PDA

View Full Version : Моля вии .. дайте някой съвет :(



sometimesss
09-03-2010, 21:40
Здравейте ! Аз съм момиче на 16 и съм от Варна. Наскоро се разделихме с приятеля ми..проблема и в това че .. хипер много ми лисва..просто имахме суперски моменти заедно и няма начин да го забравя . Той учеше в друга гимназия,но се виждахме всеки ден и ни беше страхотно. С 1 година по-голям е .. По много гаден начин се разделихме,дори не беше очи в очи..от тогава не сме се и виждали.Знам истинската причина и тя не е в мен.Наистина беше ужасно.Много добре знам,че трябва да си продължа живота , но просто не става и това е ! Скоро се запознах с едно друго момче и много се зарадвах,защото изпитах големи симпатии към него,а и той ме хареса и нещата можеха да се получат.Ходихме с него и с други приятели в делфинариума в града и много се забавлявахме ..Но просто не мога да спра да мисля за бившия ми .. той по някакъв начин се `интересува за мен`..няма как да ви го обясня,но знам,че не съм му излязла напълно от главата.Да,може би не изпитва никакви чувства,но много добре ме помни.Просто искам да изляза с него и да си разясним всичко .. с риск да `умекна`.. много неща искам да му кажа,наистина незнам как ще се почувствам като го видя отново,но искам да поема този риск . Лошото е,че не искам АЗ да го направя .. не искам аз да му се обадя,не искам да му пиша..той ми беше казал,че иска да говорим-дори ми предложи да се срещнем в парка,но аз тогава нямах възможност.От тогава не се е обаждал.Сега,когато изляза.. в центъра или в някой от Моловете или където и да е .. винаги се оглеждам за него и го търся .. просто не мога толкова лесно да го забравя и да започна живота си наново .. не мога ..

MiMcHeToOo
09-03-2010, 21:45
Всичко минава с времето. Като казваш "не мога" сама се самонавиваш и става още по-зле.

dimi93
09-03-2010, 21:55
Здравейте ! Аз съм момиче на 16 и съм от Варна. Наскоро се разделихме с приятеля ми..проблема и в това че .. хипер много ми лисва..просто имахме суперски моменти заедно и няма начин да го забравя . Той учеше в друга гимназия,но се виждахме всеки ден и ни беше страхотно. С 1 година по-голям е .. По много гаден начин се разделихме,дори не беше очи в очи..от тогава не сме се и виждали.Знам истинската причина и тя не е в мен.Наистина беше ужасно.Много добре знам,че трябва да си продължа живота , но просто не става и това е ! Скоро се запознах с едно друго момче и много се зарадвах,защото изпитах големи симпатии към него,а и той ме хареса и нещата можеха да се получат.Ходихме с него и с други приятели в делфинариума в града и много се забавлявахме ..Но просто не мога да спра да мисля за бившия ми .. той по някакъв начин се `интересува за мен`..няма как да ви го обясня,но знам,че не съм му излязла напълно от главата.Да,може би не изпитва никакви чувства,но много добре ме помни.Просто искам да изляза с него и да си разясним всичко .. с риск да `умекна`.. много неща искам да му кажа,наистина незнам как ще се почувствам като го видя отново,но искам да поема този риск . Лошото е,че не искам АЗ да го направя .. не искам аз да му се обадя,не искам да му пиша..той ми беше казал,че иска да говорим-дори ми предложи да се срещнем в парка,но аз тогава нямах възможност.От тогава не се е обаждал.Сега,когато изляза.. в центъра или в някой от Моловете или където и да е .. винаги се оглеждам за него и го търся .. просто не мога толкова лесно да го забравя и да започна живота си наново .. не мога ..


Човек и аз скъсах с бившото по много гаден начин! По скайп! От тогава не сме се виждали блокирахме се! В началото го изживях супер тежко, отидох на дискотека напих се после скачах от буната пиян и т.н. На следващия ден легнах на легло и така почти седмица. Нищо не ми се правеше, никаде не ми се ходеше. Хората ходеха на плаж и т.н. а аз в нас супер подтиснат, депресиран, унил. После една фр. с 300 зора ме накара да излезем, защото знаеша как се чувствам и се опита да ми помогне. Отидохме на кафе във Варна мол на 4тия етаж на терасата. Погледнах на вън! Слънцето залязваше, беше толкова красиво всичко. Тогава се сабудих и разбрах,че живота е пред мен, живота ми продължава със или без този човек. На следващия ден със същата приятелка отидохме на шопинг в Гранд мол (случих на много яки разпродажби в Pull and Bear), почувствах се още по добре, някак си щастлив. За 1ви път успях да спя спокойно от седмици на ред! На другия ден излязах с други приятели в морската (в началото всичко ми напомняше за човека с който се разделихме), после на кафе в Черно море и т.н. Спомените постепенно започнаха да се заличават. Започнах да се чувствам много по-добре и т.н. Просто приеми и усъзнай, че нямаш бъдеще с този човек, че животът продължава и без него! Че всичко е също толкова прекрасно и без него. Обърни внимание на себе си излез, забавлявай се пазарувай. Дори и да се саберете пак, след това което сте преживяли не мисля че е същото. Просто си дай малко време! Не тръгвай с друг, дай с малко време почивка, за да можеш да го преудолееш. Мисли си за бъдещето, за учебната година, колко много работи те очакват. Знам, че не е лесно, но трябва! Защото по-добре да го забравиш сега, всичко ще отмине по-бързо, просто трябва сама да го приемеш и да свикнеш с този факт и тази мисъл! Излез спри да мислиш за това, разсей се, мисли за хубави работи иди на приятни места и всичко ще се оправи!

magita
09-03-2010, 21:55
Ами ако искаш а го видиш просто му се обади... ако не искаш ти да му се обадиш чакай той да ти телефонира... Но пък ако не го направи или не го истересуваш повече или не иска да влошава нещата... И спри да го търсиш в моловете или където ходиш, пробвай да мислиш за нещо друго... с времето всичко ще си мине :]] Успехче :)

z1p0
09-03-2010, 21:57
Хаха, русокоске, къде си бе?! :razz:

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 22:05
Хаха, русокоске, къде си бе?! :razz: Хахаха РуСоКоСкА е тук,ама и се спи :D :D Сега ляга,а утре ще отговори на момичето,защото не и се мисли сега... :-D

z1p0
09-03-2010, 22:06
Хаха, русокоске, къде си бе?! :razz: Хахаха РуСоКоСкА е тук,ама и се спи :D :D Сега ляга,а утре ще отговори на момичето,защото не и се мисли сега... :-D

Аре лека нощ, мисли отговори и за следващите 100 сълзливи теми на зарязани момичета [(;

PyCoKoCkA93
09-03-2010, 22:16
РуСоКоСкА реши да отговори сега-няма да и дава мира да остави момичето без отговор :D :D 8-)

Мило момиче,според проблемът ти е,че сте се разделили без да се изясните.Не знаеш неговото категорично мнение и това хем те мъчи,хем и ти дава някаква надежда..Най-добре преглътни гордостта си и му звънни да се видите и да се изясните-това ще ти даде малко мира..А колкото до забравянето-НЕ е нужно да го забравяш,той е бил част от живота ти и трябва да остане просто един хубав спомен...Започни да намираш радостта в малките неща около теб и да вършиш любимите си занимания,излизай с приятели и с времето всичко ще отмине... :) Успех :)

z1p0
09-03-2010, 22:20
Русо гладно няма ;p

sometimesss
09-03-2010, 22:47
Много ви благодаря на всичкии .. страхотни сте :) Точно след като публикувах темата се случи нещо .. една приятелка ми прати хронология между 2мата (фр ми и въпросното момче ) .. ставаше дума,че след мен е ходил с още незнам си колко .. всичко в мен напълно се надигна .. спря да ми пука за него,просто всичко `приключи` .. изтрих смс-и,снимки и така нататък .. да,може би сега това е прибързана реакция и така нататък и утре сигурно пак ще ми е гадно,но надали.Никога няма да бъде същото .. просто в мен си остават хубавите спомени заедно ! Знаете ли .. като че ли се чувствам много по-добре .. :) Благодаря много на всички ви още веднъж :) :)

dimi93
09-03-2010, 23:27
Много ви благодаря на всичкии .. страхотни сте :) Точно след като публикувах темата се случи нещо .. една приятелка ми прати хронология между 2мата (фр ми и въпросното момче ) .. ставаше дума,че след мен е ходил с още незнам си колко .. всичко в мен напълно се надигна .. спря да ми пука за него,просто всичко `приключи` .. изтрих смс-и,снимки и така нататък .. да,може би сега това е прибързана реакция и така нататък и утре сигурно пак ще ми е гадно,но надали.Никога няма да бъде същото .. просто в мен си остават хубавите спомени заедно ! Знаете ли .. като че ли се чувствам много по-добре .. :) Благодаря много на всички ви още веднъж :) :)

Ето! Това от това имаше нужда! Това улесни всичко. Напротив утре също няма да ти пука за него и не като че ли, ами наистина се чувстваш по-добре, знам защото съм го изживял абсолютно същото!

Elenichkaa
09-04-2010, 08:13
Радвам се,че сега си по-добре.
Иначе мислех да пиша:..Звънни му ти.(ама вече не важи,нали?)

withdrawsmoke
09-04-2010, 09:22
Трудно да го забравиш,преживял съм същото,но продължи напред с времето ще забравиш за него.Наистина е много гадно, но когато срещнеш друг и нещата се задълбочат с бившия дори няма да искаш да си приятел...Просто ще сте познати....И на мен ми се стори невазможно само че е факте,че в момента не ми пука и грам за момичето за което преди няколко седмици бях готов да направя всичко.Така че запомни: Няма смисъл да се тормозиш за глупусти... Момчета много ! С всяка раздяла се приближаваш с 1 крачка към точния човек..... :]

soul1199
09-04-2010, 09:57
6е ти мине,като си намериш друг

FromAutumToAshes
09-04-2010, 10:14
Е такива сте жените, прави се на важна, пък после ходи се оплаквай по форумите колко ти липсва :lol: Ако толкова искаше, щеше да си преглътнеш гордостта или там к'вото ти пречи и да му се обадиш. Сеш се ;)

sometimesss
09-04-2010, 20:32
Ами всъщност .. ако беше някой друг - да .. бих му се обадила,защото и аз знам,че това е най-добре.Но не и той .. най-много да ми се присмее или нещо такова .. а аз не искам това.Днес го видях в мола.. пребледнях,просто .. а преди малко ми писа момчето,с което се запознах преди няколко дена .. иска да излезем утре .. незнаех какво да правя,но се съгласих .. настина,както казахте - тази сутрин беше като снощи- изобщо не ми пукаше .. но не и след като го видях .. приятелката с която бях ми каза ,че адски много ме е гледал .. дори влюбено и е искал да ми каже нещо , но аз говорех по телефона и тръгнах напред .. да,глупаво постъпих-знам.Тя не би ме излъгала за подобно нещо,защото изобщо не го харесва,но .. незнам просто ..

PrincessV
09-05-2010, 12:32
Ами моята история е доло - гори същата . Само че при мен , той е на 20 , аз на 15 ... И сега ходи с бившата си , с която се мразим . Тя също е колкото мен . Града ни не е голям . никак даже . виждам го постоянно . с нея , без нея . Мислех , че като го видя с ния и край ... но още го обичам . Ти няма да го забравиш . Дори след въпросната хронология .

djudjulinkaa
09-05-2010, 20:55
Щом ти се е обадил и ти е предложил да поговорите какво го мислиш толкова? Според мен в любовта няма място за гордостта. Не си мисли за каква би те взел.. ако ти се присмее направи си извода що за гадже си имала. Обади му се, излезте, поговорете и се разберете какво ще става с вас и връзката ви. Ако не го направиш, един ден ще имаш да си мислиш "ами ако му бях звъннала дали сега нямаше да сме заедно". Колкото до другото момче му обясни долу горе каква е ситуацията и по-добре да почака малко :D Успех :)

soul1199
09-06-2010, 08:36
рано или късно 6е го забравиш