PDA

View Full Version : Девствена До Сватбата...Мит или Реалност?



PyCoKoCkA93
09-04-2010, 06:28
Всички сме чували как момиченцата на по 13-14 години(че и по-малките) казват как няма да го правят до сватбата...Интересно дали в днешно още има такива хора?Споделете,ако вие или някои ваши познати са така... :)


ПС:Лично за мен това не важи...Девствеността вече я няма,а и сватба няма :D :D :D 8-) И май...нямам такива познати...

miss_kiss181
09-04-2010, 06:39
Хахахахаха ами и при мен това вече е мит вече. А и не познавам такива хора, ако все още има такива, то те се броят на пръстите на едната ми ръка. :grin:

Shia
09-04-2010, 06:55
8-) 8-) 8-) По скоро изключение.

Hilary_
09-04-2010, 07:25
При мен НЕ Е мит и смятам да си остане така доо .. докато не ми хрумне друго!! .. :lol:
Дано не съм единствена .. :o

dydka
09-04-2010, 07:35
най-добрата ми приятелка заедно сме от 8 калс и заедно след завъшването февруари става на 20 и не е имала никога приятел....целувки милувки имала е само с мен ,но с момче никога не е била.

SmilezZz
09-04-2010, 07:47
Сега надали има такива хора или дори и да има,
се броят на пръсти...
Дали познавам такива хора ?
- Ако считаме мама и тати - ДА 8-)

Greennight
09-04-2010, 08:15
Да познавам няколко момичета+1 приятелка дето е много красива,но се пази за сватбата (Евалата) :) + Всичките калайджиики на село,щото те ако се оженят и не са девствени ги пребиват и после никой не ги поглежда :shock:

Extremescream
09-04-2010, 08:17
Нямам такива познати,а и за мен също не важи. :D

Hilary_
09-04-2010, 08:34
Ако ми намерите момче което се пази за сватбата получавате ЕВАЛАТА :razz:
намерете ми и на мен едно да сме партия .. :lol:

п.п. сетих се, че познавам само една (май) приятелка дето е девствена (на 18 е) .. 8-)

Wasilewaa
09-04-2010, 09:03
Мит е, мит е, мит е.. :D

ChalgaBoy
09-04-2010, 09:23
Не е мит познавам две момичета ,които уж се пазат до сватбата си... Ще видим колко ще издържат ,но повечето момичета отдавна са забравили тезо свой думи :-P

Biskfitka
09-04-2010, 12:04
Тва май никога не съм го мислила.От 11-12 годишна все си мислих,че като стана на 15 ще правя секс,като станах на 15 не го мислих вече,ама пак така стана де 8-) Иначе не познавам такива момичета :)

DarkKisss
09-04-2010, 12:06
Абсурд. :-o

Princessani
09-04-2010, 12:09
Всички сме чували как момиченцата на по 13-14 години(че и по-малките) казват как няма да го правят до сватбата...Интересно дали в днешно още има такива хора?Споделете,ако вие или някои ваши познати са така... :)


ПС:Лично за мен това не важи...Девствеността вече я няма,а и сватба няма :D :D :D 8-) И май...нямам такива познати...Аз ако чакам някой да ми предложи май девствена ще трябва да си умра :lol: Те малко мъже искат да се обвързват и със свадба. :lol: А иначе от 15 годишна не съм девствена и смятам това за изтъркано ,аз и до 30 може да не се сгодя това не означава ,че трябва да стоя девствена :lol:

FuckedUp
09-04-2010, 12:12
Аре спри да пускаш тъпи теми, а?
+т'ва има такава тема..

jo0zy
09-04-2010, 14:25
Аре спри да пускаш тъпи теми, а?
+т'ва има такава тема..

+ :?

Rebus
09-04-2010, 14:27
Аре спри да пускаш тъпи теми, а?
+т'ва има такава тема..

Иска да привлече внимание :-D

sexypetia91
09-04-2010, 14:27
най-добрата ми приятелка заедно сме от 8 калс и заедно след завъшването февруари става на 20 и не е имала никога приятел....целувки милувки имала е само с мен ,но с момче никога не е била.
Вееоятно твоята приятелка е някакво зомби и затова не си е имала момче до сега. Секса си е много готино нещо. По този начин аз се разтоварвам. Невиждам защо п*****а ми трябва да хваща паяжина докато се омъжа. Ми ако се пазя за някой и като се омъжа и на първата ми брачна нощ не ми хареса секса с него какво става или установя че му е малък члена. Не е ли както се казва да сме се измъндръсали преди това да се опознаеме то няма как после да поправиме тия неща. А секса е едно от най - важните неща в една връзка. Когато върви той, вървят и отношенията.

bilqnavod
09-04-2010, 14:38
Имам колежка туркиня, тя е на 21, сгодена е и ми се кълне, че тя и приятеля и не са правили секс и че ще е така до сватбата. Майка ми казва да не и вярвам, обаче все пак е мюсюлманка и съм склонна да и вярвам, защото както знаете да се лъже особено за такова нещо е грешно.... 8-)

bilqnavod
09-04-2010, 14:42
най-добрата ми приятелка заедно сме от 8 калс и заедно след завъшването февруари става на 20 и не е имала никога приятел....целувки милувки имала е само с мен ,но с момче никога не е била.
Вееоятно твоята приятелка е някакво зомби и затова не си е имала момче до сега. Секса си е много готино нещо. По този начин аз се разтоварвам. Невиждам защо п*****а ми трябва да хваща паяжина докато се омъжа. Ми ако се пазя за някой и като се омъжа и на първата ми брачна нощ не ми хареса секса с него какво става или установя че му е малък члена. Не е ли както се казва да сме се измъндръсали преди това да се опознаеме то няма как после да поправиме тия неща. А секса е едно от най - важните неща в една връзка. Когато върви той, вървят и отношенията.

Практически онова, за което говориш няма как да ти хване паяжина. И друго няма да умреш ако не правиш секс. Освен това секса носи много неприятности, за които знаеш - така че ако едно време е било задължително да си девствена до сватбата определено има нещо вярно!
Ако можех да върна времето назад определено бих останала до сватбата, но вече това няма как да стане. :?

DarkTemplar
09-04-2010, 14:48
Имам колежка туркиня, тя е на 21, сгодена е и ми се кълне, че тя и приятеля и не са правили секс и че ще е така до сватбата. Майка ми казва да не и вярвам, обаче все пак е мюсюлманка и съм склонна да и вярвам, защото както знаете да се лъже особено за такова нещо е грешно.... 8-)
Тя може и да е правила секс, но само изотзадзе. Тва е масова практика при туркини и циганки.

По темата - имам една позната на 25, за която съм убеден, че е девствена, но там едва ли някога ще се прежали някой. Просто не я слуша главата и си живее в неин свят.

bilqnavod
09-04-2010, 14:55
^^а може да го практикувала не съм сигурна да не съм и светила ^^ :D

sexypetia91
09-04-2010, 14:57
[quote="sexypetia91"][quote=dydka]

Практически онова, за което говориш няма как да ти хване паяжина. И друго няма да умреш ако не правиш секс. Освен това секса носи много неприятности, за които знаеш - така че ако едно време е било задължително да си девствена до сватбата определено има нещо вярно!
Ако можех да върна времето назад определено бих останала до сватбата, но вече това няма как да стане. :?
Носи неприятности ако не знаеш как да се пазиш. Не съм казала че ще умирам, дори не правя секс, когато ми е дошло дори и с презерватив. Но определено не бих върнала времето назад. Това за паяжината беше шега от която ти явно не разбираш.

bilqnavod
09-04-2010, 14:59
^^ :) ^^

DarkTemplar
09-04-2010, 15:02
^^а може да го практикувала не съм сигурна да не съм и светила ^^ :D
Всичко е възможно, просто казвам кое е най-вероятно.

Иначе при сегашните реалности пазенето до сватбата е по-скоро изключение. Сексът е прекалено достъпно и комерсиализирано удоволствие и много малко хора се лишават от него.

glamouros
09-04-2010, 15:49
Ами не считам че трябва да се чака за секс точно до сватбената нощ, но определено се надявам човека, с който ще го правя да е със сериозни намерения. :)

wolfy86
09-04-2010, 15:53
Мит и мит ще си остане освен ако не е насила от 3та страна ...

dydka
09-04-2010, 15:57
най-добрата ми приятелка заедно сме от 8 калс и заедно след завъшването февруари става на 20 и не е имала никога приятел....целувки милувки имала е само с мен ,но с момче никога не е била.
Вееоятно твоята приятелка е някакво зомби и затова не си е имала момче до сега. Секса си е много готино нещо. По този начин аз се разтоварвам. Невиждам защо п*****а ми трябва да хваща паяжина докато се омъжа. Ми ако се пазя за някой и като се омъжа и на първата ми брачна нощ не ми хареса секса с него какво става или установя че му е малък члена. Не е ли както се казва да сме се измъндръсали преди това да се опознаеме то няма как после да поправиме тия неща. А секса е едно от най - важните неща в една връзка. Когато върви той, вървят и отношенията.

Практически онова, за което говориш няма как да ти хване паяжина. И друго няма да умреш ако не правиш секс. Освен това секса носи много неприятности, за които знаеш - така че ако едно време е било задължително да си девствена до сватбата определено има нещо вярно!
Ако можех да върна времето назад определено бих останала до сватбата, но вече това няма как да стане. :?




значи най-добрата ми приятелка нито е зомби,нито е саката,нито е кривогледа ,а просто не си е търсила момче,не излиза с момчета ,а навсякаде е с мен ,където аз ходя и тя е с мен. Целоувала се е само с мен и ме е пипала ,но никога не е давала аз да я докосна както стана и на бала ни и сега на 28 на рождения ми ден ,но отрича да е лезбиика заендо сме 5 години ,но това в крайна сметка е нещо нейно ,но за сметка на това и е кеф да записва моите партниори в едно тефтерче и ако аз не помня някой знам ,че смао да спомена тя е като мой подвижен бележник. хах и ако ме питаш сега карам 20 година кога трябваше да спя с момче щях да изчакам замисляла съм се какво е ако не го бях направила толкова рано и с кой щеше да е ама...файда никаква. http://www.album.bg/daninkaaaa nqwsqkade sme dwete ne wijdam kako i ima...

DarkTemplar
09-04-2010, 16:05
^Добре изглеждате и 2те. Може да е влюбена в теб и да не й се занимава с мъже. Разни хора, разни идеали. ;)

bilqnavod
09-04-2010, 16:08
Незнам коя от двете е, но определено и на двете момичета нищо им няма. Щом не е изписано на лицето и коя е девствена, значи не мога да направя разликата капиш? Съответно не разбирам къде е проблема ако е девствена. :o :o :o Немам думи всеки да си живее както си иска...

DarkTemplar
09-04-2010, 16:10
Като се замисля от друга страна, дойде ли време да се женя и бъдещата ми съпруга е девствена, първата брачна нощ ще бъде доста дълга и тежка. :P :D

dydka
09-04-2010, 16:11
тя е с дългата коса и големите очи аз съм с черната коса на места дълга на други къса а на трети нас бала кестенява хах ,но на бала сутринта след изтрезняване жестоко аз щях да се удавя в ваната спорихме коя на коя е пуснала език а тя не помни след всяка текила на бара ме целуваше и сега на рождения ми ден бяхме на вила текила и целувка така си я знаем ние и тя пак език пускаше и отгоре ми се мята,но сега отивам да уча в шумен тя тук и просто нз ...октомври ще я чакам нагости всеки се чуди как ще се разделим.

DarkTemplar
09-04-2010, 16:15
Шумен е на някви си 100 км от Варна, не са чак толкова много. И както вече казах, явно мацката те обича и те има за нещо доста повече от най-добра приятелка. ;)

Абе ваша си работа кво правите, просто работата бие на явно. Колкото и да отрича мацката има нещо сериозно към теб и това е. Особено и щом тя не се занимава с мъже, а брои твоите.

dydka
09-04-2010, 16:20
отрича понеже всичките ми приятели са мъже и с ана по 30 и те това ми намекват някои .но тя отрича даже на рд кто бяхме пийнали като ми пусна език викам:ейй лезбийко хахах и тя абе дудеее:иначе и ан сер съмс ядала и съм и казвала ако има нещо така и така мен даже се чудех оплитам как да и го кажа тя каза не бе спокойно не съм ако има нещо ще ти кажа :D в класа ни ни мислеха за лезбийки някои щот все заендо сме били където и да е господина по история каза да отидме да се прегледаме не билои мястото в час да се галим хаха пък то тя ми почесваше ръката хахахаха

bilqnavod
09-04-2010, 16:38
^^а може да го практикувала не съм сигурна да не съм и светила ^^ :D
Всичко е възможно, просто казвам кое е най-вероятно.

Иначе при сегашните реалности пазенето до сватбата е по-скоро изключение. Сексът е прекалено достъпно и комерсиализирано удоволствие и много малко хора се лишават от него.

Браво! Определено не съм се сблъсквала с по-осведомен човек от тебе! :)

sexypetia91
09-04-2010, 18:20
значи най-добрата ми приятелка нито е зомби,нито е саката,нито е кривогледа ,а просто не си е търсила момче,не излиза с момчета ,а навсякаде е с мен ,където аз ходя и тя е с мен. Целоувала се е само с мен и ме е пипала ,но никога не е давала аз да я докосна както стана и на бала ни и сега на 28 на рождения ми ден ,но отрича да е лезбиика заендо сме 5 години ,но това в крайна сметка е нещо нейно ,но за сметка на това и е кеф да записва моите партниори в едно тефтерче и ако аз не помня някой знам ,че смао да спомена тя е като мой подвижен бележник. хах и ако ме питаш сега карам 20 година кога трябваше да спя с момче щях да изчакам замисляла съм се какво е ако не го бях направила толкова рано и с кой щеше да е ама...файда никаква.
Като гледам някои снимки които според мен са много странни и като чета как ти води списък с момчетата с които излизаш аз лично бих се притеснила много да излизам с такъв човек. Така че според мене и има нещо. Колкото до девствеността имам една приятелка на която сестра и се нави на 24 да и отнемат девствеността и гаджето и не успя понеже химената и беше станала жилава и единствения вариант които реши проблема беше гениколога със скалпела. Така че благодаря но не мисля първия ми спомен от секса да е със скалпела.

kuklatanamafiqta
09-04-2010, 18:28
мит :D

mImZ4eTy
09-04-2010, 19:36
мит :D
+1 :D

SuNsEt
09-04-2010, 19:38
Аз не съм от хората,които биха го направили чак след сватбата.Първия път за мен е важен наистина,но за мен това е отживелица да чакаш толкова дълго...

SWT
09-06-2010, 18:52
Аз имам много познати които са се пазили до сватбата :grin:

Moderatorius
09-06-2010, 19:43
Не ме кефи идеята. Не искам изненади след сватбата д;

Qnkishhh
09-06-2010, 20:14
За едни е мит, за други - реалност. Аз лично не възприемам тази идея, а и дори да исках, вече няма как да я осъществя, ако ме разбирате. :D Не виждам нищо лошо нито в едното, нито в другото.

ChalgaBoy
09-06-2010, 20:17
За едни е мит, за други - реалност. Аз лично не възприемам тази идея, а и дори да исках, вече няма как да я осъществя, ако ме разбирате. :D Не виждам нищо лошо нито в едното, нито в другото.

Aйде ся да дигнем парти ,че не си девстенна :P :o

Qnkishhh
09-06-2010, 20:51
За едни е мит, за други - реалност. Аз лично не възприемам тази идея, а и дори да исках, вече няма как да я осъществя, ако ме разбирате. :D Не виждам нищо лошо нито в едното, нито в другото.

Aйде ся да дигнем парти ,че не си девстенна :P :o
Заядливец.

ChalgaBoy
09-06-2010, 20:55
За едни е мит, за други - реалност. Аз лично не възприемам тази идея, а и дори да исках, вече няма как да я осъществя, ако ме разбирате. :D Не виждам нищо лошо нито в едното, нито в другото.

Aйде ся да дигнем парти ,че не си девстенна :P :o
Заядливец.

Eми 3 коментара в 3 теми и в трите изпъкваш ,че "вече не си девственна" каточели е нещо с което трябва да се гордееш :shock:

P.S. Честито

sunshine1
09-06-2010, 20:58
аве пука ли ти девствеността, важното е да ти е яко!

Qnkishhh
09-06-2010, 21:00
За едни е мит, за други - реалност. Аз лично не възприемам тази идея, а и дори да исках, вече няма как да я осъществя, ако ме разбирате. :D Не виждам нищо лошо нито в едното, нито в другото.

Aйде ся да дигнем парти ,че не си девстенна :P :o
Заядливец.

Eми 3 коментара в 3 теми и в трите изпъкваш ,че "вече не си девственна" каточели е нещо с което трябва да се гордееш :shock:

P.S. Честито
Прав си, че така изглежда в дадения момент, но от, друга страна, това са три от двеста и не знам си колко коментара. Такива са били темите, така се е случило. Прочети останалите двеста и косур мнения, пък тогава критикувай.

ChalgaBoy
09-06-2010, 21:04
За едни е мит, за други - реалност. Аз лично не възприемам тази идея, а и дори да исках, вече няма как да я осъществя, ако ме разбирате. :D Не виждам нищо лошо нито в едното, нито в другото.

Aйде ся да дигнем парти ,че не си девстенна :P :o
Заядливец.

Eми 3 коментара в 3 теми и в трите изпъкваш ,че "вече не си девственна" каточели е нещо с което трябва да се гордееш :shock:

P.S. Честито
Прав си, че така изглежда в дадения момент, но от, друга страна, това са три от двеста и не знам си колко коментара. Такива са били темите, така се е случило. Прочети останалите двеста и косур мнения, пък тогава критикувай.


3 от последните 6-7 отговора :-P :-P иначе не бих ти направил забележка :-P :-P

Qnkishhh
09-06-2010, 21:07
За едни е мит, за други - реалност. Аз лично не възприемам тази идея, а и дори да исках, вече няма как да я осъществя, ако ме разбирате. :D Не виждам нищо лошо нито в едното, нито в другото.

Aйде ся да дигнем парти ,че не си девстенна :P :o
Заядливец.

Eми 3 коментара в 3 теми и в трите изпъкваш ,че "вече не си девственна" каточели е нещо с което трябва да се гордееш :shock:

P.S. Честито
Прав си, че така изглежда в дадения момент, но от, друга страна, това са три от двеста и не знам си колко коментара. Такива са били темите, така се е случило. Прочети останалите двеста и косур мнения, пък тогава критикувай.


3 от последните 6-7 отговора :-P :-P иначе не бих ти направил забележка :-P :-P
Добре. Само още един въпрос: и какво като ми направиш забележка? :)

ChalgaBoy
09-06-2010, 21:13
За едни е мит, за други - реалност. Аз лично не възприемам тази идея, а и дори да исках, вече няма как да я осъществя, ако ме разбирате. :D Не виждам нищо лошо нито в едното, нито в другото.

Aйде ся да дигнем парти ,че не си девстенна :P :o
Заядливец.

Eми 3 коментара в 3 теми и в трите изпъкваш ,че "вече не си девственна" каточели е нещо с което трябва да се гордееш :shock:

P.S. Честито
Прав си, че така изглежда в дадения момент, но от, друга страна, това са три от двеста и не знам си колко коментара. Такива са били темите, така се е случило. Прочети останалите двеста и косур мнения, пък тогава критикувай.


3 от последните 6-7 отговора :-P :-P иначе не бих ти направил забележка :-P :-P
Добре. Само още един въпрос: и какво като ми направиш забележка? :)
Само оспамихме темата :(

Забелешката се прави с цел ,да разбереш ,че това не е похвално и много от нас (да не кажа всички (освен можеби твойте фенове)) не ни интересува