PDA

View Full Version : Публичен секс



ChalgaBoy
09-03-2010, 17:06
Каде и как беше ?


Аз ще започна : В училище в час.. беше... напрегнато :D


p.s. : Надявам се скоро и в влак :D :razz:

DarkTemplar
09-03-2010, 17:25
Не съм правил. А и сексът все пак е интимност, не мисля да показвам заложби публично. На пуст плаж съм правил, но то не се брои.

Sh@d0w
09-03-2010, 17:25
Развинтена фантазия имаш...keep trying

x3eme
09-03-2010, 17:27
Чак публично едва ли,може би имаш предвид на публични места?

Princessani
09-03-2010, 17:34
Каде и как беше ?


Аз ще започна : В училище в час.. беше... напрегнато :D


p.s. : Надявам се скоро и в влак :D :razz: аххах във влак с мен ли :lol: :lol:
По темата на много места : в дискотека ,в парк ,в басейн ,на морето ,горичка и т,н :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ChalgaBoy
09-03-2010, 17:41
p.s. : Надявам се скоро и в влак :D :razz: аххах във влак с мен ли :lol: :lol:
[/quote]

Няма лошо човек да си има закачка с някой :P а и предложението още важи :lol: :lol: :smt118

Princessani
09-03-2010, 17:42
p.s. : Надявам се скоро и в влак :D :razz: аххах във влак с мен ли :lol: :lol:


Няма лошо човек да си има закачка с някой :P а и предложението още важи :lol: :lol: :smt118[/quote] хаха сигурно е така :D

SuNsEt
09-03-2010, 17:52
Развинтена фантазия имаш...keep trying мдам

7227
09-03-2010, 18:08
Каде и как беше ?


Аз ще започна : В училище в час.. беше... напрегнато :D


p.s. : Надявам се скоро и в влак :D :razz:

Ехх,мечти :lol:

Princessani
09-03-2010, 18:10
Каде и как беше ?


Аз ще започна : В училище в час.. беше... напрегнато :D


p.s. : Надявам се скоро и в влак :D :razz:

Ехх,мечти :lol: хахаха то ако не са мечтите ,някой хора няма да могад да живеят :lol: :lol: :lol:

FuckedUp
09-03-2010, 18:16
Повярва си, а?

Delevbg
09-03-2010, 18:20
В телефонна кабинка:)

ChalgaBoy
09-03-2010, 18:22
Повярва си, а?

Кажи как да ти докажа и ще го направа , а като ти не си изобретателен се оправяй....

0y7ofCon7roL
09-03-2010, 18:26
ChalgaBoy стига си се обеснявал тука ами по-добре фащай среднощния влак за габрово да изчукаш принцеската 8-)

Princessani
09-03-2010, 18:28
ChalgaBoy стига си се обеснявал тука ами по-добре фащай среднощния влак за габрово да изчукаш принцеската 8-) :D :D :lol: :lol:

0y7ofCon7roL
09-03-2010, 18:30
Princessani ако стане работата ще черпиш за дето ви сватосвам :razz:

ChalgaBoy
09-03-2010, 18:31
ChalgaBoy стига си се обеснявал тука ами по-добре фащай среднощния влак за габрово да изчукаш принцеската 8-)

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :P осещам капка завист 8) :D :D :lol:

Princessani
09-03-2010, 18:33
Princessani ако стане работата ще черпиш за дето ви сватосвам :razz:Ще го имам предвид . :P :oops: :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003

0y7ofCon7roL
09-03-2010, 18:37
ChalgaBoy признавам си завиждам :oops: .......Princessani пия уиски със сода 8)

Princessani
09-03-2010, 18:38
ChalgaBoy признавам си завиждам :oops: .......Princessani пия уиски със сода 8) хаха то може да се намеря и място и за трети човек :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

0y7ofCon7roL
09-03-2010, 18:40
ChalgaBoy признавам си завиждам :oops: .......Princessani пия уиски със сода 8) хаха то може да се намеря и място и за трети човек :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Както казва чичо ти Мечо Пух ''колкото повече толково повече'' 8-)

Princessani
09-03-2010, 18:42
ChalgaBoy признавам си завиждам :oops: .......Princessani пия уиски със сода 8) хаха то може да се намеря и място и за трети човек :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Както казва чичо ти Мечо Пух ''колкото повече толково повече'' 8-) хаха ти от кой пол си :D

ChalgaBoy
09-03-2010, 18:42
ChalgaBoy признавам си завиждам :oops: .......Princessani пия уиски със сода 8) хаха то може да се намеря и място и за трети човек :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Както казва чичо ти Мечо Пух ''колкото повече толково повече'' 8-)

Aз нямам абсолютно нищо против 8-) 8-)

Princessani
09-03-2010, 18:43
ChalgaBoy признавам си завиждам :oops: .......Princessani пия уиски със сода 8) хаха то може да се намеря и място и за трети човек :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Както казва чичо ти Мечо Пух ''колкото повече толково повече'' 8-)

Aз нямам абсолютно нищо против 8-) 8-)така ли стана 8-) 8-) 8-)

0y7ofCon7roL
09-03-2010, 18:44
ChalgaBoy аз ще я разбизявам докато дойдеш от софия.... :P

ChalgaBoy
09-03-2010, 18:44
Aз нямам абсолютно нищо против 8-) 8-)така ли стана 8-) 8-) 8-)[/quote]


Така де Share the pleasure

Princessani
09-03-2010, 18:47
ChalgaBoy аз ще я разбизявам докато дойдеш от софия.... :P хахаха :-D :-D

0y7ofCon7roL
09-03-2010, 18:51
Princessani остави ми на Лс скайп си........ тоя дето се пишеше neflem или нещо от сорта :)

Princessani
09-03-2010, 18:53
Princessani остави ми на Лс скайп си........ тоя дето се пишеше neflem или нещо от сорта :)ай един общ чат в скайп тримата :-D

FunkyBoy
09-03-2010, 20:14
Аз ще започна : В училище в час.. беше... напрегнато :D


p.s. : Надявам се скоро и в влак :D :razz:

не е хубаво да лъскаш в час, докато госпожата се навежда, да вземе тебешира...

п.п.: и във влака не е хубаво да лъскаш :?

ChalgaBoy
09-03-2010, 20:19
Аз ще започна : В училище в час.. беше... напрегнато :D


p.s. : Надявам се скоро и в влак :D :razz:

не е хубаво да лъскаш в час, докато госпожата се навежда, да вземе тебешира...

п.п.: и във влака не е хубаво да лъскаш :?

Не лъскам освен на сминката на майка ти :-P :-P

FunkyBoy
09-03-2010, 20:21
Аз ще започна : В училище в час.. беше... напрегнато :D


p.s. : Надявам се скоро и в влак :D :razz:

не е хубаво да лъскаш в час, докато госпожата се навежда, да вземе тебешира...

п.п.: и във влака не е хубаво да лъскаш :?

Не лъскам освен на сминката на майка ти :-P :-P

оригинален си... :)

ChalgaBoy
09-03-2010, 20:38
оригинален си... :)

Зимам те за пример...

FunkyBoy
09-03-2010, 20:40
оригинален си... :)

Зимам те за пример...

ми земи ме за пример и си намери приятелка, вместо да се "кефиш" на госпожата ;)

ChalgaBoy
09-03-2010, 20:46
оригинален си... :)

Зимам те за пример...

ми земи ме за пример и си намери приятелка, вместо да се "кефиш" на госпожата ;)

Мисля ,че нямаш право да говориш ,кои кво прави без да го познаваш... свидетели незнам дали имам освен мен и мацката от класа ми... моля те спри да ми спамиш в темата ,а ако ще пишеш поне да бъде по нея. мерси предварително .

FunkyBoy
09-03-2010, 20:48
оригинален си... :)

Зимам те за пример...

ми земи ме за пример и си намери приятелка, вместо да се "кефиш" на госпожата ;)

Мисля ,че нямаш право да говориш ,кои кво прави без да го познаваш... свидетели незнам дали имам освен мен и мацката от класа ми... моля те спри да ми спамиш в темата ,а ако ще пишеш поне да бъде по нея. мерси предварително .

ти сам си спамиш мой човек :?

по темата: не съм го правил на публично място, но ако ми се отдаде възможност, бих опитал :)

Princessani
09-03-2010, 21:41
оригинален си... :)

Зимам те за пример...

ми земи ме за пример и си намери приятелка, вместо да се "кефиш" на госпожата ;) Ти от къде знаеш ,че няма приятелка пак и не му е нужно да лъска :D :D

z1p0
09-03-2010, 22:01
ChalgaBoy ти си най-задъстения тип, когото познавам бе, гледай се къв си смешен. Неска се регистрира и напрай 50 мнения, по цял ден седи в тях, ама иначе ебати ебача, чак го правил в час в даскало, злетак. Госпожата и съучениците сигурно са гледали и са се самозадоволявали, а? Аре лягай да спиш, дете смотано

umri
09-03-2010, 22:02
принцесчето е прикрита мръсница, а толкова хрисимо момиче изглежда на снимките :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051

Искам да чукам във въздуха, по време на скок с парашут.

Shia
09-03-2010, 22:03
Плаж,пейка,барче,вход,кола( ред бензиностанция и дискотека),гора,Приморски...

Princessani
09-03-2010, 22:32
принцесчето е прикрита мръсница, а толкова хрисимо момиче изглежда на снимките :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051

Искам да чукам във въздуха, по време на скок с парашут.
хаха ,че има нещо такова :oops: :oops: :oops:

ChalgaBoy
09-03-2010, 22:36
ChalgaBoy ти си най-задъстения тип, когото познавам бе, гледай се къв си смешен. Неска се регистрира и напрай 50 мнения, по цял ден седи в тях, ама иначе ебати ебача, чак го правил в час в даскало, злетак. Госпожата и съучениците сигурно са гледали и са се самозадоволявали, а? Аре лягай да спиш, дете смотано

1-во НЕ МЕ ПОЗНАВАШ
2-ро Задръстен ли съм ,че не съм навън да ми мръзнат шортите ,а си седя в нас
3-то Кво ми завиждате ,че съм правил нещо за което си мечтаете ,но ви е бъзе да го направите ?
4-то Като толко ти знае устата що не си оговорим среща из софия да видим кой ще си ленге да спи МНОГОЗНАЙКО

Princessani
09-03-2010, 22:38
ChalgaBoy ти си най-задъстения тип, когото познавам бе, гледай се къв си смешен. Неска се регистрира и напрай 50 мнения, по цял ден седи в тях, ама иначе ебати ебача, чак го правил в час в даскало, злетак. Госпожата и съучениците сигурно са гледали и са се самозадоволявали, а? Аре лягай да спиш, дете смотано

1-во НЕ МЕ ПОЗНАВАШ
2-ро Задръстен ли съм ,че не съм навън да ми мръзнат шортите ,а си седя в нас
3-то Кво ми завиждате ,че съм правил нещо за което си мечтаете ,но ви е бъзе да го направите ?
4-то Като толко ти знае устата що не си оговорим среща из софия да видим кой ще си ленге да спи МНОГОЗНАЙКО Е не бъди толкова лош ,чак пак среща :x :x :x :x

z1p0
09-03-2010, 22:40
ChalgaBoy ти си най-задъстения тип, когото познавам бе, гледай се къв си смешен. Неска се регистрира и напрай 50 мнения, по цял ден седи в тях, ама иначе ебати ебача, чак го правил в час в даскало, злетак. Госпожата и съучениците сигурно са гледали и са се самозадоволявали, а? Аре лягай да спиш, дете смотано

1-во НЕ МЕ ПОЗНАВАШ
2-ро Задръстен ли съм ,че не съм навън да ми мръзнат шортите ,а си седя в нас
3-то Кво ми завиждате ,че съм правил нещо за което си мечтаете ,но ви е бъзе да го направите ?
4-то Като толко ти знае устата що не си оговорим среща из софия да видим кой ще си ленге да спи МНОГОЗНАЙКО
АХахахХА виж се къв си злетак ве, нещастник. Завиждаме ти, ахахх, за кво да ти завиждаме, че си некфо тъпо дебело лапе, дето седи по цял ден пред компютъра и се прави на отворен по форумите ли, олигофрен?! ХАХАХАХ, среща из София иска, много добре ви знам такива форумни мишоци, дето си оговарят срещи пък не ходят на тях. Ебати детето смешно си, човече, скривай се някъде и стига се излага.

rali4ka1
09-03-2010, 22:42
Казвала съм го и пак ще го кажа:Куче дето лае не хапе.Кой както иска да си го разбира.

ChalgaBoy
09-03-2010, 22:43
АХахахХА виж се къв си злетак ве, нещастник. Завиждаме ти, ахахх, за кво да ти завиждаме, че си некфо тъпо дебело лапе, дето седи по цял ден пред компютъра и се прави на отворен по форумите ли, олигофрен?! ХАХАХАХ, среща из София иска, много добре ви знам такива форумни мишоци, дето си оговарят срещи пък не ходят на тях. Ебати детето смешно си, човече, скривай се някъде и стига се излага.

Осещам защитната ти функция как се включи , да не те засегнах ?
Кажи кога , кажи каде ? Такива като тебе ги има под път и над път.. устата знае само ,че дойде ли време за действие никви ги нема... ако ти се спами има си ОФФТОПИК ТЕМИ подържаи си ненужните коментарчета там пикльо жалък :) Бъди мъж застани си зад думите и се изправи срещу мене 1 в 1 , Фейс ту Фейс

z1p0
09-03-2010, 22:46
АХахахХА виж се къв си злетак ве, нещастник. Завиждаме ти, ахахх, за кво да ти завиждаме, че си некфо тъпо дебело лапе, дето седи по цял ден пред компютъра и се прави на отворен по форумите ли, олигофрен?! ХАХАХАХ, среща из София иска, много добре ви знам такива форумни мишоци, дето си оговарят срещи пък не ходят на тях. Ебати детето смешно си, човече, скривай се някъде и стига се излага.

Осещам защитната ти функция как се включи , да не те засегнах ?
Кажи кога , кажи каде ? Такива като тебе ги има под път и над път.. устата знае само ,че дойде ли време за действие никви ги нема... ако ти се спами има си ОФФТОПИК ТЕМИ подържаи си ненужните коментарчета там пикльо жалък :) Бъди мъж застани си зад думите и се изправи срещу мене 1 в 1 , Фейс ту Фейс
Аре мизерен, пиши на лс да те видя къв си бияч

ChalgaBoy
09-03-2010, 22:47
Аре мизерен, пиши на лс да те видя къв си бияч

И защо на лс ? Дай на алл да видят хората как се излагаш селяндурче смешно...

TheAnnoyingAwesomnes
09-03-2010, 22:49
Форумната мафия Орежда бой !! По-голям сеир от това да гледаш двама форумни мишока да се заплашват няма !
По темата: ми то в повечето случаи все на обществени места го правим. Тъпичко е да се затвориш вкъщи лятото и да правиш секс 8)

z1p0
09-03-2010, 22:49
Аре мизерен, пиши на лс да те видя къв си бияч

И защо на лс ? Дай на алл да видят хората как се излагаш селяндурче смешно...

Хахаха, спече ли дете. Няма кво да се занимавам с тебе, ако си мъж ще ми отговориш на личното ае почивай палячо ;

ChalgaBoy
09-03-2010, 22:51
Аре мизерен, пиши на лс да те видя къв си бияч

И защо на лс ? Дай на алл да видят хората как се излагаш селяндурче смешно...

Хахаха, спече ли дете. Няма кво да се занимавам с тебе, ако си мъж ще ми отговориш на личното ае почивай палячо ;
Пак ще те питам , защо искаш на лично ? Страх те е да не те унижа пред сички ли или какво ? Пуснаха ви интернет на село и много почнаха да ви знаят устите мама ви стара

z1p0
09-03-2010, 22:53
Аре мизерен, пиши на лс да те видя къв си бияч

И защо на лс ? Дай на алл да видят хората как се излагаш селяндурче смешно...

Хахаха, спече ли дете. Няма кво да се занимавам с тебе, ако си мъж ще ми отговориш на личното ае почивай палячо ;
Пак ще те питам , защо искаш на лично ? Страх те е да не те унижа пред сички ли или какво ? Пуснаха ви интернет на село и много почнаха да ви знаят устите мама ви стара
Искаш да се направиш на герой пред целия форум ли? Казах ти казвай кога и къде на лично и ще те видя какъв си бияч, ебати детето смешно :Х

ChalgaBoy
09-03-2010, 22:56
Казах ти 17:30 секи ден НДК

TheAnnoyingAwesomnes
09-03-2010, 23:05
Мда то щот нали на НДК по цял ден си само ти там :D :D Постни снимка. Дай повече инфо... Нали си голямата работа ;)

ChalgaBoy
09-03-2010, 23:06
Мда то щот нали на НДК по цял ден си само ти там :D :D Постни снимка. Дай повече инфо... Нали си голямата работа ;)

дадох му информациа , Пред фултаните с пънк прическа съм , няма как да ме обърка

kremen4eto
09-04-2010, 06:50
Мда то щот нали на НДК по цял ден си само ти там :D :D Постни снимка. Дай повече инфо... Нали си голямата работа ;)

дадох му информациа , Пред фултаните с пънк прическа съм , няма как да ме обърка

:razz: :razz: :razz:

По темата: С моя на село се отпускаме повечко да го правим по обществени места(пейчици, парапетчета, огради, стълбички, езерца, скалички) , но в града не - шубе ни е :D

miss_kiss181
09-04-2010, 06:52
Не съм пробвала, но много ми се иска да пробвам. :grin:

miss_kiss181
09-04-2010, 10:21
ChalgaBoy ти си най-задъстения тип, когото познавам бе, гледай се къв си смешен. Неска се регистрира и напрай 50 мнения, по цял ден седи в тях, ама иначе ебати ебача, чак го правил в час в даскало, злетак. Госпожата и съучениците сигурно са гледали и са се самозадоволявали, а? Аре лягай да спиш, дете смотано

1-во НЕ МЕ ПОЗНАВАШ
2-ро Задръстен ли съм ,че не съм навън да ми мръзнат шортите ,а си седя в нас
3-то Кво ми завиждате ,че съм правил нещо за което си мечтаете ,но ви е бъзе да го направите ?
4-то Като толко ти знае устата що не си оговорим среща из софия да видим кой ще си ленге да спи МНОГОЗНАЙКО
АХахахХА виж се къв си злетак ве, нещастник. Завиждаме ти, ахахх, за кво да ти завиждаме, че си некфо тъпо дебело лапе, дето седи по цял ден пред компютъра и се прави на отворен по форумите ли, олигофрен?! ХАХАХАХ, среща из София иска, много добре ви знам такива форумни мишоци, дето си оговарят срещи пък не ходят на тях. Ебати детето смешно си, човече, скривай се някъде и стига се излага.

Абе нз дали той е задръстен ама и ти пишеш често във тоя форум така, че и ти явно не правиш много различни неща от това да си седиш във вас пред компа. :-x

Greennight
09-04-2010, 12:49
Не знам за вас ама аз ше ходя да гледам :D

ChalgaBoy
09-04-2010, 13:04
Не знам за вас ама аз ше ходя да гледам :D
Няма смисъл да се хабиш , момчето ми писа ЛС в което пише ,че нямало да дойде и ако сам искал да съм отишал в добрич и некви е такива глупости :razz: :razz: от далече се надушва какво има в гаштите момчето :-P

Qnkishhh
09-04-2010, 13:49
Егати форумния екшън, честно...

Тааа, по темата, не съм все още, но с удоволствие бих опитала. :-)

z1p0
09-04-2010, 15:04
Не знам за вас ама аз ше ходя да гледам :D
Няма смисъл да се хабиш , момчето ми писа ЛС в което пише ,че нямало да дойде и ако сам искал да съм отишал в добрич и некви е такива глупости :razz: :razz: от далече се надушва какво има в гаштите момчето :-P
Мислиш ли, че ми се занимава с тебе бе, покемон?

Greennight
09-04-2010, 15:13
УфУфУф нямаше никой разочаровахте ме :D

wolfy86
09-04-2010, 15:39
Да, аз в съблекалните на един магазин тя си взе 100 дрехи да "пробва" и ги пробвахме всичките по малко или много :D

AllenWalkerr
09-04-2010, 17:11
В градът не е останало място кадет да не съм го правил :D Ебафка де ... ем обикновенно в тоалетни на заведения в парк, в къщата на 1 приятел и общо взето а бе доста е :D:D

amazingwoman
09-04-2010, 21:00
Аз съм правила секс в парка, под терасата на блока, в морето даже и свирка в автобус съм правила докато пътувахме с гаджето ми за Тетевен.

1234565
09-04-2010, 23:03
на плажа, на едни скали (на които не видяха 8 човека), в южния парк, във входа ми, в NDK, на един черен път(добре че не мина никой), иначе по дворчетата (всичките пъти с един и същи човек )

GreenFairy
09-05-2010, 13:15
Обикновено паркове и градинки... Правили сме го и във ЦУМ, във входа ми, зад университета му и на едни неизползваеми влакови релси.

tanch3t093
09-05-2010, 15:21
В една беседка късно нощем и тамън да почнем с "веселбата" и дойдоха есни пияндета да ни питат дали искаме да пием с тях :lol:

Vlado93
09-05-2010, 19:55
не съм го правил, но с удоволствие бих опитал ! :) :grin: :grin:

sashow
09-05-2010, 23:31
Абе, какво стана? Да не би да изпуснах форумният йекшън? :D :razz:

kremen4eto
09-06-2010, 06:22
Брои ли са на пейката пред макдоналдс точно до статуята на оня клоун?

Баси якото! Да не го включихте и него? :D

bootyboy
11-08-2010, 20:48
в кинозала.. бяхме най-отзад, а филмът бе Дяволът носи Прада..беше преди няколко години 2006та и до днес този филм не съм го изгледал :D :D

art
11-09-2010, 14:37
В една горичка и на морето във водата

TheLastAngel
11-09-2010, 14:54
В тоалетните ня дислптели и кафенета , в паркове , в детски градинки и училища ... почти навскъде , стига да е с точното момче :D :D :D