PDA

View Full Version : ВАЖНО ! Моля ви за мнение !



PrincessV
09-05-2010, 09:19
"По истински случаи.
Това е една история , написана с много чувства.Всеки ред , всяка дума и буква са толкова истински , колкото болката от разбитото сърце . Не , няма да започна с \" имало една време \" . Иска ми се , но това не е от приказките с \" happy end \" . Не , това е една история , за момиче , което загуби всичко ... Един човек а същност всичко !
Тя беше просто едно обикновенно момиче . Да , беше допускала много грешки , едни нормални , други не толкова . Но всеки допуска грешки , било то съзнателно или не , ние сме хора , а безгрешен човек няма !
Тя имаше само един човек , когото наистина обичаше , за когото би направила всичко . Благодарение на него , тя усъзна много от грешките си и поправи доста от тях . Той я промени . За нея той беше много ценен човек , той беше нейната упора . Всичко Беше започанало така внезапно и неочаквано . Малко по малко , тя го обикваше все повече и повече . Той беше всичко за нея . Всичко !
Но малко по малко , тя го губеше . Надяваше се , че си въобразява , че не е права . Всеки път когато го погледнеше , сърцето и се изпълваше с любов , а душата с болка . Болката и страха да не го загуби я обиваха . Имаше и друго момиче , тя знаеше това . Но за нея , той беше единствен .
Тя беше още дете . Дете , което обичаше така , както могат само децата - невинно , силно и най - вече - искренно . Тя беше толкова щастлива . Всичко беше наред , беше спокойна , обичана . Но любовта и я обиваше . Малко по малко тя го губеше . И го изгуби .
Молеше се да види пак тези две очи , да се згъши в прегръдката my , да усети топлината на тялото му и спокойствието да нахлуе в душата и така , както си беше заминало - бързо и неусетно . Всеки ден без него се забиваше като ной в сърцето и . С всеки изминал ден , болката и ставаше все по непоносима . Сърцето и се бе превърнало в рана , която неспирно растеше . Растеше и я изгаряше все повече и повече . Тя неможеше да спре болката . Беше факт - любовта и я обиваше !
Останаха и само спомени , които засилваха болката . Спомняше си целувките му . Топлите му ръце и нежността с която я прегръщаше . Още усещаше парфюма му . Спомняше си за него с радост , но спомените водеха до безброй сълзи . Опитваше се да забрави . Да забрави болката . Но самотата я обгръщаше . Липсата му я съсипваше . Той нахлуваше в сънищата и , превземаше мислите и . Ако можеше да забрави . Всичко да бъде както преди . Как и се изкаше да забрави , ах как и се изкаше . Да върне времето назад ! Да забрави онзи ден ! Деня в който той и отне най - ценното ! Отне и любовта !
Но тя го обичаше въпреки всичко .. Бе готова да прости , колкото и да я боли ... Дори болката да я съсипеше докрай , тя винаги ще го приеме в сърцето си ... Само той можеше да излекува раната и ... Със любов ... Както преди ... Да върне щастието и ... Защото тя го обича ... Въпреки всичко , тя го обича ..."

ChalgaBoy
09-05-2010, 09:53
Какво мнение очакваш от нас ? :-o

FuckedUp
09-05-2010, 10:12
Е, не мога да повярвам :shock:

MegamiX
09-05-2010, 10:15
Хареса ми! :)

Nevyzmutim
09-05-2010, 10:17
... и накрая той се върна при нея, но не за дълго и тя се чувстваше вече и използвана.

Дано това да не е твоят случай, защото точно това ще ти се случи ако не си го изкараш от главата.

sometimesss
09-05-2010, 10:24
Същата история .. :? ех момичее .. знам какво е .. и изобщо не се опитвай да си го изкараш от главата - няма да стане повярвай ! :) Написаното е много хубаво и същевременно тежко .. да,за тези които се разпознават в написаните редове .. Имала си хубави моменти с него - та защо да ги забравяш ? Не трябва да забравяш нещо,което те е правило щастлива .. защо ?! Продължи напред живота си ,но няма смисъл да правиш безмислени опити да го забравиш,защото няма да стане скоро време.Всичко с времето си,повярвай. :)

FreakBitch
09-05-2010, 11:29
Ако мислиш да се правиш на творец, поне се научи да пишеш по-грамотно и по-четливо.

пп: точка се слага веднага след края на изречението, без интервал м/у нея и последната дума!
пп2: поредната любовна боза.. аман вече!

SuperBadSuperFresh
09-05-2010, 11:34
Същата история .. :? ех момичее .. знам какво е .. и изобщо не се опитвай да си го изкараш от главата - няма да стане повярвай ! :) Написаното е много хубаво и същевременно тежко .. да,за тези които се разпознават в написаните редове .. Имала си хубави моменти с него - та защо да ги забравяш ? Не трябва да забравяш нещо,което те е правило щастлива .. защо ?! Продължи напред живота си ,но няма смисъл да правиш безмислени опити да го забравиш,защото няма да стане скоро време.Всичко с времето си,повярвай. :)

Именно!Няма смисъл да забравяш щастливите си моменти.След време като си спомняш за тях ще ти носят само радост.

PrincessV
09-05-2010, 11:56
Да , явно няма да го забравя колкото и да се опитвам ...

loliii
09-05-2010, 12:13
Ако мислиш да се правиш на творец, поне се научи да пишеш по-грамотно и по-четливо.

пп: точка се слага веднага след края на изречението, без интервал м/у нея и последната дума!
пп2: поредната любовна боза.. аман вече!
пп3: Отгоре на това изпълнена с клишета и баналност: "един човек, а всъщност всичко"! Пу, маама му стара..

chemist9009
09-05-2010, 12:15
хубаво разказче 8-) :) :-D

elfinka
09-05-2010, 12:25
МНОГО, ужасно много правописни и пунктуационни грешки!!
Иначе хубава историйка, но всичко е преходно... Просто го пусни и продължи напред, стига с това "Не мога", "Не искам" и т.н... Животът продължава!

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 12:38
Абе не мога да ви разбера вас...Момичето излива болката си,а вие я нападате и и се смеете...И какво като има малко правописни грешки-важно е какво казва,не как го казва...

Мило момиче,историята ти ме просълзи...Толкова тъжна,толкова искрена...Няма нужда да забравяш,миналото ни е част от настоящето и с времето раната ще заздравее и ще останат само хубавите спомени за една прекрасна любов... :) Не се отчайвай,животът е пред теб ! :)

loliii
09-05-2010, 12:49
Абе не мога да ви разбера вас...Момичето излива болката си,а вие я нападате и и се смеете...И какво като има малко правописни грешки-важно е какво казва,не как го казва...

Мило момиче,историята ти ме просълзи...Толкова тъжна,толкова искрена...Няма нужда да забравяш,миналото ни е част от настоящето и с времето раната ще заздравее и ще останат само хубавите спомени за една прекрасна любов... :) Не се отчайвай,животът е пред теб ! :)
Ама ти верно ли се разрева на тоя двукилометров текст без грам смисъл!?

Не съм безчувствена, нито грубиянка, нито хейтърка, обаче като прочета нещо толкова неграмотно и банално написано ми иде да... аха, да...

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 18:03
Абе не мога да ви разбера вас...Момичето излива болката си,а вие я нападате и и се смеете...И какво като има малко правописни грешки-важно е какво казва,не как го казва...

Мило момиче,историята ти ме просълзи...Толкова тъжна,толкова искрена...Няма нужда да забравяш,миналото ни е част от настоящето и с времето раната ще заздравее и ще останат само хубавите спомени за една прекрасна любов... :) Не се отчайвай,животът е пред теб ! :)
Ама ти верно ли се разрева на тоя двукилометров текст без грам смисъл!?

Не съм безчувствена, нито грубиянка, нито хейтърка, обаче като прочета нещо толкова неграмотно и банално написано ми иде да... аха, да...

Да,наистина се просълзих,защото историята и е ИСТИНСКА и ме развълнува и трогна искрено...И аз съм против неграмотността в днешно време,но все пак е по-важно,че тя излива болката си и споделя,за да и олекне,вместо да следи дали всяка дума е написана правилно... :) :) :)

7227
09-05-2010, 18:29
Добре си го написала,ама кажи нещо повече защо сте се разделили и как.Ти не описваш тези неща.Инъче всичко се преживява,с времето ще се оправиш.

soul1199
09-06-2010, 08:29
рано или късно 6е го забравиш