PDA

View Full Version : Проблемна кожа



hXoLl
09-04-2010, 20:07
Здравейте! Момче на 15 години съм и имам проблемна кожа - възпалени пъпки, червени петна, черни точки и т.н :smt078
Измивам се с някъв почистващ гел на Еъвън, ам не действа!!
Та препоръчайте ми нещо за измиване, за всеки ден :booooomb: Само не ми казвайте да ходя на дерматолог - положението не е толкова зле 8-)

heiress
09-04-2010, 20:14
Махай ги тези боклуци на Ейвън. Вземи си хубав тоник за лице, от аптеката. Аз лично си мажа лицето с розова вода и веднъж в седмицата с крем здраве и ми се отразява много добре. За пъпките може да си вземеш Септилин и Пурим от аптеката.

shutUp
09-04-2010, 20:14
само с един измиващ гел нищо няма да се оправи ..

и все пак аз съм много доволна от този на орифлейм с чаено дърво, ноо за всеки е различно.

hXoLl
09-04-2010, 20:21
само с един измиващ гел нищо няма да се оправи ..

и все пак аз съм много доволна от този на орифлейм с чаено дърво, ноо за всеки е различно.

яя и аз го гледах преди в един каталог :lol: :lol:
и как действа това :o :o Предотвратява ли появата на пъпки или само премахва омазняването?!

hXoLl
09-04-2010, 20:22
Махай ги тези боклуци на Ейвън. Вземи си хубав тоник за лице, от аптеката. Аз лично си мажа лицето с розова вода и веднъж в седмицата с крем здраве и ми се отразява много добре. За пъпките може да си вземеш Септилин и Пурим от аптеката.
аз тоник не искам искам някакъв почистващ гел или нещо от тоя сорт 8-) а Септилин и Пурим на какви цени са :o

marti93
09-04-2010, 20:24
не се ходи на дерматолог когато тръгваш да умираш и не е гинеколог за дерматолог говорим той най-добре ще прецени какъв е типа кожа и какво да ти предпише
аз също имах проблем и то най-вече с пъпките и петната по кожата които ост дерматолога ми предписа бп5 май се казваше
не ползвай боклуците на ейвън и орифлейм

shutUp
09-04-2010, 20:26
само с един измиващ гел нищо няма да се оправи ..

и все пак аз съм много доволна от този на орифлейм с чаено дърво, ноо за всеки е различно.

яя и аз го гледах преди в един каталог :lol: :lol:
и как действа това :o :o Предотвратява ли появата на пъпки или само премахва омазняването?!

ми да
кожата ми става по свежа и да, премахва омазняването :)

heiress
09-04-2010, 20:26
На Freeman има много хубави гелове и ексфолианти за лице. Ако искаш пробвай тях. Иначе Септилина е 2. 25 лв, пие се по 3 хапчета сутрин и 3 вечер, а Пурима е 1. 85 пие се 2 сутрин и 2 вечер. Пиеш 2 седмици, 5 дни почиваш и така докато не ти се оправи съвсем лицето. Безвредни са, така че няма проблем да ги пиеш и повечко време. В различните аптеки цените може и да варират.

heiress
09-04-2010, 20:27
Иначе- да.. наистина не ползвай боклуците на Ейвън и Орифлейм.

hXoLl
09-04-2010, 20:29
На Freeman има много хубави гелове и ексфолианти за лице. Ако искаш пробвай тях. Иначе Септилина е 2. 25 лв, пие се по 3 хапчета сутрин и 3 вечер, а Пурима е 1. 85 пие се 2 сутрин и 2 вечер. Пиеш 2 седмици, 5 дни почиваш и така докато не ти се оправи съвсем лицето. Безвредни са, така че няма проблем да ги пиеш и повечко време. В различните аптеки цените може и да варират.

Антибиотици ли са или некви витамини :(

katericArofl
09-04-2010, 20:31
Проблемна кожа - ДЕРМАТОЛОГ :o

heiress
09-04-2010, 20:34
На Freeman има много хубави гелове и ексфолианти за лице. Ако искаш пробвай тях. Иначе Септилина е 2. 25 лв, пие се по 3 хапчета сутрин и 3 вечер, а Пурима е 1. 85 пие се 2 сутрин и 2 вечер. Пиеш 2 седмици, 5 дни почиваш и така докато не ти се оправи съвсем лицето. Безвредни са, така че няма проблем да ги пиеш и повечко време. В различните аптеки цените може и да варират.

Антибиотици ли са или некви витамини :(

Не са антибиотици, хранителни добавки са, но са с много добър ефект върху кожата.

hXoLl
09-04-2010, 20:37
На Freeman има много хубави гелове и ексфолианти за лице. Ако искаш пробвай тях. Иначе Септилина е 2. 25 лв, пие се по 3 хапчета сутрин и 3 вечер, а Пурима е 1. 85 пие се 2 сутрин и 2 вечер. Пиеш 2 седмици, 5 дни почиваш и така докато не ти се оправи съвсем лицето. Безвредни са, така че няма проблем да ги пиеш и повечко време. В различните аптеки цените може и да варират.

Антибиотици ли са или некви витамини :(

Не са антибиотици, хранителни добавки са, но са с много добър ефект върху кожата.

а биреня мая на таблетки става ли :(

heiress
09-04-2010, 20:39
Ако си вземеш тези 2-те ще ти е излишна.. а и като цяло.. не съм на мнение, че помага много много.. Някои хора казват, че имала ефект, но аз мисля, че няма особено голям за пъпките... ти си прецени. Аз не съм привърженик на бирената мая, освен ако не е за косата.

Carmen_Kass
09-04-2010, 20:41
а биреня мая на таблетки става ли :(
Става

Аз с бирена мая и акне аут се изчистих.Много добре ми подейства тая комбинация.

Внимавай с километричните цитати.
kalpazanka

heiress
09-04-2010, 20:43
Акне аут е на спиртна основа и не е много хубаво да се ползва по принцип.

hXoLl
09-04-2010, 20:44
още утре ще си купя бирена мая :-o
а Гарниер ?! Тва чудо помага ли ?! По конкретно 3 в 1 :booooomb: :booooomb:

tenismaster
09-09-2010, 10:20
Garnier Pure Active серията- крема, тоника и 3 в 1. Ползвм и един washing gel на oriflamе, ама той е каталогов. :)