PDA

View Full Version : Шокиран(края)



RoCkSpOt
09-04-2010, 22:27
Вчера тя ми каза че от мен нищо нямало да стане не съм се бил замислял за живота ... вика ми ти нз кво ше правиш като завършиш ... също така ми казва цитирам: \\\"това ли е живота за теб да излизаш у 12 на обяд и да се прибираш у 4 часа\\\" (да добавя само това никога не се е случвало) ама сега ако не излизам кога !? на 17 години съм кво да права да вися в нас ли и ше илизам после като почна работа ли !? Тя така ми говореше вчера че нямало нищо да стане от мен не съм бил отговорен и некви такива ! А не е така разбирате ли ... Незнам защо го прави изведнъж е така почна да ми говори некви неща вика ми гледаш само как да се напиеш :О пил съм запоследно на 1 бал тая година и не пия воубще почти само по некви рождени дни е такива ТЯ ЗНАЕ ЧЕ НЕ Е ТАКА ЗАЩО ГО ПРАВИ :X:X ... ако не я обичах толкова много щех да я направа на незнам какво !!!

P.P. Продължение на миналта ми тема щото иначе ако пиша всичко в една ше стане голяма обърквация ...

lubomirky
09-04-2010, 23:21
оф, човек, още в първата тема дето я пусна май писах и там ти написах не се занимавай с тая. в момента имаш 2 варианта - да я заебеш или да и докажеш, че т'ва не е така и да си съдереш задника от учене и отношението ти към нея да е перфектно. ама тоя втория вариант е при положение, че тя иска да е с теб. ако вече виждаш края на връзката ти с нея и никакъв интеес от нейна страна, оставяй я и си праи к'вото искаш.

Sh@d0w
09-05-2010, 06:26
Порасни.Замисли се какво искаш да правиш с живота си,не е никакво оправдание,че си на 17,тепърва ти предстоят сериозни избори за по-нататъшното ти развитие в живота ти и ако нямаш никакви планове е много жалко.Започни да се държиш по-отговорно.И тогава ще си намериш сериозна приятелка.

It's so easy.

bebe7o
09-05-2010, 07:32
Охххххх още в първата ти тема ти казах, че се държиш като пълно мекотело, бе!!!!!!!!!! Оная продължава да те прави на ДВЕ СТОТИНКИ, а ти ПРОДЪЛЖАВАШ да се унижаваш!!!!!!! Направао не ми го побира главата. То поне момиче да беше по щях да приема, ама ти си МОМЧЕ ЗА БОГА!! Охх , като казвам, че напоследък повечето момчета сте станали по-битер п*тки от момичетата не ми вярвате.

ПП: Сега момчетата от форума да не се засягат , останала съм с впечатлението, че поне тук масата са свестни.

sh3_1s_7h3_0n3
09-05-2010, 08:40
оф, и мен мн ме дразнят сега такива смотльовци, дето не знаят какво искат, накъде са тръгнали, какво ще правят и т.н. Хубавото е, че си поне на 17 и докато станеш на 21-2, когато наиситна трябва да имаш поне бегла идея к'во да правиш, имаш време. Обаче не е лошо наистина да се позамислиш имаш ли някакви цели или разчиташ още напълно на мама и тати и не ти дреме к'во ще става след това.
Все някога трябва да започнеш да разсъждаваш малко по- като възрастен. Може би ти е още рано. Може би тя е избързала в интелектуалното си развитие и си търси сигурност, и т.н.
Изяснете се по този въпрос и реши кое е добре за теб и за нея.

loliii
09-05-2010, 09:05
Споко, пич, на 17 години още те издържат родителите ти, сега ти е времето да купонясваш, аз те разбирам. Естествено поне трябва да имаш някаква идея дали ще учиш висше или ще работиш като завършиш. Тва ти е достатъчно. Остави я тая шматка да си мисли за бъдещия си живот, ама да не включва теб. ;) Отпиши я.

RoCkSpOt
09-05-2010, 12:52
АБЕ ВИЕ ЧЕТЕТЕ ЛИ ТОВА ДЕТО ПИША ?!?!?! Кво почвате и вие да ми говорите за това ?! КАЗАХ ВИ НЕ Е ТАКА ! Аз знам че треа работа ше си завърша даскало и ше уча ок ! И кво проблема решен ли е ?! Просто исках да кажа какви неща ми наговори ! Кво ми разправяте и аз мраза такива пикльовци на 17 години аз гледам от сега да работа тя ми разпраа пикльовци тктктц

sladkish_14
09-05-2010, 12:57
Порасни.Замисли се какво искаш да правиш с живота си,не е никакво оправдание,че си на 17,тепърва ти предстоят сериозни избори за по-нататъшното ти развитие в живота ти и ако нямаш никакви планове е много жалко.Започни да се държиш по-отговорно.И тогава ще си намериш сериозна приятелка.

It's so easy.

Твоите отговори страшно много ми допадат ;-)
Помисли над този отговор младежо, автора му е напълно прав :wink:

bebe7o
09-05-2010, 13:03
АБЕ ВИЕ ЧЕТЕТЕ ЛИ ТОВА ДЕТО ПИША ?!?!?! Кво почвате и вие да ми говорите за това ?! КАЗАХ ВИ НЕ Е ТАКА ! Аз знам че треа работа ше си завърша даскало и ше уча ок ! И кво проблема решен ли е ?! Просто исках да кажа какви неща ми наговори ! Кво ми разправяте и аз мраза такива пикльовци на 17 години аз гледам от сега да работа тя ми разпраа пикльовци тктктц


Ми каза ни да. Оплака се едно хубаво. Ама като я оставяш да ти говори по тоя начин така ще е. Аз нищо, че съм момиче , ако някой тръгне да ми говори така дали няа да го поставя на мястото му, а? Като се държиш като безгръбначно и не си отстояваш позициите ще търпиш. Пък ако случайно ти омръзне да търпиш, земи се събуди и направи нещо по въпроса, вместо да седиш и да цивриш "ама тя какви неща ми наговори :cry: " ... :?

valdesbg
09-05-2010, 13:30
Просто подминете темата, автора е безнадежден случай. Каквото и да пишете той пак ще си знае неговата песен. Целта му е да получи съчувствие в слонски дози, защото никой друг не му го дава. А защо му трябва е тема на съвсем друг разговор.

Игнор и най-лесния изход :)

Hayashi
09-05-2010, 16:35
На харесвам безотговорни хора. Не може да им се вярва за нищо. Онова последното изречение, че ако не си я обичал си щял да я направиш на не знам си какво ми доказва, че си точно от онзи тип, който не могат да отстояват позициите си, а само да се жалват във форуми. Нали знаеш че ние нищо не можем да направим.

honeybabe
09-05-2010, 17:04
сигурно си и омръзнал , а когато стане така започва да се дразни с теб и да се опитва по някакъв начин да те разкара...

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 19:03
Порасни.Замисли се какво искаш да правиш с живота си,не е никакво оправдание,че си на 17,тепърва ти предстоят сериозни избори за по-нататъшното ти развитие в живота ти и ако нямаш никакви планове е много жалко.Започни да се държиш по-отговорно.И тогава ще си намериш сериозна приятелка.

It's so easy.

Напълно съгласна :):):) Аз също съм на 17,но съм наясно какво искам от живота...В момента уча в една от най-елитните гимназии в Плодив и след това смятам да кандидатствам Право и да работя като адвокат...На тези години мислиш,че още има време,но то минава адски бързо и ако от сега ти сам не знаеш какво ще правиш с живота си,никой няма да го направи вместо теб...Приятелката ти е напълно права!!!Трябва сериозно да се замислиш и да и дадеш смислен отговор-това показва,че си отговорен човек :)

tuzaro
09-05-2010, 20:08
излизаш в 12 на обед и се прибираш в 4 след обед?? И щом на 17 години рядко пиеш кога ше почнеш сериозно а??
ПП; ти не беше ли обратен?

soul1199
09-06-2010, 08:04
иска да се замислиш в/у това,какво ше стане с теб след време,аз съм на 16 и вече знам,пък ти даже и не си помислял

cherinka
09-06-2010, 08:10
Знаели били те какво ще правят след няколко години и с какво ще се занимават. :lol:
окау...
Пожелавам ви успех в начинанията ви! :-)

sh3_1s_7h3_0n3
09-11-2010, 09:46
Знаели били те какво ще правят след няколко години и с какво ще се занимават. :lol:
окау...
Пожелавам ви успех в начинанията ви! :-)

По-добре хора с цели, отколкото просто съществуващи плужеци, не мислиш ли?

agapiseme
09-11-2010, 14:46
Не знам с какъв тон казва това приятелката ти,но явно иска да се замислиш за бъдещето си.Бившият ми приятел беше свестен човек,но доста дезориенитан и изобщо нямаше представа какво го чака в реалния живот.Знаех,че ме обича и че ще ме послуша за всичко,но не знаех,че ще ударя на камък за ученето.Хич не му пукаше и само се шматкаше нагоре-надолу дори в учебно време.А моля ви се,обясняваше ,че мога да разчитам на него и дори да не работя,когато завърша,защото щял да ме издържа.

Разделихме се,но останахме приятели.Все още бях до него и в трудни моменти.Резултатът от това,че бях го оставила да се справя сам,без да му натяквам? Скъсаха го на изпитите,тръгна да си търси работа и така вече от година и няколко месеца - нищо.Издържат си го мама и тати и той дори не е кандидатствал тази година.
Така,че - не знам що за човек си - но мацката ти може да има право.Тя иска да помогне,знаейки,че ще искаш да угодиш на мрънкането й и така ще нарави по-голяма услуга на теб,а не не себе си за бъдещето.

rose14
09-11-2010, 14:49
моят брат също е на 17 и непрекъснато е навън така че това е нормално и росто кажи на приятелката си квото мислиш защото знам че момичетата и жените обичат да командват и точно зариди това ако не ги спреш няма да имаш мира така че действай докато е време !!!

deadshadow13
09-13-2010, 17:50
абе момче земи и бий шута на тази мърла недорасла.

sasha_90
09-13-2010, 18:43
Ако ще правиш нещо,прави го както трябва.Тоест,ако ще пишеш тема,а не 10 за едно и също.Пишейки повече теми,никой няма да тръгне да търси всички,за да ти помогне.
Казваш,че обичаш това момиче,но се замисли-има ли смисъл.От отношението й към теб,си личи,чи не държи толкова на теб.По-добре ще бъде да прекъснеш всякакъв контакт с нея и да продължиш напред.

Hidalg0
09-13-2010, 18:51
Оффф от такива имитаций на мъже като тебе много се дразня , АБЕ как може да я оставяш да ти говори така бе ... сигурно и е омразнало да бъде с женчо и иска да те разкара , капиш !? :x