PDA

View Full Version : Хммм...



MimiKalcheff93
09-04-2010, 16:17
Искам да знам ползвалили сте този продукт :


http://www.framar.bg/%D0%B4%D0%B0%D0%B2-%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B9-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B8%D0%BD.%D0%B7%D0%B0% D1%89%D0%B8%D1%82%D0%B0-150%D0%BC-pid30017934.html#coment


и


http://www.framar.bg/%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0-pid30061478.html



Не очаквам за един месец косата ми да стане до кръста , че и под него.Нямам такива илюзии , просто искамд а знам отразява ли се добре на косата.Които са ползвали продуктите да кажат какво мислят. :)
пп: Благодаря предварително.. :)

slynchoo
09-04-2010, 17:56
Мм..не мога да ти помогна за тези продукти,защото даже не съм ги и виждала!Но нека ако някой е ползвал това на Дав да сподели мнение,че си търся нещо такова..

FunStuff
09-04-2010, 18:13
Аз го имам това на Dove обаче на съм забелязала никаква разлика като си изправям косата - все едно и също става с него или без него, поне при мене е така, а и не мога да кажа, че ми е станала по-здрава косата откакто го ползвам :-o

nymphadora
09-04-2010, 18:48
Не съм ползвала тоника на Билка,но съм чувала,че не помага.
Според мен хининова вода би ти помогнала повече :)

nymphadora
09-04-2010, 18:50
А щом си търсиш продукт за защита от сешоар и преса,този е много добър :




http://www.ivis-bg.com/images/hot%20liss%20krem%20za%20izglajdane%20copy.jpg

rosencetooo
09-04-2010, 19:54
За тоника на Билка , мога да кажа , че майка ми е страшно доволна от него и от доста време го ползва :) аз обаче не останах никак впечетлена от него , дори въобще не ми хареса.. Ако искаш си го вземи и го пробвай не е скъп към 3лв. е :)
А за защита и аз имам подобно като това на Лореал , което в по-горния пост ти показаха от Германия и съм много доволна , а за това на Dove до сега не съм чувала никакви отзиви .. най-добре отиди в някой голяма козметика и попитай , кой продукт за термо-защита биха ти препоръчали ..

heiress
09-04-2010, 19:59
Абсолютни боклуци са това.

SuNsEt
09-04-2010, 20:16
Мама ползва това на Билка и май е доволна.

ПП:оправи си заглавието,че биг модератор вижда всичко 8-)

MimiKalcheff93
09-04-2010, 20:52
Поздрави на Биг админа :-D


Една приятелка си купи тоник за коса каза, че добре й се отразявало .
Аз използвам хининова вода вече незнам колко месеца стана от ноември 2009 до сега .Винаиг след къпане .Зависи най-често се случва 3-4 пъти седмично.Зависи лятото , всеки ден се къпя.Само на Кокона ползвам доволна съм.
Рядко се изправям , нзнам просто голям мерак имах в началото всеки ден се изправях.. после с времето нещо ми омръзна и се поотказах.Но ,когато го правя искам да си защитя косата ,защото искам дълга и хубава коса.Не искам да я горя от сега , макар че преесата си ми е хубава . :)
Ще пробвам тоя тоник за коса..
И ще поизчакам някой да каже още някое мнение за Dove.
Аз попринцип съм много доволна от продуктите им като цяло.
Изполвала съм бялата серия шампоан + балсам = косата ми става прекрасна .Наистина с тази комбинация и с на гарниер манго и тиаре ми е доста добре косата. Но по-добре е Дафа. Всъщност почти няма ралзика освен в миризмата.
Само исках да знам , за тая червената серия на Дав някой ползвал ли я е? И също така този спрей за термо защита.. :)

Minerva
09-04-2010, 22:08
Тоника на Билка вече не е в тази опаковка. Иначе е много добър! Аз го ползвам от време на време, преди много ми е помагал за косопад. Има супер добрите екстракти в него.

hugelipsskinyhips
09-06-2010, 10:06
този тоник за коса е суперр гаден, не знам, но на мене не ми се отразява хич добре. :x :x След напръскване косата ми мирише наа.... А за heat protector ти препоръчвам този на Syoss Сега е дори и на промоция 5,60 май :grin: :grin: :grin:

Carmen_Kass
09-06-2010, 10:22
Heat protector-и само AlfaParf или Syoss

Тоника на Билка НЕ го препоръчвам,защото съдържа силикон- при честото използване на продукти съдържащи силикон има голяма опасност порите на кожата на главата да се запушат,което води съвсем до забавяне на растежа на косата.

Масаж поне 15-20 мин.на скалпа с бадемово масло или стимуланта на Икаров- наистина действа за растеж на коса.

Hilary_
09-06-2010, 11:12
Масаж поне 15-20 мин.на скалпа с бадемово масло или стимуланта на Икаров- наистина действа за растеж на коса.
в чист ли вид да се слагат? .. :-o

по темата: не ми вдъхват доверие .. :?

Carmen_Kass
09-06-2010, 11:34
Масаж поне 15-20 мин.на скалпа с бадемово масло или стимуланта на Икаров- наистина действа за растеж на коса.
в чист ли вид да се слагат? .. :-o

по темата: не ми вдъхват доверие .. :?

Можеш да си смесиш и с тривитаминол,ако ползваш...жълтък,ракия,кисе о мляко или там с каквото си правиш маската...

Въпросът е да масажирате,защото така по-лесно се попиват от кожата на глава и кръвообращението се подобравя и има много по-голям ефект,отколкото само да се намажем набързо,да се увием в найлони и да гледаме часовника.
Е вярно е,че по някое време ръцете ти отмаляват,но хубавата коса изисква жертви.

divacheee
09-06-2010, 12:22
Да ви кажа ли каква е тайната на хубавата коса ?

Редовното посещение във фризьорски салон :D .. На всеки два месеца трябва да се почистват връхчетата .. (:

MimiKalcheff93
09-06-2010, 14:18
Ползвам хининова вода на Кокона от октомври 2009 до ден днешен винаги след къпане.Най-често 2-3 пъти седмично се случва.
относно фризьора винаги на 2 месеца ходя понякога и по-малко.
Използвам и стимуланта на Икаров + бадемовото му масло . :)
Днес си търсих тривитаминол и тоника на коса на Билка.В сряда ще ги имам . :)
Иначе си правя маски за коса слагам и жълтък и там всичките работи . :)
Днеска като се мотахме по магазини и дрогерии си харесах маска със змийско олио и кератин ( + няколко вида силикона , които са в самата маска ) : http://plamboy.com/images/Snake-Queratin-Hidrakta.jpg ето я :)
500 ml 7 лв някъде :)
Изкъпах се но не съм яправила както пише . Изкъпах се и сложих я изчаках 5 мин най -много и изплакнах. Сега да видим . :)
Също си позлвам и кристалки за коса на BioPharma-та .Идеална работа си ми вършат . :) крищата са ми добре , нито са сухи , нито накъсани , нито някакви изтощени и хвърчащи. :)
Ако е хубаво това ще кажа ( маската )

divacheee
09-06-2010, 14:23
човечеее какво причиняваш на косата си :shock:

спри се на едно, две ..

MimiKalcheff93
09-06-2010, 14:30
Хехе :)

Че аз да не ги правя всичко на веднъж, или на седмица по 15 пъти :)
Маската я правя със стимулантана Икаров и малко бадемово масло на 3-4 седмици веднъж :)
Хининовата вода дето я ползвам ,след всяко къпане.Но това си е вода !!

Бре... ще ме изкарате ,че цял ден и нощ само маски правя хаха :)

:D :D :D