PDA

View Full Version : Цикъл - проблеми?



neeDaBosS
09-04-2010, 12:04
Здравейте..
Моята най-добра приятелка е на 15 години без 2 месеца.Има цикъл от 13 годишна,знам че трябва се ''регулира'' и съответно идва на различни дати..но на нея и идва през 1-2 седмици.. днес и дойде отново,а преди 5 дни и свърши.Държи я 5-6 дни..без болки в корема.В Понеделник ще ходи на гинеколог с майка си,понеже мисли,че не е нормално? Според вас? Има ли за какво да се тревожи? Благодаря.

bet3to
09-04-2010, 12:28
Здравейте..
Моята най-добра приятелка е на 15 години без 2 месеца.Има цикъл от 13 годишна,знам че трябва се ''регулира'' и съответно идва на различни дати..но на нея и идва през 1-2 седмици.. днес и дойде отново,а преди 5 дни и свърши.Държи я 5-6 дни..без болки в корема.В Понеделник ще ходи на гинеколог с майка си,понеже мисли,че не е нормално? Според вас? Има ли за какво да се тревожи? Благодаря.

Ами аз мисля че първите 1 -2 години е норманлно да е нередовен, но ако идва през 1-2 седмици трябва да отиде на гинеколог.

LipSy
09-04-2010, 13:15
Първите 1-2 години е нормално менструацията да е нередовна, даже и първите 3 години. Не знам, обаче дали е нормално да ти идва през 1-2 седмици... Направила е добре като е решила да отиде на гинеколог! :)

Tiin
09-04-2010, 14:17
На мене ми идваше преди през 15 дена.Отидох на гинеколог предписаха ми едни хапчета и всичко се оправи :)