PDA

View Full Version : Различен всеки ден ;х



InloveAgain
09-05-2010, 09:50
Ето .. отново съм аз.. :shock: Не знам вече някой дали помни старите ми теми .. но вече и аз самата не знам какво искам да попитам.. това момче ме обърква със всеки изминал ден все - повече и повече.
Така .. в последно време нещата не вървят .. не сме се виждали отдавна .. аз не бях в БГ ,пък сега той не е в Сф.. и общо взето е сложно . Последният път като говорихме ми каза как .. с всеки изминал ден ,в който сме били заедно ,той започвал да се привързва все -повече към мен .. и постепенно да забравя онова момиче,в което е бил влюбен дълго време.. Щяло да стане лошо,защото щял да свикне с мен и ще му бъде гадно ,когато не сме заедно и за това решил да се отдръпне,което според мен е мн глупаво.После пък ми казва как не бил за мен,как съм била едно добро момиче а той някъв простак .. и накрая пак ми казва как иска в момента да бъде до мен и ме обича .. ;@ И другото което ме учуди е че той от сега мисли за края на връзката ни,който сигурно все някога ще настъпи.. и просто имам чувството,че го е страх да се обвърже сериозно.. ;х;х майка му стара.. какво да направя вече.. извинете ме отново за темата по същия повод ,но не издържам.

ChalgaBoy
09-05-2010, 09:59
Мацка , недей да се ядосваш.... тегли му шута и ще му дойде акъла.. ако те обича ще пойска да се върне... ако ли не , пак ще си постъпила правилно :-o :-o

sometimesss
09-05-2010, 10:08
Хей .. мисля,че трябва да излезете и много хубаво да си поговорите .. защото той ако иска да бъде с теб - ЩЕ БЪДЕ независимо от всичко .. ако се обичате истински .. какъв е проблема за бога ?! Да,знам .. просто трябва да си поговорите и да се изясните . . ако продължава така-наистина просто му бий шута .. Но тук има и нещо друго,което е малко по-болезнено .. зачудих се дали иска изобщо да бъдете заедно ? Или просто се опитва да те `разкара` по `мил` начин .. незнам,просто ми мина през акъла.Та..говорете-еднистеният начин :) ии успех

Nevyzmutim
09-05-2010, 10:13
InLoveAgain, почвам някакво дежа-ву да виждам в темите ти ... намирам се в почти идентична ситуация. И ... няма изход - или се мъчиш безкрайно докато се надяваш всичко да се нареди или почваш да търсиш алтернативи.

TheShark
09-05-2010, 10:52
Не се занимавай незнае какво иска.Аз бях така с едно момиче ходихме скарахме се и се разделихме много ме обичаше и един ден ми каза ,че не ме обича вече.Просто е пълно с хора които незнаят какво искат.Трудно ще ти е ,но се опитай да го забравиш..(Аз така направих поне се опитвам)
едит: М/у другото би било и добро решение да си поговорите.Аз лично не посмях да поговоря с нея дали нарочно го прави да види на какво съм готов с нея и вече се минаха 2 седмици затова понякога трябва просто да действаш и да слушаш себе си не другите:)

FreakBitch
09-05-2010, 11:01
Позната картинка. И аз изгубих сума време от живота си с подобен кретен, който не знае какво иска. То бяха нерви, рев... но в крайна сметка срещнах момчето за мен, и учудващо бързо забравих за съществуването на гадния кретен. Сега дори не желая да го виждам. Искам да ти кажа, че ако не се откажеш от това момче, то ще те тормози емоционално още дълго време. Не мися, че той е човек за теб.

awerw
09-05-2010, 11:03
Ето .. отново съм аз.. :shock:
здравей :shock: :D

TheShark
09-05-2010, 11:08
Аз съм момче и те съветвам да се откажеш просто има индивиди и от 2 та пола които незнаят какво искат и са решили да си правят ташака с другия.Знам ,че понякога е трудно ама става..

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 18:17
Ммммм....То по-голямо наказание от мъжете надали има :D :D :D Сега сериозно-очевидно той още е пикльо,който сам не е наясно със себе си и не знае какво иска...И на всичкото отгоре очевидно е голям страхливец и го е страх да се обвърже,за да не бъде наранен...Това е първият вариант,а вторият е да се опитва да те разкара по по-деликатния начин(което честно казано ме съмнява,защото човек,който иска да зареже някой не му казва,че го обича).Най-добре се вижте при първа възможност и си поговорете надълго и нашироко за отношенията си,кой какво иска и какво ще правите по-нататък...Просто бъди честна с него и му кажи,това,което мислиш :) Може и да не завърши така,както ти искаш,но поне ще си била честна пред него и пред себе си.. :) :grin: :grin:

ChalgaBoy
09-05-2010, 18:24
Ммммм....То по-голямо наказание от мъжете надали има :D :D :D Сега сериозно-очевидно той още е пикльо,който сам не е наясно със себе си и не знае какво иска...И на всичкото отгоре очевидно е голям страхливец и го е страх да се обвърже,за да не бъде наранен...Това е първият вариант,а вторият е да се опитва да те разкара по по-деликатния начин(което честно казано ме съмнява,защото човек,който иска да зареже някой не му казва,че го обича).Най-добре се вижте при първа възможност и си поговорете надълго и нашироко за отношенията си,кой какво иска и какво ще правите по-нататък...Просто бъди честна с него и му кажи,това,което мислиш :) Може и да не завърши така,както ти искаш,но поне ще си била честна пред него и пред себе си.. :) :grin: :grin:

\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/

viqnkababyy
09-05-2010, 20:00
Правилно ще е да го зарежеш, да.. Но понякога за това се изиксва воля, която не всеки притежава, нали така ?

spopi
09-06-2010, 08:02
Ммммм....То по-голямо наказание от мъжете надали има :D :D :D Сега сериозно-очевидно той още е пикльо,който сам не е наясно със себе си и не знае какво иска...И на всичкото отгоре очевидно е голям страхливец и го е страх да се обвърже,за да не бъде наранен...Това е първият вариант,а вторият е да се опитва да те разкара по по-деликатния начин(което честно казано ме съмнява,защото човек,който иска да зареже някой не му казва,че го обича).Най-добре се вижте при първа възможност и си поговорете надълго и нашироко за отношенията си,кой какво иска и какво ще правите по-нататък...Просто бъди честна с него и му кажи,това,което мислиш :) Може и да не завърши така,както ти искаш,но поне ще си била честна пред него и пред себе си.. :) :grin: :grin:

и аз съм съгласна \:D/ :)

soul1199
09-06-2010, 08:44
еми явно е че не иска ни6о сериозно,по-добре се разделете за малко и се остави на течението,може пък да размисли

SmilezZz
09-06-2010, 09:57
А защо не седнете и поговорите с него - СЕРИОЗНО...
Вместо да скъсате...Момчето ти е казало какво иска,как
се чувства..Да - съгласна съм,не е наясно с чувствата си,
защото явно е бил сериозно наранен и сега се страхува да се
привързва сериозно..Страх го е да не бъде наранен..

Swetlio
09-06-2010, 18:58
Хах и защо да е страхливец.. По-добре да е предпазлив от колкото да е някъв загорял който иска сао ръгане..

notlike
09-06-2010, 19:10
Момчето те обича твърде много и не иска да те загуби? Защо не се замислиш, че може и това да е. Ако не те иска - нямаше да ти казва "Обичам те". Просто си поговорете, а това за скъсването съм твърдо против. Трябва да има основателна причина, това не е детска игра да кажеш ЧАО, не те обичам вече.. поговорете си насаме и изяснете отношенията. Питай го деликатно дали има някакви семейни проблеми (това може да го разстройва), страх го е да не те изгуби или просто изживява по-труден етап от живота си. На всеки се случва да изпадне в девета глуха, но това не значи, че не си е заслужавал времето и вниманието, нали? :)