PDA

View Full Version : Към женската аудитория:)



summerz
09-04-2010, 17:08
Здравейте :-DИмам въпрос към момичетата във форума..Значи аз съм доста забавен и мога да накарам едно момиче да се разглоби от смях :D стига да я познавам горе долу естествено..често така карам хората около мен да се смеят,обаче се замислих..дали не изглеждам като..Олигофрен .. вие какви обичате по-забавни,които лесно ви карат да се смеете и т.н .. или сериозни момчета,който не се държат лигаво от време на време 8-) :-P :D ..просто мнение искам моля без убиди ..

Ии още нещо .. ся като ходя на кафе или се прибера така по- рано като днес сядам на компа така,обаче някой път сядам да чета книги..изчел съм всички на Здрач всички , на Хари Потър всички .. чел съм Последна песен , Незабравима , Тетрадката и тези .. доста такива книги чета .. и да съм честен понякога ми се подиграват малко заради това..в смисъл казват ,че съм някакъв такъв луд ,че се занимавам да чета книгии и такива неща...така съм изглеждал като зубар когато казвам ,че чета тези книги и т.н .. и сега като гледам някой от приятелите ми прекарват цял ден пред компа и се чудех аз така наистина дали изглеждам като зубар или нещо такова..вие какво мислите?

Много съжалявам за правописните грешки просто съм на Лап Топ и честно да си кажа много бъркам бутоните..

Също така се надявам да не обиждате или нещо такова..просто питам вие какво мислите..

pochti
09-04-2010, 17:13
такива като теб харесваме стига да не си дразнещо лигав и да не е нон стоп във всяка ситуация

Sh@d0w
09-04-2010, 17:15
изчел съм всички на Здрач

Поздравления,ето тук спечели голяма част от женската аудитория във форума.Сега ако кажеш,че слушаш и Джъстин Бобър евала.

7227
09-04-2010, 17:19
Аз харесвам такива хора с чувство за хумор и да има смях. :)

summerz
09-04-2010, 17:20
изчел съм всички на Здрач

Поздравления,ето тук спечели голяма част от женската аудитория във форума.Сега ако кажеш,че слушаш и Джъстин Бобър евала.

Не слушам Джъстин ..няколко песни ми харесват ,но горе долу не го слушам не ме кефи особено ^^ .. пък и чел съм Здрач,защото по 1 време всички бяха полудели по него и реших да ги изчета да видя как са..не са от най-добрите книги :D ,а за момичето дето написа 2рия коментар,естествено..всичк си има граници

MaLkaTa_LaDy
09-04-2010, 17:24
Няма да приличаш на олигофрен, ако си знаеш границата. Понякога просто имаш нужда да бъдеш сериозен.
А за книгите... Много е хубаво, че четеш книги. Ама тези бозави истории повече приягат на момичета. Гледай към бъзиците си приятелите ти да не добавят и лафа, че си ляв.

elfinka
09-04-2010, 17:26
Ами приятеля ми чете МНОГО книги, без разбира се да ме пренебрегва заради тях, и това беше първото нещо, което ме впечатли в него! :) Освен това, в началото не толкова, но сега се спуква да се лигави и нон стоп се смея с него. На моменти даже се дразня, че не се опитва да бъде сериозен, когато поискам, но пък после винаги съжалявам, че съм се дразнела, защото това е нещото, което обичам най-много в него! Че дори в най-ужасното ми настроение, той е единствения човек, който може да ме развесели БУКВАЛНО за секунди.. :-)

Така че... да харесвам забавни момчета! :oops:

Nakadah
09-04-2010, 17:27
Дай некоя твоя снимка и ще ти отговориме много конректно!

Monstre
09-04-2010, 17:29
Евала за книгите, няма защо да се притесняваш, че си бил зубър или не знам какво още. Аман от хора, незапознати със значението на въпросната дума.
Иначе и на мен ми допадат забавни момчета с чувство за хумор, които да знаят как да те разсмеят винаги, но и да могат да се държат сериозно, ако се наложи. 8-)

summerz
09-04-2010, 17:36
Няма да пращам снимка,аз мисля ,че съм хубав,имам си самочуствието :D :D ,не съм тук ,защото искам да се запознавам с момичета просто исках да питам какво мислите ;п .. междо другото много съм далече от това да съм "гей" или нещо такова..съгласен съм,че "Последна песен" и тези от същия автор са малко за женската част,но пък ги прочетох нямаше какво да правя така че ..аз не си падам по женски книги просто 1 приятелка ми ги предложи и така:)

glorka94
09-04-2010, 17:46
да и аз харесвам такива момчета, ама нали да си знаят кога не трябва да се лигавят
P.S. предполагам си и романтичен...

summerz
09-04-2010, 17:47
да и аз харесвам такива момчета, ама нали да си знаят кога не трябва да се лигавят
P.S. предполагам си и романтичен...

Даа романтичен съм сиии .. а бе такъв съм сии .. направо съм супер..и съм си 1 такъв скромничак .. :grin: :grin: :grin: 8-) 8-) 8-)

mArMaLaDkA
09-04-2010, 17:48
Момчето си получи и успокоението, и комплиментите, и фенките, получи си дневната доза обожание и сега ще спи спокойно.

summerz
09-04-2010, 17:51
Момчето си получи и успокоението, и комплиментите, и фенките, получи си дневната доза обожание и сега ще спи спокойно.

Когато напиша тема,и преди да вляза и видя ,че последното мнение е на Мармаладка ми става лошо..чесно .. от сичките ти 4000-5000 хиляди мнения тии сигорно имаш 10 в които не се заяждашш , или няма заядлива нотка..все тая..нищо лиЧно ..

mArMaLaDkA
09-04-2010, 17:55
И?

summerz
09-04-2010, 17:57
И?

Ами ,научи се ,че някой хора искат съвети (не говоря за мен конкретно ) .. просто спри да се заяждаш..не че с 1 мнение което напиша сега ти ще спреш..просто е безмислено..нека спрем да пишем,защото ще се превърне в спам.

Elenichkaa
09-04-2010, 17:58
Момчето си получи и успокоението, и комплиментите, и фенките, получи си дневната доза обожание и сега ще спи спокойно.

Когато напиша тема,и преди да вляза и видя ,че последното мнение е на Мармаладка ми става лошо..чесно .. от сичките ти 4000-5000 хиляди мнения тии сигорно имаш 10 в които не се заяждашш , или няма заядлива нотка..все тая..нищо лиЧно ..
на мен не ми прозвуча като заяждане,а изразяване на мнение. :smt102

иначе дам като цяло забавните ТиПоВе ме кефят!!! :smt048

mArMaLaDkA
09-04-2010, 18:00
Докато има кой да ми се връзва и да ми се обяснява - ще се.
Плюс това пускате откровено тъпи теми във ФОРУМ, където не може вечно да има мир и любов, и някой на някого си да прави четки.

summerz
09-04-2010, 18:03
Докато има кой да ми се връзва и да ми се обяснява - ще се.
Плюс това пускате откровено тъпи теми във ФОРУМ, където не може вечно да има мир и любов, и някой на някого си да прави четки.


Да съгласен съм,но има и доста по-тъпи и безмислени теми от тази,а тук аз искам мнения..не питам дали съм бременен или как да кажа на някое момиче ,че я харесвам ,защото съм уЖасно срамежлив , както 70% от темите ..

napalm
09-04-2010, 18:37
И?

Ами ,научи се ,че някой хора искат съвети (не говоря за мен конкретно ) .. просто спри да се заяждаш..не че с 1 мнение което напиша сега ти ще спреш..просто е безмислено..нека спрем да пишем,защото ще се превърне в спам.Човече не я слушай тая, прави и кеф да се заяжда.:D Аз я базикам от време на време.
Ще ти дам един мъжки съвет, добре им праиш смях тва онова, гледай да не се лигавиш много щото ставаш банален, междудругото и аз бях така преди такаче няма лошо сами мери границите. 8-) 8-) 8-) :D

iveetyy
09-04-2010, 19:11
Аз лично харесвам забавни момчета , които могат да ме разсмеят , да ми оправят настроението.Но всяко нещо си има граници.Ако не прекаляваш това ти е в плюс.
А пък за книгите . . какво като другите прекарват следобедите си пред компютрите ? Обичам да четеш , ами чети си.Никой нищо не може да ти каже.Аз смятам,че е доста хубаво.

Hayashi
09-04-2010, 19:50
Аз какъвто съм ухилен вид се засмивам на най-малката простотия, пък някой дето му се отдават тея неща може да ме събори от мястото където стоя.
Аз обожавам да чета книги. Но не лигни от сорта на здрач и т.н. И уважавам много хора, които обичат да четат.
за всеки влак си има пътници.

YoUcANNOtiMaGiNe
09-04-2010, 20:57
Един от важните фактори е чувството за хумор. Но това не означава, че трябва да се лигави и да прекалява. От моя гледна точка, ненавиждам лигави момчета. Разсмивай хората около теб, но улучи момента. :wink: А това, че четеш книги е чудесно, но по - добре чети класически книги, отколкото някакви тъпи бози, няма да впечатлиш кой знае колко едно момиче с това, че си прочел някоя поредица от нашумял автор, която е станала модерна в последствие . И бъди различен, не се опитвай да харесваш същите неща, които харесват повечето момичета, винаги има изключения, а и ние се впечатляваме от стила, а не от подражанието ;-) :smt011

honeybabe
09-04-2010, 21:03
обичам забавните момчета, но лиготията им да е в рамките на нормалното!Последният,с който ходих беше изключително натрапчиво и досадно лигав...абе типичното мамино синче...УЖАС!

chester849
09-04-2010, 21:16
[b]Ии още нещо .. ся като ходя на кафе или се прибера така по- рано като днес сядам на компа така,обаче някой път сядам да чета книги..изчел съм всички на Здрач всички , на Хари Потър всички .. чел съм Последна песен , Незабравима , Тетрадката и тези .. доста такива книги чета .. и да съм честен понякога ми се подиграват малко заради това..в смисъл казват ,че съм някакъв такъв луд ,че се занимавам да чета книгии и такива неща...така съм изглеждал като зубар когато казвам ,че чета тези книги и т.н .. и сега като гледам някой от приятелите ми прекарват цял ден пред компа и се чудех аз така наистина дали изглеждам като зубар или нещо такова..[b]

Да четеш книги значи да си зубър ?!?! И като тези твои приятели прекарват по цял ден пред "компа" с това много велики ли стават,някакво супер постижение ли е?Какво можеш да спечелиш от киснене пред компютъра по цял ден?Например очила 8-ми диоптър,излишни мазнини,мигрена,затъпяване .Продължавай да си четеш пък като ти се подиграват че си "зубър" не им обръщай внимание.Мен пък много ме дразни като гледам из разни форуми и сайтове на въпрос "любима книга" примерно някой да отговори с "аз не чета книги" или "тая дума не я знам" това е все едно да се хвалиш че си тъп.И по мое мнение по-свестните момичета обичат няк'ви по интелектуално напреднали хора с които да обсъждат всякакви теми,а не да слушат как някъ'в е направил 200 фрага на ЦС или как е взел няк'ви брадви ли,лопати ли и тем подобни глупости от "WOW".

loliii
09-04-2010, 21:32
Браво, че си забавен, браво, че четеш книги /рядко срещано явление, особено при момчетата/, обаче... "Здрач"!? "Тетрадката"!? По-добре не чети. Тва са книги за 13-годишни тийнейджърки. Прочети Дан Браун, Агата Кристи, някое криминале, фантастика, философска книга... Ако искаш развлечение по-добре гледай филми. Аз съм на мнение, че книгата трябва да обогати философския и културния ти мироглед... а не да четеш мелодрами. Но това си е мое мнение.

art
09-04-2010, 21:41
такива като теб харесваме стига да не си дразнещо лигав и да не е нон стоп във всяка ситуация

+1 :)

summerz
09-04-2010, 21:57
Браво, че си забавен, браво, че четеш книги /рядко срещано явление, особено при момчетата/, обаче... "Здрач"!? "Тетрадката"!? По-добре не чети. Тва са книги за 13-годишни тийнейджърки. Прочети Дан Браун, Агата Кристи, някое криминале, фантастика, философска книга... Ако искаш развлечение по-добре гледай филми. Аз съм на мнение, че книгата трябва да обогати философския и културния ти мироглед... а не да четеш мелодрами. Но това си е мое мнение.

Ахехе чел съм ги аз..да съм честен споменах тези романтични бози ,защото мислех ,че повечето четете такива книги и просто ей така да ви е ясно г/д .. Хари Потър си е класика офк. . благодаря за добрите коментари <33

Nakadah
09-05-2010, 01:09
Няма да пращам снимка,аз мисля ,че съм хубав,имам си самочуствието :D

Хубав, готин със самочуствие би пуснал своя снимка! Ето къде ти е проблема... Нещо във външния ти вид куца както и това четене на здрач.. :? :lol:

summerz
09-05-2010, 07:18
Няма да пращам снимка,аз мисля ,че съм хубав,имам си самочуствието :D

Хубав, готин със самочуствие би пуснал своя снимка! Ето къде ти е проблема... Нещо във външния ти вид куца както и това четене на здрач.. :? :lol:

Грешишш,просто не искам да пускам снимка,защото се преместих в нова къща и правя всичко от лап топ,а на него нямам снимки..апък не съм много голям фен на Фейсбук,Импулс и други шитни ..Това със Здрач много навътре си го взел аз само споменавам книгите,които са по-нашумели в момента,не че чета само тях това са глупости .. Тетрадката и Последна песен и тези са любовни бози и изобщо не ми харесаха да съм честен така че се бъркаш Мноуууу :D :D <33 ..

П.П ТИ Що не спиш в 4:09 бе О.о ..

jo0zy
09-05-2010, 08:45
изчел съм всички на Здрач

Поздравления,ето тук спечели голяма част от женската аудитория във форума.Сега ако кажеш,че слушаш и Джъстин Бобър евала.

Не слушам Джъстин ..няколко песни ми харесват

ама е честно момчето :razz:

по темата: бих излезнала с теб ама само да ти знам фейса до неразбралите не говоря за фейсбук изглеждаш забавен и + това не харесвам някФи скучни момченцъЪъЪ .. разлигавих се :lol:

summerz
09-05-2010, 09:06
изчел съм всички на Здрач

Поздравления,ето тук спечели голяма част от женската аудитория във форума.Сега ако кажеш,че слушаш и Джъстин Бобър евала.

Не слушам Джъстин ..няколко песни ми харесват

ама е честно момчето :razz:

по темата: бих излезнала с теб ама само да ти знам фейса до неразбралите не говоря за фейсбук изглеждаш забавен и + това не харесвам някФи скучни момченцъЪъЪ .. разлигавих се :lol:

Нали ти казвам невероятен хубавец..и от всички невероятни черти дето изброих в невероятния ми характер най-невероятната е ,че съм скромен и НИКОГА пак казвам НИКОГА не говоря за себе си :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ElectricFuneral
09-05-2010, 12:15
изчел съм всички на Здрач всички , на Хари Потър всички .. чел съм Последна песен , Незабравима , Тетрадката и тези .. доста такива книги чета ..

Че то тва книги ли са бе лол :lol:

sladkish_14
09-05-2010, 12:59
Доста самохвално ми се видя, но все пак..
Не знам дали другите момичета те харесват, но лично аз харесвам такива момчета, като тебе :)

summerz
09-05-2010, 14:35
Доста самохвално ми се видя, но все пак..
Не знам дали другите момичета те харесват, но лично аз харесвам такива момчета, като тебе :)

Това със самохваленето е просто шега..не съм самохвалко.

tanch3t093
09-05-2010, 14:54
Хубаво е, че си забавен и хората около теб се смеят. Но не прекрачвай границата на забавното с баналното, защото тогава няма да си забавен ..

Dyvkaaa
09-05-2010, 15:11
Няма нищо лошо в това да имаш чувство за хумор,но не и прекалено лигаво става доста досадно... :)

Innocente
09-05-2010, 16:30
изчел съм всички на Здрач

Поздравления,ето тук спечели голяма част от женската аудитория във форума.Сега ако кажеш,че слушаш и Джъстин Бобър евала.

Не слушам Джъстин ..няколко песни ми харесват

ама е честно момчето :razz:

по темата: бих излезнала с теб ама само да ти знам фейса до неразбралите не говоря за фейсбук изглеждаш забавен и + това не харесвам някФи скучни момченцъЪъЪ .. разлигавих се :lol:

Нали ти казвам невероятен хубавец..и от всички невероятни черти дето изброих в невероятния ми характер най-невероятната е ,че съм скромен и НИКОГА пак казвам НИКОГА не говоря за себе си :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Ти чуваш ли се вееее!?!??!??!?!? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

bigshitpoppin
09-05-2010, 16:34
Голям ентусиаст си да знаеш... ква е тая еуфория около тебе http://www.bmwprostaci.com/forum/images/smiles/mhihi.gif

summerz
09-05-2010, 17:52
изчел съм всички на Здрач

Поздравления,ето тук спечели голяма част от женската аудитория във форума.Сега ако кажеш,че слушаш и Джъстин Бобър евала.

Не слушам Джъстин ..няколко песни ми харесват

ама е честно момчето :razz:

по темата: бих излезнала с теб ама само да ти знам фейса до неразбралите не говоря за фейсбук изглеждаш забавен и + това не харесвам някФи скучни момченцъЪъЪ .. разлигавих се :lol:

Нали ти казвам невероятен хубавец..и от всички невероятни черти дето изброих в невероятния ми характер най-невероятната е ,че съм скромен и НИКОГА пак казвам НИКОГА не говоря за се** си :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Ти чуваш ли се вееее!?!??!??!?!? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

БЕЕЕЕЕЕ пак нищо не си разбрала бееееееееееееееееееееееее еееее :D

ReaDy
09-05-2010, 19:03
изчел съм всички на Здрач

Поздравления,ето тук спечели голяма част от женската аудитория във форума.Сега ако кажеш,че слушаш и Джъстин Бобър евала.

Не слушам Джъстин ..няколко песни ми харесват

ама е честно момчето :razz:

по темата: бих излезнала с теб ама само да ти знам фейса до неразбралите не говоря за фейсбук изглеждаш забавен и + това не харесвам някФи скучни момченцъЪъЪ .. разлигавих се :lol:

Нали ти казвам невероятен хубавец..и от всички невероятни черти дето изброих в невероятния ми характер най-невероятната е ,че съм скромен и НИКОГА пак казвам НИКОГА не говоря за се** си :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Ти чуваш ли се вееее!?!??!??!?!? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

БЕЕЕЕЕЕ пак нищо не си разбрала бееееееееееееееееееееееее еееее :D

Ташак ли си прайте бЕЕЕЕ?Е?Е?Е?Е?Е?Е?

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 19:15
Хубаво е да си забавен,момичетата харесваме момчета с чувство за хумор...Стига шегите ти да не са плоски :D :D :D

soul1199
09-06-2010, 08:55
споко и на мен ми казаха че съм зубър,въпреки,че съм чела точно 2 книги в живота си,и аз умея да забавлявам хората,но моя съвет към теб е:да не ти пука,кво говорят за теб,на мене ми харесват забавните момчета,но и да са сериозни за някой не6а

theonlyone123
09-06-2010, 19:00
Интересно .... Много ме учуди ,това че четеш книги , защото рядко някое момче ще седне и ще почне да чете ! Евалата :) :) ! Аз обужавам забавните момчета , е , както казаха и преди мен , стига да е в границата на нормалното ! :) Наистина трябва да си сериозен в някои неща ! А това ,че ти казват,че си зубър : първо- не е вярно според мен и второ - кво ти пука,че ти казват така , по-късно на теб тва ще ти е в полза , а те с тея компютри нищо не печелят .. ! :)

sasha_90
09-06-2010, 19:10
Да,харесвам забавни мъже,но и такива,които си знаят границата.Смях,смях,но когато се наложи трябва да можеш и сериозен да бъдеш.
За книгите-и аз чета,когато имам време,и други четат.Но четенето на книги не означава,че ставаш зубър.

cherrycole
09-06-2010, 23:37
Ами няма нищо лошо в това да си забавен, но с граници, защото наистина може да те помислят за лигльо :) но добре че не мълчиш като пън, излизала съм с такива и са пълна скръб................ 8-)

OneGuy
09-06-2010, 23:50
Защо никой по доло не разграничава лигавото от забавното ... дори сега да минава номера с лигавенето по на горе никак не го виждам ... като цяло думата лигавене хич не приляга на момче/мъж... ... както и на жените да псуват ...бъди си забавен ... ама що трябва да се лигавиш ... ако с лигавенето си правиш смях на околните определено си клоун братле ... тегли си ножа ... нз какъвто искате ме наречете, но от както спрях да си напикавам обувките като пикая спрях и книги да чета ... в момента има толкова много информация из нета че ... не виждам никакъв смисъл да си обогатявате речниците и общата култура чрез книгите ... всичко това става безмислено ...искате или не ... и нз как ви се струва но за напред книгите изобщо ще отпаднат като вариант ... вестници на пазара няма да се намират ... понеже преди да отиде във вестника статията минава през интернет... а някой може ли да ми обясни с какво книгата е по-полезна от интернета и какви са плюсовете на книгата пред интернета

nevermind1313
09-07-2010, 07:42
ОneGuy, не си прав, ама въобще не си прав. Първо, че компютъра е вреден, припадат хора. Второ, бая ще се изпотиш, ако се опиташ да намериш из интернет пълен вариант на "Параграф 22" или "Испанска кръв" или някоя друга книга. И друго: представи си, че отиваш някъде за 2 седмици и се окаже, че няма интернет, телевизора хваща само един канал от 2 до 5 следобед... и за щастие си пъхнал КНИГА в багажа. А? Удоволствието просто да седнеш и да почетеш е голямо и дава чувство за завършеност. Мисля, че тези аргументи са ди достатъчни.

PS: сори, че се отклоних от темата... какво да ти кажа, сам си прецени и се сдържай

OneGuy
09-07-2010, 09:49
ОneGuy, не си прав, ама въобще не си прав. Първо, че компютъра е вреден, припадат хора. Второ, бая ще се изпотиш, ако се опиташ да намериш из интернет пълен вариант на "Параграф 22" или "Испанска кръв" или някоя друга книга. И друго: представи си, че отиваш някъде за 2 седмици и се окаже, че няма интернет, телевизора хваща само един канал от 2 до 5 следобед... и за щастие си пъхнал КНИГА в багажа. А? Удоволствието просто да седнеш и да почетеш е голямо и дава чувство за завършеност. Мисля, че тези аргументи са ди достатъчни.

PS: сори, че се отклоних от темата... какво да ти кажа, сам си прецени и се сдържай
Майна.... в момента се продават лаптопи с ниски параметри на ниски цени ... ама ако ще го ползваш само за четене и интернет не ти трябва повече ... и безжичен интернет из цяла България ... плюс това виж че нашия човек чете защото много говорили хората за здрач ... не защото го кефят такъв тип книги ...

BaffaLsc
09-07-2010, 10:20
изчел съм всички на Здрач

Поздравления,ето тук спечели голяма част от женската аудитория във форума.Сега ако кажеш,че слушаш и Джъстин Бобър евала.
Е то Здрач си е страхотен .. няма втори такъв :smt007 Аа .. за бобъро .. Бобъра си е бобър .. :razz: Таа по темата .. наистина има разлика между лигави и забавни момчета на мен например ми харесва някой да ме забавлява ,но да не прекалява с лигавщините ,защотоо .. :D

gabsit000
09-07-2010, 11:09
ами да харесвам такива момчета шегаджии,ест.,че в границата на нормалното,тъй като някои не я усещат кога я прекрачват и става грубо... а за книгите аз не мисля,че има нещо лошо да се интересуваш или в това да си грамотен ...те са много по-хубави от това да изледаш филма,в книгата има много повече описание на картината,на пейзажа или на някоя ситуация в историята...така обогатяваш речника си..по-лесно ще можеш да се изразяваш .. макър,че и аз съм от тези мързеливите,на които им е по-лесно да си дръпна филмчето и да си го изледам за час,два ..вместо да отделя повече време да прочета книгата,което никак не говори хубаво за мен ..ама какво да се прави,ще ми дойде някога акъла..надявам се да не е много късно :D :D :) :) :) :) :) :)

summerz
09-07-2010, 11:30
Казах ,че съм забавен ,а не лиглъв..има разлика..Oneguy аз твойте блестящи логики не ги слушам,защото виждам ,че ти във всяка тема се правиш на най-великия разбирач..Прочетох Здрач,защото всички говореха за нея и реших да видя какво става на вапрос аз колко пъти да ти кажа ти четеш ли изобщо?? А ако ми казваш ,че книгите са безмислени и по-добре да седя на компа .. ти си луд ..

vIKToriYa
09-07-2010, 15:09
изчел съм всички на Здрач

Поздравления,ето тук спечели голяма част от женската аудитория във форума.Сега ако кажеш,че слушаш и Джъстин Бобър евала.

пропусна братята джонас :D :D :D :D

хайде момичета ето го идеалния :)

OneGuy
09-07-2010, 15:59
Казах ,че съм забавен ,а не лиглъв..има разлика..Oneguy аз твойте блестящи логики не ги слушам,защото виждам ,че ти във всяка тема се правиш на най-великия разбирач..Прочетох Здрач,защото всички говореха за нея и реших да видя какво става на вапрос аз колко пъти да ти кажа ти четеш ли изобщо?? А ако ми казваш ,че книгите са безмислени и по-добре да седя на компа .. ти си луд ..
Да във всяка тема се правя на разбирач преди ден се върнах от морето и не съм писал от 10 дена ама той решил че във всяка тема се правя на разбирач ...не носиш на критика ... тогава какво правиш тук ? ти съвет ли искаш от мен/нас или да си наложиш мнението ... за мен четенето на книги е безсмислено... не казвам че стоенето на компа е полезно ... казвам че за мен е по практично (никое облъчване не е полезно) а ти дето толкова много четеш пишеш "вапрос" и "безмислени" някфи нелепи грешки който не може по никакъв начин да кажеш че са от бързина

lyfche
09-07-2010, 16:08
Разбира се,че харесваме да ми разсмиват повече ,от колкото през цялото време да е сериозен мъжа,но да не с елигави постоянно и някво дразнещо,да си има граница.И това,че четеш книги няма лошо.

OneGuy
09-07-2010, 16:09
Разбира се,че харесваме да ми разсмиват повече ,от колкото през цялото време да е сериозен мъжа,но да не с елигави постоянно и някво дразнещо,да си има граница.И това,че четеш книги няма лошо.
Само аз ли смятам че не правите разлика ... човек може да си е сериозен и пак да е забавен ...

Paramour
09-07-2010, 16:14
Кефиш, човек :)

OneGuy
09-07-2010, 16:16
Кефиш, човек :)
А сега оженете се ... все пак е прочел здрач ... може да ти разкаже по подробно филма :ЛД

Paramour
09-07-2010, 16:33
Кефиш, човек :)
А сега оженете се ... все пак е прочел здрач ... може да ти разкаже по подробно филма :ЛД

оо айде стига деее. Какво като го е прочел? Голяма работа...

summerz
09-07-2010, 17:17
Кефиш, човек :)
А сега оженете се ... все пак е прочел здрач ... може да ти разкаже по подробно филма :ЛД

оо айде стига деее. Какво като го е прочел? Голяма работа...

Ще кажа нещо нетипично за мен ,обаче ако пишеш още малко в същия тон ще изглеждаш сякаш завиждаш .. не казвам,че има за какво но честно да ти кажа като говориш така..споко лолх..

Paramour
09-07-2010, 17:42
Кефиш, човек :)
А сега оженете се ... все пак е прочел здрач ... може да ти разкаже по подробно филма :ЛД

оо айде стига деее. Какво като го е прочел? Голяма работа...

Ще кажа нещо нетипично за мен ,обаче ако пишеш още малко в същия тон ще изглеждаш сякаш завиждаш .. не казвам,че има за какво но честно да ти кажа като говориш така..споко лолх..
За мен ли става въпрос или за OneGuy ?

fenkaaa
09-07-2010, 18:36
такива като теб харесваме стига да не си дразнещо лигав и да не е нон стоп във всяка ситуация

BaffaLsc
09-07-2010, 18:41
Оо ,я стига аз не намирам никакъв смисъл в четенето на книги ,но това е друг въпрос :D Така че стига сте спорили (ако мога да го нарека спор) :D

summerz
09-07-2010, 18:55
Кефиш, човек :)
А сега оженете се ... все пак е прочел здрач ... може да ти разкаже по подробно филма :ЛД

оо айде стига деее. Какво като го е прочел? Голяма работа...

Ще кажа нещо нетипично за мен ,обаче ако пишеш още малко в същия тон ще изглеждаш сякаш завиждаш .. не казвам,че има за какво но честно да ти кажа като говориш така..споко лолх..
За мен ли става въпрос или за OneGuy ?

Става дума за " oneguy " ,просто ,защото има добри отзиви към темата..в смисъл получавам хубави отговори към вапроса ми,а не някакви убиди или нещо такова , той мисля ,че реши да се намеси .. каза "КЕФИШ ПИЧ " и той веднага отдолу..еми "ЖЕНЕТЕ СЕ" ,сякаш завижда така прозвуча тъпо ..

Paramour
09-07-2010, 18:59
Просто не е могъл да си замълчи... простотията много трудно се задържа на едно място :?

pepschy
09-07-2010, 20:31
Евала за книгите, няма защо да се притесняваш, че си бил зубър или не знам какво още. Аман от хора, незапознати със значението на въпросната дума.
Иначе и на мен ми допадат забавни момчета с чувство за хумор, които да знаят как да те разсмеят винаги, но и да могат да се държат сериозно, ако се наложи. 8-)
прааааава : ) сииии :-P на същото мнение съм и аз :)

OneGuy
09-07-2010, 21:00
Няма за какво да завиждам ... всеки си знае своето и си държи на неговото .... а на теб вдига ли ти се самочувствието като четеш книги споделяш във форума и получаваш не толкова добри отзиви ??

kombarka
09-08-2010, 10:44
Различен си, интересен си. Допадаш ми.

blueberryyy
09-08-2010, 11:19
такива като теб харесваме стига да не си дразнещо лигав и да не е нон стоп във всяка ситуация
съгласна

summerz
09-08-2010, 13:24
Различен си, интересен си. Допадаш ми.

:-)

8-) :lol:

ChalgaBoy
09-08-2010, 13:27
изчел съм всички на Здрач

Поздравления,ето тук спечели голяма част от женската аудитория във форума.Сега ако кажеш,че слушаш и Джъстин Бобър евала.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

ForeverYours
09-08-2010, 13:28
Струва ми се,че от нас се искаше да обсъждаме дали ни допадат такъв тип момчета,а не каква "боза" били тея или онея книги,мненията на тази Мармаладка и т.н. На мен лично ми допадаш по това което си писал за себе си.Имам доста приятели момчета,които четат много и не мога да разбера защо всички ги смятат за странни и задръстени (поне тея от класа ми)Та както и да е,малко се отнесох,тръгнах за мои си работи да разправям.Продължавай в същия дух и не им обръщай внимание на тея дето ти викат да не четеш това или онова.Всеки има различно мнение,на всеки не може да се угоди,живота си е твой и ти си решаваш какво да правиш! (с това в началото не исках да обидя никой,просто ми направи впечатление) :) :) :)

summerz
09-08-2010, 13:33
изчел съм всички на Здрач

Поздравления,ето тук спечели голяма част от женската аудитория във форума.Сега ако кажеш,че слушаш и Джъстин Бобър евала.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

Кое му беше толкова смешното? :-o

OneGuy
09-08-2010, 13:41
Различен си, интересен си. Допадаш ми.

:-)

8-) :lol:
Това ли беше целта на темата ?Само чакаш някой да клъвне и ... целувки милувки ... сега и искай на лично телефонче ... скайпче ... не това не е начина братле ...

summerz
09-08-2010, 13:58
Различен си, интересен си. Допадаш ми.

:-)

8-) :lol:
Това ли беше целта на темата ?Само чакаш някой да клъвне и ... целувки милувки ... сега и искай на лично телефонче ... скайпче ... не това не е начина братле ...

Да,чакам да клъвнат точно позна хубаво,че някой го направи,вече и исках скайп даже се видяхме на живо,утре ще и предложа брак и така ..и по скайп и пиша целуфки милуфки (емотиконки) това значи ,че много я обичам,е тва си е истината казах я .. жалко раскри ме,край .. се пак честитете ми за сватбата..

OneGuy
09-08-2010, 14:04
За нейно съжаление нямаш чувство за хумор ... може би четенето на книги не е толкова добра идея... пробвай да откриеш таланта си ...

summerz
09-08-2010, 14:08
За нейно съжаление нямаш чувство за хумор ... може би четенето на книги не е толкова добра идея... пробвай да откриеш таланта си ...

Да вярно е тате :smt111 Забравих от колко време ме познаваш и знаеш какъв съм :| ,и ти ОПРЕДЕЛЕНО не завиждаш вече съм сигорен.

annamolly
09-08-2010, 14:20
Като гледам какви книги четеш, трябва да си благодарен, че те наричат само "зубър". :smt045 Иначе браво, просто се насочи към правилните книги. Забавен и приятен тип, който чете "На изток от Рая", например, е безценен. :smt106 А ако ще продължаваш в същия дух - Майли Сайръс май издаде книга, нападай. :)

OneGuy
09-08-2010, 14:23
За нейно съжаление нямаш чувство за хумор ... може би четенето на книги не е толкова добра идея... пробвай да откриеш таланта си ...

Да вярно е тате :smt111 Забравих от колко време ме познаваш и знаеш какъв съм :| ,и ти ОПРЕДЕЛЕНО не завиждаш вече съм сигорен.
Сега ако кажеш че играеш WoW и с допълнение че си прочел здрач ...

summerz
09-08-2010, 14:26
За нейно съжаление нямаш чувство за хумор ... може би четенето на книги не е толкова добра идея... пробвай да откриеш таланта си ...

Да вярно е тате :smt111 Забравих от колко време ме познаваш и знаеш какъв съм :| ,и ти ОПРЕДЕЛЕНО не завиждаш вече съм сигорен.
Сега ако кажеш че играеш WoW и с допълнение че си прочел здрач ...

Играех,стигнах до европейско парвенство,и спрях.

summerz
09-08-2010, 14:39
За нейно съжаление нямаш чувство за хумор ... може би четенето на книги не е толкова добра идея... пробвай да откриеш таланта си ...

Да вярно е тате :smt111 Забравих от колко време ме познаваш и знаеш какъв съм :| ,и ти ОПРЕДЕЛЕНО не завиждаш вече съм сигорен.
Сега ако кажеш че играеш WoW и с допълнение че си прочел здрач ...

Още нещо преди да изляза ще ти кажа,и ще бъда леко груб..СПРИ ДА МИ ПИШЕШ В ТЕМАТАТА КОМПЛЕКСИРАН ТАПАКО .. видях ,че завиждаш и че пишеш сякакви глупости усмихнах се на момичето и ти веднага скачаш вече баси ненормалника еби му майката О.о .. аре чао

OneGuy
09-08-2010, 16:39
За нейно съжаление нямаш чувство за хумор ... може би четенето на книги не е толкова добра идея... пробвай да откриеш таланта си ...

Да вярно е тате :smt111 Забравих от колко време ме познаваш и знаеш какъв съм :| ,и ти ОПРЕДЕЛЕНО не завиждаш вече съм сигорен.
Сега ако кажеш че играеш WoW и с допълнение че си прочел здрач ...

Още нещо преди да изляза ще ти кажа,и ще бъда леко груб..СПРИ ДА МИ ПИШЕШ В ТЕМАТАТА КОМПЛЕКСИРАН ТАПАКО .. видях ,че завиждаш и че пишеш сякакви глупости усмихнах се на момичето и ти веднага скачаш вече баси ненормалника е** му майката О.о .. аре чао
Ако беше това което си описал нямаше да прави грешки като "тапако, и сякакви" ... просто искам да ти кажа че изглеждаш жалък ... както каза дори не те познавам за да има за какво да ти завиждам ... да ти завиждам за кое че четеш книги ли.... хайде не ставай смешен ... ти точно недей ми казвай какво и къде да правя ... още си напикаваш маратонките като пикаеш ...

summerz
09-08-2010, 17:43
Пф брат не знаеш дори на колко съм,искам да те питам нещо..защо след 3-4 хубави коментари ти пишеш някой убиден?

OneGuy
09-08-2010, 20:44
Пф брат не знаеш дори на колко съм,искам да те питам нещо..защо след 3-4 хубави коментари ти пишеш някой убиден?
Какво значение има дали си на 10-15-20 ?

Newsgirl
09-09-2010, 21:10
Да бъде едно момче забавно е страхотно, но не прекалявай и не се прави на шут. :)