PDA

View Full Version : mr. Machok



StinkyBluee
09-04-2010, 20:51
какви са тия своеволия от подчинените ти ?
санкции ще има ли ?
сега сигурно и тази тема ще си отиде .. :-о

LadyDi
09-04-2010, 21:00
Не.

Тази ще я оставим.
Обясни на господин Мачока за какви своеволия става дума.

StinkyBluee
09-04-2010, 21:01
заключване на цял раздел ? -.-

LadyDi
09-04-2010, 21:05
Поради какви причини?

Или да ги изброя аз?

StinkyBluee
09-04-2010, 21:07
нали знаеш , че кофата беше нещо като отдушник и цялата простотия се изливаше там , а другите раздели оставаха сравнително чисти ?
утре ще усетиш разликата ..

LadyDi
09-04-2010, 21:08
Значи - обиждате модератор.

Заплашвате, че ще спамите по други раздели?

Така ли да разбирам думите ти?

StinkyBluee
09-04-2010, 21:11
кой заплашва :D:D
само казвам , че цялата сбирщина идиоти (без лоши чувства) ще се преместим по другите раздели , само за да пишем някъде :)
или просто няма да влизат/ме

Canis_Dirus
09-04-2010, 21:21
Отивайте във форума на глобала. Чака ви!

tarlyo
09-04-2010, 21:22
Аве ей, няма да правиш проблеми на модераторите и мачока, шото незнаеш на кво са способни ве !!

machoka
09-04-2010, 21:29
Слушай батко си и нЕма да останеш криворазбрана. Щом ти казва - 'раздела ще е заключен до на найси феродо', значи слушаш и изпълняваш чинно, иначе ще има пляскандо по дупаре.

оки?

dirtyyy
09-04-2010, 21:33
хм..
пак ми се потвърждават думите,че имате хората в кофата за нещо по-малко от хората примерно в секс или фън,фън и нещо си.
просто това са хора с повече свобода на мисленето и така...
не знам защо беше заключването на целия раздел..
ваша работа
лека нощ.

beb0oy
09-04-2010, 21:45
Отивайте във форума на глобала. Чака ви!

На теб какъв ти е проблема не разбирам :-o

DimovB
09-04-2010, 21:49
болното момче ви закриля

dirtyyy
09-04-2010, 21:53
болното момче ви закриля

гмоно ил ис пяин манйа :-o

t0d1t0
09-04-2010, 22:01
пше ви увиокня ве манйя

DimovB
09-04-2010, 22:02
уволнени сте :smt023

beb0oy
09-04-2010, 22:03
уволнени сте :smt023

внимавай да не изядеш и ти бан :( :lol:

shadow4e
09-04-2010, 22:04
хм..
пак ми се потвърждават думите,че имате хората в кофата за нещо по-малко от хората примерно в секс или фън,фън и нещо си.
просто това са хора с повече свобода на мисленето и така...
не знам защо беше заключването на целия раздел..
ваша работа
лека нощ.

В другите раздели никой не си позволя да пише по този начин. Правиш ли разликата?! Знаеш ли, аз точно винаги ви защитавах, че там се пишат и свестни неща, че нещата, които се говорят за вас не са точно така. Е, днес ми се доказа обратното. Дори не разбрах с какво го заслужих.

Проблемът е друг, че вие имате модератори и администратори за нещо по-малко. Да, губим си времето, за да можете и вие да пишете в този форум, явно върху това се основава случилото се днес. Тази помия, която се изля не беше само от един-двама човека, а бяха подкрепени от много хора както и в момента.

Mоята цел не е в този форум да не пишат хората, ако не сте го разбрали. Както и да е.

Бладоря все пак и на хората, които ме/ни подкрепиха.

DimovB
09-04-2010, 22:05
уволнени сте :smt023

внимавай да не изядеш и ти бан :( :lol: аз ги уволних, манйа :smt023

NaOH
09-04-2010, 22:20
хм..
пак ми се потвърждават думите,че имате хората в кофата за нещо по-малко от хората примерно в секс или фън,фън и нещо си.
просто това са хора с повече свобода на мисленето и така...
не знам защо беше заключването на целия раздел..
ваша работа
лека нощ.

В другите раздели никой не си позволя да пише по този начин. Правиш ли разликата?! Знаеш ли, аз точно винаги ви защитавах, че там се пишат и свестни неща, че нещата, които се говорят за вас не са точно така. Е, днес ми се доказа обратното. Дори не разбрах с какво го заслужих.

Проблемът е друг, че вие имате модератори и администратори за нещо по-малко. Да, губим си времето, за да можете и вие да пишете в този форум, явно върху това се основава случилото се днес. Тази помия, която се изля не беше само от един-двама човека, а бяха подкрепени от много хора както и в момента.

Mоята цел не е в този форум да не пишат хората, ако не сте го разбрали. Както и да е.

Бладоря все пак и на хората, които ме/ни подкрепиха.
Само да ти обясня. В кофата винаги си е било малко или много анархия. Там модератори няма, нито редакция на теми, нито каквото и да е. Преди си беше по-хубаво, да, съгласен съм, защото ги нямаше тези разглезени лапенца от фъна, които се правят на интересни с тяхната банална простотия.
Ти трябваше да качиш въпросната тема като важна, да си напишеш каквото имаш и да я заключиш, за да няма дискусии. Но остави троловете да си вършат работата, свършиха си я, ти се хвана на въдицата, почна да се обясняваш, да се заканваш, положението стана още по-зле и ти вместо да затриеш всичките страници глупости и да оставиш всичко до само твоя пост, почна да се правиш на отворен/а и да триеш тези потребители, които не са ти се харесали. Типична надувка си.
Ние уважаваме модераторите, които ни уважават. Разбираш ли? Не сме гъзолизци като тези, с които си свикнал/а във любов/секс или където там се подвизаваш. Мачока си го уважаваме. Уважаваме си и лошия, макар че той вече не е модератор. Както и щрудела. Който си го е заслужил и не ни има за отрепки, го уважаваме.
Ти в момента се направи на важен/на, използва си великите нови сили и само направи положението по-лошо. Аман от надувки като теб. :)