PDA

View Full Version : кой спорт ?



ToXiCtHeBeSt
09-04-2010, 20:09
значи въпроса ми е кой спорт първо трябва да се тренира за да се премине после на freerun или направо почваш freerun ?

ToXiCtHeBeSt
09-04-2010, 20:11
щото сам чувал че тея freerunarite първо са тренирали нещо друго ама не помня какъв спорт и тогава са преминали на freerun

ToXiCtHeBeSt
09-04-2010, 21:53
Трябва да почнеш с Паркур :razz:

мале колко си забавен направо ще падна .. :smt013 :smt013

ToXiCtHeBeSt
09-04-2010, 21:58
а как са се научили като няма училища за freerun

ToXiCtHeBeSt
09-04-2010, 22:01
и тоя става .. да не мислиш че ти като не се занимаваш няма други :-x

ToXiCtHeBeSt
09-04-2010, 23:11
я дишай и се успокой бе :razz:
влез в bb-team.org има един Адриан К доста добър е фройрънър (иначе е бодибилдърски сайта) ако искаш щи дам линк към профила му разпитай го, тряа си направиш рег обаче


ми ай де ко чакаш

Chacho
09-04-2010, 23:41
Хем искаш помощ, хем плюеш по хората, които се опитват да ти помогнат.

Спортът, за който се чудиш, най-вероятно е земна гимнастика. Има доста скачане и на меко е доста по-малка вероятността да си счупиш главата, затова е добра база за фрийрън. Един приятел започна с фрийрън на свободна практика, после се записа в гимнастическа зала и като се върна към фрийръна му беше много по-лесно и дръпна много бързо. Но много скоро след това се отказа, защото се пренасочи към бойни изкуства.

Най-добре е да навлезеш и станеш част от общността на спорта. Регистрирай се по специалните за фрийрън/паркур форуми, там има доста изписана информация и много хора, които са минали по тоя път и помагат на нуждаещите се.

Ае със здраве от мен!

Force_bladeR
09-05-2010, 02:25
Ако си гледал клипове на Damien Walters ще се сетиш...

И аз бях като приятеля на Chacho - фрийрън - зала - фрийрън...
Де да имаше по-хубави зали, щях много да кисна там :)

HHristov
09-05-2010, 12:34
гимнастика ?

Mitkoni
09-05-2010, 19:25
Не е задължително да си тренирал нещо за да започнеш фрийрън, обаче преди да започнеш трябва да имаш сериозна физическа подготовка!Ето в този урок даже е обяснено защо:
http://www.youtube.com/watch?v=fyQQFzP2H2s ние трейсърите се учим един от друг и чрез уроци от интернет.Ако искаш си направи регистрация в българският фрийрън портал (намери го чрез гугъл да не кажат, че правя реклама...) там отговарят на въпросите много подробно.Успех и ако имаш въпроси питай!

ToXiCtHeBeSt
09-05-2010, 20:11
Не е задължително да си тренирал нещо за да започнеш фрийрън, обаче преди да започнеш трябва да имаш сериозна физическа подготовка!Ето в този урок даже е обяснено защо:
http://www.youtube.com/watch?v=fyQQFzP2H2s ние трейсърите се учим един от друг и чрез уроци от интернет.Ако искаш си направи регистрация в българският фрийрън портал (намери го чрез гугъл да не кажат, че правя реклама...) там отговарят на въпросите много подробно.Успех и ако имаш въпроси питай!


напиши ми го на лично

ToXiCtHeBeSt
09-05-2010, 23:01
ако има фрийрънери които четат тая тема нека си дадат скайповете на лично :)

Bob0
09-18-2010, 23:54
Еми човек от моя клас има един много добър Free run маняк ии тои може да прави всичко но преди това е тренирал спортна гимнастика :}

awerw
09-19-2010, 08:28
бе и аз бях почнал с волтове и на салтата ме боляха мноо краката и спрях иначе зала и пясъчник и после цимент вече да не се набиваш кат мене 8-)

Greennight
09-19-2010, 10:47
Обща физическа активност,трябва да тичаш,да правиш упражнения със собствено тяло,НЕ е препоръчително да се вдигат тежести(казвал ми го е фрийрънър) Да можеш да правиш шпагат,кълбо напред и назад.Мисля,че в общи линий е това.