PDA

View Full Version : Гледачка (Врачка).. :)



DollLyyY
09-04-2010, 08:45
Здравейте! Опитвам се да намеря ясновидка в Бургас , при която да отида да ми гледа.. но неуспешно. Знам , че повечето са шарлатанки и ще имате негативно мнение , относно желанието ми.. но моля ви , който знае да ми каже , адрес/телефон.. ако не е удобно в самата тема , то на лични съобщения. Благодаря предварително.

DaveDresden
09-04-2010, 11:34
Преди време в "Горещо" даваха за някаква Стефка Добрева от Бургас. Доколкото се сещам Венета Райкова твърдеше, че звездите в България се допитвали до нея често. Ето ти адрес и телефон: Братя Миладинови бл.4 вх.5 ет.4 тел 539339 или 0888 523 854.

vIKToriYa
09-04-2010, 16:48
незнам за бургас но аз мога да кажа за омуртаг. Там наистина има ясновидка която наистина познава.. ние бяхме ходили на майками всичко което и каза че ще се случи се случи в рамките на една година а бяха доста важни неща които никой не е предполагал че могат да се случат на бащами също позна и за работата и за всичко. удивително е... отначало не вярвахме но след като каза всичко ВЯРНО с най-малката подробност все още наще ходят от време на време....

anonimchetou
09-05-2010, 20:54
Аз знам една. В Изгрев срешу парка е обаче незнам точно кой блок се водеше. На мен до сега ми е познала доста неща. Не всичко , което е казала е вярно , но най-важните неща в живота ми са такива каквито ги предсказа тя.

DollLyyY
09-06-2010, 14:46
Благодаря ви момичета :-)
anonimchetou
ако се сетиш за блока пиши плс :)