PDA

View Full Version : Някакъв съвет как да направим секса по-вълнуващ?



psihqsala
09-05-2010, 10:05
По принцип много ми харесва секса с гаджето ми,но последния път като го правихме след като 13 дни не се бяхме виждали някак си нещо не беше перфектно..аз бях притеснена от личните си проблеми и не се отпуснах докрай,а той от секс не свърши и се чудя дали по тоя начин не се създават проблеми помежду ни. Не искам да е така,искам да е доволен,но как да направим секса както преди-вълнуващ и разтърсващ ?

DarkTemplar
09-05-2010, 10:09
Ми не мислете за проблемите си, докато правите секс. Все пак идеята е да се отпуснете и разтоварите. Вие си знаете кво ви харесва, вкарайте малко въображение.

ChalgaBoy
09-05-2010, 10:12
Секс в различни пози
алкохол в големи дози...

Нещо ново пробвайте... :-P и не го мислете като сте заедно , не трябва да съществува друг освен половинката ви.. само вие сте и няма проблеми в къщи или кадето и да е :oops: :oops:

YouAteMyHeart
09-05-2010, 10:26
Сменете мястото и позите.Нещо по-спонтанно пробвайте.

Може да си вземете секс зарове,белезници,попърс. :)

Princessani
09-05-2010, 10:38
По принцип много ми харесва секса с гаджето ми,но последния път като го правихме след като 13 дни не се бяхме виждали някак си нещо не беше перфектно..аз бях притеснена от личните си проблеми и не се отпуснах докрай,а той от секс не свърши и се чудя дали по тоя начин не се създават проблеми помежду ни. Не искам да е така,искам да е доволен,но как да направим секса както преди-вълнуващ и разтърсващ ?Че ти като сама не можеш да се отпуснеш с гаджето ти няма как да стане или си само с него когото правите секс или изобщо не го прави. :?

JakesInsanity
09-05-2010, 10:53
Фетиши, дрехи, пози, места... сменяй всичко.

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 11:25
[quote="ChalgaBoy"] Секс в различни пози
алкохол в големи дози...

Това беше добро :D :D :D

По темата:Отпуснете се и забравете за проблемите,докато сте в леглото..А,ако питаш мен сменете мястото-направете го някъде навън,където адреналинът се увеличава и усещането е по-вълнуващо :)
А,ако сте по-разкрепостени и широко скроени пробвайте 3-ка или някакви играчки :)

ПС:Може някой път сега като застуди да го изненадаш-отиди при него с дълго палто и високи токчета,а отдолу бъди само с жартиери,сутиен и прашки-успеха за разтърсващ секс е гарантиран :)

jabkaaa
09-17-2010, 14:36
Амии, ако наистина искаш да правиш секс с гаджето си се отпусни и пробвай неща,които до сега не си пробвала и които той не очаква от теб.Например някой път поеми нещата в твой ръце и просто ,,му скочи,, или му направи изненада с еротично бельо и ягоди и сметана или течен шоколад : )))))

hugeZ
09-17-2010, 19:24
Поред мен пробвайте различни пози и места.. или защо не си купите секс- зарчета.. не знаеш къде и как ще ти се падне :)