PDA

View Full Version : Доколко е надежден презерватива след свършване?



Eveline89
09-04-2010, 11:54
С приятеля ми правихме секс преди два дни с презерватив. Аз не усетих кога точно свърши, но е било на края на половия контакт и след това го извади, но предполагам, че може да е станал малко време в мен когато е бил вече свършил и да е имало едно две вкарвания още. След като го извади проверих презерватива и не беше спукан. Въпроса ми е като свърши в мен, но не се извади веднага има ли шанс при движението да премине сперма през пръстенчето и да навлезе във влагалището. Надежден ли е презерватива в такъв случай и спермата остава ли си само долу в мехурчето? Благодаря предварително.

П.С: По време на половия контакт и свършването бях върху него.

ChalgaBoy
09-04-2010, 11:57
С приятеля ми правихме секс преди два дни с презерватив. Аз не усетих кога точно свърши, но е било на края на половия контакт и след това го извади, но предполагам, че може да е станал малко време в мен когато е бил вече свършил и да е имало едно две вкарвания още. След като го извади проверих презерватива и не беше спукан. Въпроса ми е като свърши в мен, но не се извади веднага има ли шанс при движението да премине сперма пред пръстенчето и да навлезе във влагалището. Надежден ли е презерватива в такъв случай и спермата остава ли си само долу в мехурчето? Благодаря предварително.

П.С: По време на половия контакт и свършването бях върху него.

Имах подобен кошмарен момент , когато извадих презерватива той беше спукан ,а от приятелката ми изтичаше семенната ми течност и пребелднях... Тогава за първи път настоявах да вземе ескапел.. :-o
Мисля ,че едно хапче няма да е излишно за всеки случай :-o :-o

Princessani
09-04-2010, 11:58
С приятеля ми правихме секс преди два дни с презерватив. Аз не усетих кога точно свърши, но е било на края на половия контакт и след това го извади, но предполагам, че може да е станал малко време в мен когато е бил вече свършил и да е имало едно две вкарвания още. След като го извади проверих презерватива и не беше спукан. Въпроса ми е като свърши в мен, но не се извади веднага има ли шанс при движението да премине сперма пред пръстенчето и да навлезе във влагалището. Надежден ли е презерватива в такъв случай и спермата остава ли си само долу в мехурчето? Благодаря предварително.

П.С: По време на половия контакт и свършването бях върху него. не няма шанс :-D а иначе то пише на кутийките 99 % ,случва се да се скъсат,но поне при мен е много рядко :?

Eveline89
09-04-2010, 12:03
В нашият случай, презерватива не беше спукан. Единсвеното, което ме тревожи е като е свършил и не сме го извадили на момента, а след няколко минути примерно и е имало още вкарвания да е преминало семенна течност през престънчето, което задържа горната част на презерватива и по този начин да е навлязло в влагалището.

Princessani
09-04-2010, 12:03
В нашият случай, презерватива не беше спукан. Единсвеното, което ме тревожи е като е свършил и не сме го извадили на момента, а след няколко минути примерно и е имало още вкарвания да е преминало семенна течност през престънчето, което задържа горната част на презерватива и по този начин да е навлязло в влагалището.НЕ

DarkKisss
09-04-2010, 12:08
Не, не мисля, че е възможно.

Eveline89
09-04-2010, 12:17
Да това беше и моето първо заключение. Просто приятели ми винаги досега го беше вадил веднага като свършва и не се бях замислила пръстенчето до колко здраво се захваща на ствола на члена и дали има как да премине нещо през него. Въпреки, че вече в нищо не се очудвам.

DarkKisss
09-04-2010, 12:21
Е на практика пръстенчето не се явява във влагалището ти, така че не се притеснявай излишно.

xinfamous
09-04-2010, 12:29
Имах подобен кошмарен момент , когато извадих презерватива той беше спукан ,а от приятелката ми изтичаше семенната ми течност и пребелднях... Тогава за първи път настоявах да вземе ескапел.. :-o
Мисля ,че едно хапче няма да е излишно за всеки случай :-o :-o

Awe ей филмар гаден,кво хапче бе?! Нищо й няма на момата,те затова са презервативите бе мома,спермата да не ти влиза той като свърши.Не си мисли че ако не го извади на секундата ще стане нещо,ти добре ли си?!

Eveline89
09-04-2010, 12:47
Знам то иначе нямаше да има смисъл от тях, ама човек като се притесни и е по-добре да чуе и чуждо мнение. Благодаря много.

P
09-04-2010, 12:50
Знам то иначе нямаше да има смисъл от тях, ама човек като се притесни и е по-добре да чуе и чуждо мнение. Благодаря много.

Още малко да те успокоя.
Преди като правихме с приятелката ми секс с презерватив - абсолютно всеки път свършвах и си лежахме по 10тина минути без да го вадя и до сега не сме имали проблеми.
И един малък съвет- след секс приятеля ти да иде до банята да се измие и да напълни презерватива с вода ,за да разбере скъсан ли е.Така ще ви е мир на главата.

Eveline89
09-04-2010, 12:56
С вода ли е най-добре ли се проверява, защото аз принципно проверявам като слагам пръст отдолу на презерватива и проверявам дали тече или дали е мокро и пропуска нещо. Или не е много надеждно така защото спермата е по-гъста?

P
09-04-2010, 13:47
Ами без да се обиждаш - то не се иска много мозък.Водата е много по-течна от спермата и минава дори и през най-малката дупчица.Така че сама се сети ,кое е по надеждно.А това че си го проверявала дали е мокър.. това е някакъв абсурд.Той винаги ще е мокър ,защото ти си влажна.

sexypetia91
09-04-2010, 14:52
Без да се обиждате всички освен това за водата разбира се. Но дори и при секс без презерватив, когато партньора си го вади от влагалището преди да върши нищо не означава тъй като по време на половия акт също се отделя семенна течност макар и в по-малки количества Имам един приятел той зарежда презервативи по аптеките и ми обясни че тези които са по 20 стотинки са много некачествени с много дефекти и лесно се късат. Обясни ми също че дори и да мине семенна течност покрай пръстена в някой случаи члена влиза във влагалището и става работата.

P
09-04-2010, 20:13
то с тези от 20 st. не правят ли секс само мангалите ?

amazingwoman
09-04-2010, 20:49
то с тези от 20 st. не правят ли секс само мангалите ?
Ми не и моя са купува от тях даже и аз му купувам по 30 на седмица понеже ние правиме много секс. :-D

shadows92
09-04-2010, 21:00
Според мен, ако толкова лесно изтичаше сперма от пръстенчето щеше всяко второ момиче да е бременно заищото не винаги партньора веднага си вади члена когато свърши. Би трябвало само ако е скъсан презерватива или сложен неправилно да има опастност от бременост. Права ли съм?

amazingwoman
09-04-2010, 21:06
Според мен, ако толкова лесно изтичаше сперма от пръстенчето щеше всяко второ момиче да е бременно заищото не винаги партньора веднага си вади члена когато свърши. Би трябвало само ако е скъсан презерватива или сложен неправилно да има опастност от бременост. Права ли съм?
Според мен си права. На моя един път още в началото като станахме гаджета и презерватива се изхлузи и остана в мене та едвам го извадих после що ровене падна.

xinfamous
09-05-2010, 00:48
то с тези от 20 st. не правят ли секс само мангалите ?

ми не принципно и майка ти тях харесва lol

ChalgaBoy
09-05-2010, 09:24
то с тези от 20 st. не правят ли секс само мангалите ?

ми не принципно и майка ти тях харесва lol


СпоКо човече... и твойта им се радва :-P

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 11:36
С приятеля ми правихме секс преди два дни с презерватив. Аз не усетих кога точно свърши, но е било на края на половия контакт и след това го извади, но предполагам, че може да е станал малко време в мен когато е бил вече свършил и да е имало едно две вкарвания още. След като го извади проверих презерватива и не беше спукан. Въпроса ми е като свърши в мен, но не се извади веднага има ли шанс при движението да премине сперма пред пръстенчето и да навлезе във влагалището. Надежден ли е презерватива в такъв случай и спермата остава ли си само долу в мехурчето? Благодаря предварително.

П.С: По време на половия контакт и свършването бях върху него.

Имах подобен кошмарен момент , когато извадих презерватива той беше спукан ,а от приятелката ми изтичаше семенната ми течност и пребелднях... Тогава за първи път настоявах да вземе ескапел.. :-o
Мисля ,че едно хапче няма да е излишно за всеки случай :-o :-o

Имала съм АБСОЛЮТНО СЪЩИЯ случай...Не е приятно :D :D :D 8-)

Мацка,според мен шансът да е изтекло нещо е много,много малък...Не се притеснявай,всичко ще си е наред ;)

ПС:НЕ правете секс с презервативи от 20ст...НЕнадеждни са- по цената си личи и качеството(е,не винаги,но за презервативите е така).Не може 1 кутия Дюрекс да ти струва 3.00-3,50лв,а 3 обикновени да са 60ст...Сами си направете изводите :)

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 11:38
то с тези от 20 st. не правят ли секс само мангалите ?
Ми не и моя са купува от тях даже и аз му купувам по 30 на седмица понеже ние правиме много секс. :-D

Мацка ти си цял секс-маниак :D :D Демек всеки ден го правите по 4-5 пъти...Уооооооу :shock: :shock: :shock: :D Щом ви е кеф,лошо няма :)

ChalgaBoy
09-05-2010, 11:39
ПС:НЕ правете секс с презервативи от 20ст...НЕнадеждни са- по цената си личи и качеството(е,не винаги,но за презервативите е така).Не може 1 кутия Дюрекс да ти струва 3.00-3,50лв,а 3 обикновени да са 60ст...Сами си направете изводите :) [/b]


Мацка има промоция :D 4 броя дурех за 3.50 :P