PDA

View Full Version : Защо всички са така надути !? :@ :@



Transform
09-03-2010, 20:51
Немога да разбера,от къде го вадят това самочувтвие хората,и още повече-кое ги кара да се мислят за велики.И то винаги,някакви смотаняци се мислят за голямата работа,а такива които по-заслужават ги тъпчат и са си земни,всмисъл,не са тръгнали с високо вдигната глава.Не ви ли се е случвало,накакви грозни,тъпи,ограничени сялани да ви подминават и да се мислят за най-вървежни.Ужасно много се дразня,защо наистина все на добрите лошо се случва :-x

Tempest
09-03-2010, 21:04
че шапка ли да ти свалят? Гледай си паницата, бе брат.. кво ти пука кой с кво самочувствие.. ако има хора, които знаят какъв си, за какво ти е нечие мнение?! И какво си се заинтересувал? Нека са с високо вдигната глава.. някой ше им я смъкне някой ден... що пък да не си ти... но не им падай на нивото, само това ше кажа.. ;) почти никой не заслужава високото самочувствие според другите.. няма човек, за който да се каже "бре, виж го, тоя има мноо голямо самочувствие, ама има и покритие!".. да си го чувал някъде? Не, нали?

K_O_L_E_V
09-03-2010, 21:07
Как може да обсъждаш тях , като ти дори не пишеш грамотно ;)

Transform
09-03-2010, 21:11
Виж това "неграмотното" писане идва от бързото щракане по клавиатурата.
Незнам,за мен това не е нормално да имаш мания за величие.Всички сме хора,всички сме равни права,а не мога да разбера,хора които са примерно толкова "зле" като цяло,са с високо вдигната глава и тъпчат и мачкат наред.?

Tempest
09-03-2010, 21:12
Виж това "неграмотното" писане идва от бързото щракане по клавиатурата.
Незнам,за мен това не е нормално да имаш мания за величие.Всички сме хора,всички сме равни права,а не мога да разбера,хора които са примерно толкова "зле" като цяло,са с високо вдигната глава и тъпчат и мачкат наред.?

нали сме равни? Защо разделяш хората на "добре" и "зле" в такъв случай?

K_O_L_E_V
09-03-2010, 21:13
Никой не те гони , пиши бавно и грамотно :)

Transform
09-03-2010, 21:15
Tempest ,
мисля че не разбра идеята ми,и темата като цяло. :?

K_O_L_E_V
09-03-2010, 21:19
Случва ми се всеки ден , но не им обръщам внимание :)

WaterLilly
09-03-2010, 21:54
И на мен тоя феномен ми е интересен. Чудя се... за да стане човек от някой, трябва ли да му тъпчат самочувствието, както е било в миналото, след като вариантът с пълната свобода ни съсипва?

bloodysunrise
09-03-2010, 21:57
Братле, свиквай. Рядко ще виждаш каквото искаш.

Tempest
09-03-2010, 22:02
Tempest ,
мисля че не разбра идеята ми,и темата като цяло. :?

разбрах я и то много добре, въпроса е, че ти бягаш от въпроса.. защо? Не ти пречи да отговориш на тоя прост въпрос, който ти зададох..

иначе да - голям проблем са тия, дето се мислят за много големи, за по-висши от тебе.. ТЕ ТОЧНО ТОВА ЦЕЛЯТ - да им обръщаш внимание! Същото е като със звездите - колкото повече се говори за тях, толкова по-известни стават...

NeverTheSame
09-03-2010, 22:40
Това им е целта.Най-доброто лекарство срещу такива животни е да не им обръщаш никакво внимание.

TheNewReligion
09-03-2010, 22:56
че шапка ли да ти свалят? Гледай си паницата, бе брат.. кво ти пука кой с кво самочувствие.. ако има хора, които знаят какъв си, за какво ти е нечие мнение?! И какво си се заинтересувал? Нека са с високо вдигната глава.. някой ше им я смъкне някой ден... що пък да не си ти... но не им падай на нивото, само това ше кажа.. ;) почти никой не заслужава високото самочувствие според другите.. няма човек, за който да се каже "бре, виж го, тоя има мноо голямо самочувствие, ама има и покритие!".. да си го чувал някъде? Не, нали?

KumchoValcho
09-04-2010, 08:10
Защото им обръщаш прекалено много внимание. :)


И МОЛЯ ВИ, правете разлика м/у самочувствие и надменност. Две противоположни неща.

anonimchetou
09-04-2010, 09:54
Да , случвало ми се е , но не ми прави впечатление. Просто не обърщам внимание на такива хора. И сте ми много интересни като почнете с този правопис. Да , много хора във форума пиат грешно. Дори и аз не претендирам , че пиша правилно, но тук не сме се събрали да обсъждаме правописа, а проблеми и т.н. !!! Спрете се вече ! Банално стана !

xWandereRx
09-04-2010, 15:56
и що им се дразниш? на такива може само да им се смееш и да ги съжаляваш

sladkish_14
09-04-2010, 16:20
Мисленето ти е ограничено.
Докато се вживяваш в другите ще си все на това ниво - 'на добрите им се случва нещо лошо'
Не можеш да си сигурен, че си от добрите ;)

Ryapoff
09-04-2010, 17:01
Е добре де, идваш тука и пишеш, нали? И питаш. На добрите им се случва лошо. Свиквай. По-силният печели. Мога дори да ти кажа защо селяците те дразнят и най-вероятно ги мразиш. Не можеш да ги победиш. Кажи ми, стиска ли ти да кажеш на първия срещнат надут келеш, че се повече от него и той е лайно?

mmiimmii96
09-04-2010, 19:10
Аз мисля, че повечето се държат така щото са някави богаташчета и се фукат с марковите си дрешки, а и някой родители им дигат самочувствието.

iveetyy
09-04-2010, 19:45
Игнор.Всичко живо се изду.

Lucho
09-04-2010, 20:10
Да не ти пука, навсякъде е така, особено у нас. Тук на почит са кифлите със самочувствие до небесата и понеже, в повечето случаи, мама и тати са "някои" имат два-три по-скъпи парцала, с които се надуват пред всички. За съжаление, масова практика у нас е да се гледа на скъпите дрехи, в изключително редки случаи - на покритието. Но не им обръщай внимание.



Мога дори да ти кажа защо селяците те дразнят и най-вероятно ги мразиш. Не можеш да ги победиш.

Искам да знам!

honeybabe
09-05-2010, 16:00
то няма лошо.....

Hayashi
09-05-2010, 16:40
Че те такива са навсякъде. И някак си винаги по закон точно тези дето се мислят за най-хубави са някакви грозни като смъртта дето ако ги видиш без трито тона грим ще хукнеш към гробищата. Аз си ги игнорирам без въобще да ми пука. Поне знам, че съм по-умна от тях. (и по-скромна XD)

Ryapoff
09-05-2010, 16:50
За тея дет' се развяват със самочувствието 10 метра пред тях и марковите дрешки има едно сигурно решение. Сещате се...
Ако ти си достатъчно хитър, другите ще се свиват!