PDA

View Full Version : Мнение за лаптоп



Chacho
09-04-2010, 23:31
Ще си купувам лаптоп и съм се спрял на този модел: HP Compaq ProBook 4710s WK500ES (http://pcstore.bg/laptopi/HEWLETT%20PACKARD-11/HP-Compaq-ProBook-4710s-WK500ES-ОГРАНИЧЕНИ-КОЛИЧЕСТВА-651)

Споделете някакви впечатления, ако имате опит с модела или марката. Също така, ако имате представа, реално ли е времето, което са написали за издръжливост на батерията?

Foreverbg
09-04-2010, 23:50
Лаптопа ми се струва добър. Даже и цената ми се струва изгодна. Попринцип съм чувал, че HP са добри и здрави лаптопи. Според мене няма да сбъркаш :)

Bianc0o
09-05-2010, 00:20
Зависи за какво ще се използва лаптопа.Ако е за филми,музика и интернет е супер.

Foreverbg
09-05-2010, 00:32
Зависи за какво ще се използва лаптопа.Ако е за филми,музика и интернет е супер.
Лаптопа става и за игри. :)

Chacho
09-05-2010, 00:41
Да лаптопа е за филми, музика и интернет. Даже и към качеството на филмите не съм много капризен, HD-то идва просто като приятен бонус. (доколко е такова ще ходя на място да проверявам). Важна ми е батерията, че може да ми се наложи някъде на път да си свърша работа, която си ми отнема повече висене пред екрана или да си изгледам филм на спокойствие. Просто нямам никакво намерение да си зимам от онези дребните ноутбуци, много са ми неудобни. Е мерси за отговорите, аз така или иначе бях почти решен, че ще е този, но понякога на човек му е нужно някой да ти даде допълнителна увереност. Айде наздраве от мен, ще пиша да се похваля, ако го взема и да драсна няколко реда за първи впечатления :>

Bianc0o
09-05-2010, 00:49
Зависи за какво ще се използва лаптопа.Ако е за филми,музика и интернет е супер.
Лаптопа става и за игри. :)

То всеки лаптоп става за игри...Но ако пича примерно му се играе нещо от 2009/2010 на макс едва ли ще стане номера.

playhard1
09-05-2010, 11:08
Трудно ще си намериш лаптоп, на който батерията му да държи над 3,5-4 часа, да не кажа невъзможно. Ако често пътуваш ти трябва ноутбук. До колкото знам, на Apple лаптопите са с по-издръжливи батерии, но те струват майка си и баща си. :-P

satanata666
09-05-2010, 18:35
Незнам за HP не съм виждъл добри лаптопи но имам 1 на Acer и се държи перфектно Extensa 7620G само си земаш 2GB рам допълнително ако ще си на Виста + и си готов. Е сега излезна Starcraft 2 върфи перфектно на medium. Ако ще го ползваш за игри по-добре си вземи модел с 512МБ видео но 256 е напълно достатъчно за HD филми

wali00
09-05-2010, 20:09
Незнам за HP не съм виждъл добри лаптопи но имам 1 на Acer и се държи перфектно Extensa 7620G само си земаш 2GB рам допълнително ако ще си на Виста + и си готов. Е сега излезна Starcraft 2 върфи перфектно на medium. Ако ще го ползваш за игри по-добре си вземи модел с 512МБ видео но 256 е напълно достатъчно за HD филми


И аз имам на "Ейсър" и определено съм доволен, но знам, че и "Хеулет-Пакард" правят наистина добри, издръжливи и качествени лаптопи.. Направил си добър избор, Чачо.. :)