PDA

View Full Version : Липсват ми



MiglenaMitkova
09-03-2010, 19:53
Здр. Имах много добри приятелки,живеем на една улица и излизаме от деца,проблема е там,че аз започнах да не излизам с тях.Излизах с приятелите на гаджето си и ги изоставих.Помогнете ми,кажете как да си ги върна,защото само на тях можех да се доверя,а сега те ми нямат доверие.Какво да правя?Как да върна приятелките си? :(

BreakTheWind
09-03-2010, 20:00
Еми много лошо си постъпила. :( Доверие не се печели бързо, започни отново да излизаш с тях и всичко ще се оправи. Щеше да бъде умно да събереш гаджето ти и приятелките ти в твоята компания оставяйки неговите приятели сеш ли се меглено? 8)

MiglenaMitkova
09-03-2010, 20:03
:-) еми да,обаче той е от по-особенните,апък и неговите фр ми харесват,но просто си е друго да споделяш с момиче.. :smt033

jivka6
09-03-2010, 22:41
Знаеш ли и аз съм в подобна ситуация , но аз бях виновна и сега съжалявам ужасно много , но станалото станало. Ако нещо мпже да се оправи както е при вас - опитай. Обади им се да пиете кафе предполагам , че няма да откажат щом не сте се скарали официално. Успех

LipSy
09-04-2010, 12:24
Ако приятелките ти не са ти сърдити може би всичко може да си дойде на мястото. Все пак има значение и за колко дълго време си ги изоставила! Поговори с тях, предложи им да излезете по центъра или на по кафенце! Кажи им как стоят нещата и че искаш отново да сте си заедно и така...! :)

MiglenaMitkova
09-04-2010, 18:41
Мерси адски на всички! :-)

LadyDi
09-05-2010, 07:42
Мерси адски на всички! :-)