PDA

View Full Version : Какво искат жените ?!



withdrawsmoke
09-04-2010, 21:02
Проверих дали няма подобна тема.Ако има съжелявам.
Та... Какво искат жените ? Отговор на този въпрос ми е много трудно да си дам.Затова реших,че някой от форума (може би и някое момиче) ще успее да даде смислен отговор на този въпрос.Навярно всеки(от момчетата) се е зблъсквал с подобни жени/момичета,такива които незнаят какво искат.В един момент искат да бъдат с теб а в следващия те имат за просто приятел и ти оставаш с пръст в устата.Също така ми е чудно: Кога жената/момичето разбира какво точно иска и търси ?Мойте наблюдения са че момиче до 15 не знае какво иска... или поне аз съм имал нещастието да се събера с подобно момиче.Това че жената/момичето не знае какво иска прецаква от всякаде.... В крайна сметка Какво искат жените ? (Кога разбират какво искат...) ????? ...... :]

darkPaladin
09-04-2010, 21:03
мен 8-)

tarlyo
09-04-2010, 21:03
^него

tarlyo
09-04-2010, 21:07
жините изкат един гоооляям и тлъъстт... http://2.bp.blogspot.com/_MvPnND1tsCk/TBdJo0DxcpI/AAAAAAAAF0A/zPZlxKmanV4/s200/36851.jpg

xNiKx
09-04-2010, 21:28
А ние (мъжете) кво искаме? Можеш ли да ми дадеш отговор? Щото аз например искам едни неща, ти искаш други. Няма уневерсално нещо.

withdrawsmoke
09-04-2010, 21:34
А ние (мъжете) кво искаме? Можеш ли да ми дадеш отговор? Щото аз например искам едни неща, ти искаш други. Няма уневерсално нещо. What the fuck ?! Ти нищо не си схванал от темата май.Вапросът е : Какво искат жените ? (под общ знаменател) Всеки е индивидуален,но чувал ли си за израза: Тя не знае какво иска ? Отнася се за момчета,любов,отношение и т.н. Например даржиш се мило тя недоволна, държиш се грубо пак недоволна .... Знае ли какво иска тя самата? - НЕ ! Всеки иска различни неща но по отношение на чувства много момичета не знаят какво искат и това е много дразнещо....... have a nice day :]

art
09-04-2010, 21:36
Искаме всичко от някой , който сме избрали и нищо от всички останали. понякога обаче виждаме , че този, който сме избрал не може да ни даде всичко и търсим друг, който да е по-добър. Не говоря за пари и прочие макар че ма момичета, които търсят само това.

loliii
09-04-2010, 21:39
За какво става въпрос? Какво искаме от момчетата? Какво искаме от живота? Какво искаме от самите себе си? Нещо не те разбрах.
От мъж: АЗ искам хитрост, характер на лидер и да ме обича. Останалото върви ръка за ръка с тия три неща, които изброих.
От живота : пари, здраве, романтични случки и да имам какво да разправям на внуците си
От себе си : да не изглупея и да просперирам

Но общо за момичетата не мога да ти отговоря. Кой може?

xNiKx
09-04-2010, 21:40
А ние (мъжете) кво искаме? Можеш ли да ми дадеш отговор? Щото аз например искам едни неща, ти искаш други. Няма уневерсално нещо. What the fuck ?! Ти нищо не си схванал от темата май.Вапросът е : Какво искат жените ? (под общ знаменател) Всеки е индивидуален,но чувал ли си за израза: Тя не знае какво иска ? Отнася се за момчета,любов,отношение и т.н. Например даржиш се мило тя недоволна, държиш се грубо пак недоволна .... Знае ли какво иска тя самата? - НЕ ! Всеки иска различни неща но по отношение на чувства много момичета не знаят какво искат и това е много дразнещо....... have a nice day :]
Еми да де, не можеш да сложиш под общ знаменател, щото едни искат да се държиш мило, други искат да се държиш грубо... ти нищо не си схванал от отговора... have a nice night

FuckedUp
09-04-2010, 21:42
ЕДИН ТЛЪСТ ПАТЛАДЖАН!

drakon44
09-04-2010, 21:49
Проверих дали няма подобна тема.Ако има съжелявам.
Та... Какво искат жените ? Отговор на този въпрос ми е много трудно да си дам.Затова реших,че някой от форума (може би и някое момиче) ще успее да даде смислен отговор на този въпрос.Навярно всеки(от момчетата) се е зблъсквал с подобни жени/момичета,такива които незнаят какво искат.В един момент искат да бъдат с теб а в следващия те имат за просто приятел и ти оставаш с пръст в устата.Също така ми е чудно: Кога жената/момичето разбира какво точно иска и търси ?Мойте наблюдения са че момиче до 15 не знае какво иска... или поне аз съм имал нещастието да се събера с подобно момиче.Това че жената/момичето не знае какво иска прецаква от всякаде.... В крайна сметка Какво искат жените ? (Кога разбират какво искат...) ????? ...... :]
Знам ли ги кво искат,и аз от няколко дни се чуда това.Ама отговора ми обягва...Абе наздраве,пък квото ще да искат :smt006

BreakTheWind
09-04-2010, 22:15
кекс

strave
09-04-2010, 22:15
Авторе на този въпрос единодушен отговор няма.Всяка ще ти каже различни неща.Не се мъчи с такива въпроси,не че не са интересни просто той е сложен и ще се затормозиш.

FuckedUp
09-04-2010, 22:16
кекс
със стафиди :)

ohluv
09-04-2010, 22:41
Черно бмв и схлупена вила

JustAnotherGirl
09-04-2010, 22:59
А мъжете какво искат? Не че нещо, ама всеки е имал момент, в който не знае какво иска. До колкото обаче разбирам от темата се сещам за случаи в които човек иска едно, а прави точно обратното. Защо не мога да кажа. От наблюдения твърдя, че по-често това се проявява при момичетата/жените, но това не означава, че и момчетата/мъжете не го правят. От страни винаги изглежда, че "той/тя не знае какво иска.

Foreverbg
09-04-2010, 23:06
Жените искат един голям КУР. За нищо друго не стават! Само си играят с чувствата ни и карат да се охарчваме. Днеска много ми се насъбра и може би повече не искам да чувам за момичета...

Този полов орган не съм го писал аз. Аз написах к*р :lol: 8-) Голема защита имат Тийнпроблемс 8-)

JustAnotherGirl
09-04-2010, 23:27
Жените искат един голям "мъжки полов орган". За нищо друго не стават! Само си играят с чувствата ни и карат да се охарчваме. Днеска много ми се насъбра и може би повече не искам да чувам за момичета...

Този полов орган не съм го писал аз. Аз написах к*р :lol: 8-) Голема защита имат Тийнпроблемс 8-)

Информативно просто: И МЪЖЕТЕ НЕ СТЕ ЦВЕТЯ!

producenta
09-04-2010, 23:29
дарк паладин искат

Foreverbg
09-04-2010, 23:30
Жените искат един голям "мъжки полов орган". За нищо друго не стават! Само си играят с чувствата ни и карат да се охарчваме. Днеска много ми се насъбра и може би повече не искам да чувам за момичета...

Този полов орган не съм го писал аз. Аз написах к*р :lol: 8-) Голема защита имат Тийнпроблемс 8-)

Информативно просто: И МЪЖЕТЕ НЕ СТЕ ЦВЕТЯ!
Просто лично мнение. Не се засягайте!

Nakadah
09-05-2010, 01:03
Money + Sex !

sh3_1s_7h3_0n3
09-05-2010, 08:42
жините изкат един гоооляям и тлъъстт... http://2.bp.blogspot.com/_MvPnND1tsCk/TBdJo0DxcpI/AAAAAAAAF0A/zPZlxKmanV4/s200/36851.jpg
Не само.

..и още няколко стотин изисквания. И като осъзнаем, че сме вдигнали мн високо летвата... и с това се задоволяваме! 8-) Егати кучките, дето сме.

obichamgo
09-05-2010, 10:15
жините изкат един гоооляям и тлъъстт...


защо мислиш така ?? ем аз поне не съм от тези момичета на 16 съм но не се влияа от парите тва даже не го мисля когато срещна дадено момче ? моя приятел не е богат и кво ? да не гледам с кво е облечен или кви пари има иили дали ще може да ме почерпи или кво ? а не съм от материалните сори хах.... просто искаме разбиране .. и подкрепа обич и разбирателство .. аз искам точно това и се радвам че го намерих :) :-) :-) :-)

awerw
09-05-2010, 11:09
кекс
със стафиди :)
и орехи и пудра захар :D

Nevyzmutim
09-05-2010, 11:51
просто искаме разбиране .. и подкрепа обич и разбирателство .. аз искам точно това и се радвам че го намерих :) :-) :-) :-)

Като видях заглавието на темата и просто си знаех, че ще прочета подобен отговор. Уж всички искате това, ама на никоя не и е достатъчно - иначе нямаше и вие да оставяте разбити сърца след себе си.

s0b1esk1
09-05-2010, 11:52
няма мъже няма жени всичко е за пари
ей го моя човек!
не се влияете сега, ама като пораснете друго ше ви е в главата

pepschy
09-05-2010, 12:48
:-P искамееее .. най вечее ВНИМАНИЕ .. :-P

Sunshin3
09-05-2010, 14:03
Жените не знаят какво искат, но го искат веднага 8-)

obichamgo
09-05-2010, 14:05
Като видях заглавието на темата и просто си знаех, че ще прочета подобен отговор. Уж всички искате това, ама на никоя не и е достатъчно - иначе нямаше и вие да оставяте разбити сърца след себе си.

я не говори в множествено число?? аз говоря за себе си и ти казвам че на мен ми е ДОСТАТЪЧНО ...

Foreverbg
09-05-2010, 14:51
Жените искат един голям "мъжки полов орган". За нищо друго не стават! Само си играят с чувствата ни и карат да се охарчваме. Днеска много ми се насъбра и може би повече не искам да чувам за момичета...

Този полов орган не съм го писал аз. Аз написах к*р :lol: 8-) Голема защита имат Тийнпроблемс 8-)
А ти за какво ставаш?
Пак се почна с изказвания от рода -дай им пари и пишка и са твои... Е, в грешка сте момченца, имали ли сте някога истинска връзка,изобщо връзка.. не сте интересни вече.
Просто мисленето ви е много смотано. Един пример ще ти дам, който да не казвам всички, ама почти всички момичета са така. Предлагат ви, вие отказвате. И след време момчето като си хване гадже почвате да го ревнувате. Чета една тема по-горе - най-добри приятелки, ама едната мрази другата. Къде ще го видите това при нас?

loliii
09-05-2010, 14:56
Жените искат един голям "мъжки полов орган". За нищо друго не стават! Само си играят с чувствата ни и карат да се охарчваме. Днеска много ми се насъбра и може би повече не искам да чувам за момичета...

Този полов орган не съм го писал аз. Аз написах к*р :lol: 8-) Голема защита имат Тийнпроблемс 8-)
А ти за какво ставаш?
Пак се почна с изказвания от рода -дай им пари и пишка и са твои... Е, в грешка сте момченца, имали ли сте някога истинска връзка,изобщо връзка.. не сте интересни вече.
Просто мисленето ви е много смотано. Един пример ще ти дам, който да не казвам всички, ама почти всички момичета са така. Предлагат ви, вие отказвате. И след време момчето като си хване гадже почвате да го ревнувате. Чета една тема по-горе - най-добри приятелки, ама едната мрази другата. Къде ще го видите това при нас?
Аз съм виждала и предателство, и завист при момчетата. Даже във форума имаше преди време един, дето разправяше, че зарибявал гаджето на най-добрия си приятел. Не ми се правете на велики.

Мъже на честта. Пуу! 8)

xinfamous
09-05-2010, 15:09
Всяка жена би се изкефила на тва.


http://bioburg.com/Diablo/BOTD.gif

Nevyzmutim
09-05-2010, 15:23
Като видях заглавието на темата и просто си знаех, че ще прочета подобен отговор. Уж всички искате това, ама на никоя не и е достатъчно - иначе нямаше и вие да оставяте разбити сърца след себе си.

я не говори в множествено число?? аз говоря за себе си и ти казвам че на мен ми е ДОСТАТЪЧНО ...

Достатъчно е след като си получила и още много. Не говоря за пари или нещо такова ... просто не е това нещото което ви привлича първоначално.

sladkish_14
09-05-2010, 15:35
Не го пиша по собствено желание брат ми надникна в сайта и настоя да отговоря от негово име :lol: ..

Какво искат жените ?
Брат ми: БОЙ (само с бой ще се оправят)

П.С - Мисля, че е насочено най-вече към мене, но както и да е..
Ето едно мъжко мнение :shock: :lol:

TheSunshine01
09-05-2010, 15:40
Искаме внимание, любов, пари, секс, и т.н. :)

obichamgo
09-05-2010, 15:52
Достатъчно е след като си получила и още много. Не говоря за пари или нещо такова ... просто не е това нещото което ви привлича първоначално.

ЛТФ?? не съм получила много..но за сметка на тва съм се научила да ценя и малкото..!!! и да 1-воначално се привличам по характер .. мога да ти кажа че нш др не ме инт не ми тряа да е най големия красавец или богаташ..не всички момичета сме курви.. има и честни.. който търсят малко и се радват на него :) и сега когато открих това .. се радвам че го имам гледам да не го губя.. всеки ден ставам с мисълт че го има и благодаря на БОГ за това .. :smt007

Hayashi
09-05-2010, 16:15
Буах до 15 години не знаели. Аз съм на 16 и още не знам. XD Не става само с ядене, трябва и акъл. Познавам и жени над 40, които още не знаят какво искат (не говоря за стари моми, а за женени). Всяко момиче/жена е различна, важното е да успееш да уцелиш златната среда и да има това, което за нея е най-важното пък някакви такива еднодневни капризи може и без тях. Когато имаш всичко пак не е интересно.

honeybabe
09-05-2010, 17:07
момиче до 15 години едва ли знае какво иска от живота...а относно въпроса ти е строго индивидуално да се каже...една иска коли,пари,лукс,друга иска просто любов :)

xinfamous
09-05-2010, 17:48
Всяка жена желае EXCALIBUR!

http://www.aceros-de-hispania.com/image/excalibur-sword/excalibur-sword.jpg

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 19:22
Момичетата искаме:
Внимание,обич,нежност,хуба секс,да ни изслушват,да ни разбират,да не ни ревнуват прекалено много и поне понякога да се съобразяват с мнението ни...Нещо друго интересува ли те?

withdrawsmoke
09-05-2010, 19:44
Момичетата искаме:
Внимание,обич,нежност,хуба секс,да ни изслушват,да ни разбират,да не ни ревнуват прекалено много и поне понякога да се съобразяват с мнението ни...Нещо друго интересува ли те?

Е... поласкан съм от коментарът ти :) Попринцип твойте коментари са доста смислени и точни и се надявах да има повече подобни на твоя коментар,но уви всички са на мнението,че жените искат пари,секс и прочие..... Твърде са предубедени повечето момчета който са писали,но знае ли човк ?! :D А по принцип с темата: Какво искат жените ? , питам не за нещо материално от самия човек а какво отношение искат, какъв човек искат и защо някои не знаят какво искат (от избореното) ????

djudjulinkaa
09-05-2010, 19:57
Искаме разбиране, нежност, любов, уважение.. Искаме да не сме ви интересни само първите няколко дни, седмици и само тогава да се правите на много разбрани.. Искаме да не се правите на тъпи гъзета, големи ебачи и разбирачи от всичко.. Искаме да не ни слагате под общ знаменател с другите момичета, а да ни имате за различни и специални, както ние вас.. И това какво искаме и какво не, не се определя от това дали си под или над 15. Всичко зависи от средата и живота ни. Има момичета на по 14 15, които много по-добре знаят какво искат от 19-20 годишните. :)

tanch3t093
09-05-2010, 20:00
Еми за последния въпрос тези, които не знаят, нека ти отговорят.
Какво отношение искаме - да ни уважават, да не се държат грубо с нас и ист да не ни считат за машини за секс нон стоп. Също така се радваме на внимание от мъжката аудитория.
Какъв мъж искаме - отговорен, забавен, красив, интелектуален и да ни разбира ..
Може да пропускам някои неща, но съм сигурна, че няма момиче, което да предпочете обратното на това или поне на част ...

viqnkababyy
09-05-2010, 20:01
Да става на тяхното искат :D

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 20:18
Благодаря,просто казвам това,което мисля :)
Бих добавила-харесваме да ни разсмиват,да ни уважават,да ни вдъхват сигурност,да бъдат кавалери с нас,да ни закрилят,да не се отнасят с нас като с човек "второ качество" и да не бъдат прекалено големи инати с нас и също да отстъпват и да правят компромиси :)


А за тези,които пишат,че жените искат само коли,пари и секс ще кажа 3 неща:
1.М/у ЖЕНА и малолетна разглезена пикла(момиче) разликата е от тук до небето!
2.Явно просто са попадали само на боклуци и си мислят,че могат да поставят цялата женска аудитория под общ знаменател!
3.Очевидно НЕ познавате достатъчно жените...
Съвет:Първо проучете и другата страна на монетата и тогава давайте "компетентно" мнение...

ShtrudeL
09-05-2010, 20:26
~да не ми вика/крещи
~да ме уважава
~да не ме ревнува
~да ме изслушва. Да споделя какво мисли,но да не ме критикува за това,което обичам/харесвам.
~Да ме подкрепя от време на време,но не постоянно
~Да не иска да ме контролира
~Да не зависи от мен/да може да живее без мен
~Да е земен,разбран,спокоен,с леко детски акъл като мен,мъничко спонтанен,защото мразя планирани работи.

Май това искам.

withdrawsmoke
09-05-2010, 20:34
Благодаря,просто казвам това,което мисля :)
Бих добавила-харесваме да ни разсмиват,да ни уважават,да ни вдъхват сигурност,да бъдат кавалери с нас,да ни закрилят,да не се отнасят с нас като с човек "второ качество" и да не бъдат прекалено големи инати с нас и също да отстъпват и да правят компромиси :)


А за тези,които пишат,че жените искат само коли,пари и секс ще кажа 3 неща:
1.М/у ЖЕНА и малолетна разглезена пикла(момиче) разликата е от тук до небето!
2.Явно просто са попадали само на боклуци и си мислят,че могат да поставят цялата женска аудитория под общ знаменател!
3.Очевидно НЕ познавате достатъчно жените...
Съвет:Първо проучете и другата страна на монетата и тогава давайте "компетентно" мнение...

Точно,кратко и ясно.... :] И аз съм попадал на "Боклук" (разглезена пикла която незнае момче,мъж или приятел иска.) Въпреки това много добре знам,че не всички са такива има и много интелигентни и мили момичета (повечето са в този форум 8-) ) PyCoKoCkA93 е жив пример за интелигентно момиче.Тя знае какво иска, но просто е дразнещо, момичето да не знае какво иска-гадже или само приятел..... Мнението ми за разглезените пикли (златотарсечки) е: Напълно безразлични са ми,и видя ли подобна не бих се забъркал с нея....От опит занам че с "пикла" възка не става ! btw PyCoKoCkA93 мерси за точните отговори .... :]

ShtrudeL
09-05-2010, 20:40
хохохо хахаха ^^ Да се хванем ли на бас,че над 60% от човеците тук не знаят какво искат на практика?

ShtrudeL
09-05-2010, 20:42
1.М/у ЖЕНА и малолетна разглезена пикла(момиче) разликата е от тук до небето!

Не думай. Аз не се мисля за жена,а за момиче. Я ми кажи разликата сега?

withdrawsmoke
09-05-2010, 20:51
1.М/у ЖЕНА и малолетна разглезена пикла(момиче) разликата е от тук до небето!

Не думай. Аз не се мисля за жена,а за момиче. Я ми кажи разликата сега?

BUSTED :D :D :D .... Край хвана я на тясно.... НЕ вземам страна,според мен и 2-те сте много прави... Очаквам отговора на PyCoKoCkA93 :]

ShtrudeL
09-05-2010, 20:54
Просто е глупаво да говори така. Ако наистина е 93-та за много пълнолетна жена ли се има? Та тя дори ще е дете. Дори аз се смятам за дете,че съм на 18.
Мама е жена,баба също.
Аз винаги ще съм момиче/дете.

Едит: И какво ако не знам какво искам? По-добре да не знам. Би било дори фатално ако знаех. "Именно неувереността ни пленява. Неяснотата придава на нещата очарование."


— Но може да ни подведе да объркаме пътя.
— Всички пътища свършват на едно място, скъпа Гладис.
— А кое е то?
— Разочарованието.

withdrawsmoke
09-05-2010, 21:03
Просто е глупаво да говори така. Ако наистина е 93-та за много пълнолетна жена ли се има? Та тя дори ще е дете. Дори аз се смятам за дете,че съм на 18.
Мама е жена,баба също.
Аз винаги ще съм момиче/дете.

Едит: И какво ако не знам какво искам? По-добре да не знам. Би било дори фатално ако знаех. "Именно неувереността ни пленява. Неяснотата придава на нещата очарование."


— Но може да ни подведе да объркаме пътя.
— Всички пътища свършват на едно място, скъпа Гладис.
— А кое е то?
— Разочарованието.
От тази гледна точка да... Но все пак всеки си има мнение,всеки има свой индивидуален подход към нещата... :]

ShtrudeL
09-05-2010, 21:09
Ахм...но много се водят от общоприетото и смятат нормалното за...винаги правилно...това е дразнещо. Все едно са стадо овце.

Смятат изневярата за нещо ужасно.
Смятат лъжата за нещо непростимо и също ужасно.
Ревнуват за глупости...това е абсолютно не нужно.
Сърдят се за глупости.Обиждат се от глупости.
етц

withdrawsmoke
09-05-2010, 21:17
Ахм...но много се водят от общоприетото и смятат нормалното за...винаги правилно...това е дразнещо. Все едно са стадо овце.

Смятат изневярата за нещо ужасно.
Смятат лъжата за нещо непростимо и също ужасно.
Ревнуват за глупости...това е абсолютно не нужно.
Сърдят се за глупости.Обиждат се от глупости.
етц

Да преживял съм го и заради това пуснах тази тема.Бившата беше точно така.Сърди се за глупости,лъгала ме е за много неща,но за мен дребните лажи не са от значение дори ги забравям.Аз малко ревнувах,но го преодолях... и все пак нейната ревност беше ужасна...... При положение че ми каза че никога не ревнива, такава злоба не бях виждал,злоба към мен и към всяка която говори с мен... Лъгала ме е за много неща за който тя не знае че аз знам но си мълча не съм човек който ще се сърди за глупости,но неее.... нейния децки акал я караше да се сърди за най-малкото :D:D:D Аман от кифли :P и лигли.... Искам да попадна на свястна ...... :] Както и да е децките номера за вече не минават.....

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 21:33
Такам...Значи 1-во не винаги мнението ни за нас самите и това на околните за нас съвпадат..Ти казваш,че се имаш за момиче.Ок в това лошо няма-най-вероятно заради годините ти и това,че си запазила тези невинни детски искри в себе си. Но по мое мнение ти си Жена с главно "Ж".И знаеш ли защо?Ще ти кажа и каква е разликата за МЕН,нали това искаше да знаеш?За мен една жена трябва да знае какво иска и как да го постигне,да знае какво и как да говори и не на последно място да има ясно изразено мнение и да го отстоява до край!За мен ти си жена,защото като читател във форума виждам,че имаш собствена гледна точка по въпроса,която може би се различава от моята,но важното е,че ти държиш на мнението си,защото имаш мотиви!А не да държиш на мнението си просто от инат като днешните пикли(момиченца).Именно в това е разликата м/у жена и момиче за мен.Няма нищо общо с години-има общо с разбирания и интелект :) А лично аз се определям като нещо средно-момиче съм,защото и аз съм инатеста понякога и си държа на моето,без самата аз да знам защо.А жена,защото в повечето случаи имам мнение,имам мотиви и го защитавам до край и малко или много знам какво искам от живота,но не знам съвсем как да го постигна :)

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 21:39
хохохо хахаха ^^ Да се хванем ли на бас,че над 60% от човеците тук не знаят какво искат на практика?

Тук те подкрепям с 2 ръце...Но аз не се виждам в тези 60%..Аз съм от останалите 40 :)

Guio92
09-05-2010, 21:48
Justin Bieber ... DUH

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 21:59
Justin Bieber ... DUH

Що се отнася за 13-14 годишните си абсолютно прав :D :D :D И на него ще му мине модата,не се безпокой...Преди няколко годинки и "Токио Мотел" бяха голяма мания,а сега някой я ги помни,я не :lol: :lol: :lol:

ShtrudeL
09-05-2010, 22:01
Значи трябва да се постарая повече,за да ме мислиш за детенце. = (

Как постигаш това,което искаш?

Защото аз често не знам какво искам,но това ни най малко е ме натъжава.Дори ми е интересно.

MissDeadly
09-05-2010, 22:05
Аз много често не знам какво искам... и мисля, че се дължи на факта, че не съм сигурна в нещата, които обмислям да направя. Мразя да правя грешки, от които да ме боли после. :)

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 22:26
Не е нужно да се стараеш-важно е ти самата как се възприемаш и как се чувстваш...Моето мнение или на когото и да било тук не е от особено значение,щом ти се чувстваш добре в кожата си(което очевидно е така).Честно казано и на мен ми се иска още да съм детенце,но за съжаление това време отмина...Отмина времето,когато бях безгрижна волна птичка и мислех само за кукли и игри...Жалко,но факт!

Постигам това,което искам с големи амбиции,много желание и приличен труд :) А,когато за някои неща не знам как да ги постигна се оставям на течението и те сами се нареждат :)

ShtrudeL
09-05-2010, 22:30
Право си. Сега никой не е свободен. За това е хубаво да си детенце.
Сега си роб на суетата,гузната си съвест,някой човек,смешни принципи,етц. Сериозните хора са толкова отегчителни. Винаги нямат време и говорят глупости.


Кое е последното нещо,което постигна самичко? И как го постигна?

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 22:39
Ами,че изкарах стипендия в даскало :) Постигнах го с прилично учене,мъничко преписване и малко подмазване :D :D :D Също и убедих приятеля си пак да идва у нас,защото имаше една неприятна случка и той се беше заканил никога вече да не идва...Постигнах го с женски хитринки :D Това е по-същественото,иначе има и други дребни неща,които за мен са успех,но за другите не са кой знае какво и тях няма да ги споменавам :) Ами ти?Какво и как постигна последно?

ShtrudeL
09-05-2010, 22:48
Постигнах го с женски хитринки

Интересно. Изнудване? Чувство за вина? Сигурно второто.


Аз. О аз нищо конкретно не съм постигнало. ...ако съм, не съм полагала огромни усилия. Стига ми това,че съм щастливо,обичам да обичам,обичам живота,гледам да не се оплаквам,да не се сърдя,да съм добро,да ми е добре,да гледам по-положително и т.н.

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 23:48
Хахаха мъжете са елементарни-с подмазване и секс :D :D :D Иначе браво,така трябва да се гледа на живота,да се радваме на любовта :) Айде мацка беше ми приятно да си лафим,обаче леглото ме зове :D Лекинка :)

Foreverbg
09-06-2010, 01:03
Хахаха мъжете са елементарни-с подмазване и секс :D :D :D Иначе браво,така трябва да се гледа на живота,да се радваме на любовта :) Айде мацка беше ми приятно да си лафим,обаче леглото ме зове :D Лекинка :)
Аз пък от вчера намразих любовта...

withdrawsmoke
09-06-2010, 09:13
Всяко момиче е различно,но ShtrudeL както казваш незнаеш какво искаш,да има добри страни,но примерно за мен е много досадно момичето с което съм да незнае какво иска.Досадно е да ми казва в един момент,че сме гаджета а в друг момент да ми излиза с номера искам те като приятел.И та всичко да се повтаря.Това разбирам под: "Момичето не знае какво иска" ...... :|

ShtrudeL
09-06-2010, 09:56
Хахаха мъжете са елементарни-с подмазване и секс

...Това,че попадаш на безинтересни,не означава че всички са такива. Има и умни.

Nevyzmutim
09-06-2010, 10:42
~да не ми вика/крещи
~да ме уважава
~да не ме ревнува
~да ме изслушва. Да споделя какво мисли,но да не ме критикува за това,което обичам/харесвам.
~Да ме подкрепя от време на време,но не постоянно
~Да не иска да ме контролира
~Да не зависи от мен/да може да живее без мен
~Да е земен,разбран,спокоен,с леко детски акъл като мен,мъничко спонтанен,защото мразя планирани работи.

Май това искам.

Още един идеал от приказките ... остава аз да съм попадал само на момичета, които не знаят какво искат.

sladkish_14
09-06-2010, 10:59
Апфф след всичкото четене на коментарите питам аз :
От къде пък сте толкова сигурни какво искате?
И защо по дяволите група (13-18годишни) си мислят, че са жени?
Сигурно 90% от вас си мислят, че секса те прави жена..
Я се застреляйте..

Преименувайте си темата на : Какво искат момиченцата, защото в този сайт има прекалено малко жени, като цяло :wink:

П.С - А, ако просто казвате мнението си, не мислете, че то ще е същото когато наистина станете жени ;)

rebeccaa
09-06-2010, 11:12
Ако трябва да съм честна - жените никога незнаеме какво искаме.Същото се отнася и за мъжете (някои поне).

SunShinePearl
09-06-2010, 11:57
ами аз в 90% от случеите незнам какво искам относно любов.Знам какво искам да постигна каква искам да бъда и т.н.Иначе много трудно искам да съм с някой дори аз незнам какво виждам в даден човек когато искам да съм с него просто все едно ми е паднал гръм отгоре само той е за мен и няма други.

napalm
09-06-2010, 14:49
Искат да им предоставяме всеки път оргазъм и да ги галим и целуваме в нощта и освен това да знаем какво е кама-сутра. Искат да сме готини и забавни с тях, да им обръщаме повече внимание и да не им изневеряваме и да не се напиваме като свине. Искат да ги возим с нови коли. Искат да сме красиви, и да ги гледаме любовно и омаяно, и да ги радваме и разсмиваме. Да ги цункаме безброй пъти на ден. Искат да им правим комплименти, и да им купуваме готини подаръчета. Искат да сме силни и мъжествени, да са защитени. Искат нашата любов, и да сме добри, но и малко лоши с тях. Искат да ги правим да се чувстват обичани и специални. Понякога искат и да се чувстват като малки глезени принцеси, от приказките. Искат и да им слугуваме и да ги глезим. Искам да ги закачаме, но да не сме досадни. Искат да сме верни, да им изтриваме сълзичките и да ги гушнем когато са тъжни.
А пари искат ли ? Искат и пари но и любов и щастие. (АхА, добър ден)

Ъъ... Жените ли каза ? Дам, това са тези които знаят какво искат.

:smt007 Оо-оуух, :smt007 Обичам Жените.:smt007 :smt008 Много на далеч стигнахх май.:oops:

viqnkababyy
09-06-2010, 15:20
В Н И М А Н И Е 8-)

withdrawsmoke
09-06-2010, 15:23
В Н И М А Н И Е 8-)
Възможно е 8-)

nefchi_bs
09-06-2010, 15:51
Да се държи добре с мен.

sasha_90
09-06-2010, 20:12
За какво става въпрос? Какво искаме от момчетата? Какво искаме от живота? Какво искаме от самите себе си? Нещо не те разбрах.
От мъж: АЗ искам хитрост, характер на лидер и да ме обича. Останалото върви ръка за ръка с тия три неща, които изброих.
От живота : пари, здраве, романтични случки и да имам какво да разправям на внуците си
От себе си : да не изглупея и да просперирам

Но общо за момичетата не мога да ти отговоря. Кой може?
Ще карам по твоя критерий,че е по-лесно.
От мъж:да ме обича,цени такава,каквато съм,да ме защитава,да бъде искрен,добър
От живота:здраве, повече късмет и пари(но не много,а само колкото да изкарам месеца.И 300 ме устройват).
От себе си:да завърша университета и да си намеря хубава работа.

ralica55
09-06-2010, 21:10
В Н И М А Н И Е 8-) +1 :grin:

withdrawsmoke
09-07-2010, 08:29
В Н И М А Н И Е 8-) +1 :grin:

Като почнете всички с това +1 ...... Изразете собствено мнение !!! :x :D айдее добро утро ... :]

XheroineX
09-07-2010, 08:44
В Н И М А Н И Е 8-) +1 :grin:

Като почнете всички с това +1 ...... Изразете собствено мнение !!! :x :D айдее добро утро ... :]

+1 :lol: :lol: :lol:

withdrawsmoke
09-07-2010, 09:30
В Н И М А Н И Е 8-) +1 :grin:

Като почнете всички с това +1 ...... Изразете собствено мнение !!! :x :D айдее добро утро ... :]

+1 :lol: :lol: :lol:

Хммм...... :? :shock: :D :D :D

bigshitpoppin
09-07-2010, 10:01
В Н И М А Н И Е 8-) +1 :grin:

Като почнете всички с това +1 ...... Изразете собствено мнение !!! :x :D айдее добро утро ... :]

+1 :lol: :lol: :lol:

+1 http://bmwpower-bg.net/forums/images/smilies/icon_lol.gif

withdrawsmoke
09-07-2010, 19:49
Да обобщим: Жените,искат нежност,любов,разбиратлено ст и силен човек до себе си.Но според вас,кой момичета са "малки пикли" и може ли да се разбере по държанието й..... :]

PyCoKoCkA93
09-07-2010, 19:59
Да обобщим: Жените,искат нежност,любов,разбиратлено ст и силен човек до себе си.Но според вас,кой момичета са "малки пикли" и може ли да се разбере по държанието й..... :]

Пиклите:
1.От 13-14 годишна възраст знаят повече пози и са правили повече секс от родителите си :D
2.Са на вълна "Джъстин Бийбър" и всеки друг новоизлюпил се индивид,който дават по ТВ
3.Единия ден те харесват,а на другия ден "чувствата" им са се изпарили
4.Нито знаят какво искат,нито как да го постигнат.
5.Имат мнение за всичко без грам доводи и го защитават просто от инат...
6.Винаги знаят много и като им кажеш 3 СМИСЛЕНИ фрази на кръст си
затварят устичките...

Засега това се сещам...Ако ми дойде още нещо на акъла ще пиша :D

s3nsual
09-07-2010, 20:03
http://vbox7.com/play:16a5e538 ... няма какво повече да кажа :D

withdrawsmoke
09-07-2010, 20:18
Да обобщим: Жените,искат нежност,любов,разбиратлено ст и силен човек до себе си.Но според вас,кой момичета са "малки пикли" и може ли да се разбере по държанието й..... :]

Пиклите:
1.От 13-14 годишна възраст знаят повече пози и са правили повече секс от родителите си :D
2.Са на вълна "Джъстин Бийбър" и всеки друг новоизлюпил се индивид,който дават по ТВ
3.Единия ден те харесват,а на другия ден "чувствата" им са се изпарили
4.Нито знаят какво искат,нито как да го постигнат.
5.Имат мнение за всичко без грам доводи и го защитават просто от инат...
6.Винаги знаят много и като им кажеш 3 СМИСЛЕНИ фрази на кръст си
затварят устичките...

Засега това се сещам...Ако ми дойде още нещо на акъла ще пиша :D
Дано да се сетиш,че ми стана интересно..... :] Може пък да се науча да ги различавам :D

SaveMeFromMyself
09-07-2010, 21:59
Искам да ме обича, но и да ме дразни от време на време.. искам да има тръпка, страст, интерес, разнообразие, искри..

stephanieee
09-08-2010, 10:25
Искаме истинска любов.

SmiLe3e
09-09-2010, 22:23
искам някой който ме разбира и да съм всичко за него и да ме обича и да съм по важна от всичко за него ;] общо взетоо а не само пари пари пари |(

ShtrudeL
09-10-2010, 09:43
Пиклите:
1.От 13-14 годишна възраст знаят повече пози и са правили повече секс от родителите си :D
2.Са на вълна "Джъстин Бийбър" и всеки друг новоизлюпил се индивид,който дават по ТВ
3.Единия ден те харесват,а на другия ден "чувствата" им са се изпарили
4.Нито знаят какво искат,нито как да го постигнат.
5.Имат мнение за всичко без грам доводи и го защитават просто от инат...
6.Винаги знаят много и като им кажеш 3 СМИСЛЕНИ фрази на кръст си
затварят устичките...

Засега това се сещам...Ако ми дойде още нещо на акъла ще пиша :D


1,2,3 са тъпи. Останалите се случват и на големите.
Все едно да кажа,че само бебетата пият пляко.

DarkTemplar
09-10-2010, 09:54
Искат внимание (основно), разбиране, подкрепа. Искат подходящият мъж, но докато се разберат със себе си по въпроса и го намерят, минава немалко време. ;)

Искат да бъдат обичани, даже имат нужда от това (сега някой ще ме контрира, че всеки има такава нужда, но при жените е доста по-сериозно).

purpledawn
09-10-2010, 11:27
Има точни момичета, които държат на принципите си и знаят точно какво искат и как да постигнат целите си.
Има и други, които променят мнението си непрекъснато. Обикновено са с ниско самочувствие, водят се по различните тендеции и не мислят със собствения си мозък.


А всички момичета искат различни неща, които не могат просто да се изброят. :)

Al3xA
09-10-2010, 17:44
Няма да говоря за всички като цяло,всяка иска различни неша :) Макар,че повечето искаме да можем да вярваме на човека до себе си,да не се съмняваме в него :) Искаме да сме обичани,и то истински :) Поне това искам аз :)