PDA

View Full Version : Мрази ме от 4 години



IAmJustAKid
09-04-2010, 23:13
Имам една приятелка с която се познавам много отдавна. Винаги сме били в един клас. Тя ми е една от най-добрите приятелки..
обаче преди 3 дни сестра й ми каза , че ме била мразела от 4 години :shock: Била ми завиждала , че съм отличничката на класа :lol: и се размотавала с мен само защото нямала с кой друг :?

Басии загубената .. не спира да ми звъни :smt073 и сега не знам какво да правя :o

Foreverbg
09-04-2010, 23:18
Такива сте си момичетата...

LaChupacabra
09-04-2010, 23:26
Защо вярваш на сестра й?С нея близки приятелки ли сте или само познати[имам предвид сестрата]?Говори с момичето и разяснете ситуацията.Ако се окаже,че сестра й казва истината просто няма смисъл да продължавате да сте 'приятелки'.Ако все пак се сдобрите...имай си едно на ум. :) Айде успех,дано се разяснят нещата :o

IAmJustAKid
09-04-2010, 23:30
Аз и преди знаех , че с нещо я дразня .. питах я и тя ми вика , че си въобразявам . А и винаги когато сме двете сами се държи с мен като с парцал :lol:

chemist9009
09-04-2010, 23:34
Най-добре говори с приятелката си...btw хубав аватар :P :D 8) 8)

jo0zy
09-05-2010, 08:14
щом ти сама каза, че се държала с теб като с парцал, когато сте си вие двете значи 80% е истина. Само че не мога да разбера защо сестра й би я предала по този начин (аз поне като го приемам) :-o

Djuff
09-05-2010, 08:50
Може и да е вярно, може и да не е - 50/50.

neocide
09-05-2010, 09:50

IAmJustAKid
09-05-2010, 11:53
На Крайно загубената не спира да и звъни

neocide
09-05-2010, 12:08

SmilezZz
09-05-2010, 12:14
Щом се държи с тебе като парцал,явно има някаква
истина в това,което е казала сестра й..
Но все пак - поговори с нея и реши какво ще правиш..
Но пък ако наистина те използва,то тогава няма смисъл да
й обръщай внимание..

sladkish_14
09-05-2010, 12:16
Защо вярваш на сестра й?
Уж отличничка, пък не ти личи да си толкова умна.

IAmJustAKid
09-05-2010, 12:19
Защо вярваш на сестра й?
Уж отличничка, пък не ти личи да си толкова умна.

:lol: :lol:


Писа ми по скайп , че наистина ме е мразила .. но вече не било така :? и , че иска да си останем приятелки .

chemist9009
09-05-2010, 12:21
Защо вярваш на сестра й?
Уж отличничка, пък не ти личи да си толкова умна.


Не всяка отличничка е умна :D :D 8-) 8-) Зубърче е сигурно :D :D :D :lol: :lol: :lol:

sladkish_14
09-05-2010, 12:21
Защо вярваш на сестра й?
Уж отличничка, пък не ти личи да си толкова умна.

:lol: :lol:

Не виждам, което ти е смешно?
Смешната в тази история си ти!
Давам ти най - много 14 години, за това мислене, което изкарваш до момента.. в коментарите си.

IAmJustAKid
09-05-2010, 12:25
Защо вярваш на сестра й?
Уж отличничка, пък не ти личи да си толкова умна.

:lol: :lol:

Не виждам, което ти е смешно?
Смешната в тази история си ти!
Давам ти най - много 14 години, за това мислене, което изкарваш до момента.. в коментарите си.

Оставям на теб да прецениш дали съм умна.

sladkish_14
09-05-2010, 12:52
Момиченце не ми се прави на много отворена.
Тъй като ти ми се присмя на моя отговор/въпрос и не ми отговори, сега ще те светна в нещо, което не влиза в оценките ти, в училище.

Първо: Мисли реално, дори да те мрази, защо сестра й ей така от никъде ще вземе да ти каже?
Отговор: Защото може би са се скарали и тя просто е избухнала и е наговорила простотии.
Едит: Това реално погледнато може да си е чиста лъжа, в опит на някакво 'отмъщение' или 'скарване'.
Един 2: Не си мисли, че една момичв може да предаде сестра си с лека ръка, ти си просто едно момиче в тяхния живот. Днеска те има утре - не.. Но те остават завинаги заедно.

Второ: Вместо да ми се хилиш иди поговори отново със 'умната' й сестра и я накарай да бъде пределно искрена със тебе.
Едит: Така ще научиш дали изказването й е било в 'пристъп на яд' или истина.

Трето: Вземи и поговори с въпросното момиче. Не може да ми кажеш, че някой те прави на 'парцал' ей така с лекота. Не ти вярвам първото, което е, защото не мисля, че щеше да й позволиш. И ако тя те правеше на парцал сега темата ти щеше да бъде със заглавие 'тя ме унижава без причина' (може би)

Четвърто: Не вярвай на всичко, което чуеш, живота е по- коварен отколкото предполагаш. Когато имаш приятелка от малка и чуеш нечии слух първо иди и го изясни с нея, а след това вярвай на чутото.
Защо ли?: Защото един ден ни остават само истинските приятели, но няма как това да стане ако вярваме на всеки.
Момичето може да не те мрази. Друг е въпроса ти дали искаш да разбереш истината. Така както те гледам не ти пука особенно много.


П.С - Надявам се отговора ми да ти бъде полезен и да си вземеш поука от това как трябва да се държиш с непознати хора

EmiNeMgIrL
09-05-2010, 14:04
Момиченце не ми се прави на много отворена.
Тъй като ти ми се присмя на моя отговор/въпрос и не ми отговори, сега ще те светна в нещо, което не влиза в оценките ти, в училище.

Първо: Мисли реално, дори да те мрази, защо сестра й ей така от никъде ще вземе да ти каже?
Отговор: Защото може би са се скарали и тя просто е избухнала и е наговорила простотии.
Едит: Това реално погледнато може да си е чиста лъжа, в опит на някакво 'отмъщение' или 'скарване'.
Един 2: Не си мисли, че една момичв може да предаде сестра си с лека ръка, ти си просто едно момиче в тяхния живот. Днеска те има утре - не.. Но те остават завинаги заедно.

Второ: Вместо да ми се хилиш иди поговори отново със 'умната' й сестра и я накарай да бъде пределно искрена със тебе.
Едит: Така ще научиш дали изказването й е било в 'пристъп на яд' или истина.

Трето: Вземи и поговори с въпросното момиче. Не може да ми кажеш, че някой те прави на 'парцал' ей така с лекота. Не ти вярвам първото, което е, защото не мисля, че щеше да й позволиш. И ако тя те правеше на парцал сега темата ти щеше да бъде със заглавие 'тя ме унижава без причина' (може би)

Четвърто: Не вярвай на всичко, което чуеш, живота е по- коварен отколкото предполагаш. Когато имаш приятелка от малка и чуеш нечии слух първо иди и го изясни с нея, а след това вярвай на чутото.
Защо ли?: Защото един ден ни остават само истинските приятели, но няма как това да стане ако вярваме на всеки.
Момичето може да не те мрази. Друг е въпроса ти дали искаш да разбереш истината. Така както те гледам не ти пука особенно много.




Напълно съм съгласна!Няма какво повече да кажа! :o

IAmJustAKid
09-05-2010, 15:35
Защо вярваш на сестра й?
Уж отличничка, пък не ти личи да си толкова умна.

:lol: :lol:


Писа ми по скайп , че наистина ме е мразила .. но вече не било така :? и , че иска да си останем приятелки .

bebe7o
09-05-2010, 16:19
Защо вярваш на сестра й?
Уж отличничка, пък не ти личи да си толкова умна.

:lol: :lol:


Писа ми по скайп , че наистина ме е мразила .. но вече не било така :? и , че иска да си останем приятелки .



нЕма такова животно. Имала съм си вземане-даване с такива казват ти едно н теб, искат да сте приятелки, после обаче пак си праят същите кофти номера. Стой далеч.

titinkaa
09-05-2010, 18:29
Щом се държи с тебе като парцал,явно има някаква
истина в това,което е казала сестра й..
Но все пак - поговори с нея и реши какво ще правиш..
Но пък ако наистина те използва,то тогава няма смисъл да
й обръщай внимание..

+1

danibebi
09-05-2010, 18:38
Момиченце не ми се прави на много отворена.
Тъй като ти ми се присмя на моя отговор/въпрос и не ми отговори, сега ще те светна в нещо, което не влиза в оценките ти, в училище.

Първо: Мисли реално, дори да те мрази, защо сестра й ей така от никъде ще вземе да ти каже?
Отговор: Защото може би са се скарали и тя просто е избухнала и е наговорила простотии.
Едит: Това реално погледнато може да си е чиста лъжа, в опит на някакво 'отмъщение' или 'скарване'.
Един 2: Не си мисли, че една момичв може да предаде сестра си с лека ръка, ти си просто едно момиче в тяхния живот. Днеска те има утре - не.. Но те остават завинаги заедно.

Второ: Вместо да ми се хилиш иди поговори отново със 'умната' й сестра и я накарай да бъде пределно искрена със тебе.
Едит: Така ще научиш дали изказването й е било в 'пристъп на яд' или истина.

Трето: Вземи и поговори с въпросното момиче. Не може да ми кажеш, че някой те прави на 'парцал' ей така с лекота. Не ти вярвам първото, което е, защото не мисля, че щеше да й позволиш. И ако тя те правеше на парцал сега темата ти щеше да бъде със заглавие 'тя ме унижава без причина' (може би)

Четвърто: Не вярвай на всичко, което чуеш, живота е по- коварен отколкото предполагаш. Когато имаш приятелка от малка и чуеш нечии слух първо иди и го изясни с нея, а след това вярвай на чутото.
Защо ли?: Защото един ден ни остават само истинските приятели, но няма как това да стане ако вярваме на всеки.
Момичето може да не те мрази. Друг е въпроса ти дали искаш да разбереш истината. Така както те гледам не ти пука особенно много.


П.С - Надявам се отговора ми да ти бъде полезен и да си вземеш поука от това как трябва да се държиш с непознати хора

С този отговор темата се изчерпа. Браво. :)

sunsunsunsun
09-07-2010, 07:45
ох аман от такива момичета ,че тя не ти е приятелка какво го мислиш тегли и шута кажи и каквото мислиш и си намери истинска приятелка

mea96
09-07-2010, 11:47
Говори нея :)