PDA

View Full Version : Въпрос за татус



transformable
09-04-2010, 22:48
Искам да си правя татус на ръката. Искам да е името ми ( понеже друга идея не ми идва) дайте някакъв пример с какво да го окръся или нещо друго ..

anonimchetou
09-05-2010, 07:30
Аз никога не бих направила татус , защото адски много ме е страх от игли. Но ако някой ден се престраша (съмнявам се), не бих искала съвети от други хора. Според мен татуса е нещо лично и почти всеки си татуирва нещо, което е много важно за него, нещо дълбоко и съкровено. Бих си го измислила сама. И би било нещо много скъпо и важно за мен. Незнам дали ме разбра. Тази сутрин не мога да си подредя мислите..

DesireToFire
09-05-2010, 07:30
Искам да си правя татус на ръката. Искам да е името ми ( понеже друга идея не ми идва) дайте някакъв пример с какво да го окръся или нещо друго ..
Недей! Иначе може да отидеш в студиото и те ще ти предложат идеи, даже може да ги скицират пред теб и да избереш как ти харесва повече.

Infinity
09-05-2010, 09:05
Първо да ти кажа , че и аз съм на същото мнение , на което е и анонимчето. Татуса трябва да има някакво много специално значение за теб - като си го погледнеш и в главата веднага да ти се ражда нещо скъпо . Това може би е единствения вариант и да не ти писне , защото когато нещо ти е скъпо и означава много за тебе едва ли ще ти писна. Докато , ако просто си татуираш собственото име.. не знам , ти може би си си преценил/а вече , но пак помисли ..
Иначе примерно можеш да си го напишеш между две ангелски криле..
на мене ми харесва , но на теб не знам. 8-)
Ето така , примерно :
http://i53.tinypic.com/nlssj8.jpg

fakesmiles
09-05-2010, 11:05
^ мисля,че това е по-скоро за почитане на починал близък.
а иначе мисля,че е супер тъпо да си татуираш нещо,само защото не може да измислиш друго,особено пък твоето име.ама както и да е.по-добре отиди в студиото и си избери нещо,а най-добре изчакай известно време да ти се избистри идеята за татуировка в главата...

megiinkaa
09-13-2010, 09:01
Аз пък бих си направила :-)