PDA

View Full Version : Може ли мнение?Към момичетата



JaRule113
09-05-2010, 06:43
Момичета,аз съм 16 год момче,бих искал мнението ви.Кви момчета предпочитате?Харесвате ли чувствителни момчета но също така агресивни.Които гледат да не се държат като тарикати,но и не се държат смотано?Питам защото аз съм такъв.Аз всъщност не обичам да хода по дискотеки но харесвам да излизам.Обичам да се държа възпитано.Не съм арогантен и гледам да съм истински,не да играя роля на някво лошо момче.Но иначе лесно избухвам,защото имам семейни проблеми,и нямам голям портфейл!!!

Sh@d0w
09-05-2010, 06:46
нямам голям портфейл.

Е тука загуби аудиторията :lol:

withdrawsmoke
09-05-2010, 07:25
Мен ако питаш в моя клас има един подобен на теб индивид...Пали лесно,но бързо се намира някой който да го угаси :o Това вече е отживелица да палиш бързо за глупости.Въобще кое момиче би се чувствала сигурно с агресивен тип ?! По добре е да подтискаш гнева си и да скромничиш поне малко.... а не да пишеш в форума,че си агресивен и т.н. Жените обичат като чели спокоини и оравновесени момчета/мъже... :]

jo0zy
09-05-2010, 08:33
Това сигурно е 8975938473945 тема, на която чета, че някой иска мнение зе себе си от момичетата. Спрете се бе!! :x

По темата: не си мой тип

loliii
09-05-2010, 09:11
Мен ако питаш в моя клас има един подобен на теб индивид...Пали лесно,но бързо се намира някой който да го угаси :o Това вече е отживелица да палиш бързо за глупости.Въобще кое момиче би се чувствала сигурно с агресивен тип ?! По добре е да подтискаш гнева си и да скромничиш поне малко.... а не да пишеш в форума,че си агресивен и т.н. Жените обичат като чели спокоини и оравновесени момчета/мъже... :]
Чакай малко... Ти пускаш тема "какво искат жените" и "аз съм мн забавен, дали ще ме харесате?", а сега изведнъж стана разбирач!? :-o
По темата : Никой не може да ти каже какво харесват момичетата. Ако не ти се лепят много, значи явно не харесват това ти качество. ;)

sometimesss
09-05-2010, 10:21
Какви момчета харесваме ли .. всеки може да си прави собствен образ,но истината е една - когато го видиш,тогава разбираш,че това е човека за теб.Коремчето ти се напълва с пърхащи пеперудки и сърцето ти започва да бие лудо.Иначе основните качества : определено да има чувство за хумор,да се държи мило,ти да си `момичето му`,което много обича,приличен външен вид .. и такива работи .. ;дд :)

Blo0dRos3
09-05-2010, 10:59
Не си мой тип...абе коя подред е тая тема...всяка мацка с различен вкус,тва е положението брат :P :lol:

candy_girl4e
09-05-2010, 11:18
Виж, всяко момиче си има свой вкус, харесва различни неща в момчетата така че не можеш да питаш ще те харесат ли .. Аз попринцип нямам точно определен тип както каза sometimesss, когато го видиш тогава разбираш дали е подходящ или не

umri
09-05-2010, 11:28
Какви момчета харесваме ли .. всеки може да си прави собствен образ,но истината е една - когато го видиш,тогава разбираш,че това е човека за теб.Коремчето ти се напълва с пърхащи пеперудки и сърцето ти започва да бие лудо.Иначе основните качества : определено да има чувство за хумор,да се държи мило,ти да си `момичето му`,което много обича,приличен външен вид .. и такива работи .. ;дд :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hayashi
09-05-2010, 12:11
о-о Май ти е много ниско самочувствието, че да пускаш по 101 теми и да питаш дали момичетата биха те харесали. Ами ти сам не можеш ли да прецениш? x.X

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 12:19
По принцип си мой тип :D :D :D Иначе момичетата обичаме момчето да е уверено,но не прекалено нахакано;да е с чувство за хумор,но шегите му да не са плоски;да може да разчитаме на него,но не и когато нямаме нужда;обичаме да ни изслушва и да има мнение,но не и когато не сме му го искали...И колкото и да ме нападнете за това-трябва да има приличен портфейл-колкото да почерпи едно кафе например,а не да ни купува какви ли не прищявки...А и да-външният вид ИМА значение-не казвам,че трябва да е голям красавец,но трябва да е поддържан,симпатичен и чаровен :)

7227
09-05-2010, 12:25
нямам голям портфейл.

Е тука загуби аудиторията :lol:
хааа хааа :razz: :razz: :razz: Тази малка подробност не трябваше да я споделяш :razz:

chemist9009
09-05-2010, 12:26
Добър вечер mon ami! Има ли разгонени?!?!?
:lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-) :D :D :D

sladkish_14
09-05-2010, 12:29
нямам голям портфейл.

Е тука загуби аудиторията :lol:

Именно \:D/

Кога най-накрая ще спрете да се правите на такива, каквито всички ви искат? Бъдете себе си.
Такива момчета харесвам - истински! За всеки влак си има пътници, разберете го най-накрая. Престанете да се вкарвате в някакви чужди идеали, чак тогава ще бъдете харесвани. :wink:

JaRule113
09-05-2010, 13:37
уважавам мнението на всеки един човек,но както казаха някои хора да не пиша някои работи за портфейла,за да реша проблема не трябва да премълчавам,тук е форум и мога да пиша много работи,никой не ме познава.Който иска да го разбира тва.

SuNsEt
09-05-2010, 14:18
нямам голям портфейл.

Е тука загуби аудиторията :lol: 8-)

Тва да не ти е сайт за запознанства.Момчее,когато не търсиш любовта тя сама те намира.

ivchiz
09-05-2010, 21:28
за мен най-важно от всичко е да имам общи интереси с даденото момче...след това вече гледам външност и тн.!

soul1199
09-06-2010, 08:50
по-добре потърси другите теми,като твоета

s3nsual
09-06-2010, 16:44
Това сигурно е 8975938473945 тема, на която чета, че някой иска мнение зе себе си от момичетата. Спрете се бе!! :x

По темата: не си мой тип
+1
Всчко момиче си има собствен вкус !
ето една подобна тема : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=350040&postdays=0&postorder=asc&start=0