PDA

View Full Version : Да отслабнем,за да се чустваме добре



alex4u
09-04-2010, 15:30
Здравейте!

Идва зима..всички малко или много започват да се интересуват повече от по-сериозни неща не само от щури купони,екстравагантни и неочаквани пътешествия и всички онези така приятни и незаангажиращи неща,мисля,че добре се досещате за какво ви говоря :P

Но да минем на темата,как ще посрещнем зимата увити в големи,дебели и грозни дрехи скриващи телата ни.
Абе не ви казвам да сложите късите гащи и потника посред зимата в двуметровия сняг,но би било добре да знаете,че някъде под огромния кат дрехи се крие едно красиво тяло.

Забелязал съм,че колкото по-добре изглеждаш толкова по-добре се чустваш..естествено ще кажете.Знам,че не всеки след една добра програма примерно за 2-3 месеца не може спре да гледа промяната,тялото си и да се радва и не само на него,а и на самия си живот.Някак си всичко се подрежда знаеш,че си постигнал нещо и продължаваш да жънеш успехи,а и дори да не успееш продължаваш без да ти пука особенно.
И не защото е било незначително,а защото знаеш че можеш много повече също както си успял да постигнеш това което си..знаеш,че мечтата ти..си ти :smt003

Мнозина прочели дотук написаното ще се запитат "е добре бе джанъм хайй кажи закво иде реч"

Ще се опитам да ви разкажа моята изтория в цифри..
08.08.2009-едно незабравимо лято ,тъкмо се прибрах от моренце 86кг
Казах "НЕ!Аз няма да живея по този начин.Няма да се срамувам да премеря дреха,няма да се срамувам дали тениската ми е прилепнала.Ще заприличам на картинка" :)
И се започна..
Диета,спорт и много магарешка упоритост
08.11.2009-71кг-заприличах да нещо,но и аз неможех да кажа на какво.
След 5 месеца усилени тренировки бях изваял прилично тяло,на което вече завиждаха. :-P

Но ето,че лятото пак дойде(то вече свърши бе идиот ) :razz:
ии пак нашишкавяхме.. е нормално е лято,моренце,мислите са ти само за добро изкарване.Онази част от мозъка ти която ти казва престани,не това и не е правилно сякаш заспива.
И все пак лятото си минава ии в края на сезона като погледнеш в огледалото си казваш "ейй какво имах,а сега.." :oops:

И се започва отново,но този път по упорито,напук на всичко и всички :smt077

За всички желаещи ,който искат да променят не само телата си,но и самите себе си ,пишете лично.
Или тук за съвети и нещо като дневник за храни и дневно меню.

marti93
09-05-2010, 10:28
какво да ти кажа грешка си направил като си се отпуснал да хапваш ,а и ако си нямал къде да го изразходиш ,още по зле. не е хубаво да си на диета след това да надебелееш и пак на диета, това си е самоубийство
промени начина си на хранене и начина си на мислене защото те те карат да се връщаш в старото положение

titinkaa
09-05-2010, 13:29
Не си единствен,и аз минах по тоя път,свалях,качвах и ето че тая година вече 5-6 месеца съм на режими и диети и кво ли не,само и само да постигна добро тяло.За сега съм доволна,но дойде ли зимата нз кво ще се правя,страх ме е да не кача пак някой кг.

LifeFitness0
09-05-2010, 16:10
Браво!И аз като теб имах подобен момент.Ноември реших ,че трябва да сваля излишните килограми.За около 3 месеца-много тичане,потене във фитнеса и много чеисти протеини(яйца,месо,извара). ромених се коренно,а свалих само 1-2 килограма-качих мускулна маса и махнах шкембето.Сега се поотпуснах и аз така лятото,но не драстично-за 2-3седмици пак ще съм даже в по-добра форма. :)

tItEufFf
09-05-2010, 16:30
Аз пък лятото отслабвам. Просто не ми се яде когато ми е горещо.
През февруари си бях изкълчила глезена и спрях спорта за 4 седмици. Качих 3 килограма и не можех и не можех да ги сваля. Много ме беше яд. И миналата седмица гледам кантара, че показва 65кг и не можех да повярвам. Много съм щастлива.

alex4u
09-05-2010, 17:04
Евала на всички в моето състояние ,които са казали не на шкембенцето и големите бузи :?

LifeFitness0 гледам и с фитнесче се занимаваш ако искаш остави някъв скайп применро да споделяме храни,диети цък мък пък и самичак ми е тъпо постояно си давам някакви свободни дни. :-x