PDA

View Full Version : Все сама



LoVeLiFe
09-04-2010, 21:45
От както се знам съм все сама. Само в 7ми клас имах гадже, но скъсах с него точно след 2 седмици, тъй като той искаше секс, а аз не бях готова.Чувствах се малка,а и наистина бях.Оттогава съм сама.Сега съм 11 клас. Не съм грозна,дори смея да кажа че имам някакъв чар.Общителна съм,имам приятели с които се забавлявам,имам самочувствие,но ... чувствам се някак си ... празна...Няма какво да осмисли дните ми ... Намерих си сериозно занимание за през ваканцията.Започнах да уча френски,защото смятам да кандидатствам във Франция след 12 клас.Баща ми работи там и цялото семейство прекарваме всяка ваканция там от година насам.Но се чувствам много самотна, макар и сред приятели.
Много често съм се питала дали в крайна сметка дали проблема не е във физиката ми. На 17 съм,но съм висока едва 155см. Тежа 40кг. Нищо не мога да направя по този въпрос освен да напълнея, пък и едва ли вече ще раста...
Сигурно ще ми отговорите,че за всеки влак си има пътници обаче на моя влак никой не се качва 8-) ... Чакам отговори. Благодаря ви предварително.

FuckedUp
09-04-2010, 21:49
Чакам отговори. Благодаря ви предварително.
Един от 2-мата е яко спрЕл, защото аз въпрос не видях :)

Nevyzmutim
09-04-2010, 22:03
Мда ... знам как се чувстваш. Но няма какво да направиш освен да чакаш нещо да се случи.

YoUcANNOtiMaGiNe
09-04-2010, 22:12
Какво мога да ти кажа по въпроса, напоследък повечето момичета са пълна скръб. Радвам се, че сме останали все още свестните, както и да е. Имам една приятелка, която също като тебе е имала едно гадже в осми клас, с което обаче са се задържали няколко месеца, но накрая нещата пак опират до секса :-o Тя не е затворена, излиза, контактува, но полза няма. Не мога да разбера как може да има толкова несериозни хора. Не си струва да се захващаш с неподходящ, по - добре си е да си сингъл отколкото това. Когато намериш подходящия човек, ще се уреди всичко. А като каза за ръста и теглото си, тази приятелка, за която споменах е със абсолютно същите мерки като тебе, но хората трябва да те приемат такъв какъвто си. Който не те приема независимо като визия или характер, не те заслужава

SunSetBeach
09-04-2010, 22:28
Какво мога да ти кажа по въпроса, напоследък повечето момичета са пълна скръб. Радвам се, че сме останали все още свестните, както и да е. Имам една приятелка, която също като тебе е имала едно гадже в осми клас, с което обаче са се задържали няколко месеца, но накрая нещата пак опират до секса :-o Тя не е затворена, излиза, контактува, но полза няма. Не мога да разбера как може да има толкова несериозни хора. Не си струва да се захващаш с неподходящ, по - добре си е да си сингъл отколкото това. Когато намериш подходящия човек, ще се уреди всичко. А като каза за ръста и теглото си, тази приятелка, за която споменах е със абсолютно същите мерки като тебе, но хората трябва да те приемат такъв какъвто си. Който не те приема независимо като визия или характер, не те заслужава
Съгласна съм–по- добре сама отколкото зле придружена :)

ohluv
09-04-2010, 22:38
Антипатична сиииииииииииииии 8-)

Nakadah
09-05-2010, 01:06
Дай некоя твоя снимка и ще ти отговориме точно и конкретно!

mArMaLaDkA
09-05-2010, 03:57
Нищо ти няма. :) Освен... нагласата към света. Няма как да си вечно нацупена, изискваща и недоволна, и да искаш да получиш най-доброто. Промени се. Няма да стане отведнъж. И вярвай, ще ти е много трудно да си промениш мисленето от единия полюс към другия. Важното е да си упорита, търпелива и наистина да го желаеш. Замисли се какво искаш и как да го постигнеш, и нека това ти бъде цел. Просто се предизвиквай. Изпълваш си целта => горда си от себе си => вдигаш летвата. Важно е да ти е забавно дори и когато си сама със себе си; намирай си занимания, амбицирай се. Почнеш ли да намираш радостите и в най-малкото, започнеш ли да оценяваш какво имаш, дойде ли моментът, в който ще те радват буболечките, тревичките и гадния проливен дъжд, значи си истинска щастлива и в хармония със себе си. А това се забелязва и от околните. Ставаш по-усмихната, по-позитивна и най-важното: спираш да се питаш какво не ти е наред.

7227
09-05-2010, 05:23
Идеята за снимка не е никак зле 8-)

Излизай повече,събирай се с хора,приятелят няма да дойде у вас да те вземе.

kuklichka_bg
09-05-2010, 05:29
и аз съм тей долу горе...

BlackCross
09-05-2010, 07:11
Ти си доста крехка ,но няма значение ако има момче което го харесваш няма да е зле да го поканиш на кафе или най-добрия ти приятел.
(След като не видях въпрос направо пиша каквото си мисля) :)

jo0zy
09-05-2010, 08:21
Мда ... знам как се чувстваш. Но няма какво да направиш освен да чакаш нещо да се случи.

Elenichkaa
09-05-2010, 08:29
Нищо ти няма. :) Освен... нагласата към света. Няма как да си вечно нацупена, изискваща и недоволна, и да искаш да получиш най-доброто. Промени се. Няма да стане отведнъж. И вярвай, ще ти е много трудно да си промениш мисленето от единия полюс към другия. Важното е да си упорита, търпелива и наистина да го желаеш. Замисли се какво искаш и как да го постигнеш, и нека това ти бъде цел. Просто се предизвиквай. Изпълваш си целта => горда си от себе си => вдигаш летвата. Важно е да ти е забавно дори и когато си сама със себе си; намирай си занимания, амбицирай се. Почнеш ли да намираш радостите и в най-малкото, започнеш ли да оценяваш какво имаш, дойде ли моментът, в който ще те радват буболечките, тревичките и гадния проливен дъжд, значи си истинска щастлива и в хармония със себе си. А това се забелязва и от околните. Ставаш по-усмихната, по-позитивна и най-важното: спираш да се питаш какво не ти е наред.
+
само едно в добавка ___ не му мисли толкова,че ще се побъркаш и сдухаш още повече! ;-)

awerw
09-05-2010, 08:31
Не си слушала от веселата музика за това си така http://vbox7.com/play:9b89e10c :smt023 :-P

vilityyy96
09-05-2010, 08:43
Мда ... знам как се чувстваш. Но няма какво да направиш освен да чакаш нещо да се случи.

bilqnavod
09-05-2010, 08:48
Мисля че няма от какво да се притесняваш. Все още си много млада, а качествата, които притежаваш са много хубави и смятам, че просто не се е намерил човек достоен да ги оцени. Избирай внимателно и не прави като мен, да се хвърлиш на първия срещнат и после да съжаляваш. При мен се получи точно така. Но поне се радвам, че мога да дам съвет чрез своя опит, за да не допуснат и други тази грешка. Не търси той сам ще се появи. Очаква те светло бъдеще може би във Франция, което е още по-добре за теб, защото там няма шанс да не те оценят. Горе главата! Не се отчайвай за глупости, цени свободата си и това, което имаш, а останалото ще си дойде само. :)

GossipGirl89
09-05-2010, 08:53
Защо така се коркате всички? Да си сам не е чак пък толкова лошо. Погледни от хубавата страна - има си и доста положителни неща :)
Рано или късно ще си намериш половинка, а до тогава се възползвай от положението и се розабавлявай на воля

Nevyzmutim
09-05-2010, 09:05
Защо така се коркате всички? Да си сам не е чак пък толкова лошо. Погледни от хубавата страна - има си и доста положителни неща :)
Рано или късно ще си намериш половинка, а до тогава се възползвай от положението и се розабавлявай на воля

'Щото като е сама цял живот, най-нормалното нещо е да не иска да е така. Всяко нещо си има предимства, но трябва да опиташ нещо по-различно за да ги разбереш и да ги поискаш.

monotonous
09-05-2010, 09:24
И аз съм 155 см., 42 кг. и не съм сама, имам си приятел.
Искам да ти кажа, че някои момчета са луди по миньончетата. Пък като се качиш и на едни средно високи токчета, ще бъдеш убиец :-)
Предполагам с този ръст и с тези килограми, си пропорционална (поне като съдя по себе си - аз съм съразмерна, нищо че съм дребничка).
Така че не се задълбавай по външния си вид, а по-скоро търси причините другаде.
Търси начини да опознаваш хора. Някъде там се крие твоят човек.
Там където ходиш на френски, не сте ли в група?
Няма ли други момичета и момчета с теб? Някой сладур?
А в класа ти? А в квартала? Никого ли не си харесваш? Може би си срамежлива?
Трябва първо да се изясниш пред себе си какъв човек търсиш и каква си самата ти.
Както съм писала и в други теми - точно когато човек спре да търси, щастието изведнъж го потупва по гърба. Така че не се отчайвай, защото нещо хубаво ще ти се случи, когато не очакваш.
:smt058

ElectricFuneral
09-05-2010, 12:12
Просто не си attention whore.

LoVeLiFe
09-05-2010, 14:16
Тренирала съм гимнастика 5 година така че тялото ми е добре оформено, макар и слабо.Обличам се модерно.Много съученици и приятели са ми казвали,че мечтаят за моя живот. Според тях имам всичко: хубави дрехи, отличен успех, приятели, пари , бъдеще. На мен наистина ми е осигурено всичко благодарение на родителите ми, за което съм им много благодарна.
А относно това че нямам въпрос...Просто се чудя защо съм вечно сама.

JustMe92
09-05-2010, 15:19
Чудя се как все още не си обсипана от предложения от всички,толкова свесни ,момчета от форума 8-) За едно момиче не е трудно да си намери приятел стига да има чар, както ти казваш.Абе я дай направо снимка да преценим дали наистина си хубава :D

TheShark
09-05-2010, 15:22
Общувай по-често с момчета.И ще се намери някой "готин" батко който да се обвърже с теб! :)

sladkish_14
09-05-2010, 15:44
О Боже, момиче, защо така се ограничаваш?
Мислиш, че едното гадже ще ти донесе повече самочувствие, пълнота и смисъл в деня ти?
Значи все още не си открила същността на живота.
Когато мислиш постоянно за едно нещо, то сякаш по-умело се стреми да те отбегне. Знаеш ли и аз бях, като тебе, но просто намерих смисъл в друго.
След 2 ужасно сериозни връзки, много предателства от приятели и седмици, в които съм прекарвала напълно сама, осъзнах, че трябва да се насочиш към нещо съвсем различно от това, в което си насочена сега.
Т.Е - спри да мислиш за това, защо нямаш гадже и защо 'няма пътник за твоя влак', щом няма за този момент значи така е писано.

Личен съвет: Продължавай да си учиш езика, мисли къде искаш да кандидатсваш и усилено започни да се подготвяш за там, защото времето лети и ако мислиш да си го пилееш в мисли 'защо нямам още гадже', то значи че ще пропилееш всичко, за което си заслужава да живееш. Малко деца имат възможността дори само да отидат до Франция така, че ти силно се възползвай от тази възможност и не щеш ли точно, когато изобщо НЕ си очаквала и не ти трябва гадже - то ще се яви, за да обърка всичките ти планове 8-) , да знаеш точно така ще стане :wink:
Успех с Франция :wink:

П.С - Можеш да се чувстваш удовлетворена от живота и без момче до себе си. Така е и с останалите качества :)

sladkish_14
09-05-2010, 15:47
Тренирала съм гимнастика 5 година така че тялото ми е добре оформено, макар и слабо.Обличам се модерно.Много съученици и приятели са ми казвали,че мечтаят за моя живот. Според тях имам всичко: хубави дрехи, отличен успех, приятели, пари , бъдеще. На мен наистина ми е осигурено всичко благодарение на родителите ми, за което съм им много благодарна.
А относно това че нямам въпрос...Просто се чудя защо съм вечно сама.

Понякога не можем да имаме всичко..
Едното е за сметка на другото ;)

Hayashi
09-05-2010, 16:26
Ти да не си ми загубена сестра? И аз съм 1.55. :D Но съм на 16. Не трябва да ти пука за такива неща. Продължавай в същия дух, пък я виж след година-две си срещнала някой сладурест французин. :)

umri
09-05-2010, 16:49
За какво ти е сериозен приятел, като ще заминааш за Франция? Гледай да научиш ибаньето преди да заминеш... друго ти не треба.

lipsvashh_mi
09-05-2010, 17:06
Не си слушала от веселата музика за това си така http://vbox7.com/play:9b89e10c :smt023 :-P
неее истината е че не си слушала корейски кючек---->
http://vbox7.com/play:440c0a82
:D
и за да не е спам-не го мисли толкова...рано или късно ще срущнеш човека....не се захващай с неподходящия само и само,за да има някой в картинката-не си струва нервите и усилията :-D

LoVeLiFe
09-05-2010, 17:30
Мерси за мненията.
Както каза sladkish_14 шансът който имам никак не е за пренебрегване и най-важното е да се съсредоточа върху бъдещето си. А явно тогава нещата ще се наредят от само себе си :)

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 19:40
1.За какво ти е сериозен приятел,след като мислиш да отидеш във Франция?В твоя случай Гадже=проблеми...
2.Смяташ ли,че една връзка ще запълни празнотата в теб?Ако я искаш само от интерес и за гъзария,защото другите имат,а аз не няма смисъл...Връзка само за пред хората не е връзка...Ако искаш връзка трябва да си готова да поемеш и последствията от нея.А в твоя случай ти нямаш опит и не те съветвам да тръгваш с гаджетата,при положение,че имаш такава уникална възможност да учиш в чужбина.Едно момче само би усложнило живота ти на този етап.Сега е най-добре да учиш,да излизаш,да си с приятелите,защото те са по-ценни от всяко гадже :) ?Успех :)

djudjulinkaa
09-05-2010, 20:11
Външният ти вид изобщо не е проблем. Никъде не си споменала дали ти си си харесвала някое момче и то не ти е обърнало внимание. А ако не можеш да си харесаш, явно търсиш нещо, което няма да откриеш. Пробвай с някой, който ти харесва все с нещо.. нищо не губиш, освен да разбереш сама какво точно търсиш в едно момче. Нали знаеш.. първо може да целунеш няколко жаби, докато дойде реда на принца. :-)

tuzaro
09-05-2010, 20:14
авторката даде ли снимка майна??