PDA

View Full Version : Вярно ли е, че .. ?



viqnkababyy
09-05-2010, 10:40
Един приятел ми каза, че когато жената е в цикъл тя излъчва повече феромони и е по-възбуждаща .. До каква степен е вярно ?

Princessani
09-05-2010, 10:43
Един приятел ми каза, че когато жената е в цикъл тя излъчва повече феромони и е по-възбуждаща .. До каква степен е вярно ? Не мисля ,че има нещо вярно,на някой женски може и да им се прави повече секс когато са в цикъл ,ама лично аз мисля,че не е хигиенично и го избягвам в такива моменти.Пак и лично аз не се чувствам комфортно по време на менструация :-D

Hilary_
09-05-2010, 10:51
За първи път чувам за такова нещо .. :lol:
При мен по - скоро трябва да се стои далече заради нервите .. :lol:

FunkyBoy
09-05-2010, 11:13
За такова нещо съм чувал при животните, ама при хората не знам дали го има. :-o

dream1707
09-05-2010, 11:39
Чувала съм подобно нещо... обаче ако не се лъжа, не беше свързано с хората :D Иначе до колкото знам, май така се получава и когато жената е бременна.. но не съм сиг. Аз лично избягвам да правя подобни неща докато съм в цикъл, просто не го смятам за хигиенично.

ChalgaBoy
09-05-2010, 11:56
Чувала съм подобно нещо... обаче ако не се лъжа, не беше свързано с хората :D Иначе до колкото знам, май така се получава и когато жената е бременна.. но не съм сиг. Аз лично избягвам да правя подобни неща докато съм в цикъл, просто не го смятам за хигиенично.

Докато жената е бременна ХОРМОНИТЕ са и в повечко и настроението и е променливо...

AllenWalkerr
09-05-2010, 14:03
При животните е :D:D

7227
09-05-2010, 14:05
За такова нещо съм чувал при животните, ама при хората не знам дали го има. :-o
Животните имат ли цикъл?
Това при не ми се вярва да е така.

FreakBitch
09-05-2010, 14:41
За такова нещо съм чувал при животните, ама при хората не знам дали го има. :-o
Животните имат ли цикъл?

Имат, имат. Всички бозайници имат, но при тях нещата стоят малко по- различно.

Иначе и аз съм чувала, че жените по време на менструация, са по-възбуждащи. Хормони, дъра-бъра. Не знам до колко е вярно.
Някъде четох, че когато жените са в менструация, гласът им се променял и звучал по-похотливо. Голяма дивотия според мен, но пък знае ли човек.
Секса през този период, според мен си остава недопустим или поне нехигиеничен.

SuNsEt
09-05-2010, 14:50
И аз съм на същото мнение като FreakBitch

Между другото за животните...не си взимайте женски ротвайлер,чее ...после като порасне и е в цикъл...айде да не говоря. 8-)

7227
09-05-2010, 15:05
Е научих и аз нещо за животните. :)
Инъче съм чувала,че когато е в цикъл жената е "по-разгонена" ,оле как звучи :razz:

TheSunshine01
09-05-2010, 15:29
И аз за първи път чувам такова нещо, в тези дни аз съм дооста изнервна и ядосана а и корема ме боли адцки много така че ..

Utopia
09-05-2010, 15:34
има
жени, Жени, жЕни и женИ, .. и толкова много безброй по цвят характери

никой не е разбрал какво искат жените


а това, че жените се възбуждали повече по време на цикъл ...
всмисъл, една жена може да се е възбудила така. но другия месец може да не е така. може след година чак да се случи пак.

temiuni
09-05-2010, 16:04
За такова нещо съм чувал при животните, ама при хората не знам дали го има. :-o
Животните имат ли цикъл?
Това при не ми се вярва да е така.

:-o :-o :-o :razz:

fenkaaa
09-05-2010, 17:14
Така е.Когато жената е в цикъл хормоните и надделяват и през този "кървав период" жаждата и за секс е най-голяма... Но дори да е така въобще не е полесно секс по време на цикъл ;)