PDA

View Full Version : За Или Против Тройките(+) Ли Сте и Правили Ли Сте Го?



PyCoKoCkA93
09-03-2010, 20:44
Хайде да видим сега кой какъв палавник е бил :evil: :D :D :-D

rali4ka1
09-03-2010, 20:46
Да веднъж с една приятелка и гаджето и.
П.П.Свободен агент съм и приемам предложения. :P

GossipGirl89
09-03-2010, 20:46
Не съм правила и затова не мога да кажа дали съм твърдо "ЗА" или твърдо "ПРОТИВ". На тройка с двама мъже едва ли бих се навила, но виж аз, той и още 1 момиче по-може :D

ChalgaBoy
09-03-2010, 21:09
И аз съм така немога да кажа ЗА както и ПРОТИВ , не съм правил ,но пък никога не е късно за нещо ново :-)))

Biskfitka
09-03-2010, 21:09
За! Бих правила с две момчета :oops:

1234565
09-03-2010, 21:21
и аз съм за и предлагах с о6те едно моми4е, но моят приятел е против

Princessani
09-03-2010, 21:21
Хайде да видим сега кой какъв палавник е бил :evil: :D :D :-D За ,но когато хората са свободни по междо си и нямат никакви чувства.Правила съм с две момчета :oops: :oops: :oops: Против ,ако хората имат сериозна връзка и да се намесва трети човек :? :x

z1p0
09-03-2010, 21:56
Хайде да видим сега кой какъв палавник е бил :evil: :D :D :-D За ,но когато хората са свободни по междо си и нямат никакви чувства.Правила съм с две момчета :oops: :oops: :oops: Против ,ако хората имат сериозна връзка и да се намесва трети човек :? :x
Кифло, ти си некъф секс маняк, заклевам се

Nikeq91
09-03-2010, 21:59
правила съм с мъж и жена, но иначе и аз бих опитала с двама мъже да видя какво е

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 22:09
Хайде да видим сега кой какъв палавник е бил :evil: :D :D :-D За ,но когато хората са свободни по междо си и нямат никакви чувства.Правила съм с две момчета :oops: :oops: :oops: Против ,ако хората имат сериозна връзка и да се намесва трети човек :? :x
Кифло, ти си некъф секс маняк, заклевам се

Аз ли бе? :D :D Я недей така :D Аз съм против тройките попринцип-с връзка,без връзка все тая..Не обичам да деля,а и ми се вижда...тъпо !

Di
09-03-2010, 22:20
За,на някой им харесва
Пробвал съм,не ми хареса да деля с някого 8-)

dydka
09-03-2010, 22:28
да веднъж с един стар прияте;л и някакав негов прител,втори път сега на никул ден с друг приятел и братов4ед му,и последно няколко п1ти с един друг приятел и едно момче ,с което ни запозна и зехме,че се харесахме хах за тези пъти се сещам сега

dydka
09-03-2010, 22:29
а то било дали сме за... ЗА съм хах

Princessani
09-03-2010, 22:30
Хайде да видим сега кой какъв палавник е бил :evil: :D :D :-D За ,но когато хората са свободни по междо си и нямат никакви чувства.Правила съм с две момчета :oops: :oops: :oops: Против ,ако хората имат сериозна връзка и да се намесва трети човек :? :x
Кифло, ти си некъф секс маняк, заклевам се хахаха че аз никъде не съм казала ,че съм манячка за секс :lol: :D

SpOrTs_GiRl
09-03-2010, 22:31
Моногамна съм.

TheAnnoyingAwesomnes
09-03-2010, 22:37
Аз приятеля ми и още едно момиче да. С 2 момчета :? Аз и още 2 момичета :grin: :grin:

kremen4eto
09-04-2010, 07:04
Не съм правила. По едно време имах желание да го направя с двама неангажиращо, но вече имам връзка и не желая да си правя такива експерименти с нея. Все още ми е любопитно, но или ще чакам да станат сериозни нещата, че да не ги прецакаме с една 3ка, или ще чакам да се разделим, или няма да го направя никога. :P

Hilary_
09-04-2010, 07:23
ПРОТИВ .. не съм и няма да правя! .. :?

п.п. има мног отакива теми можеше да потърсиш малко .. :?

Extremescream
09-04-2010, 08:19
Тройка бих правила при определеи обстоятелства.Но ако е с приятеля ми,то тогава приемам само тройка с двама мъже.Ако видя друга да го целува и докосва,ще й избода очичките.Но за момента нямам желание да пробвам такова нещо.

Extremescream
09-04-2010, 09:43
Тройка бих правила при определеи обстоятелства.Но ако е с приятеля ми,то тогава приемам само тройка с двама мъже.Ако видя друга да го целува и докосва,ще й избода очичките.Но за момента нямам желание да пробвам такова нещо.
Щото е много яко да видиш как някой ръга приятелката ти...

Той каза,че би правил тройка с две жени,аз казвам-с двама мъже.Извод-оставаме без тройка. :D

miss_kiss181
09-04-2010, 10:01
Не съм пробвала, но съм ЗА само ако и 3-мата са свободни.

Biskfitka
09-04-2010, 12:13
Тройка бих правила при определеи обстоятелства.Но ако е с приятеля ми,то тогава приемам само тройка с двама мъже.Ако видя друга да го целува и докосва,ще й избода очичките.Но за момента нямам желание да пробвам такова нещо.
Щото е много яко да видиш как някой ръга приятелката ти...

Той каза,че би правил тройка с две жени,аз казвам-с двама мъже.Извод-оставаме без тройка. :DИ ние мислим по абсолютно същия начин... 8-)

bloodyF
09-04-2010, 13:20
определено за ;д

не съм пробвала засега..

Nevyzmutim
09-04-2010, 14:25
Не съм имал възможност, но иначе - определено за. :)


П.П.Свободен агент съм и приемам предложения. :P

И аз, и аз. :-D

DarkTemplar
09-04-2010, 15:17
Правил съм преди време с една приятелска двойка. Нямам против 3ките, стига това да не довежда до усложнения в отношенията между участниците.

Свободни агенти тук много, но не знам как стои въпроса с желанието на женската част за подобно упражнение. 8)

AllenWalkerr
09-04-2010, 17:25
Правил съм само с 2 момичета ... Беше мн готино, но обвързан не си позволявъм такива работи + това е адски смотано да си обвързан и да ти предложат или ти да предложиш тройка ... според мен не е редно ... От психологическа гледна точка .

marti93
09-04-2010, 20:35
за!

amazingwoman
09-04-2010, 20:54
Аз съм правила даже с три момчета много ми хареса. Пробвала съм и с жена но идеята че трябва да деля мъжа със жена не ми допада.

miminka__94
09-04-2010, 22:08
За много ясно ... По-добрия вариант е с две момчета :D но все пак с една приятелка сме си обещали да намерим девствен и да го "отракаме" 8-) :razz:

6sense
09-04-2010, 22:22
да веднъж с един стар прияте;л и някакав негов прител,втори път сега на никул ден с друг приятел и братов4ед му,и последно няколко п1ти с един друг приятел и едно момче ,с което ни запозна и зехме,че се харесахме хах за тези пъти се сещам сега щом плащат :D

Biskfitka
09-04-2010, 22:26
За много ясно ... По-добрия вариант е с две момчета :D но все пак с една приятелка сме си обещали да намерим девствен и да го "отракаме" 8-) :razz: Той сaмо като му предложите ии ще свърши 8-)

ZvezdomiraKostova
09-04-2010, 22:54
Аз не съм правила ,но бих опитала с две момчета.

Да опиташ с 2 момчета?Момиче,ти си на 14 години,осъзнай се!На тия години би трябвало да си гледаш учението,а не да си чешаш оная работа!Ти нормална ли си?Направо се хващам за главата като ви чета коментарите,като ви гледам как изглеждате,как не може да пишете...Това ли е бъдещето на България...То прости,прости,ама чак толкова...Не ми се вярва...

Nevyzmutim
09-05-2010, 09:28
За много ясно ... По-добрия вариант е с две момчета :D но все пак с една приятелка сме си обещали да намерим девствен и да го "отракаме" 8-) :razz:

Чакам ви ... :D

bebe7o
09-05-2010, 10:30
Тройка бих правила при определеи обстоятелства.Но ако е с приятеля ми,то тогава приемам само тройка с двама мъже.Ако видя друга да го целува и докосва,ще й избода очичките.Но за момента нямам желание да пробвам такова нещо.
Щото е много яко да видиш как някой ръга приятелката ти...

Той каза,че би правил тройка с две жени,аз казвам-с двама мъже.Извод-оставаме без тройка. :D


Ааааабсолютно същото. Макар, че не сме го обмисляли сериозно само на бъзик. :D :lol: Ама такова беше заключението. :lol:

Biskfitka
09-05-2010, 13:45
Аз не съм правила ,но бих опитала с две момчета.

Да опиташ с 2 момчета?Момиче,ти си на 14 години,осъзнай се!На тия години би трябвало да си гледаш учението,а не да си чешаш оная работа!Ти нормална ли си?Направо се хващам за главата като ви чета коментарите,като ви гледам как изглеждате,как не може да пишете...Това ли е бъдещето на България...То прости,прости,ама чак толкова...Не ми се вярва...Тя каза ,че БИ ОПИТАЛА,а не, че е правила...какво се нахвърляте така на детето 8-)


Алекссс напредваш бейби..кога успя и с женско и защо не си се похвалила на моята милост 8-)

tisho21
09-05-2010, 14:48
Тука пълно с курвета :D Ебати пробитите боклуци, и ще станат родители след някоя година :razz:

dydka
09-05-2010, 15:13
да веднъж с един стар прияте;л и някакав негов прител,втори път сега на никул ден с друг приятел и братов4ед му,и последно няколко п1ти с един друг приятел и едно момче ,с което ни запозна и зехме,че се харесахме хах за тези пъти се сещам сега щом плащат :D


точно точно те ако всички плащаха хич нямаше да ми е зле никак даже хаха

sladkish_14
09-05-2010, 16:01
На този етап - против.
Не, че нещо просто лични принципи ;)
Може и хубаво да е

amazingwoman
09-05-2010, 16:04
На този етап - притив.
Не, че нещо просто лични принципи ;)
Може и хубаво да е
Ти си ебати човека има ли нещо с което да си съгласен?

honeybabe
09-05-2010, 16:04
Да веднъж с една приятелка и гаджето и.
П.П.Свободен агент съм и приемам предложения. :P
Вместо да се предлагаш в интернет,вземи се гръмни.
Не съм праавила,не смятам и да правя,за мен това е нещо много лично и само за двама. Не съм на особено добро мнение за тройките,но не ми пречат,стига да не са в моето легло.Всеки има правото да прави каквото сметне за добре. :)

+++ ;)

titinkaa
09-05-2010, 17:50
Не съм правила и нямам намерение да правя.

Vlado93
09-05-2010, 18:53
Правил съм преди време с една приятелска двойка. Нямам против 3ките, стига това да не довежда до усложнения в отношенията между участниците.

Свободни агенти тук много, но не знам как стои въпроса с желанието на женската част за подобно упражнение. 8)


+1 :)

sexypetia91
09-05-2010, 19:25
Твърдо не, не съм правила и не мисля да правя. Дори не мога да кажа защо просто съзнанието ми го отхвърля като възможност, дори не мога да си го представя.

banan4ireloaded
09-05-2010, 19:28
защо не? :)

sexypetia91
09-05-2010, 19:40
Защото държа на приятеля ми, той също на мене. За мен секса не е просто само някой да хване и с извинение да те натъпче, за да ти задоволи твоите и по-скоро неговите нужди. За мен секса е един процес който започва баво и постепенно с еротика с начин да стимулираш подсъзнанието на половинката си да се пренесем и двамата всеедно на друго място. Секса е едно много интимно изживяване за мен, което аз го отдавам на определен човек със чувство и желание и с въображение и то е отправено точно до определен човек. За мен секса е един вид да отдам не само мене си но и душата и когато правя секс го правя с пълна хармония на душата и тялото ми и това повярвайте ми ме кара да изпитвам изпепеляваща страст и вълнение. Затова не мога да се отдам на още един човек който не познавам, слабо познавам или нещо такова.

dydka
09-05-2010, 19:43
това е мн хубаво... и при мен беше трака ,но само веднъж когато бях решила да имам приятел и това беше сиг преди 3 години от тогава като започнах постоянно вечерните излизания най-вече летата ...5,10,20,30 човека като минаха вече няма такива романтики и т.н. ,но както знаем хора различни с различни желания.

nikitka_
09-06-2010, 01:04
..

Fender
09-06-2010, 14:59
ЗА тройките с две момичета... Друга пишка в близост до моята не ща :D

napalm
09-06-2010, 15:27
една чудна нощ.... две дебели момичета ми бяха много навити за троика... :shock: :? бяха две приятелки и много ме харесваха, и се бориха за мен... а пък аз глъмара изтърсих за троиката, едвам се измъкнах. :shock: :x не можа да им стане номера, и си заминаха намръщени до уши :oops:

DarkTemplar
09-06-2010, 15:35
^изпуснал си една много дълга и романтична нощ, може би най-запомнящата се в живота ти. :D :D

Jimmy412
09-06-2010, 21:50
Аз съм ЗА! :grin:
Беше неописуемо изживяване, с бившата ми приятелка и нейна съученичка. Прекарах си може би най-яката вечер в живота ми! :)

TheSunshine01
09-06-2010, 22:18
Не съм за, нито против. Но мисля че ако примерно аз сега имах сериозна връзка нямаше да искам да има и 3-ти човек.

roshkors
09-06-2010, 22:58
Разбира се, това е просто забавление :) не мисля, че между такива хора може да има нещо повече от секс. Аз също бих пробвал, но чувства между нас 3ма ни не искам да има :)

betelinka
09-07-2010, 21:25
Не съм пробвала тройка,но искам да пробвам и с двама мъже и със муж и жена.И съм за тройката. :grin: :grin: :grin:

MochaOnMyLips
09-07-2010, 22:01
Не съм склонна да деля момчето, с което съм, ама никак даже! Което поставя доста голяма дилема, защото от друга страна тройката ми се вижда нещо много интересно...

TheGuardian01
11-25-2011, 18:54
Защото държа на приятеля ми, той също на мене. За мен секса не е просто само някой да хване и с извинение да те натъпче, за да ти задоволи твоите и по-скоро неговите нужди. За мен секса е един процес който започва баво и постепенно с еротика с начин да стимулираш подсъзнанието на половинката си да се пренесем и двамата всеедно на друго място. Секса е едно много интимно изживяване за мен, което аз го отдавам на определен човек със чувство и желание и с въображение и то е отправено точно до определен човек. За мен секса е един вид да отдам не само мене си но и душата и когато правя секс го правя с пълна хармония на душата и тялото ми и това повярвайте ми ме кара да изпитвам изпепеляваща страст и вълнение. Затова не мога да се отдам на още един човек който не познавам, слабо познавам или нещо такова.
Ето от такива филмирани пу*ки като теб... БЯГАМ НАДАЛЕЧ! 8)
Можеш да си снимаш циците по снимките,форумите и фейсбук, ама вътре в главата си тясно-скроена като 15-годишна девственица,а ? :)
Да позная ли колко сексуални партниори си имала- 1,2? Сефтето на 18-19 ли го направи ? Защото чакаше "правилния" ; "единствения" и така нататък ? Чакаше си филма за "любов" ?
Не мога да разбера, кога ще се научите , че на този свят "СЕКС" и "ЛЮБОВ" са две НАПЪЛНО различни неща, които нямат АБСОЛЮТНО нищо общо едно с друго? Тук ще помоля колегите, които са преживяли и двете и са съгласни с мен да ме подкрепят, за да не започнем пак старата война 8-)
По темата : Правил съм, бяхме 2 момчета. Истината е , че го направихме не толкова от нужда, колкото за простотията. И честно казано, не беше нищо кой знае какво , като удоволствие, но спомена и веселбата ще си останат за цял живот. А и като се видим с пича, няма по-голям кеф от т'ва да си кажем "К'во става , баджо" :lol: :lol: :D :D

iv4ety97
11-26-2011, 20:55
Не съм го правила,но ми е любопитно :-D

SisiStrange
11-26-2011, 21:07
Нямам такива намерения. :)
Обичам да сме си само аз и той. :)

granger
11-26-2011, 21:27
Ммм нямам намерение даправя тройка .
За мен сексът е за двама .

Cucko0
11-26-2011, 21:43
2010