PDA

View Full Version : ESCAPELLE-Изолзвали Ли Сте,Помага Ли,Странични Ефекти?



PyCoKoCkA93
09-04-2010, 11:00
Лично на мен един път ми се случи този гаф и изпих едно и после отидох на гинеколог и той ми каза да изпия още едно..За два дена изпих 2 и ни олекна джоба с приятеля със 70 лв :D :D И да "чукам на дърво" помогна - нямаше бебе :D :D Интересно ми е момичета,които са пили само едно дали им е помогнало,имали ли са странични ефекти и т.н?Иначе аз странични ефекти нямах-даже цикълът ми стана по-редовен от всякога в продължение на няколко месеца :) :D :D

LadyDy
09-04-2010, 11:32
Егати гинеколога е това, ако съветва да се пият по 2 Ескапела... Не се прекалява ВСЕКИ МЕСЕЦ да се пие дори, да не говорим всеки ден......

Пила съм 1 път, но нямаше смисъл, просто повече се стреснах. Нямаше странични ефекти..

Колко теми още ще пуснеш?! Всички се повтарят.

Princessani
09-04-2010, 11:36
Да и на мен ми се е случвало 2 пъти и не е станало нищо,но не трябва да се прикалява.Не виждам смисъл от 2 хапчета в толкова кратък период :?

iloves3x
09-04-2010, 11:53
Лично на мен един път ми се случи този гаф и изпих едно и после отидох на гинеколог и той ми каза да изпия още едно..За два дена изпих 2 и ни олекна джоба с приятеля със 70 лв :D :D И да "чукам на дърво" помогна - нямаше бебе :D :D Интересно ми е момичета,които са пили само едно дали им е помогнало,имали ли са странични ефекти и т.н?Иначе аз странични ефекти нямах-даже цикълът ми стана по-редовен от всякога в продължение на няколко месеца :) :D :D
Абе ти си много тъпа путка! Първо пускаш някакви теми за тройки, ерогенни зони, анални шитове, а сега за Ескапел. Ако съдя по изражението на мутрата ти, бих си помислила, че си някаква уроспия (пък може и да си).Като те гледам колко си ограмотена на тема секс чак ми се изприщва езикът. А и друго нещо- е какъв е тоя гинеколог бе? Явно е някакъв мега неграмотен като теб, щом ти е казъл да изпиеш още едно хапче. Според мен са ти малко две, трябват ти още четири! Ей аман от прости путки заспали! А и последно- цикълът и бил редовен? :lol: Това ше го разправяш на баба си! П.С. Не се заяждам, нито ти завиждам, живей си живота както намериш за добре, просто много се дразня на такива курветини като тебе, който си мислят, че са голямата работа като пускат подобни теми, но всъщност не осъзнават колко големи парцали и измети са!

ChalgaBoy
09-04-2010, 12:02
Лично на мен един път ми се случи този гаф и изпих едно и после отидох на гинеколог и той ми каза да изпия още едно..За два дена изпих 2 и ни олекна джоба с приятеля със 70 лв :D :D И да "чукам на дърво" помогна - нямаше бебе :D :D Интересно ми е момичета,които са пили само едно дали им е помогнало,имали ли са странични ефекти и т.н?Иначе аз странични ефекти нямах-даже цикълът ми стана по-редовен от всякога в продължение на няколко месеца :) :D :D
Абе ти си много тъпа п***а! Първо пускаш някакви теми за тройки, ерогенни зони, анални шитове, а сега за Ескапел. Ако съдя по изражението на мутрата ти, бих си помислила, че си някаква уроспия (пък може и да си).Като те гледам колко си ограмотена на тема секс чак ми се изприщва езикът. А и друго нещо- е какъв е тоя гинеколог бе? Явно е някакъв мега неграмотен като теб, щом ти е казъл да изпиеш още едно хапче. Според мен са ти малко две, трябват ти още четири! Ей аман от прости п**** заспали! А и последно- цикълът и бил редовен? :lol: Това ше го разправяш на баба си! П.С. Не се заяждам, нито ти завиждам, живей си живота както намериш за добре, просто много се дразня на такива курветини като тебе, който си мислят, че са голямата работа като пускат подобни теми, но всъщност не осъзнават колко големи парцали и измети са!

Toва ,че момичето се интересува от това-онова не я прави ТЪПА... а напротив доста умна защото се интересува от това-онова.. такива като тебе ХЕЙТЪРЧЕТА не тряя въобще да се обаждате за хората ,които са любопитни и искат да научат по още нещо.

P
09-04-2010, 12:12
Много е любознателна! И къде ,къде да потърси информация - в тийнфорума.Я не се излагай!Има цели книги написани за това ,а ти сядаш и тука ми търсиш информация.Тук има ,да ,но тя е толкова малко ,че не обхваща и 1% от това ,което може да се научи!
Така ,че може и да е права ,въпреки че доста беше груба.

iloves3x
09-04-2010, 12:36
Много е любознателна! И къде ,къде да потърси информация - в тийнфорума.Я не се излагай!Има цели книги написани за това ,а ти сядаш и тука ми търсиш информация.Тук има ,да ,но тя е толкова малко ,че не обхваща и 1% от това ,което може да се научи!
Така ,че може и да е права ,въпреки че доста беше груба.
Благодаря ти, че ме разбираш. Не съм груба, просто казвам истината! Тя явно живее в един много измислен свят.

Princessani
09-04-2010, 12:43
Лично на мен един път ми се случи този гаф и изпих едно и после отидох на гинеколог и той ми каза да изпия още едно..За два дена изпих 2 и ни олекна джоба с приятеля със 70 лв :D :D И да "чукам на дърво" помогна - нямаше бебе :D :D Интересно ми е момичета,които са пили само едно дали им е помогнало,имали ли са странични ефекти и т.н?Иначе аз странични ефекти нямах-даже цикълът ми стана по-редовен от всякога в продължение на няколко месеца :) :D :D
Абе ти си много тъпа п***а! Първо пускаш някакви теми за тройки, ерогенни зони, анални шитове, а сега за Ескапел. Ако съдя по изражението на мутрата ти, бих си помислила, че си някаква уроспия (пък може и да си).Като те гледам колко си ограмотена на тема секс чак ми се изприщва езикът. А и друго нещо- е какъв е тоя гинеколог бе? Явно е някакъв мега неграмотен като теб, щом ти е казъл да изпиеш още едно хапче. Според мен са ти малко две, трябват ти още четири! Ей аман от прости п**** заспали! А и последно- цикълът и бил редовен? :lol: Това ше го разправяш на баба си! П.С. Не се заяждам, нито ти завиждам, живей си живота както намериш за добре, просто много се дразня на такива курветини като тебе, който си мислят, че са голямата работа като пускат подобни теми, но всъщност не осъзнават колко големи парцали и измети са! и как прецени че въпросното момиче е курвентия ,ей от такива като теб ми се гади,това ,че момиче си е пуснала няколко теми и вече ари курва ,аве я завъртай и недей да даваш такива изводи за хората без да я познаваш ,че на ей такива като теб ми идва да им направя face крив :-x :-x :-x :-x :-x

Rebus
09-04-2010, 14:18
Гледам напълнила си форума с теми..Я вземи си направи един въпросник и си отвори 1 тема и питай на воля.И да ..ескапела приет на време ..помага.И да-има странични ефекти,както всяко друго лекарство..Ииии да..супер глупаво е да пиеш по 2.

П.с:Иии да :D щях да забравя ..глупава тема.

Ice_b0x
09-04-2010, 14:51
Скъпа руса спермоядка,
Ти Знаеш Ли Кога Се Слагат Главни Букви Или Просто Ги Святкаш На Всяка Дума Да Е Красиво ?

пОсЛеПиС: спри с глупавите теми... зарила си целия раздел

iloves3x
09-04-2010, 14:58
Е, хайде сега, заради външния й вид е простено да прави грешки. :D

Ice_b0x
09-04-2010, 15:00
Е, хайде сега, заради външния й вид е простено да прави грешки. :D

тИ пъК дА нЕ мислиШ, чЕ катО правиШ четкИ щЕ тЕ огреЕ

nymphadora
09-04-2010, 17:12
то пък и външният й вид е един.. :)

Duffka
09-04-2010, 19:44
Аз изпих едно. Нямаше никакви странични ефекти, всичко си беше супер. Така че няма страшно! :)

PyCoKoCkA93
09-04-2010, 20:29
Лично на мен един път ми се случи този гаф и изпих едно и после отидох на гинеколог и той ми каза да изпия още едно..За два дена изпих 2 и ни олекна джоба с приятеля със 70 лв :D :D И да "чукам на дърво" помогна - нямаше бебе :D :D Интересно ми е момичета,които са пили само едно дали им е помогнало,имали ли са странични ефекти и т.н?Иначе аз странични ефекти нямах-даже цикълът ми стана по-редовен от всякога в продължение на няколко месеца :) :D :D
Абе ти си много тъпа п***а! Първо пускаш някакви теми за тройки, ерогенни зони, анални шитове, а сега за Ескапел. Ако съдя по изражението на мутрата ти, бих си помислила, че си някаква уроспия (пък може и да си).Като те гледам колко си ограмотена на тема секс чак ми се изприщва езикът. А и друго нещо- е какъв е тоя гинеколог бе? Явно е някакъв мега неграмотен като теб, щом ти е казъл да изпиеш още едно хапче. Според мен са ти малко две, трябват ти още четири! Ей аман от прости п**** заспали! А и последно- цикълът и бил редовен? :lol: Това ше го разправяш на баба си! П.С. Не се заяждам, нито ти завиждам, живей си живота както намериш за добре, просто много се дразня на такива курветини като тебе, който си мислят, че са голямата работа като пускат подобни теми, но всъщност не осъзнават колко големи парцали и измети са!


1.От къде разбра,че съм неграмотна?Значи щом някой пусне няколко теми,главно с цел обмяна на информация и споделяне е неграмотен и необразован така ли?
2.От къде разбра дали съм к***ветина?Да не би да ме познаваш-това,че един човек се поддържа с грим и прическа не значи,че е к***а!!!Ако това важи за теб си е ТВОЙ проблем...
3.Като не познаваш хората,поне не си казвай неисканото мнение...

ПС:Не,че се заяждам,просто казвам,каквото мисля :D :D Айде със здраве...

tarlyo
09-04-2010, 20:33
Човеци, незнам за вас ама аз в тоя форум много сеир гледам :razz:

stylo
09-04-2010, 20:56
Скъпа руса спермоядка,
Ти Знаеш Ли Кога Се Слагат Главни Букви Или Просто Ги Святкаш На Всяка Дума Да Е Красиво ?

пОсЛеПиС: спри с глупавите теми... зарила си целия раздел


+ всеки новоизлюпен с едни е същи номера ..айде лягайте си

Imprevisible
09-04-2010, 23:10
Човеци, незнам за вас ама аз в тоя форум много сеир гледам :razz:
АХАХАХАХА ДА И АЗ !!! :D

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 10:56
И да добавя - " казъл '..Хахаха :D :D Кой е неграмотният сега???Пише се казАл...

Относно Айс Бокс-И как,ако мога да разбера си толкова проницателен и ме познаваш толкова "добре",че знаеш дали съм "спермоядка" или не съм? :-D

DarkTemplar
09-05-2010, 11:46
Спермата е полезна и съдържа много протеини. :D

ChalgaBoy
09-05-2010, 12:04
Спермата е полезна и съдържа много протеини. :D


Моля те кажи ми ,че не е от личен опит :lol: :lol: :lol:

DarkTemplar
09-05-2010, 12:08
Питай Ice _b0x, той е по- в час и ще те светне. 8)

LadyDy
09-05-2010, 12:33
Човеци, незнам за вас ама аз в тоя форум много сеир гледам :razz:
АХАХАХАХА ДА И АЗ !!! :D

Aбсолютно.....

kalpazanka
09-05-2010, 15:37
Научете се как да се отнасяте със съфорумците! Тук не ви е селския баир да се обиждате на каквото ви скимне!