме с едно момче. До тук нищо лошо , само че това въпросното момче има вземане , даване с моя приятелка , която разбра за това. Обади ми се по тела друга моя приятелка и ме направи на едвали не на нищо , псуване всичко както си му е редът. След това аз се обадих на това момиче и поговорихме , казах и че нищо няма да се случи повече между нас и , че всичко е забравено , попитах я дали ще си останем приятелки , при което тя ми отговори ''да'' , но ти не си ми толкова голяма приятелка , така че...Тази вечер ще излезем да поговорим отново и да разберем как стоят нещата , много ми се иска всичко да свърши и да си бъде по старо му , просто незнам как се случи и ЗАЩО изобщо. Помогнете ми как да запазя приятелството си с нея

Claymore
09-03-2010, 16:48
Казваш й, че не си знаела за нейното "вземане даване" с въпросното момче, извиняваш се и забравяш младежа.

jivka6
09-03-2010, 17:07
Той младежът отдавна , отдавна е забравен , но работата е там , че знаех за тяхните отношения и честно казано никога трезва нямаше да направя това. Аз не съм такъв човек по принцип и не правя такива неща , изобщо не бих си го и помислила даже , но тогава незнам какво ми стана :( Дано да се изясним довечера и всичко да бъде окей. А за това другото момиче незнам дали ще се сдобря с нея изобщо и въобще цялата ни компания се пръска , защото не вярвам някой да иска да бъде приятел с мен след такава постъпка , пък дори и никога да не се повтори

Claymore
09-03-2010, 17:09
Ами казваш й, че си била пияна на мотика и... :D

jivka6
09-03-2010, 17:20
Ми да това й беше казано и тя знаеш ли какво ми отговори:
''И аз съм била пияна и аз знам какво е , не е от това'' ''И внимавай с кой какво правиш , съобразявай се малко
Трагедияяяя

Claymore
09-03-2010, 17:24
Ами да ти кажа, така си е. Ти си си виновна и ти ще си носиш последствията. За това не трябва деца да употребяват алкохол.

jivka6
09-03-2010, 17:28
Така е! Трябва по внимателно с тея неща , дано да се оправим , стискайте палци и после ще кажа как е минало , защото сме и от един клас и е кофти така да си разваляме приятелството. Ние сме 6 приятелки , от които аз съм скарана с 3 , а останалите май няма да изберат да останат с мен както изглежда. Дано да се разберем

Di
09-03-2010, 23:30
ОФФФ Живке
кажи и че си курва и не подбираш с кой кво да прайш и се извини на момичето,аман

jivka6
09-03-2010, 23:35
Както и да е с нея вече поговорихме и изяснихме нещата , няма да е както преди , но поне все още си говорим. А с останалите момичета съм загубила вече всякакви отношения си мисля. И искам да ти кажа , че определено не съм курва , защото това ми се случва за пръв и единствен път.

djigitoriq
09-04-2010, 08:33
Забранено е деца да употребяват алкохол!

jivka6
09-04-2010, 12:12
Е всичко забраненото е най-сладко! Но вече се отказвам от алкохола само за наздраве може да пия и до там