PDA

View Full Version : За Или Против Аналния Секс Сте и Практикувате Ли Го?



PyCoKoCkA93
09-03-2010, 20:42
Виждам,че има и доста широко скроени хора тук,та ми е интересно какво мислите за аналния секс и дали го правите? :)

rali4ka1
09-03-2010, 20:45
Да и то с удоволствие.

JakesInsanity
09-03-2010, 20:45
Не съм го правил никога, струва ми се малко гадно, а и не съм срещал момиче което да е искало, а и аз като нямам мерак... едва ли скоро ще го пробвам.

Но съм слушал много истории от приятели които са го правили и нямат особено високи стандарти. Повечето им истории са със следния край:
1. ...и тя пръдна на х*я ми
2. ...и ревеше от болка и стискаше възлгавницата докато я прах
3. ...и се насра на х*я ми

така, че...

ChalgaBoy
09-03-2010, 20:52
Не съм правил и не бих правил (мисля ,че дупето си има функция и тя не е вход,а изход)

Но бих направил компромис за човека с който съм.

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 20:58
@JakesInsanity наистина явно твоите приятели не знаят кога и как се прави...Ако момичето се е изходило,измило се е и приятелите ти подходят нежно и с необходимото отношение и използват лубрикант всичко е ОК :)

JakesInsanity
09-03-2010, 21:35
Много процедури които надали много момичета правят, по която и причина не бих опитал с коя да е.

Princessani
09-03-2010, 21:49
Не съм правил и не бих правил (мисля ,че дупето си има функция и тя не е вход,а изход)

Но бих направил компромис за човека с който съм. Правила съм и ми харесва доста :oops:

Nikeq91
09-03-2010, 21:58
правя си и много ми харесва, лубрикант не ползвам защото не виждам смисъл

t0d1t0
09-03-2010, 22:46
Правил съм,не е кой знае какво.

StolenBliss
09-03-2010, 23:31
С риск да стана от не-'широко скроените' ще кажа че аз съм против. Не съм правила и не мисля да правя !

P
09-03-2010, 23:41
На мен ми харесва :oops:

Господи ти си едва на 14 !




По темата - приятелката ми не и харесва ,така че не го практикувам.Не ми е голям зор.Единствено ,когато съм пиян понякога изпитвам голямо желание да правя анален секс и тогава си позволявам,иначе не.А и на нея като не и е кеф на мен ми действа зле и обикновенно резултата е или лош секс,или да ми падне.. Така ,че НЕ съм против ,но го практикувам рядко.

moniii
09-03-2010, 23:46
С риск да стана от не-'широко скроените' ще кажа че аз съм против. Не съм правила и не мисля да правя !

Passi0n
09-04-2010, 00:38
не искам да го правя.

kremen4eto
09-04-2010, 06:57
Абе оня ден имаше абсолютно същата тема, само че май имаше анкета. :D

Практикувам го, но все още рядко. Имаме да се учим с моя. :P

sexypetia91
09-04-2010, 14:18
Практикувам го. Според мен всяко момиче трябва да опита поне веднъж. За тези които не са опитвали и коментират като се водят по мнението на други да не се обаждат че се излагат. На мен лично ми харесва все пак има държави където хората го практикуват и се приема за нещо нормално.

Converse333
09-04-2010, 14:35
Пробвала съм, но момчето беше доста грубо и ме заболя, не изпитах огромно удоволствие...

DarkTemplar
09-04-2010, 14:54
Практикувам го. Според мен всяко момиче трябва да опита поне веднъж. За тези които не са опитвали и коментират като се водят по мнението на други да не се обаждат че се излагат. На мен лично ми харесва все пак има държави където хората го практикуват и се приема за нещо нормално.
Съгласен съм. И аз го практикувам от време на време. 2те неща, от които зависи са подхода и мнението на мацката по тоя въпрос.

sexypetia91
09-04-2010, 15:01
Практикувам го. Според мен всяко момиче трябва да опита поне веднъж. За тези които не са опитвали и коментират като се водят по мнението на други да не се обаждат че се излагат. На мен лично ми харесва все пак има държави където хората го практикуват и се приема за нещо нормално.
Съгласен съм. И аз го практикувам от време на време. 2те неща, от които зависи са подхода и мнението на мацката по тоя въпрос.
Така е, съгласна съм с тебе. Преди всичко момчетата трябва да са наясно какво правят и след това мнението на нас жените. Аз лично съм била с такива дето се пишат на големите разбирачи, но впоследствие се оказва че незнаят дори как да започнат и в един такъв момент ти секва удоволствието за цялата вечер.

DarkTemplar
09-04-2010, 15:06
Както се пееше в една стара чалга "всичко е до майсторлък", няма спор. Нужен е и опит разбира се, че материята е деликатна.

7227
09-04-2010, 17:38
С риск да стана от не-'широко скроените' ще кажа че аз съм против. Не съм правила и не мисля да правя !
И аз съм от тези "тесни" хора :-D
Като ще е секс да е,а не клизма :razz:

DarkTemplar
09-04-2010, 17:42
Не съм изкарвал нищо и съм яко доволен от това. :) А и да изкарам, едва ли ще тръгна да се обяснявам за това.

AllenWalkerr
09-04-2010, 17:53
Пробвах с приятелката ми ... но не ми хареса. Може за момента да не ми харесва незнам ... но не съм на зор да го правим анално

amazingwoman
09-04-2010, 21:12
Аз много обичам в дупито. :-) И на моя много му харесва пък и там е по тясно но по принцип аз съм много разкрепостена дама и обичам да експериментирам със всичко. 8)

krasi93
09-05-2010, 08:18
Не съм правила,но все някога смятам да опитам.

VerryBerry
09-05-2010, 11:23
в началото и аз бях против,но след няколкото опита взех да свиквам,но не мога да кажа,че ужасно много ми харесва или пък,че никак не ми харесва.Аз съм в някакво средно положение 8-)

Fender
09-05-2010, 11:47
Такива теми много... Пробвал съм, правя и ме кефи... И според мен всяка мацка трябва да пробва преди да отрича... Някои от нас знаем какво правим и може да се окаже че е пропускала нещо много съществено :P

tanch3t093
09-05-2010, 15:16
Ами принципно съм ЗА, но никога не съм пробвала ..

kalpazanka
09-05-2010, 15:41
Внимавайте да не се налага втори път да минавам да разчиствам!

sladkish_14
09-05-2010, 15:54
Каква тема и то направена от момиче, на което никнейма му завършва на 93?! :shock: Да не обсъждам отговорите ..

По темата: Не, не практикувам анален секс и за момента и възраста си (която далеч не е 15г.) не мисля да практикувам в близките 5 години :)

amazingwoman
09-05-2010, 16:02
Каква тема и то направена от момиче, на което никнейма му завършва на 93?! :shock: Да не обсъждам отговорите ..

По темата: Не, не практикувам анален секс и за момента и възраста си (която далеч не е 15г.) не мисля да практикувам в близките 5 години :)
Не си правил анален с мене сладурче иначе друга песен щеше да запееш.
:-)

sladkish_14
09-05-2010, 16:03
Каква тема и то направена от момиче, на което никнейма му завършва на 93?! :shock: Да не обсъждам отговорите ..

По темата: Не, не практикувам анален секс и за момента и възраста си (която далеч не е 15г.) не мисля да практикувам в близките 5 години :)
Не си правил анален с мене сладурче иначе друга песен щеше да запееш.
:-)

Не се и надявай да правя..
Обърни се към други хора от раздела ;)

Vlado93
09-05-2010, 19:35
За! :)

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 20:37
Каква тема и то направена от момиче, на което никнейма му завършва на 93?! :shock: Да не обсъждам отговорите ..

По темата: Не, не практикувам анален секс и за момента и възраста си (която далеч не е 15г.) не мисля да практикувам в близките 5 години :)

И какво като съм 93?На 17 години съм и мисля,че съм достатъчно разумна и осведомена на тема секс и като го правя мога да си поема и последствията(ако ме разбираш).А има хора и на по 25 години,които не могат и не знаят много неща...И темата съм я пуснала,за да видя гледната точка на хората,как разсъждават момичетата,как момчетата...Всичко е за обмяна на информация,не мисля,че има нещо лошо,защото съм набор 93...Може да съм на 17,но съм си с акъла и с отговорността!!!

BiGBaDWolF
09-05-2010, 20:39
Аз съм за .. Щом е за удоволствие ..

0y7ofCon7roL
09-05-2010, 23:12
Аз съм за .. Щом е за удоволствие .. подкрепям :)

nikitka_
09-06-2010, 01:00
..

KristinCavallari
09-06-2010, 07:54
Не съм го правила.Искала съм,но ме е страх.Мисля,че няма да го направя.И приятеля ми изобщо не настоява.
Не се знае за в бъдеще де....може да се реша

neshty
09-06-2010, 10:10
Харесва мииииии :grin:

sladkish_14
09-06-2010, 20:23
Каква тема и то направена от момиче, на което никнейма му завършва на 93?! :shock: Да не обсъждам отговорите ..

По темата: Не, не практикувам анален секс и за момента и възраста си (която далеч не е 15г.) не мисля да практикувам в близките 5 години :)

И какво като съм 93?На 17 години съм и мисля,че съм достатъчно разумна и осведомена на тема секс и като го правя мога да си поема и последствията(ако ме разбираш).А има хора и на по 25 години,които не могат и не знаят много неща...И темата съм я пуснала,за да видя гледната точка на хората,как разсъждават момичетата,как момчетата...Всичко е за обмяна на информация,не мисля,че има нещо лошо,защото съм набор 93...Може да съм на 17,но съм си с акъла и с отговорността!!!

Не бъди толкова самоуверена момиче. ;)
Това ми е последното мнение по твоята тема..

П.С - Изобщо нито искам да коментирам, нито да обсъждам сексуалния ти жовот. По това, което видях и прочетох просто се отвръщавам.
И аз съм на 17 и аз съм осведомена, но едно е да си осведомен, друго е да даваш да те чук*т анално на 17 ;)
Здраве да е. Нищо лично, пази се просто. Поне това можеш да направиш.
Достойснтвото е по-трудно. ;)

ChalgaBoy
09-06-2010, 20:26
Каква тема и то направена от момиче, на което никнейма му завършва на 93?! :shock: Да не обсъждам отговорите ..

По темата: Не, не практикувам анален секс и за момента и възраста си (която далеч не е 15г.) не мисля да практикувам в близките 5 години :)

И какво като съм 93?На 17 години съм и мисля,че съм достатъчно разумна и осведомена на тема секс и като го правя мога да си поема и последствията(ако ме разбираш).А има хора и на по 25 години,които не могат и не знаят много неща...И темата съм я пуснала,за да видя гледната точка на хората,как разсъждават момичетата,как момчетата...Всичко е за обмяна на информация,не мисля,че има нещо лошо,защото съм набор 93...Може да съм на 17,но съм си с акъла и с отговорността!!!

Не бъди толкова самоуверена момиче. ;)
Това ми е последното мнение по твоята тема..

П.С - Изобщо нито искам да коментирам, нито да обсъждам сексуалния ти жовот. По това, което видях и прочетох просто се отвръщавам.
И аз съм на 17 и аз съм осведомена, но едно е да си осведомен, друго е да даваш да те чук*т анално на 17 ;)
Здраве да е. Нищо лично, пази се просто. Поне това можеш да направиш.
Достойснтвото е по-трудно. ;)




ПО СИТНО НЕМОЖА ЛИ ?

Qnkishhh
09-06-2010, 20:29
Защо пък аналният секс да пречи на опазването на достойнството? Секс като секс! Ако си с акъла си, докато го правиш, и ако го правиш, защото ти искаш, а не за да си на почит, какво му е недостойното?
Аз не съм правила, мисля, че няма да опитам скоро, но определено не съм се отрекла от него. :)

StolenBliss
09-06-2010, 20:36
Защо пък аналният секс да пречи на опазването на достойнството? Секс като секс! Ако си с акъла си, докато го правиш, и ако го правиш, защото ти искаш, а не за да си на почит, какво му е недостойното?
Аз не съм правила, мисля, че няма да опитам скоро, но определено не съм се отрекла от него. :)

Съжалявам ама ще се включа и аз 8-) Ами някак си някой кат те псува казва например 'да те е*а в гъза' (с извинение) а не 'да те е*а в п*тката' нз как ще и се стори тоя довод ама се тая,щото давате си предното що тряя пък и задното..Не целя да обида абсолютно никой, искам да поясна..изказвам мнение

Qnkishhh
09-06-2010, 20:41
Защо пък аналният секс да пречи на опазването на достойнството? Секс като секс! Ако си с акъла си, докато го правиш, и ако го правиш, защото ти искаш, а не за да си на почит, какво му е недостойното?
Аз не съм правила, мисля, че няма да опитам скоро, но определено не съм се отрекла от него. :)

Съжалявам ама ще се включа и аз 8-) Ами някак си някой кат те псува казва например 'да те е*а в гъза' (с извинение) а не 'да те е*а в п*тката' нз как ще и се стори тоя довод ама се тая,щото давате си предното що тряя пък и задното..Не целя да обида абсолютно никой, искам да поясна..изказвам мнение
Мисля, че схващам гледната ти точка, но когато става дума за секс, става дума единствено за теб и партньора ти, а не за масовото мнение. Не е ли така?
Пък и по твоята логика, като си даваш предното, защо да не си дадеш и задното?

StolenBliss
09-06-2010, 20:45
Еми да това е моето мнение аз още в началото казах че просто изказвам мнение :) За твоя въпрос пак с мойтоо мнение ще ти отговора - Ами за мен тва си е малко унизително и едно стига..гх

betelinka
09-07-2010, 21:33
Аз съм го правила и ми хареса.Но аз смятам че донякъде зависи и от човека, с който си за да бъде по вълнуващо изживяването! :oops: :oops:

MochaOnMyLips
09-07-2010, 21:59
Имам познати и от двата пола, на които това им харесва. Нищо лошо де...
На мен просто ми се вижда невероятно гнусно, това е всичко. Особено като прочета някоя история за мацка, която се е насрала не намясто или пук която после не е можела да сяда в продължение на два дена. Някак си ми убива желанието, честно казано... Не че не вярвам, че всичко може да стане приятно и хигиенично, просто... не ме влече? Иначе не съм против, стига да не го правя аз...

nefchi_bs
09-07-2010, 23:41
Нито съм за,нито съм против,но на този етап не мисля да го правя...Не знам как ще мисля за в бъдеще,но за сега не ми харесва много тази идея.

vIKToriYa
09-08-2010, 15:44
не мисля да го практикувам.... :)

sisssa
11-08-2010, 13:53
доста време правих само анален, бях девствена и ме кефеше, но попаднах на един надарен селяндур и изпитах най големия ужас в живота си, после мина доста време докато се реша отново

Extremescream
11-08-2010, 17:37
Правила съм,не ми харесва.

Korrnyy
11-08-2010, 18:35
Не сьм правила, и не искам, и не мисля скоро да стане.

Andr0medA
11-08-2010, 19:03
Нито съм за,нито съм против

+1 Правила съм. Не ми харесва особено и не мисля скоро пак да го правя, но няма лошо, ако на партньорите им харесва. :)

ImSoInLove
11-08-2010, 19:12
Не сьм правила, и не искам, и не мисля скоро да стане.

:)

art
11-08-2010, 20:01
Нямам нищопротив аналния секс. Не го практикувам и несмятам и да започвам.

UniCoWN
11-09-2010, 12:48
Нито съм за,нито съм против,но на този етап не мисля да го правя...Не знам как ще мисля за в бъдеще,но за сега не ми харесва много тази идея.

+ :)

Stela94
12-17-2010, 18:39
доста време правих само анален, бях девствена и ме кефеше, но попаднах на един надарен селяндур и изпитах най големия ужас в живота си, после мина доста време докато се реша отново

Подобно преживяване съм имала и аз,само че не бях девствена.Иначе и при мен мина време докато се навия пак и в общи линии против нямам този вид секс.

Bastard
12-17-2010, 21:05
ами аз съм ЗА, въпреки че до сега не ми се е случвало да попадна на такова момиче да иска или поне не е казвало :) Но дано доживея и аз да видя какво е :)
П.П. а авторката на темата нищо не е споделила по този въпрос ..... нека сподели няколко реда :D :-D

kalpazankata17
12-18-2010, 06:06
За !! С приятеля ми секи път го правим и на двамата ни харесва и доставя удоволствие. :grin:

mitkosoft
12-18-2010, 06:51
и аз съм за но не съм го правил ако някоя пусне ще видя какво е

kiki1991
12-18-2010, 08:27
За аналния съм..почнах да го правя преди година,когато се запознах със приятеля ми,още от началото той искаше много отзад,но мен ме беше страх и не исках,но като почна да ми говори че бившата му приятелка не му давала,а той само я е дрънкал и накрая му писнало и и изневерил...и като се сетих за това и нямаше как да не му дам отзад.Първия път болеше,но след време се свиква даже ти става хубаво.В началото ползвахме задалжително лубрикант.От 1 година правя такав секс и съм нямала никакви проблеми,даже сега ми е хубаво и правим без разни овлажнители.Много се радвам че му давам всичко и не му липсва нищо с мен.

mecho888
12-18-2010, 09:10
За аналния съм..почнах да го правя преди година,когато се запознах със приятеля ми,още от началото той искаше много отзад,но мен ме беше страх и не исках,но като почна да ми говори че бившата му приятелка не му давала,а той само я е дрънкал и накрая му писнало и и изневерил...и като се сетих за това и нямаше как да не му дам отзад.Първия път болеше,но след време се свиква даже ти става хубаво.В началото ползвахме задалжително лубрикант.От 1 година правя такав секс и съм нямала никакви проблеми,даже сега ми е хубаво и правим без разни овлажнители.Много се радвам че му давам всичко и не му липсва нищо с мен.

:smt023

vanio1111
12-19-2010, 00:10
@JakesInsanity наистина явно твоите приятели не знаят кога и как се прави...Ако момичето се е изходило,измило се е и приятелите ти подходят нежно и с необходимото отношение и използват лубрикант всичко е ОК :)

Подкрепям напълно!!!

miroandonow
12-19-2010, 12:24
доста време правих само анален, бях девствена и ме кефеше, но попаднах на един надарен селяндур и изпитах най големия ужас в живота си, после мина доста време докато се реша отново

Подобно преживяване съм имала и аз,само че не бях девствена.Иначе и при мен мина време докато се навия пак и в общи линии против нямам този вид секс.

И какво толкоз ви е направил на дупетата бе или вие сте направили нещо?

bitchwolf
12-19-2010, 12:48
Аз пък смятам,че на един х*й му трябва една дупка,а не 2. Ако не е доволен и без нея ще остане. Твърдо против,за себе си! Може и аз да съм от тясно скроените,но не бих позволила да ме чу*ат в червото...отвратително,мръс но,противоречащо на всякакви природни закони...само човек може да измисли такава отврат. Е,на който му харесва- enjoy it. Нямам против другите да го практикуват.

waterpolohero
12-19-2010, 13:37
@JakesInsanity наистина явно твоите приятели не знаят кога и как се прави...Ако момичето се е изходило,измило се е и приятелите ти подходят нежно и с необходимото отношение и използват лубрикант всичко е ОК :)

Подкрепям напълно!!!

:smt023 :smt023 :smt023

rali4ka1
12-19-2010, 18:10
За аналния съм и го практикувам.

Greennight
12-19-2010, 18:15
Против съм.Тая дупка не е с такова предназначение,не знам дали е готино,щото не съм го правил,но знам,че понякога стават гафове(момичетата се насират),така че още 1 причина да съм против :?

Devil69
12-19-2010, 21:14
Абсолютно за!Няма по яко нещо от аналния секс:)))

Wikzinka
12-19-2010, 21:24
С изключение на първите няколко пъти ,когато започнах сега ме кефи на макс.

Shia
12-20-2010, 17:31
Не съм против,разнообразие си е.Пробвала съм,за да имам опит и в това,в момента не го практикувам.
Отделям специално внимание,когато нещо ще се случва там.

CanisDirus
12-20-2010, 18:21
Практикувал съм го с Алеханда1993 и Мацето 96. Ass2mouth

Всъщност тия двете и с на Джъстин Бибър пишката няма да ги пипна, но да им вдигна малко акциите 8-)

rali4ka1
12-20-2010, 20:11
А те знаят ли? :D

terminator
12-21-2010, 08:56
хахахах !!!

няма нищо страшно , важното е и двамата да го искат защото иначе се получава гадна ситуация .
но общо взето аналния секс е по добър защото е по стегнато и ти идва по бързо .. така че правете анален секс не война !

RoSKo0o0
12-21-2010, 12:23
Не, нямам и намерение да го правя.

skandalnata
12-21-2010, 23:52
Практикувам го,но рядко :-D удоволствието е много по-голямо

Jeannie
12-22-2010, 08:50
ЗА !!! Болката е уникално яка =)

CanisDirus
12-22-2010, 09:35
ЗА !!! Болката е уникално яка =)
А като Беладона можеш ли?
Буалки?
Две ръчички?
А?
а?

mecho888
12-22-2010, 10:43
ЗА !!! Болката е уникално яка =)


:smt023

HouseR1
12-22-2010, 10:55
ЗА !!! Болката е уникално яка =)
А като Беладона можеш ли?
Буалки?
Две ръчички?
А?
а?
Пи4 не питай Беладона няма равна ...

majestic001
12-23-2010, 08:18
А бе некак мога да приема, че некоя на 17 си дава дупето. Ама некви мърли на по 14 ... за какво си говориме просто?! Още незнае пикае ли и се или и се ебе ама давай в гъза. Ако имах малко власт да ви изкарам всичките на един стадион и с една права лопата... ше правите анален ама друг път!

rali4ka1
12-23-2010, 10:37
Много моралист тук бе.Най-големите моралисти са се проебали на по 13-14 години,но юетат морал на другите.Шсеки си отгошарч за него.Ако някой на 18 е девствен му се присмивате,но ако е почнал да се пръца на 14 не било морално как може.Айде спрете се.

Jeannie
12-23-2010, 13:09
ЗА !!! Болката е уникално яка =)
А като Беладона можеш ли?
Буалки?
Две ръчички?
А?
а?
Пи4 не питай Беладона няма равна ...
ххаха бая път има да измина още докато стигна Беладона или Sasha Knox ама.... :D Иначе имах предвид болка в рамките на нормалното а не....

JustSmile95
12-23-2010, 14:34
не и не бих искала

CanisDirus
12-23-2010, 16:22
Практикувал съм го с Алеханда1993 и Мацето 96. Ass2mouth

Всъщност тия двете и с на Джъстин Бибър пишката няма да ги пипна, но да им вдигна малко акциите 8-)

Мечтите са безплатни,а надеждата умира последна :D

СПИН-а е безсмъртен, малката.

facethepro
12-23-2010, 16:35
Да и то с удоволствие !

ad1daz
12-23-2010, 23:17
Да и то с удоволствие !

korpin
12-25-2010, 16:59
Не! Това е мазохизъм.На момчето може и да му харесва,но за момичето е страшно болезнено и вредно! :x

TedinCetyYy
12-25-2010, 17:48
ми аз съм против,защото предназначението на тази дупка е друго.Иначе съм пробвала и болката е ужасна.

GreenFairy
12-25-2010, 19:15
Много за :)

kiki1991
12-26-2010, 05:58
За секс сам още фъстък обаче ми се струва много гнусно т'ва :o И не, няма да пробвам :)

Що да е гнусно,ако моми4ето спази хигиената за това място..КОЯТО Е МНОГО ВАЖНА!!!Аз правя анален и е страшно яко..но да ти хареса трябва време,и на мен в началото първите 10 пъти сигорно не ми е беше хубаво,но после си е мн яко.Не е задалжително да праиш анален..това си зависи от теб и приятеля ти,аз го направих първият път само зарад него щот много искаше,предпочитах аз да му го дам отколкото да иде да си го иска от друга!

vank03d
12-26-2010, 15:25
...предпочитах аз да му го дам отколкото да иде да си го иска от друга!

Много правилно мислиш

WaterLilly
12-26-2010, 15:32
Не! Това е мазохизъм.На момчето може и да му харесва,но за момичето е страшно болезнено и вредно! :x
Болезнено и вредно е, ако не го правиш както трябва. :lol:

kiki1991
12-27-2010, 06:46
...предпочитах аз да му го дам отколкото да иде да си го иска от друга!

Много правилно мислиш

ми тъка е..един мъж ако не получава всичко и му липсва нещо ..знаеш кво прави,както и жените.Затова му дадох щото много го искаше :)

krem4et0
12-27-2010, 07:29
Това не е точно така. Ако ще задържаш мъжа до себе си с единия анален секс и ако заради него е способен да ти изневери, мани я тая любов и връзка.
На нас с моя ни беше интересно. Правили сме за 3 години (преди долу-горе толкова се решихме) не повече от 10-тина пъти и то по моя инициатива, защото искам да е нещо по-специално. Но не ми допада. По-скоро съм на мнението, че не е болка за умиране, но не е и нещо, по което да въздишам. Ако реша аз - ще го направим. Ако не- може и година да не стане. Не го правя обаче с идеята да го задържа или да не ми изневери, а защото в дадения момент ми се е приискало да сме мнооого интимни. За мен това си е висша форма на интимност и доверие.

kiki1991
12-27-2010, 10:17
kremen4et0 моя приятел с който съм ми каза още като се запознахме че бившата му не му давала отзад(той до тогава не е бил правил)той я е карал и настоявал мн пъти поне да опитат..нищо повече,и тя все отказвала,и на него в един момент му писнало не от др. а от ината и,и при първия удобен момент и изневерил,затова още от началото като ми е разказвал за това и реших да му дам..не щот ме е страх толкова да не го иска от друга,ами заради това че когато се влюбих и го заобичах бях на мнението че когато обичаш би направил всичко на другия да му е добре,той ми каза ако те боли и има проблем спираме..и го направихме и 1вия път ме болеше 2рия също..и той спря да ме кара,аз веднъж когато правехме го питах иска ли без той да ме кара..!Просто аз самата ми е много по-хубаво когато знам че имам до себе си мъж на който не му липсва нищо,както и на мен съответно:)Много момичета ги е страх и си мислят че аналния секс е гаден и много боляло,и аз самата си мислех тъка,но с повече търпение от страна и на двамата и като ползвате повечко овлажнители ти е даже хубаво!

van1
12-27-2010, 15:55
kremen4et0 моя приятел с който съм ми каза още като се запознахме че бившата му не му давала отзад(той до тогава не е бил правил)той я е карал и настоявал мн пъти поне да опитат..нищо повече,и тя все отказвала,и на него в един момент му писнало не от др. а от ината и,и при първия удобен момент и изневерил,затова още от началото като ми е разказвал за това и реших да му дам..не щот ме е страх толкова да не го иска от друга,ами заради това че когато се влюбих и го заобичах бях на мнението че когато обичаш би направил всичко на другия да му е добре,той ми каза ако те боли и има проблем спираме..и го направихме и 1вия път ме болеше 2рия също..и той спря да ме кара,аз веднъж когато правехме го питах иска ли без той да ме кара..!Просто аз самата ми е много по-хубаво когато знам че имам до себе си мъж на който не му липсва нищо,както и на мен съответно:)Много момичета ги е страх и си мислят че аналния секс е гаден и много боляло,и аз самата си мислех тъка,но с повече търпение от страна и на двамата и като ползвате повечко овлажнители ти е даже хубаво!

Дано повечето да мислят така ..

TheTeen
12-27-2010, 16:17
Аз лично смятам,че болката е найстина голяма...иначе не го практикувам

krem4et0
12-27-2010, 16:27
kiki1991, а ако приятелят ти поиска СКАТ? Всичко си има граници...така мисля.

Stela94
12-27-2010, 16:29
kiki1991, а ако приятелят ти поиска СКАТ? Всичко си има граници...така мисля.

И аз мисля,че си права!Бях писала по назад в темата,че много зависи от момчето аналния.Тоест,че има мерак и му дам и не остана очарована,едва ли ще повторя ,колкото и да иска,както преди един ме отказа от аналния за дълъг период от време.Мисля,че все пак и компромисите си имат известна граница.

FataMorgana
12-27-2010, 16:44
kiki1991, а ако приятелят ти поиска СКАТ? Всичко си има граници...така мисля.

И аз мисля,че си права!Бях писала по назад в темата,че много зависи от момчето аналния.Тоест,че има мерак и му дам и не остана очарована,едва ли ще повторя ,колкото и да иска,както преди един ме отказа от аналния за дълъг период от време.Мисля,че все пак и компромисите си имат известна граница.

Абе така е, момчето с което съм как ли не се опитва да ме навие, ама първо, не е стабилен, не мога да му се доверя какво ще му тумне утре и какво ще направи, и второ нямам желание. А като нямам желание квото и да кажи и да направи не може да ме накара. Така трябва да а при всички като става дума за секс. Ако с нещо не сте комфортни не го правете. Освен телефонния секс, страннен е от начало ама после е яко :D

kiki1991
12-28-2010, 08:30
kiki1991, а ако приятелят ти поиска СКАТ? Всичко си има граници...така мисля.

И аз мисля,че си права!Бях писала по назад в темата,че много зависи от момчето аналния.Тоест,че има мерак и му дам и не остана очарована,едва ли ще повторя ,колкото и да иска,както преди един ме отказа от аналния за дълъг период от време.Мисля,че все пак и компромисите си имат известна граница.

Абе така е, момчето с което съм как ли не се опитва да ме навие, ама първо, не е стабилен, не мога да му се доверя какво ще му тумне утре и какво ще направи, и второ нямам желание. А като нямам желание квото и да кажи и да направи не може да ме накара. Така трябва да а при всички като става дума за секс. Ако с нещо не сте комфортни не го правете. Освен телефонния секс, страннен е от начало ама после е яко :D

ама и аз за това говоря..че на сила нищо не ства..ама ако момчето иска просто да опитате кво лошо има да дадеш

RoSKo0o0
12-28-2010, 09:53
kiki1991, а ако приятелят ти поиска СКАТ? Всичко си има граници...така мисля.

Епа, че му даде, нали бившата не му е давала :lol: :lol: :lol: :lol:

krem4et0
12-28-2010, 09:57
На мен ми е добре - няма бивша и няма с кого да се състезавам :D

FataMorgana
12-28-2010, 18:13
ама и аз за това говоря..че на сила нищо не ства..ама ако момчето иска просто да опитате кво лошо има да дадеш
Ми стига да е стабилен, да не хукне на някъде, и стига ТИ да нямаш нищо напротив- няма нищо лошо, въпрос на избор :)


Ехо, намалете чаршафите!!!

Редактирано от kalpazanka.

6sense
12-28-2010, 19:40
неможеш ли да си купиш един сутиен ?

FataMorgana
12-28-2010, 21:25
неможеш ли да си купиш един сутиен ?

Криза баце, няма пари.

burpp
12-28-2010, 21:55
Ами момичето ми с което съм сега, не пуска отзад ... смисъл бих пробвал, но ако тя неиска няма да я карам насила.

mecho8888
12-28-2010, 22:27
kiki1991, а ако приятелят ти поиска СКАТ? Всичко си има граници...така мисля.



ще и дам дистанционното да си го намери :)


по темата - скат вече е брутално и гнусно. Всичко си има граници.

Cnvrs4
12-29-2010, 22:06
Прекрасно отношение имам,нямал съм никога проблеми с никое момиче,повече ми харесва от вагиналния в някои отношения,ако се поддържа едно момиче не виждам проблем,а и никога през живота си не съм ползвал лубриканти. :)

KokoDjambo
01-02-2011, 07:00
И аз съм аз.Обичам да ги поря отзад,пълна лудница е!

8LittleStar8
01-03-2011, 08:15
На мен ми харесва :oops:

а бе извинявай, ама ти си '96 набор и като ти гледам мненията по форума и се плаша, пишеш единствено в раздел "секс" и постоянно разправяш за разни похождения, нека съм консервативна, но не мислиш ли, че поведението ти е меко казано ку**енско??? Яко тъпа работа....


Аз съм против аналния секс, бих го направила за приятеля ми, но ако той ме обича и вижда, че не го искам, няма да ме кара да го правя.

DarkTemplar
01-03-2011, 14:54
Един близък приятел е почитател точно на тоя вид секс и ми е споменавал разни весели истории. Но... Балкана пази своите тайни. ;)

torresinho
01-03-2011, 20:03
Каква тема и то направена от момиче, на което никнейма му завършва на 93?! :shock: Да не обсъждам отговорите ..

По темата: Не, не практикувам анален секс и за момента и възраста си (която далеч не е 15г.) не мисля да практикувам в близките 5 години :)
Боже мой, то имало и години, под които е морално недостойно и забранено да се прави анален секс ли? :o Не виждам никаква логика в думите ти - ако и се прави секс, и 5 негъра ще се рапа както е думата. А това за след 5-те години - не виждам логика ако ти е кеф да не го направиш и на там колко си.
Принципно съм за секса в дупето :razz:

UNITED2
01-03-2011, 23:51
ЗА.
И първия път те разбрахме 8)
Аз съм ЗА,не съм го правил а и не мисля,че тя би се съгласила..
Така че в близко време ще си се располагам на по широко 8) :razz:

yeSHua
01-04-2011, 07:30
Какво значат „за“ и „против“ в подобна тема? Всеки преценява сам за себе си дали му харесва достатъчно, за да го практикува често, като това си зависи и от физиологията на двамата партньори в някаква степен.

Не, не отричам аналния секс - би било глупаво да го направя. Не бих укорил никой, който му „се кефи“ - дали е орален, вагинален или анален - еднакво много си е секс, еднакво „нормален“ е (или поне би трябвало да е, в рамките на съвременното общество - аз не „не съм фен“, всеки друг може сам да прецени за себе си.

Направиха ми впечатление изказванията на няколко момичета, които са го правили само защото приятелят им го е искал - глупаво е, ако на теб не ти харесва - не прави компромис със себе си... Сексът е взаимност, а не подчинение - съгласявайки се да направиш нещо, което не ти е съвсем по вкуса и за което не си готов няма да ви сближи повече с човека до теб, а ако този човек би си потърсил друга, само защото ти му отказваш - това е идеалният довод да обсъдите качеството на вашите взаимоотношения.

kiki1991
01-04-2011, 07:49
Направиха ми впечатление изказванията на няколко момичета, които са го правили само защото приятелят им го е искал - глупаво е, ако на теб не ти харесва - не прави компромис със себе си... Сексът е взаимност, а не подчинение - съгласявайки се да направиш нещо, което не ти е съвсем по вкуса и за което не си готов няма да ви сближи повече с човека до теб, а ако този човек би си потърсил друга, само защото ти му отказваш - това е идеалният довод да обсъдите качеството на вашите взаимоотношения.[/quote]

тъка е ..но както казах и аз го направих заради приятеля ми първите пъти,и мога да ти кажа че ако не беше почнало да ми харесва нямаше да го правя повече,но със времето ми хареса.Вярвам че може би няма жена на която да не и хареса поне малко..но няма как да стане това ако си го правил малко пъти..докато ти свикне дупето:)

8LittleStar8
01-04-2011, 07:55
тъка е ..но както казах и аз го направих заради приятеля ми първите пъти,и мога да ти кажа че ако не беше почнало да ми харесва нямаше да го правя повече,но със времето ми хареса.Вярвам че може би няма жена на която да не и хареса поне малко..но няма как да стане това ако си го правил малко пъти..докато ти свикне дупето:)

1. искам да кажа, виждам вече няколко твои поста пише се тАка, не тЪка, баси в секса всичко опитахте, а не се научихте да пишете.
2. при всяка жена е различно, не можеш просто така да казваш, че с времето не могло да не ни се хареса, всеки има предпочитания и вкусове, както и разбира се различна структура на тялото, което също е от значение. За мен лично е гадно, не ми харесва идеята като цяло, защото аз искам, да правя любов, не да се чукам, като в порно филм, но все пак ще го направя за приятеля ми, щом иска да опита, ок, и на двамата ще ни е за първи път.

kiki1991
01-04-2011, 08:02
1.искам ам да кажа, виждам вече няколко твои поста пише се тАка, не тЪка, баси в секса всичко опитахте, а не се научихте да пишете.
2. при всяка жена е различно, не можеш просто така да казваш, че с времето не могло да не ни се хареса, всеки има предпочитания и вкусове, както и разбира се различна структура на тялото, което също е от значение. За мен лично е гадно, не ми харесва идеята като цяло, защото аз искам, да правя любов, не да се чукам, като в порно филм, но все пак ще го направя за приятеля ми, щом иска да опита, ок, и на двамата ще ни е за първи път.[/quote]

1.За грешката да признавам си я..просто от смяната на езици не съм свикнала да пиша на бг,но понеже форума го изисква няма как.
2.Не съм казала че на всяка ще и хареса,а че вярвам и си мисля тъка.Въпрос на опит и желание е сичкото:)Всеки си преценява за себе си все пак какво ще прави във секса и какво не.

DarkTemplar
01-04-2011, 08:11
Познавам доста момичета и жени, които отначало са били твърдо против аналния, а в момента са му върли фенки и го практикуват редовно. Всички е силно казано, но много звучи коректно.

mecho8888
01-08-2011, 15:20
ЗА.


e за теб знаем :D

Devil69
01-09-2011, 09:06
Две от най-сериозните ми гаджета бяха против аналния секс.Не искаха и дума да става за това.Обаче и двете след като пробвахме си искаха сами след това:)))Едната даже веднъж получи анален оргазъм и сега съм сигурен ,че продължава да прави анален.Всичко е въпрос на подход...Осве това за младежа ,който написа по-горе,че го "пъхнал" два-три пъти погрешно-еми извинявай пич,ама и на тебе да ти го хакнат от раз целия,не ще квичиш ами незнам кво.Съвсем нормално е като си се разгорещил и като й го вкараш целия от раз да изпищи...Това не е путка,а анус пич,трябва внимание:) :-x

Stela94
01-09-2011, 10:30
Две от най-сериозните ми гаджета бяха против аналния секс.Не искаха и дума да става за това.Обаче и двете след като пробвахме си искаха сами след това:)))Едната даже веднъж получи анален оргазъм и сега съм сигурен ,че продължава да прави анален.Всичко е въпрос на подход...Осве това за младежа ,който написа по-горе,че го "пъхнал" два-три пъти погрешно-еми извинявай пич,ама и на тебе да ти го хакнат от раз целия,не ще квичиш ами незнам кво.Съвсем нормално е като си се разгорещил и като й го вкараш целия от раз да изпищи...Това не е п***а,а анус пич,трябва внимание:) :-x

Аз пък не знам как така сбърква и влиза целия?!При мен никога не може да ми влезе целия наведнъж от първия път било то и с лубрикант.

mynichka
01-09-2011, 10:53
За

anonymous768631
01-09-2011, 11:25
1. искам да кажа, виждам вече няколко твои поста пише се тАка, не тЪка, баси в секса всичко опитахте, а не се научихте да пишете.
2. при всяка жена е различно, не можеш просто така да казваш, че с времето не могло да не ни се хареса, всеки има предпочитания и вкусове, както и разбира се различна структура на тялото, което също е от значение. За мен лично е гадно, не ми харесва идеята като цяло, защото аз искам, да правя любов, не да се чукам, като в порно филм, но все пак ще го направя за приятеля ми, щом иска да опита, ок, и на двамата ще ни е за първи път.
То да ти кажа и изреченията се почват с главни букви, ама...
Мразя хора, които се заяждат за правопис...аз също се заяждам, но аз имам това право, понеже съм изряден! А вие ми пишете:

1.ни съ пиши якУ ,ами якО!!!1
2ни структорираш изричениътъ дубре!!!!1!
Запомнете го! Аз мога да се заяждам за правопис! Вие - не! Защото аз съм идеален!!! Вие - не!
Благодаря за вниманието.

Относно аналния секс:
Че това е най-якото, баЦе... Аз съм маниак на тази тема.

Devil69
01-09-2011, 11:45
Стелче достатъчно е и главата само да й хакне от раз ,че да я заболи...Освен това има жени и жени-без да е правила анален секс ануса може да и е природно по-широк(както има широки и тесни вагини).А и нали се сещаш,че когато се е разгорещил пича и обърка дупките,и с доста голям ряз й го нахака,дори да му е малко достойнството пак ще боли... :booooomb:

Stela94
01-09-2011, 12:04
Стелче достатъчно е и главата само да й хакне от раз ,че да я заболи...Освен това има жени и жени-без да е правила анален секс ануса може да и е природно по-широк(както има широки и тесни вагини).А и нали се сещаш,че когато се е разгорещил пича и обърка дупките,и с доста голям ряз й го нахака,дори да му е малко достойнството пак ще боли... :booooomb:

Не знам ама това на мен ако ми се случи и сигурно ще ме чуят на Марс!

anonymous768631
01-09-2011, 12:09
Всъщност сигурно, защото съм чувал приятелка, която е на две пресечки оттук. Кажи го 100 метра... Беше наистина мощен писък, предполагам защо... :grin:

Devil69
01-09-2011, 12:18
Не знам ама това на мен ако ми се случи и сигурно ще ме чуят на Марс!
Еми именно затова говорим.Аналния секс трябва да се прави с внимание ,особено в началото:))

Stela94
01-09-2011, 12:18
Добре де ,а момчетата не ги ли боли така изведнъж?

Devil69
01-09-2011, 12:21
Ами ако е с лубрикант -не.Всъщност ако трябва да сме честни от собствен опит не мога да кажа-при мене анални секс винаги се прави целенасочено и не става просто от сбъркана дупка...Друг е въпроса ,че много рядко съм ползвал лубриканти-както казах всичко е въпрос на подход:)

kremen4eto
01-09-2011, 12:22
Добре де ,а момчетата не ги ли боли така изведнъж?

И аз съм се чудила. Приятелят ми казва, че не го боли.

Stela94
01-09-2011, 12:28
Питам щото някой път като сме правили анален в мисионерската и е правил едни измъчени гримаси?!

Devil69
01-09-2011, 12:32
...и краката ти бяха на раменете му нали?Еми при тая поза наистина ти влиза ЦЕЛИЯ и усещането е брутално и за двамата:)))Веднъж и ние мъжете да сме облагодетелствани. :D Та гримасите са по-скоро от кеф:))) :grin: :grin: :grin:

Stela94
01-09-2011, 12:41
...и краката ти бяха на раменете му нали?Еми при тая поза наистина ти влиза ЦЕЛИЯ и усещането е брутално и за двамата:)))Веднъж и ние мъжете да сме облагодетелствани. :D Та гримасите са по-скоро от кеф:))) :grin: :grin: :grin:

Еми или на раменете или на страни.

Devil69
01-09-2011, 12:50
Еми да,аз затова харесвам мисионерската и нейните разновидности.Така имаш доста дълбоко проникване и е супер яко:)))

anonymous768631
01-09-2011, 12:51
Мисионерската е втората ми любима. Абсолютен култ!

Devil69
01-09-2011, 13:06
Еми за анален секс мисионерската е по-удобна от задната например.Въпреки че трябва да се внимава ,че ако момичето не е достатъчно отпуснато и може да и причиниш сериозен дискомфорт и болка. :booooomb:

SexyBitch
01-09-2011, 13:28
Ако не разбираш кво праиш съм против, но иначе… :oops:

П.С. Практикувам го много често :oops:

Devil69
01-09-2011, 14:01
Еми точно това се опитвам да кажа и аз.Аналния секс е невероятен ,но трябва мъжа да е много внимателен и да знае как да разположи партньорката си:)

mecho8888
01-09-2011, 14:53
Стелче достатъчно е и главата само да й хакне от раз ,че да я заболи...Освен това има жени и жени-без да е правила анален секс ануса може да и е природно по-широк(както има широки и тесни вагини).А и нали се сещаш,че когато се е разгорещил пича и обърка дупките,и с доста голям ряз й го нахака,дори да му е малко достойнството пак ще боли... :booooomb:

Не знам ама това на мен ако ми се случи и сигурно ще ме чуят на Марс!

На мен ми се е случвало. Беше тъмно и обърках дупката. След 20 минути прискърцване и прихленчване (бях набеден, че съм го направил нарочно) ми беше простено и заявено "още ме боли" 8-)

Devil69
01-09-2011, 17:19
Добре ,сега един въпрос.Коя ви е любимата поза за анален секс?За мене е мисионерската описал съм защо.

anonymous768631
01-09-2011, 19:58
Ами, по корем с вирнато дупе! :grin:

twilightkid
01-10-2011, 07:36
Не сьм правила, и не искам, и не мисля скоро да стане.
Защо ли съм на същото мнениее :?

Stela94
01-10-2011, 08:09
Добре ,сега един въпрос.Коя ви е любимата поза за анален секс?За мене е мисионерската описал съм защо.

Ами обичам задна и мисионерската за аналния,но сегашния ми приятел редовно ме качва отгоре

Devil69
01-10-2011, 10:41
Е и аз обичам задната не мога си крива душата...Също така момичето по корем с вирнато дупе :)

life92
01-10-2011, 20:02
Не съм правила анален секс нито имам подобно желание ..Но съм останала с впечатление че някои мои приятели и приятелки с които сме си говорили на тази тема го предпочитат.

Devil69
01-11-2011, 13:42
Ами помисли защо го предпочитат и щом е така,наистина ли е толкова гаден колкото си мислиш,че е:)

anonymous768631
01-11-2011, 14:04
Те не мислят. Те реагират с реакция от типа: "Ииу, Иуу!". Без особен размисъл по въпроса.

kremen4eto
01-11-2011, 14:16
Те не мислят. Те реагират с реакция от типа: "Ииу, Иуу!". Без особен размисъл по въпроса.

Да, да, да! Много ме дразнят такива реакции.

Devil69
01-11-2011, 14:34
Тези реакции са следствие и от поведението на момчетата-олигофрени,които си мислят ,че секса е просто ръгане:)

anonymous768631
01-11-2011, 14:49
Сексът е около 50% ръгане. И момчетата го знаят. Държат се така заради момичетата, които се пазят за "точния" и тем подобни. Не ме питайте защо си мисля така. Не го измислям аз. Просто правене напук. Не търсете логиката там, където я няма.

anonymous708973
01-11-2011, 14:52
^за пръв път съм съгласна с ...
В съществената си част си е баш ръгане, така е. Пазенето няма да го коментирам, а аналният... интересно ми е, признавам, но не мога да си представя коооолко ще ме е срам, ако стане беля.

anonymous768631
01-11-2011, 14:58
Много ще те е срам! :razz:
Затова просто няма да става белА. Хоп! Готова си. Мислиш положително и всичко се нарежда... Ако не си мен... :o

anonymous708973
01-11-2011, 15:00
Иронията е, че съм най-големият оптимист на планетата, обаче в този случай...
Какво ще рече "ако не си мен"?

anonymous768631
01-11-2011, 15:34
Че съм мега лош късмет. Няма по-голям кутсуз от мен.

Stela94
01-11-2011, 15:48
^за пръв път съм съгласна с ...
В съществената си част си е баш ръгане, така е. Пазенето няма да го коментирам, а аналният... интересно ми е, признавам, но не мога да си представя коооолко ще ме е срам, ако стане беля.

По-добре не го мисли това за белята!

anonymous768631
01-11-2011, 16:03
Хайде, аналната кралица се обади в покоите си... :D

Devil69
01-11-2011, 16:39
Ами докато продължавате да мислите за секса като ръгане ,ще си мислите и за последствията от аналния,когато той се праи само с ръгане.Трябва внимание при анален секс и то много.Досега за 6 години откакто правя анален,нито една с която съм бил ,не се е изпускала.Веднъж просто се изцапах и даже мацката и не разбра.А дори и да се случи момичето да се изпусне,мъжа не трябва да реагира като олигофрен и да обяснява на половината си приятели.Освен това,който го е страх от мечки да не ходи в гората:)

anonymous768631
01-11-2011, 16:48
:smt003 Всъщност да! Това само един върховен тъпанар би могъл да го направи...

KokoDjambo
01-13-2011, 03:48
kiki1991, а ако приятелят ти поиска СКАТ? Всичко си има граници...така мисля.

И аз мисля,че си права!Бях писала по назад в темата,че много зависи от момчето аналния.Тоест,че има мерак и му дам и не остана очарована,едва ли ще повторя ,колкото и да иска,както преди един ме отказа от аналния за дълъг период от време.Мисля,че все пак и компромисите си имат известна граница.


Аз съм за.А Стелче как така те е отказал от аналния бе ?!Не вярвам,че с приказки те е отказал, а май е било яко порене - да не се и наака бе :D :D :D :D

Slav0v
01-13-2011, 09:07
Аз съм ЗА. На приятелката ми и харесва (имам чуството че на момичетата им харесва повече) и за това и уважавам желанието, но в аналния секс трябва да си наистина деликатен (мъжете)

yupaa03
01-13-2011, 10:32
Ами докато продължавате да мислите за секса като ръгане ,ще си мислите и за последствията от аналния,когато той се праи само с ръгане.Трябва внимание при анален секс и то много.Досега за 6 години откакто правя анален,нито една с която съм бил ,не се е изпускала.Веднъж просто се изцапах и даже мацката и не разбра.А дори и да се случи момичето да се изпусне,мъжа не трябва да реагира като олигофрен и да обяснява на половината си приятели.Освен това,който го е страх от мечки да не ходи в гората:)

Това щях да кажа и аз - какви са тия пикльовци - иска да ръга отзад, защото чул, че било гот, ама му кофти после... Като си тръгнал там да го мушкаш значи приемаш и рисковете. Ако не, просто не го правиш.

dream1707
01-13-2011, 10:55
За сега, нито го практикувам, нито бих желала да го практикувам ... все още не ми е времето за това. Може би след време бих пробвала, обаче само заради приятеля ми (мисълта за това просто не ми харесва), а и все пак, това определено няма да е скоро ... за в момента си оставам твърдо против.

anonymous768631
01-13-2011, 11:15
За сега, нито го практикувам, нито бих желала да го практикувам ... все още не ми е времето за това. Може би след време бих пробвала, обаче само заради приятеля ми (мисълта за това просто не ми харесва), а и все пак, това определено няма да е скоро ... за в момента си оставам твърдо против.
Много мислите бе!

Stela94
01-13-2011, 12:29
kiki1991, а ако приятелят ти поиска СКАТ? Всичко си има граници...така мисля.

И аз мисля,че си права!Бях писала по назад в темата,че много зависи от момчето аналния.Тоест,че има мерак и му дам и не остана очарована,едва ли ще повторя ,колкото и да иска,както преди един ме отказа от аналния за дълъг период от време.Мисля,че все пак и компромисите си имат известна граница.


Аз съм за.А Стелче как така те е отказал от аналния бе ?!Не вярвам,че с приказки те е отказал, а май е било яко порене - да не се и наака бе :D :D :D :D

Не е важно, защо ме е отказал!

anonymous768631
01-13-2011, 13:47
Ясно е като бял ден защо. :-D Онзи е ръчкал като бесен бик, а нашата едва ли е някоя обиграна порно звезда. После сигурно не е можела да си седне 2 дена на дупето. :D :lol:

waterpolohero
01-13-2011, 22:53
Ясно е като бял ден защо. :-D Онзи е ръчкал като бесен бик, а нашата едва ли е някоя обиграна порно звезда. После сигурно не е можела да си седне 2 дена на дупето. :D :lol:[/quote]
+1 :lol:
А за да не е спам , по темата - Имаме няколко опита с приятелката ми , но засега нищо сериозно (тоест прониквам до някаква степен , нея я започва да я боли и се отказваме :-D ) иначе нямам против , въпреки че не съм му кой знае какъв мераклия :? :?

DarkTemplar
01-15-2011, 11:08
Кака ви Сашка е хардлайнерка, слушайте я. ;)

sexyt0o
01-15-2011, 17:41
против

gLypChenCee
01-15-2011, 19:16
Аз съм за.. Харесва ми. 8-)

waterpolohero
01-15-2011, 19:16
Кака ви Сашка е хардлайнерка, слушайте я. ;)

Ясноооо......... :lol: :lol: :lol: Ама само се чудя що не намекна едно хубаво така на хардЛАЙНерка

Devil69
01-15-2011, 21:04
Саше ,а аналния фистинг как ти се струва?Мога да бъда нежен ,мога да бъда и груб-за 6 години анален съм понаучил тва онова :booooomb: :booooomb: :booooomb:

anonymous768631
01-17-2011, 21:59
Фистинг! УжасТ!!! Вие махалки нямате ли бе? :D

Devil69
01-17-2011, 23:50
Ооо имам вервай ми:)

twistedtransistor
01-18-2011, 11:46
Не съм го правил никога, струва ми се малко гадно, а и не съм срещал момиче което да е искало, а и аз като нямам мерак... едва ли скоро ще го пробвам.

Но съм слушал много истории от приятели които са го правили и нямат особено високи стандарти. Повечето им истории са със следния край:
1. ...и тя пръдна на х*я ми
2. ...и ревеше от болка и стискаше възлгавницата докато я прах
3. ...и се насра на х*я ми

така, че...
ХАААХАААА, но все пак +1

vasko9933
01-18-2011, 12:36
След време може и да пробвам, но иначе не съм фен на аналния секс. Ако ще е секс да е нормален 8)

monics
01-21-2011, 21:19
За, но само ако съм достатъчно възбудена и имам желание.

imamkrasivouho
11-11-2011, 19:13
Виждам,че има и доста широко скроени хора тук,та ми е интересно какво мислите за аналния секс и дали го правите? :)


Еми аз го правя :oops:
За това ли си се нагъзила толкова заплашително на тая снимка?

SisiStrange
11-11-2011, 19:15
Виждам,че има и доста широко скроени хора тук,та ми е интересно какво мислите за аналния секс и дали го правите? :)


Еми аз го правя :oops:
За това ли си се нагъзила толкова заплашително на тая снимка?
:lol: :lol: :lol:

adidaskataWE
11-11-2011, 19:58
Не го практикувам и не го одобрявам.

granger
11-11-2011, 20:38
Виждам,че има и доста широко скроени хора тук,та ми е интересно какво мислите за аналния секс и дали го правите? :)


Еми аз го правя :oops:
Тръц, опа имам предвид , браво бе моме на 13 разпоретина! Жива и здрава. За кой пореден път се хвалиш на целия форум , че си опърдяла кочана?!
ПВ: Имам известни резерви ....

Thrombocyte
11-12-2011, 07:25
Практикувал съм го. За жалост не е много лесно да склониш партньорката си.
Обичам да съм доминиращ по време на акта, затова и аналния ми доставя неимоверно удоволствие (такова, каквото никога не съм изпитвал при вагинален).

mmm_sweet
11-12-2011, 08:27
Виждам,че има и доста широко скроени хора тук,та ми е интересно какво мислите за аналния секс и дали го правите? :)


Еми аз го правя :oops:
За това ли си се нагъзила толкова заплашително на тая снимка?

:razz: :razz: :razz:

confidence
11-12-2011, 08:42
кажетеееее ми мъжеее какво е удоволствиета при аналния ... и моя приятел иска.. не мога да разбераа xaaxxa :D

dirtyyy
11-12-2011, 08:50
Не съм правила, не мисля че бих и правила 8-)

JbBj
11-12-2011, 08:57
кажетеееее ми мъжеее какво е удоволствиета при аналния ... и моя приятел иска.. не мога да разбераа xaaxxa :D

Кат му е малка пишката иска да е на тесно, затуй толкоз се кефят на анала повечето мъже

Rebirthing
11-12-2011, 09:06
кажетеееее ми мъжеее какво е удоволствиета при аналния ... и моя приятел иска.. не мога да разбераа xaaxxa :D

Толкова им е тясно, че става три пъти по-голям :D ! Има и мъже които не ги кефи идеята за анален секс, но повявай ми физическото усещане за проникване е нещо тясно, няма как да не им хареса.

Иначе по темата, на който му харесва да го прави, на който не му харесва да не го прави. Въпрос на вкус 8-) ...

Vilencety
11-13-2011, 16:05
против.. не ми допада идеята :)

xxxbrokenhearthxxx
11-13-2011, 17:39
Против.. Аве пичове, какво хубаво виждате да си вкарвате "мъжкия полов орган" в черво? :D така де.. 8-)

Oy7ofCon7roL
11-13-2011, 18:04
аз съм против вагиналния секс, това сигурно отговаря на въпроса по темата...

Devil69
11-13-2011, 19:17
аз съм против вагиналния секс, това сигурно отговаря на въпроса по темата...

Това беше доста красноречиво;)

LadyDaisy
11-14-2011, 06:42
Не съм пробвала, честно казано към конкретния момент нямам желание да пробвам. Радвам се, че мъжът ми е на същото мнение. Говорили сме на тази тема няколко пъти и стигнахме до заключението, че все още и на двамата не ни стиска да пробваме.
А и все пак мисля, че това е изход, а не вход....

anonymous708973
11-14-2011, 07:36
То и устата е за ядене, ама ...

LadyDaisy
11-14-2011, 08:34
То и устата е за ядене, ама ...

Всеки с мнението си... И все пак от устата не излизат толкова неприятни неща - поне не толкова често ;)

Sirius
11-14-2011, 15:13
аз съм против вагиналния секс, това сигурно отговаря на въпроса по темата...

А на колко си години ако не е неква държавна тайна?

Oy7ofCon7roL
11-14-2011, 15:23
аз съм против вагиналния секс, това сигурно отговаря на въпроса по темата...

А на колко си години ако не е неква държавна тайна?

тва ко общо има с темата 8)

n3ri7ka
11-14-2011, 15:49
Пробвахме веднъж с приятелят ми, но мен ме беше страх да не стане някой гаф и не се бях отпуснала достатъчно и ме заболя доста и спряхме..
но сега сме решили да пробваме пак, изчетохме доста неща как да се подготвим и т.н., а и двамата го искаме, та надявам се да нямаме проблеми :)
преди бях много против, но сега съм "за". (но все пак всеки си решава за себе си, това е мое мнение :) )

sapa91
11-14-2011, 15:51
Не съм, пък и мойта не иска, дори и най малкия намек за това я отвращава... така че едва ли ще пробвам скоро... :cry: :(

Korrnyy
11-14-2011, 16:18
Не съм против, но не практикувам. Не ми харесва :)

Devil69
11-14-2011, 16:25
А пробвала ли си?

Loooooser
11-14-2011, 16:43
Не съм правил и не бих правил (мисля ,че дупето си има функция и тя не е вход,а изход)

Но бих направил компромис за човека с който съм.
Както и устата функциата и не е вход/изход ,но пък я практикуваме ;)
По темата аз съм момче и съм против.. :) ,но защо пък не!

GabrielleShayk
11-14-2011, 21:03
Не го практикувам,а и идеята не ми допада особено...

Titirito
11-16-2011, 21:15
Практикуваме го, та се късаме!

DragonLady
11-16-2011, 22:50
Не го практикувам,а и идеята не ми допада особено...

+1

imaginemoi
11-18-2011, 10:08
И аз преди не се кефех- болеше ме, притеснявах се и др. но като му хванахме цаката :D вече не ме боли и е просто уникално!!! Най- силният оргазъм, който съм получавала, е от анален секс. Обожавам го!

lubovvv
11-18-2011, 13:00
Не знам какво удоволствие може да достави този секс, но знам че е СТРАШНО вредно да се прави, защото увревжда сериозно дебелото черво и можеш да си докараш някоя доживотна болест.

Rebirthing
11-18-2011, 15:55
Не знам какво удоволствие може да достави този секс, но знам че е СТРАШНО вредно да се прави, защото увревжда сериозно дебелото черво и можеш да си докараш някоя доживотна болест.


Удоволствие от аналния секс може да има, особено ако се прави с внимание. При мъжете би следвало да е още по-възбуждащо тъй като стимулират простата по този начин.

За вредата може да прочетете тук /поста на drek/.

http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=alternhealt&Number=1945396633&page=&view=&sb=&vc=1

Вреда има, малко или много, но има, така, че най-добре да не става редовна сексуална практика.

VaMpiRKaTaaa
11-18-2011, 15:59
От всякъде ,където са ме ебали в задника най-мразя...Адски боли,защото съм адски тясна :D всъщност там съм пускала само няколко пъти,колкото да се каже,че съм отворена на всяка дупка. 8-)

imaginemoi
11-19-2011, 09:34
От всякъде ,където са ме е**ли в задника най-мразя...Адски боли,защото съм адски тясна :D всъщност там съм пускала само няколко пъти,колкото да се каже,че съм отворена на всяка дупка. 8-)

Да ти кажа - не те боли толкова, защото си супер тясна, а защото не се прави както трябва. И мен първите пъти доста ме болеше, но вече знаем как да го правим и не боли изобщо, ама изобщо!

NoMore
11-19-2011, 22:33
Не ми харесва идеята никак... но да съм против какво значи? На хората ако им харесва да го правят няма лошо, но аз лично не съм го пробвала няма и да пробвам :)

Rabiosa0
11-21-2011, 18:59
Против.. Аве пичове, какво хубаво виждате да си вкарвате "мъжкия полов орган" в черво? :D така де.. 8-)

ахаха това е!Твърдо против съм и не мисля,че бих го пробвала някога.Струва ми си изключително гнусно.А и другото нещо са вредите,които споменахте.

shadowcrew
11-21-2011, 19:45
Да и не виждам нищо лошо.

terry2
11-21-2011, 19:52
Против.. Аве пичове, какво хубаво виждате да си вкарвате "мъжкия полов орган" в черво? :D така де.. 8-)
+1

LDto
11-21-2011, 20:31
И За и Против съм ... :lol: Правила съм И не Смятам Да ПовтаРям :?

mimzchet0
11-22-2011, 08:07
Хохохо....Не мога да кажа,че съм против..нооо пробвала съм,болката е страшна,настръхвам цялата..и до там..Отказах се и не мисля,да пробвам втори път .. ;);):)

t0d0r0w
11-23-2011, 13:23
хах преди време имах една аверка която също не искашее да я джаскам в анала, но един ден реши да ми даде и не съжаляваше, даже имаше един период в които ме караше да я чукам само отзад защото получаваше страшен оргазъм.

Norita
11-23-2011, 21:32
Аз съм изключително против, струва ми се гадно и от части не хигиенично ;)

mimsSss96
11-24-2011, 06:08
^аз също съм против :?

nohuty
11-24-2011, 07:13
- който практикува анален секс без презерватив да знае че все едно пикае в басейн с пирани :razz:

Като момче мога да кажа че съм ПРОТИВ аналният секс.Не за друго, ами изпитвам достатъчно удоволствие от нормалният.
Сексолозите са си го казали - вагинален секс = дебел пенис
анален секс = тънък пенис ... тъй че, аналният секс е за тънките пишки които започват да губят усещането си при вагинален когато жената се увлажни повече и им стане "широка" :razz:

Devil69
11-24-2011, 10:17
А който е с дебела пишка и харесва и вагинален и анален?

VaMpiRKaTaaa
11-24-2011, 10:25
От всякъде ,където са ме е**ли в задника най-мразя...Адски боли,защото съм адски тясна :D всъщност там съм пускала само няколко пъти,колкото да се каже,че съм отворена на всяка дупка. 8-)

Да ти кажа - не те боли толкова, защото си супер тясна, а защото не се прави както трябва. И мен първите пъти доста ме болеше, но вече знаем как да го правим и не боли изобщо, ама изобщо!
Издай тайните.
Голямата тайна да не е лубриканта? 8)
Защото до сега не съм използвала такова нещо.

Shturrrche88
11-24-2011, 10:56
Ами започни да ползваш, може и да ти помогне...
А всеки е тесен в задника, ебаси...

VaMpiRKaTaaa
11-24-2011, 11:03
Ами започни да ползваш, може и да ти помогне...
А всеки е тесен в задника, ебаси...
Не всички.
Има някой широки като ями...

Shturrrche88
11-24-2011, 11:04
Ами започни да ползваш, може и да ти помогне...
А всеки е тесен в задника, ебаси...
Не всички.
Има някой широки като ями...
Хахаха, има да-когато току що някой си е изкарал пишката от задника им.

reni12
11-09-2016, 13:44
Темата е стара, но все пак... Правя ли го- да. Боли ли ме- не, ако съм го правила 3-4 пъти в месеца. Ако пропусна месец- два, после ме боли все едно ми е за първи път. Харесва ли ми- да, определено. Но до сега само с двама мъже ми е спирал дъха от удоволствие. 99% от мъжете са тотални невежи за този секс.

VinDiesel
11-09-2016, 14:40
Темата е стара, но все пак... Правя ли го- да. Боли ли ме- не, ако съм го правила 3-4 пъти в месеца. Ако пропусна месец- два, после ме боли все едно ми е за първи път. Харесва ли ми- да, определено. Но до сега само с двама мъже ми е спирал дъха от удоволствие. 99% от мъжете са тотални невежи за този секс.

Виждам че имаш голям интерес. За процентността на мъжете писах в другата тема. Дори и да пропуснеш единия месец, пак зависи от мъжа/момчето, как ще те подготви.
С колко хора си го практикувала и защо според теб, само с двама ти е било толкова хубаво?

Rabalka
11-09-2016, 20:48
за сам и го правя

reni12
11-10-2016, 06:50
Виждам че имаш голям интерес. За процентността на мъжете писах в другата тема. Дори и да пропуснеш единия месец, пак зависи от мъжа/момчето, как ще те подготви.
С колко хора си го практикувала и защо според теб, само с двама ти е било толкова хубаво?

Важен е мъжа, да съм влюбена до полуда в него. От там идва всичко. Не е важно с колко съм го правила, по-важно е, че с двама съм го правила повече от 1-2 пъти. Нещо повече. Улавяла съм, че през деня си фантазирам как с любимия мъж правим страстна любов. А това, че е в дупето е само част от картинката, не главното. Мъжете не го разбирате това.

reni12
11-10-2016, 06:50
Виждам че имаш голям интерес. За процентността на мъжете писах в другата тема. Дори и да пропуснеш единия месец, пак зависи от мъжа/момчето, как ще те подготви.
С колко хора си го практикувала и защо според теб, само с двама ти е било толкова хубаво?

Важен е човека, да съм влюбена по полуда. От там идва всичко. Не е важно с колко съм го правила, по-важно е, че с двама съм го правила повече от 1-2 пъти. Нещо повече. Улавяла съм, че през деня си фантазирам как с любимия мъж правим страстна любов. А това, че е в дупето е само част от картинката, не главното. Мъжете не го разбирате това.

VinDiesel
11-10-2016, 09:31
за сам и го правя

Охоо Рабалке...
Рени, един мъж никога не знае, какво се върти в главата на жената.
И все пак, един мъж ако не те задоволява в леглото, мисля че няма да си влюбена в него.

Rabalka
11-11-2016, 12:01
Охоо Рабалке...


Охо VinDiesel как си бе

VinDiesel
11-11-2016, 12:58
Охо VinDiesel как си бе

Добре, всичко е ток, при теб?

howland
11-12-2016, 01:01
Рени, с или без презерватив обичаш аналния?

Rabalka
11-12-2016, 06:46
Добре, всичко е ток, при теб?

бива бе
нешто да се похвалиш

VinDiesel
11-12-2016, 09:09
бива бе
нешто да се похвалиш

Аз съм скромен похвали се ти. :)

Rabalka
11-12-2016, 11:29
ем няма кво то се едно сащо
няма ли пак да идваш насам бе ;)

KASAPA
11-12-2016, 17:53
Аз съм ЗА и яко ги дръгна в гъзовете! Странното е, че напоследък сами си искат. Явно е модерно вече :D

VinDiesel
11-12-2016, 18:17
Аз съм ЗА и яко ги дръгна в гъзовете! Странното е, че напоследък сами си искат. Явно е модерно вече :D

Явно вече правиш секс с по-големи, не с дечица. :D

men3men
11-14-2016, 13:01
Преди години бях гей и са ме оправяли анално. Сега имам връзка с момиче и знам как да я наеба в дупето така че да изпита силен оргазъм. Не съм и споделял миналото си, но миналото ми помогна да стана добър в аналния секс.

VinDiesel
11-14-2016, 13:03
Преди години бях гей и са ме оправяли анално. Сега имам връзка с момиче и знам как да я наеба в дупето така че да изпита силен оргазъм. Не съм и споделял миналото си, но миналото ми помогна да стана добър в аналния секс.

Кажи й, ако те обича, ще остане с теб. :D

Данита
11-16-2016, 15:51
Против.

Obsebvashta
11-29-2016, 03:04
За

KASAPA
12-04-2016, 09:58
Против.

Ти такава върла противничка на аналния секс...има едно единствено обяснение! Мухахаха!!!

Данита
12-07-2016, 17:09
Ти такава върла противничка на аналния секс...има едно единствено обяснение! Мухахаха!!!

Ей голям разбирач тц тц тц... Я да чуем какво е то?

lili-ton
12-12-2016, 13:39
Правя го за мое удоволствие, не за мъжа. Ако не ми харесва, със сигурност няма да го правя, колкото и да ме молят.

KASAPA
12-17-2016, 02:49
Ей голям разбирач тц тц тц... Я да чуем какво е то?

Наебали са те в гъза и си се насрала. Не е толкоз болката колкото срама от насирането нали? ;)

Данита
12-17-2016, 21:53
Наебали са те в гъза и си се насрала. Не е толкоз болката колкото срама от насирането нали? ;)

Много си забавен, знаеш ли!?

YoungBloodZ
12-18-2016, 16:17
Достатъчно сте поспамили като гледам. :)