PDA

View Full Version : Вашите "оръжия" срещу момичетата/жените



withdrawsmoke
09-04-2010, 13:03
Идеята за тази тема ми се въри в главата от известно време.Леко е банална,но както и да е.Вашите "оръжия" срещу момичетата/жените.Вярвам,че всеки от нас си има тайно оръжие когато сваля момиче.Всеки си има най-малкото някакви заучени фрази или действия с който запалва малко или много интереса на момичето/жената.Е.... темата е за да споделим опита и действията си когато имаме симпатия към дадено момиче.Аз например се държа в един момент мило а в следващтия показвам пълно безразличие.Обичам да се правя на леко срамежлив и да гледам момичето право в очите,дори мога да вкарам и малко игра с очите(погледи,намигване и куп други).Също така използвам много коплименти по отношение н външноста,облеклото и т.н.Също така се представям като "Човекът загатка" или друго яче : Не разказвам много за себе си ограничавам се до : любима музика,любимо заведение и може би любимо занимание...Колото по потаен си толкова по дълго ще задържиш интереса на момичето върху теб(лично мое мнение).... Е вие сте .... :]

ScarletBite
09-04-2010, 13:17
Аз съм момиче. Това, което важи за мен, вероятно е основен критерий и за повечето мацки.

Винаги мога да усетя кога момче опитва да ми се хареса - женска интуиция го наречи. Другото му име е език на тялото, който мозъците ни разчитат чудесно (било и подсъзнателно).
От заучено поведение бягам, обижда ме.

Ако искаш да ме свалиш, демонстрирай мъжественост, инициатива, сила - всичко това, съчетано с небрежност, типично мъжко чувство за хумор и откровеност.
Когато си откровен, когато си себе си, когато отстояваш позициите си, дори с риска да бъдеш отблъснат, осъден или неразбран, ти все едно ми казваш "аз съм това и това и не ме е страх го покажа". Аз започвам да се чувствам сигурна, виждайки твърд човек пред себе си. Аз съм тази, която трябва да се нагоди към мъжа, не обратното.
Добави джентълменско поведение на вкус, няколко лъжички искрено ласкаене и си готов. :)

bilqnavod
09-04-2010, 14:14
Аз съм момиче. Това, което важи за мен, вероятно е основен критерий и за повечето мацки.

Винаги мога да усетя кога момче опитва да ми се хареса - женска интуиция го наречи. Другото му име е език на тялото, който мозъците ни разчитат чудесно (било и подсъзнателно).
От заучено поведение бягам, обижда ме.

Ако искаш да ме свалиш, демонстрирай мъжественост, инициатива, сила - всичко това, съчетано с небрежност, типично мъжко чувство за хумор и откровеност.
Когато си откровен, когато си себе си, когато отстояваш позициите си, дори с риска да бъдеш отблъснат, осъден или неразбран, ти все едно ми казваш "аз съм това и това и не ме е страх го покажа". Аз започвам да се чувствам сигурна, виждайки твърд човек пред себе си. Аз съм тази, която трябва да се нагоди към мъжа, не обратното.
Добави джентълменско поведение на вкус, няколко лъжички искрено ласкаене и си готов. :)

+1 добре казано съгласна! :)