PDA

View Full Version : ДИЕТИ-ДНЕВНИК 5



Страници : [1] 2 3

titinkaa
09-04-2010, 14:14
Здравейте момичета,заповядайте в новата тема.

Първа тема: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=295393

Втора тема: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=310729&sid=6001f37e5164d40b3086401584eeca08

Трета тема: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=326281&start=0

Четвърта тема: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=338778&postdays=0&postorder=asc&start=0

:) :-)

titinkaa
09-04-2010, 14:21
Здравейте от 2 седмици не съм писала в темите за диетите,тъй като хем имах здравословни проблеми,хем и интернет нямах.та нека да кажа,че през тея 12 дена не съм яла почти нищо и само на вода карам и съм свалила 9кг.Но не е,защото нарочно не съм яла,а щото ми извадиха сливиците и не ям почти нищо,та вече и дрехите ми са големи :D.Тъй като много исках да сваля тези излишни кг,които сега свалих без усилия,сега ми е хем по леко,хем и ще гледам да ги задържа и като почна да се храня,но в близките 10 дни ще я карам още така,както до сега,после ще направя леко захранване,и оттук нататък няма да се тъпча като преди,за да запазя сваленото.

При вас момичета как са нещатата? :-)

DesSsi
09-04-2010, 14:24
а някакви физически упражнения през тези 12 дни прави ли ?

titinkaa
09-04-2010, 14:34
Не,само лежах,по цял ден и по цяла нощ,ставах само до тоалетната.

meriLinka
09-04-2010, 14:42
Искам да сваля още 2-3 кг, свалих 1,5 за седмица със лек режим, много вода и движение.

DesSsi
09-04-2010, 14:48
Браво, titinka! Това са доста килограми за кратко време ,, дано да си ги задържиш :-)

DesSsi
09-04-2010, 15:00
А мислите ли, че ако карам 10-12 дни на течности - зелен чай и така нататък ще мога да сваля около 8 килограма - знам , че е НЕЗДРАВОСЛОВНО ! просто ми е наложително :(

titinkaa
09-04-2010, 15:11
DesSsi,ще свалиш,обаче ако смяташ така да я караш 10 дена по-добре си стой само вкъщи,щото може да ти стане лошо от неядене,аз сега като не мога да ям,като хората и нямам сили да вървя,одеве излезнах с нашите малко да си купя дънки,и кво да ти кажа още в началото на търговския център и вече взех да се задърхвам и да ми се подкосяват краката,като се пребрах сърцето щеше да ми изкочи.Недей чак толкова да се ограничаваш,поне по 1-2 плода хапвай на ден,по насищащи.

meriLinka
09-04-2010, 15:12
DesSsi ах, този 15 септември :D а иначе, възможно е,зеления чай гори калории,но ще си ги върнеш,според мен :) Хапвай плодове и зеленчуци.

ri41
09-04-2010, 17:00
Момичета,опомнете се това е убийство!

Functional1Neighbour
09-04-2010, 19:05
Тоз 15-ти септември е направо събитието на века!

Може да не е много по темата имайки предвид,че го пиша на фона на тежките решения "само на вода и дрън-дрън"....но съм с доста непостоянно тегло. 178 съм висока и тежах 53-55 кг а в момента съм станала 50 и ми личат...демек изглеждам малко мършава като че ли е тъй явно защото тия 3 кг дето съм свалила са били важна част от теглото ми.
Аз съм си свикнала някакъв режим да си спазвам винаги *какво да кажа-обичам да ми е подредено* и обикновенно през деня съм на следния режим...
закуската ми е или 2 сандвича *сирене домати краставички и пушено филе*
обядът е задължително кисло мляко и нещо наготвено като например миш-машрнещо с рибка или някъкво друго месо
вечерята - салатка р готвено или скара
между храненията ям плодове или сусамки :D
вярно е че съм имала дни в които съм похапвала по-малкор както разни в които повече. Движа се също-скачам на въже, баскетбол като си намеря с кого, упражнения и тн...
Та...ако някой може да ме посъветва...не искам да свалям повече, а да поддържам едно нормално тегло...

heiress
09-04-2010, 20:04
И аз нещо това лято много наедрях, но пък хич не мога да се организирам малко да сваля. Та, знам, че вие момичета сте много точни, затова мисля да се присъединя към вас, защото знам, че с подркепа нещата стават по- лесно. Искам малко повече килца да сваля, че съм станалаааа... направо ми е мъка да кажа.. Затова от днес и аз се присъединявам към вас. Надявам се да ме приемете добре, та да слабеем заедно.
:)

marti93
09-04-2010, 20:09
мацки това пиене само на вода и чай се прави за прочистване от токсини .не си правете експерименти с тялото и организма ви ,хапваите по малко и здравословни храни и мн упражнения с това аз свалих 10 кг. за месец и половина


1 захарта я заменяте с плодове,захарно цвекло и мед
2 хляба -или го изкл от менюто си или преминавате на пълнозърнест
3 1 или 2 в седмицата само на вода и чай неподсладен
4 спорт
5 пърженото го заменяте с печено,варено,на пара
след това не злоупотребяваите с храната и не се връщаите към стария начин на хранене

[/url][/list][/list][/code][/quote]

ri41
09-04-2010, 20:10
ии аз трябва да си върна предишното тегло като сваля 10 кг, но тва ще е за около 4 месеца някъде сега съм 163 и тежа 55, а искам отново да бъда 45 :)

katericArofl
09-04-2010, 20:36
ии аз трябва да си върна предишното тегло като сваля 10 кг, но тва ще е за около 4 месеца някъде сега съм 163 и тежа 55, а искам отново да бъда 45 :)

Не знам каква ти е фигурата и т.н. , но смятам, че едно 50 кг ще са ти идеални, но ти си знаеш най-добре.

Аз искам да отслабна още 1-2 килца ама ще е малко по нататък, че нещо музата ми се губи напоследък- 8-)

ri41
09-04-2010, 21:40
пълнея в ханша и бедрата, корема и ръцете и само 5 кила като кача и се обезформям, 45 бях идеална и не чак клечка

heiress
09-05-2010, 09:36
Такааам.. здравейте.. ето го и моя първи ден в борбата с излишните килца. Решила съм от днес да започвам да се храня по правилно и да махна калоричните храни от менюто. Ще видим първия ден как ще се справя.
:)

marti93
09-05-2010, 09:52
пълнея в ханша и бедрата, корема и ръцете и само 5 кила като кача и се обезформям, 45 бях идеална и не чак клечка
ri41 и аз пълнея мн в ханша и бедрата, корема и ръцете ,ама с диетка и упражнения главно коремни преси ,гирички и странични махове си пооправих тялото
сега едни 5-6 килца ме дразнят ама и с тях ще се справя :grin:

:P

katericArofl
09-05-2010, 10:19
марти.. то реално погледнато това е навсякъде :lol:

titinkaa
09-05-2010, 12:34
Аз сега само да се възстановя от операцията,да започна да си ям всичко и нормално,и ще ям следното всеки ден,за да си задържа сваленото от сега.

Закуска-филия пълнозърнест хляб със сирене или кашкавал(ще ги редувам).
Междинно-ябълка или някакъв друг плод
Обяд-салата домати краставици,и като дойде време ще ги заменя със зеле.
Следобед-или плод или зеленчук
Вечеря-квото мама сготви,но ще отбягвам пърженото,панираното и мазното

Преди време с този режим бях свалила 13кг,като всеки ден ядях едно и също,само вечерята ми беше различна. :)

katericArofl
09-05-2010, 13:01
1 Защо не размениш местата на обяда и вечерята.. ? по дбре готвеното да ти е на обяд и вечерта нещо леко като салатката ти или нещо др там

2 не е особено полезно толкова еднообразна храна.
съвсем спокойно може да заменяш някой ден закуските с чаша прясно мляко, овесени ядки, кисело мляко и т.н

titinkaa
09-05-2010, 13:09
Прясно мляко не мога да пия,особенно на гладно,щото стомаха ми се дразни от него.Пък и тоя режим ми го даде една лекарка при която ходих,за да сваля кг.

katericArofl
09-05-2010, 13:13
еми не знам, както си прецениш.
аз нито бих издържала на такава еднообразна храна, нито бих си тормозила организма.. 8-) тва секи ден салати и филии.. ще ми писнат на 1вата седмица

titinkaa
09-05-2010, 13:19
О аз за салати умирам,много обичам,особено домати и краставици и сирене :grin:

DesSsi
09-05-2010, 13:53
и за колко време беше свалила 13 кг

Stellsy
09-05-2010, 14:12
Здравейте момичета :) И аз се присъединявам към вас. От няколко месеца не си купувам вафли, чипсове и подобни. Отначало не свалях .. бях 56-55 с впремето килограмите падаха.. бях на диети, но не издържах много и просто не ядях сладко, пържено(отбягвах го, но организма се нуждае и от мазнини) и тестени изделия. От хляба се отказах най-лесно. От време на време ям, защото не може и без него. :D Шоколад не обичам много, но понякога ми се дояжда и ям натурален. Днес се премерих и съм 50 :) Целта ми е 45.. Сега ще е по-трудно на училище, защото цяло лято не съм закусвала. Ставах направо за обяд и вечерята понякога я пропусках. :-D Ще следя темата и дано да достигнем желаните килограми :) Успех на всички :-)

titinkaa
09-05-2010, 14:24
и за колко време беше свалила 13 кг
"
Месец и половина

heiress
09-05-2010, 17:47
На мен ми мина първият ден от диетата.. Днес ядох доста нискокалорични неща, но сега идват големите мъки, защото по принцип започва да ми се яде вечер, а искам да спра да ям след 20ч, че имам навика да се тъпча по нощите.. ще видим какво ще стане сега вечерта..

heiress
09-06-2010, 09:32
Сега се връщам от фитнес и се чувствам много добре.. даже мисля всеки ден да започна да ходя.

galencetoo
09-06-2010, 12:10
здравейте.. искам до 15 да сваля понее 3 кг, но нямам нужната воля... преди време бях на диета с която за по- малко от 4 дена свалих 3 или 4 кг, но не издържах и си върнах 1,5 кг .. цяло лято се тупча като невидяла и сега искам наистана да се стегна и да сваля ненужните кг. мисля за започна точковата диета има много добри отзиви за нея.. не знам какво да правя, че за толкова кратък период да ги сваля :? някой знае ли някоя наистина ефикасна диета .. благодаря предвартелно :) :-)

katericArofl
09-06-2010, 13:31
карай 10 дена на вода, ще отслабнеш 100 % .. може по някое време и в болницата да влезеш :-P
сега сериозно.. няма смисъл да се напрягаш за 10 дена.. няма как да свалиш толкова.. само ще си преебеш организма или каквонто отслабнеш ще си го качиш. започни някакъв режим за по-дълго време и за по-добри резултати.

bet3to
09-06-2010, 13:57
Аз сега само да се възстановя от операцията,да започна да си ям всичко и нормално,и ще ям следното всеки ден,за да си задържа сваленото от сега.

Закуска-филия пълнозърнест хляб със сирене или кашкавал(ще ги редувам).
Междинно-ябълка или някакъв друг плод
Обяд-салата домати краставици,и като дойде време ще ги заменя със зеле.
Следобед-или плод или зеленчук
Вечеря-квото мама сготви,но ще отбягвам пърженото,панираното и мазното

Преди време с този режим бях свалила 13кг,като всеки ден ядях едно и също,само вечерята ми беше различна. :)


A за колко време си ги свалила :)

titinkaa
09-06-2010, 14:11
Аз сега само да се възстановя от операцията,да започна да си ям всичко и нормално,и ще ям следното всеки ден,за да си задържа сваленото от сега.

Закуска-филия пълнозърнест хляб със сирене или кашкавал(ще ги редувам).
Междинно-ябълка или някакъв друг плод
Обяд-салата домати краставици,и като дойде време ще ги заменя със зеле.
Следобед-или плод или зеленчук
Вечеря-квото мама сготви,но ще отбягвам пърженото,панираното и мазното

Преди време с този режим бях свалила 13кг,като всеки ден ядях едно и също,само вечерята ми беше различна. :)


A за колко време си ги свалила :)

За месец и половина.

MissNothing
09-06-2010, 18:48
здравейте.. искам до 15 да сваля понее 3 кг, но нямам нужната воля... преди време бях на диета с която за по- малко от 4 дена свалих 3 или 4 кг, но не издържах и си върнах 1,5 кг .. цяло лято се тупча като невидяла и сега искам наистана да се стегна и да сваля ненужните кг. мисля за започна точковата диета има много добри отзиви за нея.. не знам какво да правя, че за толкова кратък период да ги сваля :? някой знае ли някоя наистина ефикасна диета .. благодаря предвартелно :) :-)
Аз за десетина дена на една екскурзия отслабнах с около 2 кг. Просто по цял ден ходене, а и не бях много гладна през това време...
Абе спортът си му е майката. Аз от утре други ден почвам да спортувам пак, че това лято спрях, нещо ме мързеше.

heiress
09-06-2010, 23:31
Да, определено спортът му е майката и аз съм на това мнение. Иначе аз сега освен диетата и спортът си взех и Fat Attack и Carnitin на Peak и се надявам ефектът да стане по- голям и да сваля по- бързо.

anna93
09-07-2010, 07:21
И аз искам да сваля доста килограми. В началото почнах да не ям нищо сготвено (с няколко изключения). Карах на варени картофи, варени яйца, домати, сиреме, краставици. Понякога си хапвах по някой плод. След това се отказах и сега ям по мъничко сговтено, а за закуска ябълка. Правя упражнения вкъщи, а и вече мисля да правя PUMP IT UP. Решила съм на 14 септ. да отида да се меря да видя с колко съм отслабнала.

InfiNity09
09-09-2010, 11:29
здравейте.. искам до 15 да сваля понее 3 кг, но нямам нужната воля... преди време бях на диета с която за по- малко от 4 дена свалих 3 или 4 кг, но не издържах и си върнах 1,5 кг .. цяло лято се тупча като невидяла и сега искам наистана да се стегна и да сваля ненужните кг. мисля за започна точковата диета има много добри отзиви за нея.. не знам какво да правя, че за толкова кратък период да ги сваля :? някой знае ли някоя наистина ефикасна диета .. благодаря предвартелно :) :-) С каква диета си ги свалила тези 4 кг за толкова кратко :( нуждая се от спешно отслабване за да се вмъкна в едни дрехи на рождения ми ден :D

hugelipsskinyhips
09-09-2010, 13:59
Здравейте момичета!
От мнооооого време искам да почна разделно хранене, но само се назландисвам :D :D и май май няма да стане, но пък трябва да сваля 10-15 кг. за около 2-3 мес.
Чудя се него ли да почна или 90 дневната диета
намерих това в интернет http://razd-hranene.hit.bg/Tablica.htm :neutral: :neutral:

pyfpaff
09-09-2010, 14:18
Здравейте,момичета! Реших и аз да се присъединя..дано никой няма нищо против..Исках да споделя ,че и аз свалих 17кг,ноо за доста повече време..близо 7-8 месеца..
Висока съм 175см и тежах(срам ме е да кажа чак) 75 кг...Да..Станах 58-59кг,но напоследак се усещам,че често си позволявам да хапвам забранени храни-Маретки например...Месеците ,в които бях на по-сериозна диетка на ден хапвах 1 кофичка мляко-обезмаслено 0,1% и по 6-7-8-9 или колкото ми се ядат ябълки-нищо друго.Така беше около 5-6 месеца и след това започнах да ям и шоколад(който обожавам).В момента не съм само на мляко и ябълки,но и не ям готвено,пържено,тестено,па ирано или каквото и да било.Гледам да съм само на плодове и зеленчуци,но както споменах от доста време-може би 2-3 сед. ям и тези маретки..и разбира се съм качила 3 кг..
Присъединявам се към вас,за да слабеем заедно и да споделяме какво правим и какъв е резултата.
Днес ми е Първия ден..ям само ябълки !!! Дано имам успех ! :))

galencetoo
09-09-2010, 17:35
здравейте.. искам до 15 да сваля понее 3 кг, но нямам нужната воля... преди време бях на диета с която за по- малко от 4 дена свалих 3 или 4 кг, но не издържах и си върнах 1,5 кг .. цяло лято се тупча като невидяла и сега искам наистана да се стегна и да сваля ненужните кг. мисля за започна точковата диета има много добри отзиви за нея.. не знам какво да правя, че за толкова кратък период да ги сваля :? някой знае ли някоя наистина ефикасна диета .. благодаря предвартелно :) :-) С каква диета си ги свалила тези 4 кг за толкова кратко :( нуждая се от спешно отслабване за да се вмъкна в едни дрехи на рождения ми ден :D
http://dieti.rozali.com/vashite-dieti/p6494.html ами с ето тази .. спазвах само закуската и обяда .. вечерята е пропусках, също така 2 дни ходих да бягам по 20 - 30 мин .. имаше леко чувство за глад, но не и да ми е прилошавало нещо .. мисля пак да я почна и за 15 да сваля още 3 4 кг ( ако мога де :-D )

eminemfenka
09-09-2010, 18:24
здравейте.. искам до 15 да сваля понее 3 кг, но нямам нужната воля... преди време бях на диета с която за по- малко от 4 дена свалих 3 или 4 кг, но не издържах и си върнах 1,5 кг .. цяло лято се тупча като невидяла и сега искам наистана да се стегна и да сваля ненужните кг. мисля за започна точковата диета има много добри отзиви за нея.. не знам какво да правя, че за толкова кратък период да ги сваля :? някой знае ли някоя наистина ефикасна диета .. благодаря предвартелно :) :-) С каква диета си ги свалила тези 4 кг за толкова кратко :( нуждая се от спешно отслабване за да се вмъкна в едни дрехи на рождения ми ден :D
http://dieti.rozali.com/vashite-dieti/p6494.html ами с ето тази .. спазвах само закуската и обяда .. вечерята е пропусках, също така 2 дни ходих да бягам по 20 - 30 мин .. имаше леко чувство за глад, но не и да ми е прилошавало нещо .. мисля пак да я почна и за 15 да сваля още 3 4 кг ( ако мога де :-D )

В тази диета не можах да разбера на обяд може ли да се яде пиле + зеленчуци .. или само едното и вечерята яде ли се вареното зеле или се пие водата му.. нещо не схващам :D :D Малко съм неориенирана..

galencetoo
09-10-2010, 17:05
емм за обяд и двете аа вечерята не знам мисля, че само сокаа.. то зелето попринцип прочиства аз едвам го ям аа да пия тая гадост :oops:

MissChocolate
09-10-2010, 17:20
Единствената диета, която "уважавам" така да се каже е точковата.
Невероятни резултати за много кратко време.
Бях свалила около 4 кг. за седмица. Е, естествено .. аз съм спортистка. Плувам почти всеки ден. Но и ям нормално, поради което свалянето на тези килограмчета не мога да го отдам на тренировките. Ако имате нужда от бързи и трайни резултати .. ви я препоръчвам. С малко повече упражнения или дълги разходки .. ще постигнете доста.
В момента имам чувството,че трябва да сваля 2-3 кила и отново я започнах. Ще се присъединя към вас.
Успех, момичета!

adelina1996
09-11-2010, 15:41
Момичета, здрасти, искам да ви питам, нормално ли е около цикъла да съм гладна като вълк и постоянно да ми се яде? Днес прегреших с едно парче торта, решавайки, че ще ми мине и просто организмът ми има нужда от сладко (торта не съм яла от сума време), ама не - пак съм гладна, само дето изпитвам много силно чувство за вина. Какво да правя, вие как се справяте с този проблем?

Schtefito
09-11-2010, 16:32
^ Да,нормално е.И при мен понякога е така,но като ми дойде и гладът за сладко спира.Ако през останалото време не прекаляваш със сладкото едва ли ще е проглем 3-4 дни да си похапваш :)

MissNothing
09-11-2010, 18:33
Кажете моля ви някои храни, подходящи за междинно хранене. Доколкото знам яддките ставаха, кои по-точно видове?

katericArofl
09-11-2010, 18:39
Момичета, здрасти, искам да ви питам, нормално ли е около цикъла да съм гладна като вълк и постоянно да ми се яде? Днес прегреших с едно парче торта, решавайки, че ще ми мине и просто организмът ми има нужда от сладко (торта не съм яла от сума време), ама не - пак съм гладна, само дето изпитвам много силно чувство за вина. Какво да правя, вие как се справяте с този проблем?

ако си на диета е нормално дори да не обичаш сладко да ти се прияжда, защото кръвното ти пада. така че не се притеснявай - от време на време трябва и нещо сладичко :)

foreverr
09-11-2010, 18:41
Кажете моля ви някои храни, подходящи за междинно хранене. Доколкото знам яддките ставаха, кои по-точно видове?
Да чските стават, но да не изяждаш 100 грама щом е междинно, а само 40-50 грама са достатъчни.По принцип е добре те да са сурови, тъй като са по полезни, подходящи са бадемите, лешниците и орехите, семки също.Чувала съм обаче, че кашуто и фъстъците не са много препоръчителни при диетите, а пържена царевица даже хич не трябва, защото е пържена.Иначе освен ядки за междухранене, може и вместо тях плод или зеленчук.Подходящо е дори да пиеш чаша прясно мляко или плодов сок.

DesSsi
09-12-2010, 17:45
Моля ви ,, кажете нещо наистина изпитано - диета имам предвид, с която да сваля за 2 седмици 10 кг.

eminemfenka
09-12-2010, 19:10
Витамино протеиновата .

Диетата На Борята .

Японско чудо.

За момента се сещам за тия,но не е полезно да отслабваш толкова бързо :)

HeavensMaiden
09-12-2010, 21:48
Казвам го на всички ! Брат ми свали 8 кг за един месец като спря да яде след 6 часа. От 2 седмици го пробвам и аз това нещо и мога да ви кажа, че от 56кг в момента съм 52кг :-P :-P ограничете хляба, спрете да вечеряте, много течности и повече движение. Излизам по 1-2 часа на ден с малката ми племенница на разходка и тва ми е движението на мен. Не ходя на никакъв фитнес и се чувствам супер добре. Висока съм 165см и мисля да сваля поне още 2-3 кг така. А пък и се чувствам много добре като спрях да вечерям, по-леко ми е и даже забрявам, че съм гладна понякога :) Свиква се :) задължително го пробвайте !!!!

ri41
09-12-2010, 21:54
Казвам го на всички ! Брат ми свали 8 кг за един месец като спря да яде след 6 часа. От 2 седмици го пробвам и аз това нещо и мога да ви кажа, че от 56кг в момента съм 52кг :-P :-P ограничете хляба, спрете да вечеряте, много течности и повече движение. Излизам по 1-2 часа на ден с малката ми племенница на разходка и тва ми е движението на мен. Не ходя на никакъв фитнес и се чувствам супер добре. Висока съм 165см и мисля да сваля поне още 2-3 кг така. А пък и се чувствам много добре като спрях да вечерям, по-леко ми е и даже забрявам, че съм гладна понякога :) Свиква се :) задължително го пробвайте !!!!
страхотно, опитвам се и аз да го правя, но се изкушавам с някой плод вечер, но след прочетеното направо се вдъхнових и ще бъда стриктна, даже след 17 часа няма да ям 8-)

mynichka
09-13-2010, 06:06
^Аз от малко повече от година не ям след 17 часа 8-) и наистина резултата си беше перфектен, сега само си поддържам :) Всъщност ноември стават 2 години 8-)

HeavensMaiden
09-13-2010, 07:57
Казвам го на всички ! Брат ми свали 8 кг за един месец като спря да яде след 6 часа. От 2 седмици го пробвам и аз това нещо и мога да ви кажа, че от 56кг в момента съм 52кг :-P :-P ограничете хляба, спрете да вечеряте, много течности и повече движение. Излизам по 1-2 часа на ден с малката ми племенница на разходка и тва ми е движението на мен. Не ходя на никакъв фитнес и се чувствам супер добре. Висока съм 165см и мисля да сваля поне още 2-3 кг така. А пък и се чувствам много добре като спрях да вечерям, по-леко ми е и даже забрявам, че съм гладна понякога :) Свиква се :) задължително го пробвайте !!!!
страхотно, опитвам се и аз да го правя, но се изкушавам с някой плод вечер, но след прочетеното направо се вдъхнових и ще бъда стриктна, даже след 17 часа няма да ям 8-)
ами то зависи и към колко си лягаш. Аз като си лягам след 12 и си позволявам да ям до към 7 :) поне 5 часа преди да си легна :)

ri41
09-13-2010, 08:10
аз лягам към 1/2 ама като почна даскалото няма да е така, но аз ще си о спазвам до 17 часа+моят си режим+разходки, коремни преси и скачане на въже, малко се притеснявам, че идва зима и тогава всички казват, че се пълнее, но аз миналата зима си поддържах, а пролетта качих кг :lol:

marti93
09-13-2010, 09:32
марти.. то реално погледнато това е навсякъде :lol:

има хора които пълнеят само в ханша и седалището, а нагоре тялото им е ок т.е. г*за им ходи след тях, има и такива които имат само коремче и т .н. :-s

DesSsi
09-13-2010, 16:17
ако ям грейпфурти ще отслабна ли смисъл те уж разграждали мазнините ?

gabito1995
09-16-2010, 17:48
Здравейте.Става ли сутринта да пия портокалов сок?За обяд 1-2 кюфтета на скара и салата от домати и краставици?(За 90 дневната диета)?

3oPuTy
09-16-2010, 18:54
DesSsi,грейпфрута подпомага за по-бързото разграждане,но не очаквай да слабееш само от него ;)

gabito1995,сок може да пиеш,но само една чаша (250мл.) и трябва да е прясно изтискан или в по-лошия случай 100%-ов,без захар в състава си.Обяда също е режимен :)

Оффф на мен днес ми беше втория ден от 90-дневната диета и така ми се прияде сладко (а по принцип не обичам да ям сладко :?)
За щастие този път съм доста по-мотивирана (за разлика от предишните 2-3 опита :D ) и определено ще устискам до утре вечер :)
Гадното е,че нямам време за упражнения и разходки заради тъпите изпити и курсовите работи,но няма как ... :neutral:
Айде момичета (и момчета ако има) успех и много минуси :-)

mcfly
09-16-2010, 18:58
утре ми е плодов,но съм сигурна,че няма да издържа само на плодове :Д

може ли примерно сутринта ябълка, а на обяд една активия с горски плодове и малко ядки?

3oPuTy
09-16-2010, 19:01
Ако искаш да спазваш ТОЧНО 90-дневната диета - не може,категорично.
Ако искаш да спазваш някакъв твой си режим - всичко е позволено.

mcfly
09-16-2010, 19:06
:( ;D

3oPuTy
09-16-2010, 19:21
Е айде малко по-ведро де ;)
На мен плодовия винаги ми е бил най-лесен,защото там нямам много изкушения :) Освен това може да замениш плодовете със зеленчуци ако чак толкова не можеш да издържиш :)

mcfly
09-16-2010, 19:25
е, да,ама съм на училище, не мога да си нося домати и краставици на даскало ;Д аз и сега нещо огладнях,че вечерях в 3 следобед, но ще издържа!

PepSsSi
09-16-2010, 20:57
О, диети....мразяяяяяя ги!!!!
Такам....тя мойта е дълга ама.... :D
Общо взето за скромния си 19-годишен живот съм спортувала активно 11 години. Е, да, ама лощото никога не идва само. От мнооооого време си влача здравословен проблем. Некадърна лекарка ме постави на убийствена терапия с естроген (основното съдържимо на хаповете) за 6м. Това буквално ми е*а майката на фигурата :booooomb: Разбира се, пооформеното коремче изчезна под натрупаните мазнинки :-x , дрехите ми станаха тесни.... А през тези 6м ядях по 1 път на ден, и то малко количество. Активно си живея, но нямам време за спорт вече... Идеалните за мен килца са 53 (тогава направо си бях влюбена в себе си) станах 64.
Всъщност аз не съм висока, 162см съм, 53 не звъчат добре за тази височина ама и без това никой не ми ги даваше...се тая, тежки кокалаци и мускулна маса. :?
Сега съм 55. Моята битка си е пословична, отслабвах малко, после пак лекарства и пак качвах! От февруари вече диагнози глупости, всичко си е ясно, продължих си внимателното ядене, велоергометър вкъщи....
Допълнително подготовката за матури, изпити ме съсипа :D
Сега съм 55килца :grin:
Пробвала съм там разни Дюкан, житени диети, но повече от 2 дни не издържам :D Винаги съм така, като ми е забранено нещо, точно него правя.
Смятам да продължа в тоя дух и да убия още няколко килца :D
(най-забавното е,че още си имам бюст, а мислех,че ще изчезне :D )

titinkaa
09-22-2010, 18:36
От свалените ми 10кг преди 10 дена,съм качила само 2кг,и то е защото вече се храня нормално и от всичко. :)

katericArofl
09-22-2010, 19:05
А колко си висока, колко тежиш.. ?

Aniiiii
09-22-2010, 20:34
От свалените ми 10кг преди 10 дена,съм качила само 2кг,и то е защото вече се храня нормално и от всичко. :)

Това може би е вода :P

titinkaa
09-23-2010, 04:34
От свалените ми 10кг преди 10 дена,съм качила само 2кг,и то е защото вече се храня нормално и от всичко. :)

Това може би е вода :P

Мм нз кво е,ама не ми пука за 2кг,важното е че се оправих след операцията.

MissNothing
09-23-2010, 08:43
Казвам го на всички ! Брат ми свали 8 кг за един месец като спря да яде след 6 часа. От 2 седмици го пробвам и аз това нещо и мога да ви кажа, че от 56кг в момента съм 52кг :-P :-P ограничете хляба, спрете да вечеряте, много течности и повече движение. Излизам по 1-2 часа на ден с малката ми племенница на разходка и тва ми е движението на мен. Не ходя на никакъв фитнес и се чувствам супер добре. Висока съм 165см и мисля да сваля поне още 2-3 кг така. А пък и се чувствам много добре като спрях да вечерям, по-леко ми е и даже забрявам, че съм гладна понякога :) Свиква се :) задължително го пробвайте !!!!

Но той спазвал ли е някакъв режим, да не яде нещо определено или...
Ох, аз всичко вредно съм го спраляа, он не мога да се откажа от сладкото. От днеска пак почвам да правя опити..Нече имам за сваляне, просто ако продължавам да се тъпча ще заимам.

mokka
09-23-2010, 21:37
Ще си задам въпроса тук.
На диета съм от 12 дни. Закусвам филийка пълнозърнест хляб или мюсли с обезмаслено мляко, кафе, на обяд ям пилешко или варени яйца с малко сирене, домат, следобед за междинно ябълка или грозде и вечер салата. Захарта е напълно изключена от менюто ми. Нормално ли е с това меню да не се усещам да съм свалила? Според вас много ли е храната, или причината е друга? Нямам кантар за съжаление, но пък и според дрехите не усещам да има разлика.

iiordanova
09-24-2010, 06:24
Ще си задам въпроса тук.
На диета съм от 12 дни. Закусвам филийка пълнозърнест хляб или мюсли с обезмаслено мляко, кафе, на обяд ям пилешко или варени яйца с малко сирене, домат, следобед за междинно ябълка или грозде и вечер салата. Захарта е напълно изключена от менюто ми. Нормално ли е с това меню да не се усещам да съм свалила? Според вас много ли е храната, или причината е друга? Нямам кантар за съжаление, но пък и според дрехите не усещам да има разлика.

Е , чакай .. всеки организъм е различен.
Аз бих изключила хляба от менюто , мюслито и то не е кой знае колко здравословно. Вместо тях , закусвай плод.

MissNothing
09-24-2010, 06:40
И плод да закусва не е особено здравословно. Може би просто сваляш по-бавно.

iiordanova
09-24-2010, 06:56
Както си реши , но то зависи и колко е висока , колко тежи , и колко има да сваля , и колко иска да сваля.

kuklichka_bg
09-24-2010, 09:51
аз се опитвам да започна пак 90 дневната,но нещо не ми се получава
Но от 27 я започвам сериозно..въпреки,че напоследък хапвам повечко,не смятам че съм качила нещо най-много 1 кило.. 8-) Мечтата ми е 55 :( Така,че от 59 вече сиг 60 ще имам 5 кила..висока съм 176 някъде 8-)

katericArofl
09-24-2010, 10:23
Ще си задам въпроса тук.
На диета съм от 12 дни. Закусвам филийка пълнозърнест хляб или мюсли с обезмаслено мляко, кафе, на обяд ям пилешко или варени яйца с малко сирене, домат, следобед за междинно ябълка или грозде и вечер салата. Захарта е напълно изключена от менюто ми. Нормално ли е с това меню да не се усещам да съм свалила? Според вас много ли е храната, или причината е друга?

яя изкажете мнение, защото и моят режим е почти същият, а с майка ми постоянно водим спорове за това, че съм ядяла малко..

ri41
09-24-2010, 11:21
Ще си задам въпроса тук.
На диета съм от 12 дни. Закусвам филийка пълнозърнест хляб или мюсли с обезмаслено мляко, кафе, на обяд ям пилешко или варени яйца с малко сирене, домат, следобед за междинно ябълка или грозде и вечер салата. Захарта е напълно изключена от менюто ми. Нормално ли е с това меню да не се усещам да съм свалила? Според вас много ли е храната, или причината е друга?

яя изкажете мнение, защото и моят режим е почти същият, а с майка ми постоянно водим спорове за това, че съм ядяла малко..
храната не е много, не се плаши, няма как за 12 дена да се стопиш, може да си свалила вече 2/3 кг, ама като не се теглиш и няма как да знаеш

MissNothing
09-24-2010, 17:19
аз се опитвам да започна пак 90 дневната,но нещо не ми се получава
Но от 27 я започвам сериозно..въпреки,че напоследък хапвам повечко,не смятам че съм качила нещо най-много 1 кило.. 8-) Мечтата ми е 55 :( Така,че от 59 вече сиг 60 ще имам 5 кила..висока съм 176 някъде 8-)
Абе защо всички чакате да стане понеделник, за да почнете диета?

gabito1995
09-26-2010, 21:38
Оу...претеглих се:60 кг :shock:
Дебелея всяка секунда :booooomb: :booooomb:
Ще почна 2-3 дни само зелени ябълки и праскови и мноооогооо вода,после диетата на боряна 10 дни и после пак плодове или зеленчуци 2-3 дни и после диетата на боряна за 5 дни.Като се чувствам гладна ще пия вода.Трябва да отслабна до 45 кг най-много т.с 15 кг .От диетата на Боряна 10-15 кг,а от плодовете 1-2 и готово (?)
Малко ме е страх да не си прецакам организма,но ако остана такава дебела ще си прецакам живота :-x :-x Ако вместо яйца ям пак зеленчуци на корем или повторя някой ден ще се промени ли ефекта(според мен ще е даже по-голям,защото яйцата са калорични)

След у-ще ще спортувам 4-5 часа всеки ден и ще направя всичко възможно,за да отслабна.Ще ям от 12:00 до 17:00.Ще пия многоооо вода и така...

Според вас ще отслабна ли???

Functional1Neighbour
09-27-2010, 04:40
О...определено! Макар и по не най-здравословния начин...

MissNothing
09-27-2010, 05:38
Оу...претеглих се:60 кг :shock:
Дебелея всяка секунда :booooomb: :booooomb:
Ще почна 2-3 дни само зелени ябълки и праскови и мноооогооо вода,после диетата на боряна 10 дни и после пак плодове или зеленчуци 2-3 дни и после диетата на боряна за 5 дни.Като се чувствам гладна ще пия вода.Трябва да отслабна до 45 кг най-много т.с 15 кг .От диетата на Боряна 10-15 кг,а от плодовете 1-2 и готово (?)
Малко ме е страх да не си прецакам организма,но ако остана такава дебела ще си прецакам живота :-x :-x Ако вместо яйца ям пак зеленчуци на корем или повторя някой ден ще се промени ли ефекта(според мен ще е даже по-голям,защото яйцата са калорични)

След у-ще ще спортувам 4-5 часа всеки ден и ще направя всичко възможно,за да отслабна.Ще ям от 12:00 до 17:00.Ще пия многоооо вода и така...

Според вас ще отслабна ли???

А ти спазваш ли режим, че да се оплакваш, че дебелееш.
Защото това, което си решила да правиш не е здравословно. Искам само да ви кажа, че свалих някоко килограма като изключих всичко нездравословно, с изключение на сладкото от менюто си и спортувах. И сега въпраки че от 2-3 месеца съм спряла ад спортувам и ям сладко на корем съм чакила няколкостотин грама. Така че по.добре отслабни бавно, но си задръж килограмите, защото с твоето решение няма да стане така. А аз също съм карала на някакви измислени диневи диети, свалям и скоро пак си връщам килограмите. :)

ferit0
09-28-2010, 11:32
Сега ще ходя на спорти танци и се чудя от танцуване оформя ли се тялото? Всмисъл, не да слабея, а да се стегна и да се оформя.
Какво мислите?

zoreto
09-28-2010, 16:44
^определено ще се оформиш ,а и можя някое друго килце да смъкнеш.всички танци освен ,че са полези са и приятни :)

SugarLolLipoPsS
09-28-2010, 16:44
Оу...претеглих се:60 кг :shock:
Дебелея всяка секунда :booooomb: :booooomb:
Ще почна 2-3 дни само зелени ябълки и праскови и мноооогооо вода,после диетата на боряна 10 дни и после пак плодове или зеленчуци 2-3 дни и после диетата на боряна за 5 дни.Като се чувствам гладна ще пия вода.Трябва да отслабна до 45 кг най-много т.с 15 кг .От диетата на Боряна 10-15 кг,а от плодовете 1-2 и готово (?)
Малко ме е страх да не си прецакам организма,но ако остана такава дебела ще си прецакам живота :-x :-x Ако вместо яйца ям пак зеленчуци на корем или повторя някой ден ще се промени ли ефекта(според мен ще е даже по-голям,защото яйцата са калорични)

След у-ще ще спортувам 4-5 часа всеки ден и ще направя всичко възможно,за да отслабна.Ще ям от 12:00 до 17:00.Ще пия многоооо вода и така...

Според вас ще отслабна ли???

Оо и аз съм като теб! От кога почваш да сме заедно?? :-D :-)

PepSsSi
09-28-2010, 19:00
Сега ще ходя на спорти танци и се чудя от танцуване оформя ли се тялото? Всмисъл, не да слабея, а да се стегна и да се оформя.
Какво мислите?

Танците са перфектния фитнес за момичето :-D А комбинацията от художествена гимнастика /балет за няколко години + танци след това е перфе :)

gabi_94
09-28-2010, 19:12
Хора мислите ли, че ще има ефект ако закусвам и вечерям плод, а на обяд си хапна примерно сандвичи с филе и кашкавал или яйца със сирене...нещо леко. Освен това да правя по 100 коремни преси на ден плюс танцуване в нас 1 час да речем...

И мислите ли че точковата диета помага? Скоро четох за нея и много се чудя да я почвам ли.

90-дневната я карах 4 дни само и смъкнах 2 кг., но искам още, обаче все си мисля, че като я спра ще ги кача пак килограмите.

П.П. 1.70 съм висока, в момента съм 55.5 някъде, искам да съм 53

Me4encety
09-29-2010, 09:00
да питам за сестра митя е на 11 тежи 55 кила и е висока 151 не казваите чене е нормално това се знае тя сама си напраи режим който е :
закуска активия закъска къпа корнфлеикс или малка филиика черен хляб
междинно някъв плод или зеленчук
обяд нещо готвено супа салата или таратор
междинно плод или зеленчук
вечеря таратор или салата
и тфа през седмицата събота и неделя и понеделник ще спазва онази диета ся и забраих името 5 кила за 3 дни там на диди ли кфо беше и ще тича през диетата по 20-30 минути на ден мислите ли че нещо ще стане?

mokka
09-29-2010, 13:20
Ден 15 (менюто съм си го дала по-горе, преди няколко дни включих упражнения за корем и крака)
Резултат: 2см по-малко от дупето, 2см по-малко от корема, и 6см по-малко от гръдната обиколка :-x

SugarLolLipoPsS
09-29-2010, 14:10
Надъхана от коментара на gabito1995 и аз се включих днес в битката с излишните килограми. Много пъти съм правила диети и то само за 3-4 дена... естествено поради липсата на воля..! :o
Винаги съм си била пълничка, в рамките на 57 - 60 кг ( висока съм 163 см ) , но вчера едно от момчетата от класът ми ми каза че съм напълняла.. аз много се почудих, защото преди около месец когато се теглих за последно бях 57 и го приех на шега, но все пак реших да се претегля и с ужас установих че съм 65 кг :-x :-x :-x .. Направо побеснях! .. и как няма?! .. :(
Но ето че днес събрах воля и си съставих режим, с който смятам да продължа месец и да се опитам да сваля поне на 55 ( въпреки, че мечтата ми е 50 кг ) ..
Решила съм на ден да пия колкото се може повече вода и натурални сокове, да ходя колкото се може повече пеша,да не ям след 18 ч. и да изключа напълно вредните храни от менюто си!!! .. С упражнения ще почна чак когато сваля желаните кг за да се стегна.
Менюто ми за днес е:
Закуска - нямаше;
Обяд - малко разтопен кашкавал ( без мазнина) и един домат;
Вечеря - варена риба;

Надявам се след 1 месец да нося 2 номера по-малки дънки :-D

titinkaa
09-29-2010, 14:29
И аз ще почвам някакъв режим или диета ама нз кво да почна,много се чудя и не мога да си харесам никва диета.За тва най-вероятно ще мина на мой си режим,пък ако няма ефект ще мина н аняква диета.

POLLINA
09-29-2010, 14:40
Кажете няква диета , която не е толкова ''гладуваща''освен 90 дневната
тя ми омръзна.. 8-)

mokka
09-29-2010, 14:44
SugarLolLipoPsS натуралните сокове ги изключи като вариант защото са бъкани със захар. Или си прави сок сама от плодовете, или пий само вода и зелен чай. Иначе с тия сокове нищо няма да постигнеш. Ако не можеш да ги пиеш само така водата и чая можеш да си ги подслаждаш с една лъжица мед :) Успех :-)

SugarLolLipoPsS
09-30-2010, 03:21
Уейй.. За 1 ден съм смъкнала 1 кг.. :grin: :grin: :grin:
Ал.. много съм доволна, ако продължавам така ще е просто идеално.. :smt007

titinkaa
09-30-2010, 04:10
Реших,и ще почвам от утре на 01.10.2010 Безвъглехидратна диета,с фитнес. :)

DarkKisss
09-30-2010, 05:10
^ Всеки път като ти погледна профила си на някакви диети, то е някакво чудо .. Изобщо сваляш ли нещо, виждаш ли прогрес или как ..?

billytalent
09-30-2010, 08:38
Аз утре ще направя Лунната диета, дано успея да издържа и след това ще започна мой режим, защото напоследък се храня само със сладки неща и съм качила 2 кг.

DesSsi
09-30-2010, 11:21
Уейй.. За 1 ден съм смъкнала 1 кг.. :grin: :grin: :grin:
Ал.. много съм доволна, ако продължавам така ще е просто идеално.. :smt007

ама на каква диета си ?

SugarLolLipoPsS
09-30-2010, 14:10
Уейй.. За 1 ден съм смъкнала 1 кг.. :grin: :grin: :grin:
Ал.. много съм доволна, ако продължавам така ще е просто идеално.. :smt007

ама на каква диета си ?

Ами не съм на точно определена диета.. По-горе писах на какъв режим съм. :P

mokka
09-30-2010, 14:16
Уейй.. За 1 ден съм смъкнала 1 кг.. :grin: :grin: :grin:
Ал.. много съм доволна, ако продължавам така ще е просто идеално.. :smt007

ама на каква диета си ?

Ами не съм на точно определена диета.. По-горе писах на какъв режим съм. :P

Надали ще продължиш така, то става за седмица 7кг, нали се сещаш че не е възможно.

SugarLolLipoPsS
09-30-2010, 14:25
Уейй.. За 1 ден съм смъкнала 1 кг.. :grin: :grin: :grin:
Ал.. много съм доволна, ако продължавам така ще е просто идеално.. :smt007

ама на каква диета си ?

Ами не съм на точно определена диета.. По-горе писах на какъв режим съм. :P

Надали ще продължиш така, то става за седмица 7кг, нали се сещаш че не е възможно.

Дам, знам.. :( Но се надявам за 1 месец да успея да сваля 10кг. Въпреки, че пак е малко вероятно или пък ще стане, но с адски много физическо натоварване..

titinkaa
09-30-2010, 18:55
^ Всеки път като ти погледна профила си на някакви диети, то е някакво чудо .. Изобщо сваляш ли нещо, виждаш ли прогрес или как ..?

Да свалям,и не съм все н адиети,от 3-4 месеца не съм спазвала диета.

PepSsSi
09-30-2010, 21:31
ааа, хора, много съм щастлива :D
дотук съм на - 11кг !!!
В сантиментри това ще рече: -7см от талията; - 11см от ханша ; -6см от бедрото; е....и -4см от бюста :cry: :cry:
3 номера по-малки са ми дънките вече....докато не можех да се пъхна в старите, сега точно те са ми големи :d Много съм горда, щом тръгнах и да се хваля, мани, мани :D Утре започвам студентството си в тъй бленуваните килограми, ех, ех!
Впрочем аз си продължавам с внимателното хранене и всичко останало, все пак още пия разни тъпи хАпчетЪ и не искам пак да чупя кантара....
От 53 ще пробвам да стигна 50, макар че при мен това е доста, ама достаааа трудно, нищо де :D

Моето мнение е,че не трябва да се поддаваме (визирам всички, които имат нещо излишно по себе си) на идеите за бързи диети....здравето е най-важното, което имаме! не си струва да го рискуваме!
(е, аз все още се поддавам чат-пат на някое шоколадово изкушение...ама тези моменти са все по-голяма рядкост)

titinkaa
10-03-2010, 15:52
^Браво за постигнатите резултати! :)

britzy
10-03-2010, 17:10
Titinka и тя е станала яка мацка 8)

pErFeKt_GiRl
10-03-2010, 17:16
ааа, хора, много съм щастлива :D
дотук съм на - 11кг !!!
В сантиментри това ще рече: -7см от талията; - 11см от ханша ; -6см от бедрото; е....и -4см от бюста :cry: :cry:
3 номера по-малки са ми дънките вече....докато не можех да се пъхна в старите, сега точно те са ми големи :d Много съм горда, щом тръгнах и да се хваля, мани, мани :D Утре започвам студентството си в тъй бленуваните килограми, ех, ех!
Впрочем аз си продължавам с внимателното хранене и всичко останало, все пак още пия разни тъпи хАпчетЪ и не искам пак да чупя кантара....
От 53 ще пробвам да стигна 50, макар че при мен това е доста, ама достаааа трудно, нищо де :D

Моето мнение е,че не трябва да се поддаваме (визирам всички, които имат нещо излишно по себе си) на идеите за бързи диети....здравето е най-важното, което имаме! не си струва да го рискуваме!
(е, аз все още се поддавам чат-пат на някое шоколадово изкушение...ама тези моменти са все по-голяма рядкост)

Поздравления!!
Четох твоя по - стара публикация и не можах да разбера някаква диета ли спазваш или ядеш по един път на ден :)

titinkaa
10-03-2010, 17:16
Titinka и тя е станала яка мацка 8)

мерсии :-)

Sweet_Play_F
10-03-2010, 17:22
titinkaa станала си наистина уникална!Мн голяма промяна...Как го постигна?И успя ли да запазиш килограмите след ваденето на сливиците? :)

britzy
10-03-2010, 17:29
:-) :-)

titinkaa
10-03-2010, 17:32
М от свалените 10кг съм качила само 2кг,демек 8кг засега съм задържала,а колкото до външния вид нищо не съм правила,явно просто съм се разхубавила,освен че бретона смених настрани,с което мисля че повече ми отива отколкото прав,и друга промяна нямам,не съм правила нищо друго по външния вид. :) :-)

billytalent
10-03-2010, 17:37
Аз направих Лунната диета и тази седмица пак има, ще продължавам така, и ще се храня по-малко докато не се харесам най-накрая, защото не мога да се понасям вече... 8-)

titinkaa
10-03-2010, 17:43
Аз направих Лунната диета и тази седмица пак има, ще продължавам така, и ще се храня по-малко докато не се харесам най-накрая, защото не мога да се понасям вече... 8-)

Тая седмица кога се пада да е Лунната и от колко до колко часа?В петък я изпуснах,забравих и не можах да я спазя?!

POLLINA
10-03-2010, 17:44
моля ви кажете някоя по-приятна диета,да не се гладува много.. 8-) но и да върши работа..
просто вече ми се гади от 90 дневната...

billytalent
10-03-2010, 17:45
Аз направих Лунната диета и тази седмица пак има, ще продължавам така, и ще се храня по-малко докато не се харесам най-накрая, защото не мога да се понасям вече... 8-)

Тая седмица кога се пада да е Лунната и от колко до колко часа?В петък я изпуснах,забравих и не можах да я спазя?!

Ето тук има :] http://dieti.rozali.com/populiarni-dieti/p12245.html

titinkaa
10-03-2010, 17:50
моля ви кажете някоя по-приятна диета,да не се гладува много.. 8-) но и да върши работа..
просто вече ми се гади от 90 дневната...

Може Витаминно-протеиновата да почнеш или просто се ограничи в някои неща,създай собствен режим,махни нещата от които пълнееш.

ri41
10-03-2010, 17:50
моля ви кажете някоя по-приятна диета,да не се гладува много.. 8-) но и да върши работа..
просто вече ми се гади от 90 дневната...
охх горката ти 8-) за стотен път питаш и све нямаш отговор, ти нали имаше някви мижави 2 кг да сваляш, увеличи физическата активност и си готова 8)

POLLINA
10-03-2010, 17:58
нее, искам диета
казват ми ,че нямам нужда, не си личало, ама нли знаете как човек не се чувства добре в себе си.. е и при мен е така като ги сваля ще ми е по-добре дори и да съм кльощава 8-)
КАЖЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ 8-)

PepSsSi
10-03-2010, 18:06
pErFeKt_GiRl , НЕ спазвам диети, мразя ги. Внимавам какво ям, по колко ям и кога го ям.... Ограничих така любимите ми пици, вафлички, кроасанчета...Спрях да консумирам тестени изделия, шоколад (понякога се глезя с 1/2 шоколад милка милкинис, а от Пепси-Колата още не мога да се откажа съвсем...) избягвам мазни храни и т.н. Наблягам на пилешко, плодове, зеленчуци, правя си огромни разходки ежедневно, велоергометър вкъщи...нормални неща :) А, не ям след 17ч.

Само да се похваля :grin: :oops: вчера си купих първите дънки размер 26 :oops: (тези от преди година са 31-30)

titinkaa
10-03-2010, 18:27
Момичета,вижте кво намерих,погледнете в Резултати. :shock:

http://www.otslabni.org/index.php

MissNothing
10-03-2010, 18:45
titinka, я пусни една снимка в цял ръст, струваш ми се отслабнала в лицето. :)

zlatnata_ribkaaa
10-04-2010, 11:09
Момичета,вижте кво намерих,погледнете в Резултати. :shock:

http://www.otslabni.org/index.php


Струва ми се много интересно и полезно , разбира се за човек с време и финансова възможност. :)

titinkaa
10-04-2010, 12:46
Ето 3 снимки.

http://prikachi.com/images/836/2555836K.jpg

http://prikachi.com/images/839/2555839H.jpg

http://prikachi.com/images/840/2555840K.jpg

:)

ri41
10-04-2010, 12:52
определено изглеждаш по-слаба от предишните ти снимки които съм виждала тук във форума и определено така си по-добре, просто човек като отслабне си личи и в лице, променя се облика :)

titinkaa
10-04-2010, 12:53
Еми не напразно мрънках тука,че трябва да сваля,пък и аз по слаба се харесвам повече,някак си по свежа изглеждам в лицето,пък и много ми се променя изцяло външността.

ri41
10-04-2010, 12:59
и аз съм така пълнея в лицето, правя бузки :lol: знам какво е :)

billytalent
10-04-2010, 13:01
Определено има разлика. Браво.
Аз квото и да правя свалям само в бузите и гърдите. :lol:

titinkaa
10-04-2010, 13:03
М аз в гърдите свалих мн малко. :)

katericArofl
10-04-2010, 13:15
Да, ти на тези снимки си или в профил, или отрязана от тук от там, или я ръка я яке те скриват.. :? нямаш ли една нормална снимка в цял ръст преди > след да сравним..
и бтл съветваше някой да си прави собствен режим, като намали храните, от които пълнее, а същевременно постоянно си на някакви смахнати диети.. 8-)

п.п. нищо лично, не се сърдии :-)

titinkaa
10-04-2010, 13:31
Няма да коментирам,щото пак ще ми се нахвърлите,ама то се знае,че все някой ще се намери да ми намери косури. :o

katericArofl
10-04-2010, 14:54
Рисковете на професията :-P
:lol:

FlowerPower
10-04-2010, 19:40
Е колкото и да се крие с ръце и якета :lol: има видима разлика от преди (;

katericArofl
10-04-2010, 19:45
Е колкото и да се крие с ръце и якета :lol: има видима разлика от преди (;

нормално 10 кила няма начин да не личат, но аз предишни нейни снимки само на аватара съм виждала..

охх мн си се радвам как отслабнах :grin: не мога да си се нагледам ( не,че преди можех) :razz: ( реклама тайм)

sHaDy_sOuL
10-04-2010, 20:32
В първия ден на 90-дневната мога ли да ям зеле със свинско на фурна?!

titinkaa
10-05-2010, 04:16
В първия ден на 90-дневната мога ли да ям зеле със свинско на фурна?!

да

titinkaa
10-05-2010, 04:21
Ето снимка като бях пълна.

http://prikachi.com/images/522/2557522X.jpg

HexGirl
10-05-2010, 09:39
аз не виждам разлика

dead_princess
10-05-2010, 09:48
и аз :smt102

cyclops
10-05-2010, 09:53
Браво титинка ! разликата е наистина голяма !

pErFeKt_GiRl
10-05-2010, 09:55
Е как има разлика. На снимката ''преди'' има коремче и бузи.Няма как 10 килограма и да няма разлика :?

gabito1995
10-05-2010, 13:47
Оу...претеглих се:60 кг :shock:
Дебелея всяка секунда :booooomb: :booooomb:
Ще почна 2-3 дни само зелени ябълки и праскови и мноооогооо вода,после диетата на боряна 10 дни и после пак плодове или зеленчуци 2-3 дни и после диетата на боряна за 5 дни.Като се чувствам гладна ще пия вода.Трябва да отслабна до 45 кг най-много т.с 15 кг .От диетата на Боряна 10-15 кг,а от плодовете 1-2 и готово (?)
Малко ме е страх да не си прецакам организма,но ако остана такава дебела ще си прецакам живота :-x :-x Ако вместо яйца ям пак зеленчуци на корем или повторя някой ден ще се промени ли ефекта(според мен ще е даже по-голям,защото яйцата са калорични)

След у-ще ще спортувам 4-5 часа всеки ден и ще направя всичко възможно,за да отслабна.Ще ям от 12:00 до 17:00.Ще пия многоооо вода и така...

Според вас ще отслабна ли???

Ако заедно с това направя лунната диета???Разболях се от грипа и нямаше как да я спазвам :-x Сега съм 63 :shock:

Ами тая лунна диета не я разбрах много- На дните според каленсара не трябва да ям нищо и да пия само вода и фрешове,нали?

vagarious
10-05-2010, 14:14
Как ще няма разлика бе, вие луди ли сте !? :shock: :)


Аз диета отдавна не съм спазвала.
А е време вече да се замисля сериозно. 8-)
Иначе, от 1 седмица не ям след 18ч. и се чувствам много добре.Смисъл по-леко ми е.
Ограничавам се откъм сладко, хляб и пържено.Газирано отдавна не пия.
И смело мога да твърдя, че усещам 3 чифта дънки по-широки. :grin:

titinkaa
10-05-2010, 14:58
Еми някои не забелязвате разликата ама определено има.Много хора,като ме видят и ме хвалят,че мн съм отслабнала,пък да не говорим на първия учебен ден,че целия клас ме похвали колко мн съм свалила. :)

smiirnoff
10-05-2010, 17:26
Абе момичето си има цифра разликата преди-след. Тряя си сляп, за да не го видиш о.О
Аз сега нещо малко качих 2-3 килца и от 3 дена съм на диета, ама по принуда, трябваше да съм и трите дена белтъчен, щото съм 'баси каръка просто, ама се едно :Д.
Тия тъпи варива ще ги прескоча тоя път, въобще не ми се занимава с тях - утре направо въглехидратен, после плодов. То и без т'ва неска го карах плодов поради ЛИПСАТА НА ОРИЗ СЪС ЗЕЛЕНЧУЦИ о.О
Пф .. дано да си ги сваля тия килца, че и 1-2 отгоре, поне после да не се тормозя :Д

SiSi7yYy
10-06-2010, 07:13
Добре бе хора как ги сваляте тези килограми :D :D . Аз мисля, че съм дебела обаче всички ми казват, че не е вярно.За 1 седмица свалих 3 килограма ( просто не мога да ви опиша какво е да ядеш плодове, а сестра ти около теб да подскача с мазна баничка :D :D ). От 60 килограма станах 57 :D :D . Обаче после за 3 седмици от свалените 3, качех 2 :? :? . На тази снимка съм аз ( от ляво с черната рокля :razz: :razz: )

zlatnata_ribkaaa
10-06-2010, 11:51
Някой ще лунува ли утре почва в 21.40 , тоест в петък ?

titinkaa
10-06-2010, 11:56
Някой ще лунува ли утре почва в 21.40 , тоест в петък ?

Почва утре в 21:40 и свършва в петък в 21:40 нали така беше?

billytalent
10-06-2010, 12:32
Аз ще правя Лунната утре.
В списанието ми пише, че започва от 21:44 до 22:32 на следващия ден. 8-)

eminemfenka
10-06-2010, 17:04
Здравейте момичета и аз съм в клуба.. От тези диетки по 2/3 дни не успях да си докарам нищо друго овен анемия.. и то не ги спазвах докрай .. Както и да е , решена съм от утре 90 дневната - сега си изготвям менюто за около 10тина дни .. Имам няколко въпроса:

- Позволени ли са дъвките или лютите бонбонки?
- Кои от напитките също са позволени ?
- Всеки ден различен ли вид плод трябва да консумирам?

Мечтаните ми килограми са 55 . Висока съм 174 и 64 кг.
Стремя се към 55,защото преди бях толкова и наистина се харесвах.

tonittaaaa
10-06-2010, 17:42
titinka, много си отслабнала! и излъчването ти е по- свежо сега. мисля, че изглеждаш добре и е време да спреш с диетите.

katericArofl
10-06-2010, 17:57
има си нужда от още диети 8-)

mokka
10-06-2010, 18:13
има си нужда от още диети 8-)

На тебе пък не ти ли писна бе, разбрахме те!

katericArofl
10-06-2010, 18:23
[quote=katericArofl]
На тебе пък не ти ли писна бе, разбрахме те!
За кое ?
Като начало наднорменото тегло не е здравословно.. всички знаете за проблемите, които може да нанесе и т.н. няма да изброявам..
Второ, по-лесно е сега да отслабнеш и да се радваш на хубава фигура отклокото цял живот да го прекараш в чакане - до 20 сме рястяли, бла бла на 24-25 пък я вземеш да забременееш - изключени са диетите, като качиш едно 10 кг от бременноста вари ги сваляй.. ми по-късно няма да и е и до диети. В този случай, колкото по-рано, толкова по-добре!

Не се препоръчвали диети.. а защо никой не се замисли, че всичката захар, газирано, пържено, шушкащо не е в никакъв случай по-полезно :wink:

Казах го и за това, че винаги на чужд гръб и 100 тояги са малко. Виждала съм познати, оплакващи се я от тегло, я криви зъби, я нещо си там др .. ии веднага останалите, които нямат такива проблеми почват - абе какво ти, много си си добре така .. глупости на търкалета.. нека сме реалисти. :o

britzy
10-06-2010, 18:26
катерицоо,оля се :o

3oPuTy
10-06-2010, 18:29
Титинка :shock: разликата наистина е голяма :) Браво :-)


Оффф и аз скоро трябва пак да почна 90 дневната ... До сега все издържах между 4 и 8 дена и смъквах по около 0,500кг. на ден (по принцип искам да сваля около 10кг,макар че реално погледнато имам да смъквам по-малко ... казвам го за да не си помислите,че имам поне 20-тина за смъкване и за това са тия резултати),обачеее все се появяваше някое изкушение и край :-D
Сега съм си харесала един бял панталон и мисля да си го взема с 2 номера по-малък за да имам стимул :-D
Ще гледам утре да успея да се организирам и да започна,но ако не стане - започвам от петък :)

titinkaa
10-06-2010, 19:15
Ми чесно казано,сега се харесвам,но искам поне 4-5кг да сваля още,не искам много щото пък да не стана клечка,че аз съм си 1,78 висока и на нищо няма да приличам ако отслабна драстично.Засега съм решила да не правя нищо,а като дойде ноември-декември тогава да се огранича с храната,щото зимата все се качва,и да не взема да кача,че после пак мъчения пролетта.Няма да правя драстични диети,но все нещо ще измисля,най-вероятно мой си режим,да пробвам кво ще стане. :) Иначе благодаря на всички за милите писма :) :-)

mokka
10-06-2010, 20:01
Katerica не съм ти казала за наднормени тегла и прочие проблеми. Въпроса е че на момичето и личи, че е свалила. Разбрахме те че ти не виждаш разликата, че се заяждаш ама айде вече, стига детски работи.

Me4encety
10-07-2010, 11:27
и аз се включвам трябва да сваля д10кг защото съм 65 а попринцип немога да си се нагледам кат съм 55 така че утре ще направя лунната диета и в събота почвам диетата на боряна и ще пия зелен чай за отслабване според вас ще сваля ли успея ли да сваля тези 10 кила? :)

gabito1995
10-07-2010, 12:51
и аз се включвам трябва да сваля д10кг защото съм 65 а попринцип немога да си се нагледам кат съм 55 така че утре ще направя лунната диета и в събота почвам диетата на боряна и ще пия зелен чай за отслабване според вас ще сваля ли успея ли да сваля тези 10 кила? :)
Аз също ще правя лунната и диетата на боряна.Когато имам време ще правя и някой упражнения.Аз имам 15 кг :(

titinkaa
10-07-2010, 18:26
Днес мислих да спазвам Лунната диета ама се провали денят ми,,щото ме заболя мн корема и вдигнах температура и няма как трябва да се храня,макар че днес съм на две филийки и солети.

MissNothing
10-07-2010, 18:27
Сори за спама, ама titinka откъде си, че май веднъж те видях?

Аз и в дена друга тема те питах, ама сигурно не си видяла.
:)

alwaysremember
10-08-2010, 06:10
Аз пък от почти месец може да се каже,че съм на диета :D Не ям сладко,освен плодове и мед по малко и тестено с 2-3 изключения,но по малко,не ям пържено,мазни храни,правя упражнения по малко,доста ябълки като цяла хапвам,а няма никаква разлика и не знам какво да правя :shock: Някой,ако има съвет?

titinkaa
10-08-2010, 06:50
Сори за спама, ама titinka откъде си, че май веднъж те видях?

Аз и в дена друга тема те питах, ама сигурно не си видяла.
:)

От Пловдив съм.

3oPuTy
10-08-2010, 07:00
Аз пък от почти месец може да се каже,че съм на диета :D Не ям сладко,освен плодове и мед по малко и тестено с 2-3 изключения,но по малко,не ям пържено,мазни храни,правя упражнения по малко,доста ябълки като цяла хапвам,а няма никаква разлика и не знам какво да правя :shock: Някой,ако има съвет?
Грешките ти може да са много :)
-Да пропускаш закуската,а тя си е задължителна!
-Да не ядеш по едно и също време,а когато ти се прияде.
-Да хапваш повече вечер или да ядеш късно вечер.
-Вечер да наблягаш на въглехидратите.
-Пиеш малко вода.
-Пиеш много газирано и/или алкохол.
-Смесваш прекалено много групи храни.
-Консумираш течности по време на хранене.
-Не спазваш правилото за "Закуска,Обяд,Вечеря",т.е. пропускаш някое от храненията.
-Правиш упражнения за развиване на мускулите,а не кардио.
...
Рано ми е още за мислене :-o За сега се сетих за тия,но 100% има и още неща :)

titinkaa
10-08-2010, 13:09
Днес кантара ме показа минус 2кг :shock:

MissNothing
10-08-2010, 13:54
Сори за спама, ама titinka откъде си, че май веднъж те видях?

Аз и в дена друга тема те питах, ама сигурно не си видяла.
:)

От Пловдив съм.
Мх, припознала съм се. :)

billytalent
10-08-2010, 14:03
Днес за втори път правя Лунната диета и от миналата седмица до сега, въпреки че не се ограничавам от яденето съм свалила 4 см от талията си.Тва за мене е рекорд :lol:

alwaysremember
10-08-2010, 16:57
Toва за водата е вярно,наистина не пия много вода,а само по няколко чаши(най-много литър може би) :o Не пропускам закуска,защото като стана и направо се запътвам към хладилника :D Газирано от години не пия,алкохол много рядко 8-) Вече не ям толкова много като количество,но още се иска,а като цяло,да,вечер понякога ям,но не по-късно от 8-9 :? Днес се замислих да започна 90-дневната диета,така и така съм се отказала вече от сладкото,остава ми само да си подредя дните с храните и готово :-D Дано да се получи този път,защото много дълго не можех да остана на диета повече от 3 дни,а сега....пък няма ефект :x

mokka
10-08-2010, 19:03
Абе я ми кажете, възможно ли е диетата да ми е повлияла на цикъла?
Дойде ми няколко дни по-рано, не ми върви както по принцип..
Някой беше казал че ако не консумираш мазнини това може да повлияе нещо, бихте ли ми разяснили?

MissNothing
10-08-2010, 19:12
Абе я ми кажете, възможно ли е диетата да ми е повлияла на цикъла?
Дойде ми няколко дни по-рано, не ми върви както по принцип..
Някой беше казал че ако не консумираш мазнини това може да повлияе нещо, бихте ли ми разяснили?
А мен ми е закъснявал или намалял, ако съм отслабнала много.

katericArofl
10-08-2010, 19:19
Абе я ми кажете, възможно ли е диетата да ми е повлияла на цикъла?
Дойде ми няколко дни по-рано, не ми върви както по принцип..
Някой беше казал че ако не консумираш мазнини това може да повлияе нещо, бихте ли ми разяснили?

ами на мен ми закъсня 3-4 дни, но все пак е в границите на нормалното ( макар, че се бях шашардисала от др теми във форума)..
Все пак не би трябвало да имаш проблеми ( освен, ако не го караш на 1 ябълка и 1 кафе примерно) и ако успяваш да си набавиш от всички видове хранителни в-ва дори и в малки количества всичко ще е наред !

titinkaa
10-08-2010, 19:29
Тва според мен е от смяната на сезоните и климата,защото на мен септември месец ми дойде 1 седмица по рано.Да видим тоя месец кога ще дойде,макар че днес е 8-ми и утре трябва да дойде уж.

katericArofl
10-08-2010, 19:32
и това може да е причината.. един ден 25 градуса на другия 10 :?

mokka
10-08-2010, 19:48
Ами дано е от времето, иначе режима ми е нормален, не ям по 1 ябълка на ден. Пък и не съм толкова отслабнала, да не кажа че аз даже не забелязвам де, но в сантиметрите разлика има. Иначе не ми притеснява че ми дойде по-рано а че ми е намалял, но се надявам времето да е причината..

katericArofl
10-08-2010, 19:55
Спокойно, не може всеки път да е еднакво.. ако има някаква покъртителна разлика идва ти през няколко месеца, не ти идва, идва ти през 2 седмици тогава има повод за притеснение.
От няколко отслабнати кг нищо няма да стане.

titinkaa
10-09-2010, 06:59
Тея дни съм се поограничила с храната,има още 20 дена до сватбата и ще гледам до тогава да се ограничам малко,та да сваля кило две три.

titinkaa
10-09-2010, 07:07
Познах,че днес ще ми дойде и така и стана. :D Голяма врачка съм. :lol:

Me4encety
10-09-2010, 09:45
ох хора аз на кат съм в даскало ми е по лесно да издържа обаче вкъщи напрао едвам едвам държа и колкот ми е трудно баба кат почне през 5 минути да ми предлага се ени фкусни неща абе ужас я кажете вие как се справяте вкъщи с диетите?

titinkaa
10-09-2010, 10:26
Аз като реша,че трябва наистина да отслабна и квото и да ми предлагат нашите,казвам Не,не искам и толкова,ако настояват го казвам същото,инат и тва е,ако искаш да постигнеш нещо,иначе няма как,ако се поддава човек на изкушенията.Пък като си ида на село,пак хапвам от на баба манджите,но по-малко,и гледам да ям 1 път през останалото време си ям квото трябва за диетата.Пък ако знам,че вкъщи има сладко просто гледам да не мисля за него,или пък хапвам 1 лъжица мед.

MissNothing
10-09-2010, 10:55
За съжаление от днес и аз се присъединявам към отслабващите. Всъщност не съм дебела, но съм качила 2-3 кг и се чувствах много по-добре, преди да ги кача, и сега съм решилада ги сваля. Имах си изграден режим на хранене, както и спортувах, но лятото спря спорта и се тъпчех с 200-300 гр шоколад на ден (да, точон толкова) и това си каза думата. Но поне знам, че спра ли с тези глупости, отслабвам лесно до 1 месец ще съм си перфектна. Всъщност всичко вредно съм го изключила от много време, само шоколада не можех, но от днес-край.
8-)

ClemencePoesy
10-09-2010, 20:41
Присъединявам се и аз.titinka браво за постигнатите резултати :) .
Аз съм 65 кг.Целта ми са 45-50 кг.Трудна работа :o.
Напълно нова съм в диетите,така че ако може ми предложете някоя лесна диета от която няма да припадам от глад или да ям от типа "сутрин взумаш яйце,на обяд го вариш а вечерта го хвърляш".Искам като отслабна да си е завинаги,а не да стана зависима от диетите.Няма значение за колко време.Гледах 90 дневната диета,но не мисля,че ще мога да я спазвам.

titinkaa
10-10-2010, 07:44
ClemencePoesy,добре дошла при нас. :)
По въпроса за 90-дневната и аз мислих че няма да мога да я спазвам,но успях и я изкарах цялата,свалих само 6кг,но откакто съм я спряла не съм качила нищичко,майак ми свали с нея 11кг и тя ги задържа.Вече мина доста време,3 месеца и половина откакто я спазвах.Пък и е добре,че поне ядеш всичко,и не се лишаваш,макар че на мен вече последния месец едвам го избутах да се минава,че ми беше омръзнало хем да се чудя кво да си готвя хем и да редувам дните,накрая вече бърках дните,добре че майка ми беше с мен и ми напомняше на кво съм.
:D
Иначе момичета аз тея дни карам на филийки със сирене и съм свалила 1кг,знам че не е полезно,но ми с еналага,пия антибиотик и гледам да не си дразня стомаха.
Иначе сега дас е оправя и мисля да правя диета според Кръвната група. :)

iiordanova
10-10-2010, 07:53
Аз попринцип съм си перфикционист ии .. съм решила да сваля 2 - 3 килограма. Макар , че нямам нужда.
От утре ще съм си на някакъв мой режим и сутрин ще правя някакви упражнения. И смятам да ги сваля до някоя седмица. 8-)
Гледам за лунната диета , че я хвалите. Мисля да я направя на 15.10.2010, петък, 00:27 часа . 8-) И никога не съм правила лунната.. та какво трябва да пия ? Ясно е , че не се яде. А какво да пия ? И вие до колко сте смъквали от лунната ?

zoreto
10-10-2010, 07:55
^пиеш вода ,чай и в краен случай плодови сокове,че са тъпкани освен с боклуци и със захар :-o

Infinity
10-10-2010, 07:56
^ Ако си направиш фреш няма да е тъпкан със захар и оцветители.

zoreto
10-10-2010, 07:58
е да,така може,ама купените........

iiordanova
10-10-2010, 08:02
Благодаря , момичета! :)
А чая Нести не може да се пие нали ? И той е със захар май ? 8-)
Някой друг ще лунува ли ?
И правилно ли съм разбрала - петък цял ден само на течности .. ?

ClemencePoesy
10-10-2010, 08:26
По въпроса за 90-дневната и аз мислих че няма да мога да я спазвам,но успях и я изкарах цялата,свалих само 6кг,но откакто съм я спряла не съм качила нищичко,майак ми свали с нея 11кг и тя ги задържа.Вече мина доста време,3 месеца и половина откакто я спазвах.Пък и е добре,че поне ядеш всичко,и не се лишаваш,макар че на мен вече последния месец едвам го избутах да се минава,че ми беше омръзнало хем да се чудя кво да си готвя хем и да редувам дните,накрая вече бърках дните,добре че майка ми беше с мен и ми напомняше на кво съм.

Точно заради това,че трябва да внимавам кой ден е,защото аз разчитам на майка ми да готви,а не мога да я занимавам всеки ден.
Гледах една Витамино-протеинова и тя ми допадна,защото и аз обичам да си хапвам често по малко,но не мога да я разбера много-много.
8:00 – протеинов компонент
10:30 – витаминен компонент
13:00 – протеинов компонент
15:30 – витаминен компонент
18:00 – протеинов компонент
20:30 – витаминен компонент
протеинови компоненти : яйца, чисто месо и риба, извара, сирене (нискомаслено), варени колбаси (с ниско съдържание на мазнини).
протеинови компоненти : плодове, сурови или варени зеленчуци без подправки (като захарно цвекло, моркови, краставици, домати, чушки, и т.н.).
Става ли за витаминов компонент зелена ябълка и може би 1 банан?
Какво ще рече "варени колобаси"?
За 10 дена и се прави?Ако ще я правя ще я направя 2 пъти,но почивката колко дни да е и какво да ям през това време?
Изобщо мислите ли,че е добра идея да я направя?Аз поначало само трябва да спра сладкото-няма да се промени много това как се храня само,че подредено така ще отслабна :)
Ами ако съчетая лунната диета с витамино-протеиновата ще се провали ли ефекта на витамино-протеиновата?

titinkaa
10-10-2010, 08:45
^Може да ядеш банан,все пак е плод,варени колбаси нз кво означава,аз като я спазвах колбаси не съм яла.Според мен направи поне 5 дена почивка,и по-добре изкарай диетата и после прави лунната,за да не вземе да спреш свалянето на витаминно-протеиновата.С тая диета свалих 4-5кг.

katericArofl
10-10-2010, 08:59
а след тази витамино-протеинова диета качват ли се килограмите ( любопитство) :-o

titinkaa
10-10-2010, 09:03
Ми аз не качих нищо,спазвах я януари месец,след това диета спазвах март ама малко така че не се брои за диета,беше мой режим за няма и една седмица,и чак април почнах една друга диета,и дотогава не бях качила нищо.

katericArofl
10-10-2010, 09:13
а след като я направиш тази диета се предполага да си ядеш нормално от всичко? така ли :-o

titinkaa
10-10-2010, 09:22
Ми да,аз ядях всичко.

eskimoy
10-10-2010, 09:37
Оф може ли да ми дадете съвет как да сваля към 10 кг. за възможно най-кратък период. Висока съм към 1,69 и тежа 59-60 кг. Искам минимално да сваля 10 кг. Готова съм на всякакви диети и съвети,просто искам да ми е по-леко и на мен и да изглеждам добре. Също така не мога да ходя на фитнес , нямам време да тичам, защото целия ден ми е зает в учене и т.н., кажете ми някави упражнения за стягане на корема и задните части . Просто ако някой от вас може да ми отдели мъничко време да ми направи някакъв график или да ми даде някакъв полезен съвет ще съм му безкрайно благодарна. Много пъти съм тръгвала да си правя графици и др. неща, но въпроса е, че сама не мога да си организирам нещата. И този път съм сериозна . Просто искам да сваля тези прекалено излишни килограми .. Благодаря предварително, ще чакам с нетърпение : ))! :) :) :) :-)

Infinity
10-10-2010, 09:51
Мисля да започвам вече някаква диета за качване на килограми ,защото не е шега работа при мен .. :-o
После ще видя какво ще бъде точно и ще споделя. :)

MissNothing
10-10-2010, 10:03
Колко си висока и колко кг си?

eskimoy
10-10-2010, 10:09
Ако питаш мен, висока съм 1,69 и съм 59 кг. ;ДД ама май не питаше мен , ама аз да си кажа ;Д.

ri41
10-10-2010, 10:09
а някоя от вас момичета отслабнала ли е като пропуска вечерята, тоест храни се до 16/17 часа, четох за това, че било адски ефективно и се сваляло що годе бързо :-o

foreverr
10-10-2010, 10:16
а някоя от вас момичета отслабнала ли е като пропуска вечерята, тоест храни се до 16/17 часа, четох за това, че било адски ефективно и се сваляло що годе бързо :-o
Ми аз съм го пробвала това и при мен няма ефект, но при мен почти нищо няма ефект, тъй като много трудно вече свалям.Стигнах до едни килограми и вече свалям много трудно... За това при тебе може и да стане, пробвай, при много хора си действа :)

katericArofl
10-10-2010, 10:32
а някоя от вас момичета отслабнала ли е като пропуска вечерята, тоест храни се до 16/17 часа, четох за това, че било адски ефективно и се сваляло що годе бързо :-o

аз отслабнах с режим + мн упражнения, но повече от месец не ям след 6 и определено ми е по-добре.
предполагам, че и само с това може да се отслабне..

ri41
10-10-2010, 10:55
не аз не мисля да разчитам само на това, като го комбинирам с ограничения/които и в момента спазвам/ 8-) мисля, че ще е по-добре, мойта генерална грешка е, че цял ден нямам много апетит и вечер огладнявам като вълк :lol: и за тва свалям бавно, ама пак свалям де :)

ClemencePoesy
10-10-2010, 10:55
^Може да ядеш банан,все пак е плод,варени колбаси нз кво означава,аз като я спазвах колбаси не съм яла.Според мен направи поне 5 дена почивка,и по-добре изкарай диетата и после прави лунната,за да не вземе да спреш свалянето на витаминно-протеиновата.С тая диета свалих 4-5кг.
Мерси.И аз няма да ям колбаси,просто не обичам месо(само пилешко и риба ям :D ).Ами по време на почивката нормално ли да си ям?Ще я направя 5 дена през който няма да ям след 19:00,няма да ям сладко,тестено и пържено.После още 10- дена и воала - около 10 кг по-малко.За останалите ще му мисля после :D .Първо тези да махна.
Ами ако правя упражнения 3 пъти в седмицата по 90 мин ще се увеличи ли ефекта?Сещам се 2009 август месец като тренирах 2 пъти по 90 мин в седмицата и отслабнах с 8 кг за 1 месец,а ядох дюнери всеки ден и сладко... :shock: Бахти като се сетя и се кефя направо 8-)

ri41
10-10-2010, 10:57
^Може да ядеш банан,все пак е плод,варени колбаси нз кво означава,аз като я спазвах колбаси не съм яла.Според мен направи поне 5 дена почивка,и по-добре изкарай диетата и после прави лунната,за да не вземе да спреш свалянето на витаминно-протеиновата.С тая диета свалих 4-5кг.
Мерси.И аз няма да ям колбаси,просто не обичам месо(само пилешко и риба ям :D ).Ами по време на почивката нормално ли да си ям?Ще я направя 5 дена през който няма да ям след 19:00,няма да ям сладко,тестено и пържено.После още 10- дена и воала - около 10 кг по-малко.За останалите ще му мисля после :D .Първо тези да махна.
Ами ако правя упражнения 3 пъти в седмицата по 90 мин ще се увеличи ли ефекта?Сещам се 2009 август месец като тренирах 2 пъти по 90 мин в седмицата и отслабнах с 8 кг за 1 месец,а ядох дюнери всеки ден и сладко... :shock: Бахти като се сетя и се кефя направо 8-)
а какво си тренирала

ClemencePoesy
10-10-2010, 11:09
Балет :D Отказах се,защото всички преди мене бяха тренирали гимнастика и аз имах чувството,че не съм на място,но иначе беше адски изморително :shock:

titinkaa
10-10-2010, 11:48
^Може да ядеш банан,все пак е плод,варени колбаси нз кво означава,аз като я спазвах колбаси не съм яла.Според мен направи поне 5 дена почивка,и по-добре изкарай диетата и после прави лунната,за да не вземе да спреш свалянето на витаминно-протеиновата.С тая диета свалих 4-5кг.
Мерси.И аз няма да ям колбаси,просто не обичам месо(само пилешко и риба ям :D ).Ами по време на почивката нормално ли да си ям?Ще я направя 5 дена през който няма да ям след 19:00,няма да ям сладко,тестено и пържено.После още 10- дена и воала - около 10 кг по-малко.За останалите ще му мисля после :D .Първо тези да махна.
Ами ако правя упражнения 3 пъти в седмицата по 90 мин ще се увеличи ли ефекта?Сещам се 2009 август месец като тренирах 2 пъти по 90 мин в седмицата и отслабнах с 8 кг за 1 месец,а ядох дюнери всеки ден и сладко... :shock: Бахти като се сетя и се кефя направо 8-)

Да,нормлано си яж през почивката,и със спорт ще е по-голям ефекта.

ClemencePoesy
10-10-2010, 12:25
^Мерси.Има ли някой който да отслабва сега,не е задължително с тази диета,просто да пишем за окуражаване :-D

mokka
10-10-2010, 12:31
^Мерси.Има ли някой който да отслабва сега,не е задължително с тази диета,просто да пишем за окуражаване :-D

Аз :-D Обаче съм на мой си режим, не на диета. Да ти кажа незнам колко съм свалила, защото нямам кантар, но вчеча си обух едни дънки , в които преди изобщо не можех да вляза, стигаха ми до бедрата. И представи си моята изненада когато ги обух! Остават ми още 2 см и ги закопчавам :grin:

iiordanova
10-10-2010, 13:28
^Мерси.Има ли някой който да отслабва сега,не е задължително с тази диета,просто да пишем за окуражаване :-D

Аз! От утре.. 8-) Пустите му 2 - 3 кг искам да ги сваля. 8-)
Пфу , да видим каква ще я свърша де. 8-)

POLLINA
10-10-2010, 13:32
^Мерси.Има ли някой който да отслабва сега,не е задължително с тази диета,просто да пишем за окуражаване :-D
аз съм на 90 дневната от днес
ти ? 8-)

billytalent
10-10-2010, 13:37
И аз съм на 90-дневната от утре.
Като отслабнете показвайте снимки да ме стимулирате 8-)

silviq8888
10-10-2010, 13:41
аз от утре започвам пак 90 - дневната! Успех на всички :D :D :D

ClemencePoesy
10-10-2010, 15:46
^Мерси.Има ли някой който да отслабва сега,не е задължително с тази диета,просто да пишем за окуражаване :-D
аз съм на 90 дневната от днес
ти ? 8-)
Аз съм на Витамино-протеинвата диета,но ще я направя 2 пъти с 5 дена почивка и после имам още 5-10 кг за сваляне(след тази диета) :D Абе тази есен/зима ще имам занимание-да отслабна :D
Късмет с отслабването.Снимки няма да пускам,че тука съм инкогнито :D

Ankh
10-10-2010, 16:26
Имам един въпрос и ще го задам тук. Та...има ли момичета, които правят упражнения и ако да, може ли да ми препоръчате някакви за дупе,които имат ефект.Мерси.

zlatnata_ribkaaa
10-10-2010, 16:32
Не започнах да се храня така с цел отслабване , но май стана нещо такова , храня се разделно закусвам 1 ябълка , обядвам към 2 и после в 17.30 изяждам пак 2 ябълки и това е всичко и наистина се чувствам много по-добре . Коремчето се скри, днес си обух едни стари дънки , които ми седяха много зле някак правеха ме доста пухкава и краката ми изглеждаха доста къси и широки, а дупето голямо , ама днес като ги обух и една гордост ме обхвана :D на кантар не съм се качвала винаги ме разочарова , по-важно е на външен вид според мен .

Успех на всички захванали се с отслабване , стягане и всичко свързано с поддържането на доборо здраве и красива фигура . :) :) :)

mokka
10-10-2010, 16:33
Имам един въпрос и ще го задам тук. Та...има ли момичета, които правят упражнения и ако да, може ли да ми препоръчате някакви за дупе,които имат ефект.Мерси.

http://dieti.rozali.com/vkyshti/p188.html

http://dieti.rozali.com/vkyshti/p13984.html

Трябва обаче да ги правиш минимум по 30 мин дневно, всеки ден. Ефект имат :)

Ankh
10-10-2010, 16:37
Благодаря ти много:} Още тази вечер започвам

POLLINA
10-10-2010, 20:51
утре ми е втория ден от 90 дневната диета
не мога да си хапна малко маруля нали ? :(

billytalent
10-10-2010, 21:55
утре ми е втория ден от 90 дневната диета
не мога да си хапна малко маруля нали ? :(

Защо да не може?
Първите два дни към обяда винаги ям зелена салата... :)

3oPuTy
10-11-2010, 08:32
От днес и аз съм на 90 дневната!!!
Този път мисля да се задържа повече от редовните 4-8 дена :) :-D
Стискайте палци!!!
По принцип не ми е проблем да я спазвам,защото е адски лека,а и от нея свалям доста бързо,но понякога лесно се поддавам на изкушенията и точно в това ми е проблема :oops: :o
За щастие до декември има само 3-4 рождени дни и изкушенията ще са доста по-малко :-D

ClemencePoesy
10-11-2010, 21:33
Не устоях на изкушението :D Видя се,че не е лесно.И аз почвам в омагжосаният кръг "от утре съм на диета" :booooomb:

GunSnSteelflowers
10-11-2010, 22:01
Оф може ли да ми дадете съвет как да сваля към 10 кг. за възможно най-кратък период. Висока съм към 1,69 и тежа 59-60 кг. Искам минимално да сваля 10 кг. Готова съм на всякакви диети и съвети,просто искам да ми е по-леко и на мен и да изглеждам добре. Също така не мога да ходя на фитнес , нямам време да тичам, защото целия ден ми е зает в учене и т.н., кажете ми някави упражнения за стягане на корема и задните части . Просто ако някой от вас може да ми отдели мъничко време да ми направи някакъв график или да ми даде някакъв полезен съвет ще съм му безкрайно благодарна. Много пъти съм тръгвала да си правя графици и др. неща, но въпроса е, че сама не мога да си организирам нещата. И този път съм сериозна . Просто искам да сваля тези прекалено излишни килограми .. Благодаря предварително, ще чакам с нетърпение : ))! :) :) :) :-)

Ще ти кажа какво правя аз. Съветвам те да не се занимаваш с диети, а да си създадеш постоянен режим... Малко е трудно човек да свикне с мисълта, че никога повече няма да яде сладко на корем, но се искат и жертви. Относно храненето не ям сладко, колабаси, тесто, разни мазнотии като пици и такива, пакетирано, бял хляб, газирано, разни масла и маргарини. Избирам си един ден в седмицата, в който ям сладко. Закусвам или овесени ядки с мед, стафиди и кисело мляко, или някакъв пълнозърнест сандвич с кашкавал. За обяд нещо готвено или месо със зеленчуци, а вечерята гледам да я ограничавам, но не винаги успявам. Нали знаеш, че не е добре да ядеш след 19h? За междинни най-често ядки, сушени плодове, по една лъжица мед или плод. Ограничавам банана, защото е бърз въглехидрат. Същото се отнася и за гроздето. Съветвам те да не ядеш обезмаслено мляко, защото е много вредно и голям боклук като цяло. За храната друго не се сещам... Спортът е много важен. Лятото тичах всеки ден, постепенно увеличавах натоварването по 30-40 минути. Допълнително 3 пъти в седмицата играех тенис и от време на време коремни преси и гирички всяка по 3 кг. Сега нямам толкова време, тичам веднъж или два пъти в седмицата, втора смяна съм. Всеки ден правя по 40 минути упражнения, които включват много видове коремни преси ( виж това http://www.vbox7.com/play:c500421d) правя ги по 20 всяко и после допълнително 100-200 обикновени преси и гирички... Понякога разнообразявам с нещо различно.. Днес например играх футбол (момиче съм), също така обичам да вървя и ако имам време изминавам големи дистанции... За упражненията правя и дъска, ако знаеш какво е .. Тренирам главно горната част на тялото, а за долната разчитам на тичането и тениса. Както и да е, отнесох се доста, успех!

titinkaa
10-12-2010, 11:20
GunSnSteelflowers,тва от колко време е така,да ис на режим и спорт,и свалила ли си или просто задържаш теглото си?!

ri41
10-12-2010, 12:11
Не устоях на изкушението :D Видя се,че не е лесно.И аз почвам в омагжосаният кръг "от утре съм на диета" :booooomb:
няма излизане от тоя кръг повярвай :( :(

mokka
10-12-2010, 12:38
Я някой да ми каже бисквити Хогареназ мога ли да ям? Не съм на някаква диета а на мой режим, до сега дава резултати, но просто не виждам в университета какво друго мога да ям.

GunSnSteelflowers
10-12-2010, 18:25
GunSnSteelflowers,тва от колко време е така,да ис на режим и спорт,и свалила ли си или просто задържаш теглото си?!

От края на юли. Попринцип не го започнах с цел сваляне на килограми, а защото исках да променя начина си на живот.. И да изглеждам по точно определен начин.. Килограми да ти кажа не знам колко съм свалила, не ми е хубав кантарът, но дънките ми повечето вече са ми широки. Не съм била пълна преди, нормално телосложение имам. В началото е трудно, но после свикваш и мога да кажа даже, че не мога да се върна към предишните си навици.. Сладко може понякога много да ми се прияжда, но ми стига малко, за да ми мине... http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265983 . тази тема ме инспирира така да се каже, много можете да намерите в нея ;)

ClemencePoesy
10-13-2010, 09:52
Тази Витамино-протеиновата не мога да я правя-ставам към 10 и 30;на училище съм и не става стриктно.....На обяд изядох 2 кюфтетаи ся за вечера предполагам 1 кюфте или нещо подобно(на 90 дневната ще бъда).За утре става ли царевица в копнсерва :D Ами пюре??

Me4encety
10-13-2010, 10:54
оххх спазвам си диетата на боряна вече 6 ден и от свалените 4 съм качила 3 наново как е станало така не знам но съм бясна ще почна дръга диета тази витаминопротеинова има ли ефект за колко време колко кила се свалят и колко тряа да се спазва и да не направя мусколи от нея?

3oPuTy
10-13-2010, 11:46
Тази Витамино-протеиновата не мога да я правя-ставам към 10 и 30;на училище съм и не става стриктно.....На обяд изядох 2 кюфтетаи ся за вечера предполагам 1 кюфте или нещо подобно(на 90 дневната ще бъда).За утре става ли царевица в копнсерва :D Ами пюре??
Царевица от консерва - в никакъв случай!Все пак има захар в нея.
Пюре - зависи как го правиш.Някои слагат мляко/майонеза в него и естествено няма да е режимно.А ако просто си намачкаш картофите и ги овкусиш с малко сол,както правя аз - всичко е ОК.



Me4encety,след всяка "бърза диета" трябва да направиш захранване.В твоя случай след тези 6 дена е трябвало да се захранваш поне още 6 за да успееш да си запазиш килограмите.

cottoncandy
10-13-2010, 12:02
Здравейте всички ! Извинявам се ако въпросът ми се повтаря,защото не съм разглеждала темата , обаче от вчера започнах диетата Bad cat ...и искам да ви питам дали някой от вас я е спазвал преди....и ако може да каже какви резултати е постигнал :-D

titinkaa
10-13-2010, 12:04
^За пръв път чувам за тая диета.

3oPuTy
10-13-2010, 12:18
Titinkaa,това е другото име на 90 дневната :)


cottoncandy,повечето мнения в темата са за въпросната диета - поразрови се малко.

titinkaa
10-13-2010, 12:47
Ааа добре,мерси за разяснението. :) :D

cottoncandy
10-13-2010, 12:50
aaa мерси много, не знаех,че става дума за една и съща диета ;дд

iiordanova
10-14-2010, 18:29
Някой ще лунува ли с мен ? :)

billytalent
10-14-2010, 18:47
Някой ще лунува ли с мен ? :)

Аз.
Доволна съм от Лунната и ще я правя всеки месец.
=]

iiordanova
10-14-2010, 18:55
Някой ще лунува ли с мен ? :)

Аз.
Доволна съм от Лунната и ще я правя всеки месец.
=]

Аз ще я правя за първи път. 8-)
Значи кога ще мога да ям ? В неделя ли ?

billytalent
10-14-2010, 19:08
Аз за 3-ти 8-)
Ами тя зяпочва тази нощ...тоест утре цял ден караш на течности, а в събота можеш да си ядеш.
Ето тва пише в сайта, който проверявам 15 октомври 2010, 00:27

iiordanova
10-14-2010, 19:17
Да и аз гледах такива данни. ((:
А ти колко отслабна от тази диета ? И като кг , и като см Б

tonittaaaa
10-15-2010, 12:21
Баси, аз винаги съм искала да съм 50 килограма и до сега съм стигала до 53 и нито грам надолу. Преди 2 седмици бях 53, после бях на почивка 3 дена и се върнах 55 [да, знам] 8-) Чудя се дали да не почна 90 дневната, но винаги когато реша да пазя диета е точно преди да ми дойде цикъла, а тогава меко казано поглъщам всяка храна, изпречила се на пътя ми. Общо- взето обаче нямам много време да ям. В даскалото ям плодове и/ или мляко, излъжа се някой път с някое зрънче, на обяд хапвам квото има и после не ям, и противно на коментари от предишните страници, ем, аз след 3 не ям, обаче не свалям.. 8-)
Сигурно ще почна 90 дневната от утре, то аз съм си казала, че ако ще е диета, или ще е тая, или никоя 8-)
дам, от утре- 90 дневната 8-)

billytalent
10-15-2010, 12:50
Да и аз гледах такива данни. ((:
А ти колко отслабна от тази диета ? И като кг , и като см Б

Като кг. нз, имам фобия от кантари вече. 8-)
Но свалих 4 см. от талията, което е добре...за мене е по-важно см. да свалям., кг. не ме интересуват много. :)

katericArofl
10-15-2010, 13:48
В даскалото ям плодове и/ или мляко, излъжа се някой път с някое зрънче, на обяд хапвам квото има и после не ям, и противно на коментари от предишните страници, ем, аз след 3 не ям, обаче не свалям.. 8-)
Сигурно ще почна 90 дневната от утре, то аз съм си казала, че ако ще е диета, или ще е тая, или никоя 8-)
дам, от утре- 90 дневната 8-)

Значи като караш цял живот (айде някакъв период от време)на определен режим организмът ти привиква към него и няма как да свалиш.. в такъъв случай просто „сменяш тактиката „ :D
примерно почваш да ядеш по няколко пъти на ден или там прецени си.. имам една позната и тя кат се оплаква че само овесени ядки ядяла, но не отслабвала .. ами като ядеш нон стоп само това и то се явява нормалната порция храна за стомаха и не е нито повече нито по-малко от обикновено и следователно не сваляш кг, а си запазваш килата само. има го и момента, в който човек е бил на диета и намалявал, намалявал храната .. започнал да яде по 1 ябълка и една активия примерно и също стига до определено ниво и до там..

айде кратко лирическо отклонение :-D

mim4enceto00
10-15-2010, 17:26
Здравейте! Имам спешна нужда от помощ!
Аз съм на 12 години и съм висока 1.60. Обаче имам СЕРИОЗЕН проблем с теглото. Преди не се замислях и не полагах усилия, но това лято сестра ми отслабна с 15 килограма с 90 дневната диета и се вдъхнових така да се каже. Просто видях как животът й се промени и поисках и аз да съм така.
Тежа 66 килограма (знам, че е шокиращо!). Обичам сладкото, пърженото и белия хляб, но знам, че мога да се откажа от тях. Нямам против пълнозърнестия хляб. Хапвам вечерта и то много, но мога и от това да се откажа. Търсех някакви диети за по-малки в интернет, но всички ми се струват прекалено нездравословни. Не искам да съм на някаква диета, която да е само на вода и чай или пък някаква като 90 дневната. Не мисля, че ще мога да издържа цял ден бе храна, а не искам мама да знае, че съм на някаква диета и въобще че отслабвам. Не ме питайте защо и аз не знам точно, просто не искам да знае.
Моля ви, помогнете ми! Не очаквам бързи резултати. Три месеца поне. Просто искам да добия навик и да отслабна качествено и трайно. Целта ми е 50 килограма. Просто ми кажете някакъв режим. По колко да ям, какво да ям... Някакво примерно меню за седмица... Моля ви, умолявам ви! Готова съм да приема всякакви предложения! Това е единственото нещо, което не харесвам в себе си и си нямате и на идея клко много искам да го оправя. :cry:

iiordanova
10-15-2010, 18:46
^ Защо не посетиш диетолог? :)

Аз нали лунувам , няма кво да ви кажа. 8-)
Пих вода , фреш от портокал ..

MissNothing
10-15-2010, 18:59
Абе тая лунна диета някоя поредна глупост ли е? Отдавна съм чела за нея, обаче не знам, струав ми се някакво мъчение, въпраки че е само 1 ден.. Обяснете по-подробно.

titinkaa
10-15-2010, 19:05
От вчера съм на диетата с плодове и чай с мед,днес се претеглих и съм свалила 800гр.

ri41
10-15-2010, 19:30
От вчера съм на диетата с плодове и чай с мед,днес се претеглих и съм свалила 800гр.
и утре ако си хапнеш нещо друго ще си ги втрнеш моментално 8-)
mim4enceto00 откажи се от късната вечеря, закусвай пълнозърнеста филия с шунка и кашкавал, или кисело мляко с плод, на обяд нещо сготвено, но не пържено и мазно и без никакъв хляб или салати/без дресинги, майонези и т.н 8-) / като шопска салата, зеле с морков, маруля може пилешко, телешко и риба, подслаждай си чая или кафето с мед, за вечеря кисело мляко или плодове, щом ти се дояде сладко яж мед и запиши се на някакъв спорт ли ходи много пеша, при мене беше така от 63 станх 45 кг много е хубаво да отслабнеш, да може да носиш всякакви дрехи, да се гордееш че си постигнала нещо с труд, въобще повдига самочувствието, щото да си хубава е едно, ама да си хубава и секси е друго нещо :-) айде чао че се олях :D

PsychoBitchFromHell
10-15-2010, 19:33
Бооже хора много съм зле , почнах една диета от която се отслабва и днес цял ден бях на домати , но после се натъпках с пилешко с картофи , салата снежанка и една меденка . Ужас незнам откъде дойде този глад , какво да правя според вас - да продължавам утре с диетата или да я зарежа ? :o :o

zlatnata_ribkaaa
10-16-2010, 09:47
^ продължи с диетата , обаче все пак изясни в какво се изразява диетата , ако е само с домати не е здравословно
Стреми се закуската да ти е най-богата , ако закусиш добре ще имаш енегрия през целия ден и няма да преяждаш на останалите хранения . Вечер при повечето хора апетитът се обостря , аз лично се наливам с течности близо 2 л. чай и 0.5-1л. вода и наистина помага :)

PsychoBitchFromHell
10-16-2010, 10:04
Не не са само домати :-D Всеки ден ям определено нещо в продължение на 15 дни и количество колкото поискам ... Например днес трябва само яйца да ям , и допреди малко се опитвах да ги сваря хубаво , но станаха прекалено рохки :D :D 8-) и така и се отслабва .. и преди съм я пробвала тая диета .

vagarious
10-16-2010, 10:20
На мен днес ми е 1ви ден от 90 дневната диета.
Отново.
За сега всичко е ок, направих си вечерята, но няма да е същата, като обяда.
Няма значение, поне всичко ми е според деня, а и е събота и ми е по-трудно с храната, защото всички са вкъщи.
От една седмица пия поне 3 шишенца по 500мл. минерална вода и сега ще свиквам, а и дано увелича броя им. 8-)
Е, това е от мен.
Стискайте палци. \:D/ :-D

DanIto0ooo
10-17-2010, 18:11
На мен днес ми е 1ви ден от 90 дневната диета.
Отново.
За сега всичко е ок, направих си вечерята, но няма да е същата, като обяда.
Няма значение, поне всичко ми е според деня, а и е събота и ми е по-трудно с храната, защото всички са вкъщи.
От една седмица пия поне 3 шишенца по 500мл. минерална вода и сега ще свиквам, а и дано увелича броя им. 8-)
Е, това е от мен.
Стискайте палци. \:D/ :-D

И аз започнах 90 дневната, днес ми беше 3ти ден - въглехидратен. Ще се раздвам да споделяш как върви : )

vagarious
10-17-2010, 18:13
Ооооо ми днес всичко се прецака, понеже ходих на село и имахме повод. :-o
Утре обаче си продължавам с белтъчния ден. :grin: