PDA

View Full Version : как да предложа на момиче с която се държим като такива !?



ivan4obee
09-05-2010, 00:40
Зная, че има над 1000 теми за предлагане, но исках да питам защото моето не е като другите. Не е като да я целунеш и някак си да тръгнете.
С това момиче се натискаме, излизаме, и правим всичко друго както гажетата правят от вече близо месец, но искам да и предложа някак си. Със "искаш ли да опитаме дали ще се получи нещо между нас" няма да стана защото се е получило, със целуването също, а пък абсурд със "айде да тръгнем" или "искаш ли да станем гаджета" . Та някой да каже как бих могъл да и предложа?

Nakadah
09-05-2010, 00:55
you lost me! :-o

Sh@d0w
09-05-2010, 06:18
Какво да и предложиш брак ли?Вие вече си ходите така като ви гледам няма какво да предлагаш...

darsi1819
09-05-2010, 07:06
Какво да и предложиш брак ли?Вие вече си ходите така като ви гледам няма какво да предлагаш...

Няма смисъл да и предлагаш, вие вече сте гаджета. Достатъчно е ти да и покажеш, че държиш на нея и не я мислиш за някаква лесна. Покани я някаде на кафе. Можеш да направиш някаква сценичка на ревност, например да и направиш забележка за някаква разголена дреха -жените обожават да бъдат ревнувани (естествено в рамките на нормалното) Успех! :)

withdrawsmoke
09-05-2010, 07:15
Зная, че има над 1000 теми за предлагане, но исках да питам защото моето не е като другите. Не е като да я целунеш и някак си да тръгнете.
С това момиче се натискаме, излизаме, и правим всичко друго както гажетата правят от вече близо месец, но искам да и предложа някак си. Със "искаш ли да опитаме дали ще се получи нещо между нас" няма да стана защото се е получило, със целуването също, а пък абсурд със "айде да тръгнем" или "искаш ли да станем гаджета" . Та някой да каже как бих могъл да и предложа?

Ти не схавщаш ли че ХОДИТЕ :-o ... Аман вече от глупусти от сорта: Как да и предложа.... мрън мрън мрън.... Ходите,то се подразбира щом се натикате и се държите като гаджета какви сте според теб !? Според мен ако и предложиш ще развалиш всичко,така че по добре недей.Бил съм свидетел на подобно нещо: Момчето предлага на момичето с което се натискат и т.н. повече от месец,когато тя чу че той и предлага,тя директно се отдръпна и това беше края.... Не прави подобна глупост..... :]

BlackCross
09-05-2010, 07:18
Ти май за 1 път имаш гадже а? Доста бавно сващаш. :D
Но ако е такава дето на всеки са хвъля питай я по твой начин. :D

XheroineX
09-05-2010, 07:59
Ама ти още ли не си осъзнал че ходите..понякога думите са излишни :(

Elenichkaa
09-05-2010, 08:12
Воала пич,имаш си гадже вече. :smt047

FromAutumToAshes
09-05-2010, 08:14
олеле... колко сте заблудени ;/

ivan4obee
09-05-2010, 08:16
Не ходим ! Нейни приятелки са я питали дали ходи с мен и тя е отговаряла - не. Даже накарах 1 мой приятел да я пита и тя същото му отговори.

Elenichkaa
09-05-2010, 08:22
Не ходим ! Нейни приятелки са я питали дали ходи с мен и тя е отговаряла - не. Даже накарах 1 мой приятел да я пита и тя същото му отговори.
ем..значи си и нещо като играчка.
когао й е скучно те вика,на повикване нещо от сорта. 8-)
:smt048

jo0zy
09-05-2010, 08:28
Не ходим ! Нейни приятелки са я питали дали ходи с мен и тя е отговаряла - не. Даже накарах 1 мой приятел да я пита и тя същото му отговори.

еми тогава я питай дали иска да имате нещо повече от едно натискане :shock: :lol:

FuckedUp
09-05-2010, 08:29
Извинявам се, ама вие сте..ТЪПИ ДЕЦА..

awerw
09-05-2010, 08:31
Пусни и тази песен http://vbox7.com/play:9b89e10c и ще ти каже ДА на всичко :P 8-)

ivan4obee
09-05-2010, 09:07
Не ходим ! Нейни приятелки са я питали дали ходи с мен и тя е отговаряла - не. Даже накарах 1 мой приятел да я пита и тя същото му отговори.

еми тогава я питай дали иска да имате нещо повече от едно натискане :shock: :lol:
Не ме има за играчка, харесва ме в което съм сигурен на 100%

obichamgo
09-05-2010, 10:06
Ми щом си сигорен че те харесва а всъщност не ходите макар да се държите като гаджета тогава просто и предложи ... 100% ако те харесва чака точно този момент .. :) :) и толкова ли е трудно да и кажеш просто .. харесвам те и като гледам нещата вървят , би ли искала да станем гаджета ..? просто е :)

sometimesss
09-05-2010, 10:11
Така слушай сега,защото бях същата :-D значи просто един ден и кажи нещо от сорта , че си разбрал , че е казала на твой приятел , че не ходите .. и наистина не сте говорили по тая тема .. и тогава и предложи - тва е :-D и всичко ще си е наред :) успех и после разкажи кво е станало ;дд :)

candy_girl4e
09-05-2010, 11:22
Съгласна съм с горното мнение просто я попитай !

djudjulinkaa
09-05-2010, 21:01
Няма нужда от предлагане. Питай я нещо от рода "Какво става между нас?" :)

nuks
09-06-2010, 13:03
Хм... А дали пък просто и тя не се чуди дали ходите, или не? Имам една приятелка в абсолютно същото положение и когато я попитаме дали ходят, тя казва не знам..., май не... и такива. Това е така, защото не сте се научили да говорите открито и направо. Хареса ми предложението на sometimesss- пробвай така ще стане със сигурност :)

FreakBitch
09-06-2010, 13:14
:D Фейсбук имаш ли? А тя?
Очевидно се държите като повече от приятели и според мен ходите. В някои случаи думите са излишни. Със сегашния ми приятел нещата бяха сходни. Един ден просто ме попита ''ще имаш ли нещо против да се напишем обвързани във фейсбук'' Е тогава нещата вече стават официални. Варианта е лесен, защото не ти се налага да я питаш от онези клишета тип ''искаш ли да ходиш с мен?''

eXxXciTeD
09-06-2010, 13:49
:D Сериозно ли не можеш да се сетиш да я питаш как гледа на това между вас? Да ви имам дилемите :grin:

fenkaaa
09-06-2010, 18:55
Ами както виждам ходите,но ако не си сигурен просто я попитай " абе знам че е излишен въпроса но ходим нали ?! " .. така тактично от сорта че да няма друг отговор различен от да :D :-)