PDA

View Full Version : ФЕТИШИТЕ На Вас И Партньора Ви в Секса...?



PyCoKoCkA93
09-04-2010, 06:33
ВСЕКИ човек има някои и други малко по-нестандартни желания в секса..Не се плашете от думата фетиши,това не значи,че сте извратени :D Споделете :)

ChalgaBoy
09-04-2010, 09:29
аз си падам по белезниците .... чустваш се толкова безпомощен :oops: :oops:

YouAteMyHeart
09-04-2010, 10:13
И аз си падам по белезниците,а приятелката ми пък харесва течен шоколад при любовната игра. 8-)

JakesInsanity
09-04-2010, 11:27
Белезници мисля, че почти всеки харесва. Да си безпомощно завързан пред своята половинка и според мене е супер възбуждащо. :oops: И харесвам крачета, то е ясно. Нежни и красиви, а не гадни и груби.

aciko
09-04-2010, 11:30
Foot Fetish > ALL

Princessani
09-04-2010, 11:49
ВСЕКИ човек има някои и други малко по-нестандартни желания в секса..Не се плашете от думата фетиши,това не значи,че сте извратени :D Споделете :)

Ето признавам си-моя приятел обича сатенени и копринени дрехи или нощници...А пък аз обичам понякога да ми говорят мръсотийки :evil: :evil: Аз обичам да ме пласкат по дупето :oops: :oops: :oops: :oops: :-D връзвания , и накаразния и за двата пола ,пишкане и да не изброявам още :lol: :lol: :lol: :lol:

JakesInsanity
09-04-2010, 12:00
Foot Fetish > ALL
Тава си е истината !

Biskfitka
09-04-2010, 12:18
ВСЕКИ човек има някои и други малко по-нестандартни желания в секса..Не се плашете от думата фетиши,това не значи,че сте извратени :D Споделете :)

Ето признавам си-моя приятел обича сатенени и копринени дрехи или нощници...А пък аз обичам понякога да ми говорят мръсотийки :evil: :evil: Аз обичам да ме пласкат по дупето :oops: :oops: :oops: :oops: :-D връзвания , и накаразния и за двата пола ,пишкане и да не изброявам още :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock:

И аз харесвам ''пляскането по дупето''...такова едно грубо..х0х0 ;д ама не го мисля за фетиш...

xinfamous
09-04-2010, 12:30
Foot Fetish > ALL

Стъпълца :grin: :grin: :grin: :grin:

scanadal
09-04-2010, 14:00
Неговият фетиш са жартиерите :)
Аз се възбуждам,когато ми шепнат разни мръсотийки

DarkTemplar
09-04-2010, 15:23
Мръсотийки, белезници, шоколад, сметана, пиене на алкохол (най-често бяло вино или шампанско) от пъпа. Отворен съм и към нови и неизпробвани неща.

wolfy86
09-04-2010, 15:52
Къса, тясна пола/пу*ка покривало/ и секс с нея - абе като цяло секс с различни дрехи има и други неща ноооооо ще ви се сгади ако ви опиша :D

AllenWalkerr
09-04-2010, 17:07
Обикновенно моя любим фетиш е просто бельо-то ... Сотиен и прашки, но обичам и дантелки общо взето това ми е достатачно, ноо ... отворен съм и за нови неща :)))

JustMe92
09-04-2010, 18:15
Foot Fetish > ALL
Тава си е истината !
Подкрепям ! 8-)

ChalgaBoy
09-04-2010, 18:18
Foot Fetish > ALL
Тава си е истината !
Подкрепям ! 8-)

Не знам за какво става вапрос , но нали не е свързано с FOOT JOB ?!?

JakesInsanity
09-04-2010, 19:14
Foot job - Момиче да ти прави чикия но не с ръка а с крака.
Foot fetish - Привличане към стъпала, английския термин.

aciko
09-04-2010, 21:21
http://i55.tinypic.com/jfyjrt.jpg :smt007

@ChalgaBoy - Едното е да те привличат стъпала,другото е да ти прават чекий с крака,ама ако питаш мен едното върви комплект с другото.

dunce
09-04-2010, 22:04
Foot Fetish > ALL
Тава си е истината !
Подкрепям ! 8-)

И аз :)

FreakBitch
09-04-2010, 22:12
:shock: Само аз ли не разбирам къде се крие сексапила на ходилата, та всички сте се хванали за този FootFetish. :?
Пък може и да съм консервативна, сдухана, ограничена.. пък и комплексарка даже, знае ли човек.. :?

1234565
09-04-2010, 23:07
мен за мъже ме побъркват войници, скинове,мъжки парфюми, и големи гЪрбове :D
иначе за жени жартиери и крака и талий и големи ........... очи :D

xinfamous
09-05-2010, 00:44
:shock: Само аз ли не разбирам къде се крие сексапила на ходилата, та всички сте се хванали за този FootFetish. :?
Пък може и да съм консервативна, сдухана, ограничена.. пък и комплексарка даже, знае ли човек.. :?

Как се нареди сама без даже никой нищо да й е казъл,хаха баси злето..

dunce
09-05-2010, 10:58
:shock: Само аз ли не разбирам къде се крие сексапила на ходилата, та всички сте се хванали за този FootFetish. :?
Пък може и да съм консервативна, сдухана, ограничена.. пък и комплексарка даже, знае ли човек.. :?

Всеки човек го влекат различни неща - един хора от същия пол, друг от двата, трети от противоположния, четвърти определена част от тялото(не че и другите не го привличат, но най-много), това е в нашата природа и е необяснимо, кажи теб какво те влече и се пробвай да обясниш защо, ще видиш, че няма да успееш. То просто ти харесва.

JakesInsanity
09-05-2010, 11:01
кажи теб какво те влече и се пробвай да обясниш защо, ще видиш, че няма да успееш. То просто ти харесва.
Добре казано.

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 11:17
кажи теб какво те влече и се пробвай да обясниш защо, ще видиш, че няма да успееш. То просто ти харесва.
Добре казано.

+ + + :) Съгласна ! :grin:

FreakBitch
09-05-2010, 11:41
:shock: Само аз ли не разбирам къде се крие сексапила на ходилата, та всички сте се хванали за този FootFetish. :?
Пък може и да съм консервативна, сдухана, ограничена.. пък и комплексарка даже, знае ли човек.. :?

Всеки човек го влекат различни неща - един хора от същия пол, друг от двата, трети от противоположния, четвърти определена част от тялото(не че и другите не го привличат, но най-много), това е в нашата природа и е необяснимо, кажи теб какво те влече и се пробвай да обясниш защо, ще видиш, че няма да успееш. То просто ти харесва.


Харесвам косми по гърдите (не прекалено много, разбира се). Намирам го за мъжествено, първично, което поражда у мен чувство на сигурност, че до мен има силен мъжки, който да ме защитава. Животински инстинкт, предполагам.
Тадаааам, сега чакам да ми обясните защо, аджеба, се кефите толкова на ходила (предимно женски)???

JakesInsanity
09-05-2010, 11:50
Първо ти обясни защо се кефиш на космарлъци освен "заради първичния инстинкт". Щот и аз тва мога да кажа видиш ли.

Fender
09-05-2010, 11:51
Хмм...Както сама разбираш, всеки с фетишите си, на някои хора космите по гърдите са им противни.... (:

Иначе, разговорът е воден доста пъти в този форум, винаги стигаме до това, че става въпрос за момиче с красиви и подържани крачета. Какво харесваме - ами просто намираме за привлекателна тази част от тялото... Отделно, така показваш някакъв вид подчинение към момичето, ти й целуваш крачетата, тя е твоята принцеса...
Кефа е и за двамата, защото по ходилата имаш много нервни окончания и на някои момичета даже са ерогенна зона...

И така...надявам се съм ти отговорил поне малко (:


Иначе, по темата, както си пролича - footfetish, също си падам по връзване, игри с восък и ледчета...такива неща :P

ChalgaBoy
09-05-2010, 11:52
Харесвам косми по гърдите (не прекалено много, разбира се). Намирам го за мъжествено, първично, което поражда у мен чувство на сигурност, че до мен има силен мъжки, който да ме защитава. Животински инстинкт, предполагам.
Тадаааам, сега чакам да ми обясните защо, аджеба, се кефите толкова на ходила (предимно женски)???


Oоо ето един бонус на космите по гърдите :oops:
И аз немога да разбера как може да се възбуждат от ГЛЕЗЕН или от Стъпалото... някак си не е нормално (болни хора :( )

FreakBitch
09-05-2010, 11:56
Хмм...Както сама разбираш, всеки с фетишите си, на някои хора космите по гърдите са им противни.... (:

Иначе, разговорът е воден доста пъти в този форум, винаги стигаме до това, че става въпрос за момиче с красиви и подържани крачета. Какво харесваме - ами просто намираме за привлекателна тази част от тялото... Отделно, така показваш някакъв вид подчинение към момичето, ти й целуваш крачетата, тя е твоята принцеса...
Кефа е и за двамата, защото по ходилата имаш много нервни окончания и на някои момичета даже са ерогенна зона...

И така...надявам се съм ти отговорил поне малко (:


Иначе, по темата, както си пролича - footfetish, също си падам по връзване, игри с восък и ледчета...такива неща :P


Ето от такова обяснение имах нужда. Мерси, Fender. Сега ще се опитам да се отнасям по-толерантно към хората с този фетиш. :-)

MakeMeLaugh
09-05-2010, 11:56
^ Това изказване беше идиотско.

dunce
09-05-2010, 12:00
Харесвам косми по гърдите (не прекалено много, разбира се). Намирам го за мъжествено, първично, което поражда у мен чувство на сигурност, че до мен има силен мъжки, който да ме защитава. Животински инстинкт, предполагам.
Тадаааам, сега чакам да ми обясните защо, аджеба, се кефите толкова на ходила (предимно женски)???


Oоо ето един бонус на космите по гърдите :oops:
И аз немога да разбера как може да се възбуждат от ГЛЕЗЕН или от Стъпалото... някак си не е нормално (болни хора :( )

Ние не сме болни, но за сметка на това ти си много глупав, не се мъчи да разсъждаваш по нещо в тоя форум, няма да ти се получи, както и вмомента. И да ти кажа, щом си толкова отворен, че колкото мъже фоот фетишисти има, толкова и ЖЕНИ, само че те са би/лесбийки. Но ти никога няма да го разбереш, защото хората се крият, заради такива ограничени идиоти като теб, които си мислят, че да биеш в путката и да гледаш цици е единственото при сексуалните отношения.

FreakBitch
09-05-2010, 12:04
^ Това изказване беше идиотско.

8-) 8-) 8-)
Добре де, няма да съм толерантна. Гадни фетишисти, извратеняци, ненормалници, болни, луди, мръднали, спрели, психясали, особняци, странни... Ох, изморих се.
Колкото и да ми обяснявате какво толкова намирате в женските ходила, за мен си остава непонятно вашето странно влечение.

Он топик: освен косми по гърдите, се кефя на белзници/колани, сметана и мъжки прашки..

пп: за последното се шегувам 8-)

Fender
09-05-2010, 12:45
белезниците, коланите и сметаната ме карат да мисля, че въпреки, че не ни разбираш, не си толкова лоша :D

Princessani
09-05-2010, 12:50
Харесвам косми по гърдите (не прекалено много, разбира се). Намирам го за мъжествено, първично, което поражда у мен чувство на сигурност, че до мен има силен мъжки, който да ме защитава. Животински инстинкт, предполагам.
Тадаааам, сега чакам да ми обясните защо, аджеба, се кефите толкова на ходила (предимно женски)???


Oоо ето един бонус на космите по гърдите :oops:
И аз немога да разбера как може да се възбуждат от ГЛЕЗЕН или от Стъпалото... някак си не е нормално (болни хора :( ) и на мен не ми допада това за краката :oops: :oops:

JakesInsanity
09-05-2010, 12:52
Както на мен твоето с пишкането :oops:

GreenFairy
09-05-2010, 12:53
И аз харесвам пляскането по дупето :-D А за част от тялото определено избирам мъжките гърди... Това е зоната която ми харесва най-много. И гърбът не е за пренебрегване, но е на 2ро място...

Princessani
09-05-2010, 14:26
Както на мен твоето с пишкането :oops: :D :D :D :D :D :D

xinfamous
09-05-2010, 14:58
Ето от такова обяснение имах нужда. Мерси, Fender. Сега ще се опитам да се отнасям по-толерантно към хората с този фетиш. :-)

Пyткa майна,хората с фетиши да не са спинозни или педераси че да си толерантна с тях омг! Тва си е нещо хипер нормално и всеки човек има нещо по-конкретно което го привлича сексуално и както каза 1 над мен,ако си мислиш че всичко в секса е да дъниш в пyткaтa и да бараш циците тва показва само колко си ограничена,аман от такива изтърсаци като тебе.

Fender
09-05-2010, 15:01
Грубичък си, но си прав.

FreakBitch
09-05-2010, 15:08
Ето от такова обяснение имах нужда. Мерси, Fender. Сега ще се опитам да се отнасям по-толерантно към хората с този фетиш. :-)

Пyткa майна,хората с фетиши да не са спинозни или педераси че да си толерантна с тях омг! Тва си е нещо хипер нормално и всеки човек има нещо по-конкретно което го привлича сексуално и както каза 1 над мен,ако си мислиш че всичко в секса е да дъниш в пyткaтa и да бараш циците тва показва само колко си ограничена,аман от такива изтърсаци като тебе.


Гадни фетишисти, извратеняци, ненормалници, болни, луди, мръднали, спрели, психясали, особняци, странни... Ох, изморих се.
Сега умри хейтър гаден! :lol:
Пък както казах в един от постовете си:

Пък може и да съм консервативна, сдухана, ограничена.. пък и комплексарка даже, знае ли човек..

doublet
09-05-2010, 16:55
Foot Fetish > ALL

JakesInsanity
09-13-2010, 10:46
doublet твойта приятелка сигурно има много готини крачета като я гледам така на вид :oops:

Моята и тя е супер, нежни и красиви, каквото е цялото и тяло... голям кеф е за гледане. И връщам тая тема щото искам да чета още коментари за по-интересни неща от обикновеното тъпкане.

sunshine1
09-13-2010, 12:48
лед, восък, крачета, въжета, белезници, ягоди, шоколади и сметана..

cekokn
09-13-2010, 12:56
белезници :oops: малко шоколадче :oops: мраснишко бельо :oops: лед :oops: плодове :oops: мраснишко поведение :oops: другите са мн извратени за да ги споделя :oops: :oops: :oops:

bebchoOoOoOo
09-13-2010, 15:04
Мен ме възбужда дърпането на косата, когато сме на задна .. другите неща ме е срам да ги споделям :D А приятелят ми обича да оставя по някоя дреха върху мен, например да ми дръпне прашките настрани, без да ги сваля.

PepSsSi
09-13-2010, 19:05
Не се бях замисляла за моите лични досега.... :-D Аз си падам доминатор.... обичам да заповядвам, да подчинявам, хихи любовни изтезания (т.е да го стимулирам по всевъзможни, любими за него методи и да не му давам да свърши с часове) :D НО да подчертая, че не си падам по камшици, шамари (само хапане :D (май вампир ще ставам) )
Да кажа и ,че никога, ама никога не позволявам някой да ми заповядва и да ме контролира :D О, отделно и дрехите...секси прилепнали дрехи по време на секс, корсетите са ми любими :oops:
На бившия ми фетиш му беше сатенът...всичко сатенено го побъркваше просто.

JakesInsanity
09-13-2010, 20:47
Аз си падам доминатор.... обичам да заповядвам, да подчинявам, хихи любовни изтезания (т.е да го стимулирам по всевъзможни, любими за него методи и да не му давам да свърши с часове)
Любимия ми тип. :smt055

PepSsSi
09-13-2010, 20:51
Аз си падам доминатор.... обичам да заповядвам, да подчинявам, хихи любовни изтезания (т.е да го стимулирам по всевъзможни, любими за него методи и да не му давам да свърши с часове)
Любимия ми тип. :smt055

Обнадежди ме, явно има хора, които харесват мои себеподобни, йеее :razz:

JakesInsanity
09-13-2010, 21:12
Аз мислех че доста хора харесват твоеподобни .....

PepSsSi
09-13-2010, 21:22
ами уж, говорят си, правят се, ама после мрън-мрън,че имал следи от зъби по тялото :D Явно моите не са били достатъчно издържливи :D

JakesInsanity
09-13-2010, 21:24
Ем не, мене доста ме дерат по гърба момичетата докато свършват, не ми пречи даже е яко. Приятно е защото го приемам като израз на приятните чувства които изпитват ;] карай, различни хора ..

PepSsSi
09-13-2010, 21:25
Mда, така е, абе важното е любов да има в излишък и достатъчно много оргазми :D

HeavensMaiden
09-13-2010, 21:40
ехаа ми начи хаха докато пушеше още ми харесваше докато го задоволявам той да се е излегнал и да пуши цигара... да ми скубе косата...да му говори мръсотий... да ми целува пъпа...да ми държи устата за да не викам :oops: .... да му държа ръцете здраво докато съм отгоре... да ме връзва... аабе обичам повече той да ме глези и да съм безпомощна :oops: :twisted: ноо много пък обичам когато аз владея полужението :evil: O:) 8-)

co0L_gIrL
09-13-2010, 21:56
Не видях някой преди мен да е писал нещо за ръцете.. Обожавам ръцете му, хах.. От пръстите до рамената.. Ххх.. :D И гърба също.. :)

JakesInsanity
09-14-2010, 16:09
За ръцете не знам обаче вие момичетата определено повечето много обичате да ви дърпаме косите :p

PepSsSi
09-14-2010, 16:43
Олееее, само някой да посмее да ми дръпне косата и моментално ще бъде изхвърлен от леглото и наруган :D

JakesInsanity
09-14-2010, 18:50
Е, ти си доминаторка една на милион ;p
Обаче повечето момичета обичат да бъдат доминирани, без да се замислят че може би и ние го обичаме \:D/

PepSsSi
09-14-2010, 19:08
Мда и аз съм забелязала сред приятелките ми,че предпочитат да ги командват и третират като секс играчки :D айляк, цепя се от колектива :razz:

doichi
09-14-2010, 19:18
Foot Fetish > ALL
Тава си е истината !
Подкрепям ! 8-)

И аз :)

както ии аз :grin: :grin: :grin:

JakesInsanity
09-14-2010, 19:19
Foot Fetish > ALL
Тава си е истината !
Подкрепям ! 8-)

И аз :)

както ии аз :grin: :grin: :grin:

Колко сме много :grin:
PepSsSi само ти ме кефиш, разкажи как доминираш някой да си пофантазирам малко ;p
Вкарай и крачета в историята че както виждаш много им се кефим ;p
Жалко че с гадже не се говори лесно за всичко тва ама за тва е яко че не се познаваме (сигурно).

PepSsSi
09-14-2010, 19:24
Хаха :-D най-пикантното си е конфиденциално :D пък и не действам по схема, а на въображение :D охоо ти и фут фетиш ли имаш бре, брей, брей :Д То туй е забавно и лесно за бивши гимнастици.... малееееееее, млъквам,че много взех да си издавам нецензурираното поведение :razz:

JakesInsanity
09-14-2010, 19:26
Имам естествено, не си ли личи от аватара :lol:
Издавай, издавай ;p

PepSsSi
09-14-2010, 19:30
нееееееее, неееее :razz: адвокатска тайна :-P

JakesInsanity
09-14-2010, 19:37
:-k тъжен съм.

Fender
09-14-2010, 21:16
и аз... :D

PepSsSi
09-14-2010, 21:24
супер, аре си правим сдружение на тъжните :lol: :razz:

JakesInsanity
09-14-2010, 21:29
На мене ми мина вече, екстра съм :q Преди малко правих интересен секс обаче за съжаление тия неща пак ги нямаше :[

PepSsSi
09-14-2010, 21:45
Е, не мрънкай, някои хора и толкова нямат :D

Fender
09-14-2010, 22:10
и аз днес имах с кво да се похваля...вчера по-точно :D
но доминация и при мен нямаше...само някви фетиши :P

PepSsSi
09-14-2010, 22:15
Яяяяя стига мрънканици де :D Че аз ако кажа откога не съм правила секс лошо ще ви стане :D

DarkTemplar
09-14-2010, 22:20
Ей фетишистите, стига провокирахте хората, които нямат подходящи партньори за тези "специални удоволствия". ;) 8)

PepSsSi
09-14-2010, 22:21
Да провокираме ли? wtf? надали някой ще си търси преживявания тука :Д раздумката с непознати и тфа е :-P

DarkTemplar
09-14-2010, 22:24
Визирах колегите, ти си по-скоро в групата на провокираните, палава юристке. :)

PepSsSi
09-14-2010, 22:28
...

DarkTemplar
09-14-2010, 22:33
Не си падам по спама, иначе бих поспорил на random тема. ;)

Фетиш, да кажем красива, дълга и добре поддържана коса. 8)

GD
09-15-2010, 08:33
Аз обожавам женските крака много обичам да ги целувам...ммммммм разбира се само красивите и нежни и.... :oops: :oops: :oops: :oops:

xCut0utMyTearsx
09-15-2010, 11:41
Аз се възбуждам,когато ми шепнат разни мръсотийки

+ 1

Той обича да ме гледа как се гърча от удоволствие 8-) + сметанка навсякъде по тялото ми.. 8-)

nailslover
09-15-2010, 20:27
Аз си падам доминатор.... обичам да заповядвам, да подчинявам, хихи любовни изтезания (т.е да го стимулирам по всевъзможни, любими за него методи и да не му давам да свърши с часове)

Ти си направо момиче-мечта за мен :)
Дано някой ден да намеря някоя като теб ... :oops:
Би трябвало да се досетите какво ме възбужда от изявлението ми. :P

Също си падам и по хубавите краченца .... и по дългия маникюр :)

unusual89
09-17-2010, 09:56
Любопитно ми е момичетата, които обичат да доминират само в леглото ли е или в цялата връзка. Ако е и в двете наистина ли ви харесва да командвате момче.. къде отиде мъжественосста.. нещо не мога да схване тука новите промени хах ;]



И друго. Според вас фетиша награда или проклятие е ? Питам, защото много често си падаш по фетиша в човек, когото не харесваш изобщо, но заради това, че притежава или си служи с фетиша ти, ти си привлечен/а към него :)

PepSsSi
09-17-2010, 10:30
Май няма да е лошо точно аз да ти отговоря, имайки предвид предните ми постове :)
Да, аз се определям като доминатор, НО това не е цялостното ми сексуално поведение :) Не обичам момчето да ми казва , какво ще се прави под чаршафите,съответно и не изпълнявам заповеди 8-)
Аз като човек съм властна и изключително самостоятелна, не обичам екипната работа, зависимостта от някого и решенията му. Сама си решавам проблемите и т.н ( влизам в графа мъжки момичета 8-) )
Ама иначе изглеждам като някфо невинно хлапе 8-) Тук във форума си говоря свободно за секс и т.н, но момчетата, към които съм проявявала интерес доста в последствие са разбирали,че не съм толкова невинна, колкото изглеждам 8-) . Не искам някой да е с мен, заради единия секс, аз искам любов. Трудно се отпускам пред нов човек и не много бързо давам воля на примитивните си желания. Като пример ще дам това, че с бившия ми, бяхме заедно от хм....6-7 месеца (нонстоп разговори, смс-си, срещи) то на 4-я правихме секс, ох, та чак към 7-я поех пълния контрол по изцяло директен начин 8-)
Относно мъжествеността, изпитвам отвращение към слабохарактерни типове. Аз съм директна и решителна, знам какво искам, очаквам това и от него, ако е лигльо....просто няма с какво да ме заинтригува. Малко ми е трудно да обесня.... Ако сме сходни характери е по-инересно, непредвидимо, има спор, динамика...
В леглото доминирам аз, когато го играем по-диво. Когато съм разнежена, нещата са доста стандартни и симпатични :oops:
Във връзката трябва разнообразие, решенията да са 50/50.


Иначе, точно защото някои момчета си търсят доминаторки, не говоря много, много за тези ми наклонности, а пк е есно да не ги споменавам, мясам на ангелче :Д Ако някой ме хареса като човек, има привличане към външността ми и аз към него, тогава нещата се развиват естествено
Извинете за дългия пост, днес съм доста разговорлива :lol:

hugeZ
09-17-2010, 10:41
На открито, например покрай някой язовир или в гората :smt007 :smt007 :smt007

JakesInsanity
09-17-2010, 11:20
И друго. Според вас фетиша награда или проклятие е ? Питам, защото много често си падаш по фетиша в човек, когото не харесваш изобщо, но заради това, че притежава или си служи с фетиша ти, ти си привлечен/а към него :)

Определено е хубаво да намериш някоя която знае как да си служи с това. Обаче няма да проработи ако не я харесвам. И дали е проклятие или не, не знам... но мисля че е готино че имам нещо, привидно незабележимо или нормално за някой хора, като крачетата на едно момиче примерно, което винаги може да ме възбуди лесно. От тая страна си е голям плюс.[/quote]

DarkTemplar
09-18-2010, 18:45
Ето го моя фетиш:

http://img825.imageshack.us/img825/3199/footfetish.th.jpg (http://img825.imageshack.us/i/footfetish.jpg/)

JakesInsanity
09-18-2010, 21:03
Предполагам че тва са мъжки крака за тва не ми се вижда секси :p

DarkTemplar
09-18-2010, 21:05
Тва са моите крака и акцентът определено не е върху тях. :D

JakesInsanity
09-29-2010, 07:50
Развали темата майна :D
Айде някоя женска да си качи снимки на краката, цицките или нещо дам поне :lol:

TeenageDream
09-29-2010, 15:11
Някои момичета намират черните лъскави прилепнали клинове, латексовите костюми и прекалено високите токчета за неподходящи и излишно неудобни, тройката-за отвращаваща (напр. най-добрата ми приятелка никога не би правила тройка), а "Истинска кръв" - за ужасен сериал, защото е пълен с вампирски секс (който включва ухапване, кръв и насилие).

Е, аз не съм от този тип момичета. Любимата ми дреха е такъв тип клин, обожавам мазохистки ултрависоки обувки, бих си взела латексов костюм, бих правила тройка с още едно момче/момиче и "Истинска кръв" е любимият ми сериал (Ерик е :smt055 , както на външен вид /192см/, така и по характер).

Много момчета се заблуждават, защото ме гледат усмихната и весела и си мислят, че харесвам нежности и бла-бла, а аз изобщо не съм такава в това отношение. :smt077

beki09
09-29-2010, 21:10
Очила.. :-o

PyCoKoCkA93
09-29-2010, 21:31
Любопитно ми е момичетата, които обичат да доминират само в леглото ли е или в цялата връзка. Ако е и в двете наистина ли ви харесва да командвате момче.. къде отиде мъжественосста.. нещо не мога да схване тука новите промени хах ;]



И друго. Според вас фетиша награда или проклятие е ? Питам, защото много често си падаш по фетиша в човек, когото не харесваш изобщо, но заради това, че притежава или си служи с фетиша ти, ти си привлечен/а към него :)

Аз не обичам да доминирам нито в секса,нито във връзката...Именно,защото не виждам мъжественост в мъжа,ако аз започна да изпълнявам и неговите функции образно казано...

Попринцип думата фетиш(или по-точно фетишизъм) булквално означава култ/привличане към неодушевени предмети...Тоест реално погледнато е да се кефиш на вещ :D Всеки си има гледна точка,аз попринцип съм си широооооооооооко скроен човек и не виждам нищо лошо в това човек да се възбужда от нестандартни неща...То ти е в природата и просто не можеш да обясниш защо това ти харесва,някак си ти допада вътрешно и това е :) Лично за мен фетишът е нещо много полезно,хубава награда,която внася разнообразие в секса и разчупва общоприетите стереотипи за мисисонерска и задна... :)

YouDontKnowMe
09-29-2010, 21:36
Садист съм , ако съм в депресия . А често съм ^ . Като пийна сама не си вярвам. Налитах последният път да убия приятеля ми, стисках го за гушата :D
Иначе обичам разни лосиончета.

PyCoKoCkA93
09-29-2010, 22:50
^Хаха лошо няма :D Щом има любов и оргазми,значи всичко е наред :D :D :D
ПС:Внимавай да не го убиеш момчето без да искаш,че от кой ще получаваш оргазми? :D :D :D

YouDontKnowMe
09-30-2010, 07:56
^Хаха лошо няма :D Щом има любов и оргазми,значи всичко е наред :D :D :D
ПС:Внимавай да не го убиеш момчето без да искаш,че от кой ще получаваш оргазми? :D :D :D
И сама мога :D Сега тъкмо ми прави закуска, ей за това ще ми липсва :D

JakesInsanity
10-01-2010, 08:37
Любимата ми дреха е такъв тип клин, обожавам мазохистки ултрависоки обувки, бих си взела латексов костюм, бих правила тройка с още едно момче/момиче




Налитах последният път да убия приятеля ми, стисках го за гушата


Кефите много :D

XXX_f
10-01-2010, 15:05
@ChalgaBoy - Едното е да те привличат стъпала,другото е да ти прават чекий с крака,ама ако питаш мен едното върви комплект с другото.

Като жена и аз харесвам женските крака, особено на рамене на мъжа ми, това ме побърква. Той също мн си пада по краката ми и с татосчета ми, педикюристка съм и винаги се старая да изглеждат супер секси. Обичам да ми говори мръсотии, да ме шляпа :oops: да се държи грубо с мен, да ме удря един вид да се чувствам насилена, да хапя него и себе си.. с две думи груба игра

dami666
10-13-2010, 18:48
аз харесвам ръце,мъжки добре оформени гръбчета,коремчето на мъжа го обожавам..оОбичам също да ме доминират...и bondage.

karriikk
10-29-2010, 11:40
Не видях някой преди мен да е писал нещо за ръцете.. Обожавам ръцете му, хах.. От пръстите до рамената.. Ххх.. :D И гърба също.. :)


Аз също :oops:

POKEMONFOREVER
10-29-2010, 11:53
Ей вие много сте нахъсани повечето момичета тука,очудвам се.
Обичате бурен и насилствен секс ... толко вече да ми се е*е на българите в 21 век,че от желание за нормален секс се получи нещо,като желание за животинско чифтосване с мечки.
:D

OldSchoolRebel
10-29-2010, 12:26
Ей вие много сте нахъсани повечето момичета тука,очудвам се.
Обичате бурен и насилствен секс ... толко вече да ми се е*е на българите в 21 век,че от желание за нормален секс се получи нещо,като желание за животинско чифтосване с мечки.
:D

:shock: :lol:

Jimmy412
10-29-2010, 22:05
Обичам всичко :grin: :D