PDA

View Full Version : Споделям дано ми олекне



mouzar
09-05-2010, 10:44
Здравейте, отдавна не бях писала тема тук, но искам да си излея душата. Толкова ми е тежко - все съм сама - знам че има много такива теми тук, но прочетете и моята. Значи на 18 години съм и до сега съм нямала ама никакво гадже :( а и приятели не мога да си намеря, завързвам някакви запознанства, но никой не ми обръща внимание, никой не ме заговаря, никой няма интерес към мен - не се дължи според мен на външния ми вид. В училище момчетата все ме отбягваха, защото разни кифли ги настройваха и т.н. Където и да отида се чувствам излишна - било то когато пътувам, когато се разхождам или когато ходя някъде по работа. Просто съм отчаяна вече, занемарих се, не ме е грижа за нищо, не ми се среща и общува с хора,а пък и вече като се сетя за момчета ми е все едно, даже ме е страх от обвързване. Не знам какво ми става - аз ли не съм в ред или не знам? И само моля без нападки и коментари от сорта на - ти сама си си виновна, излизай повече, заговаряй момчета и други. Просто вече не мога, не се държа както трябва с хората, имат ме за странна и отдалече си правят погрешни изводи за мен. Та така това е - благодаря на тези които ще прочетат. :-)

Blo0dRos3
09-05-2010, 10:55
Спокойно : ) Първото нещо - самочуствие = ) Не трябва да е прекалено голямо но трябва да имаш самочуствие :) Например облечи си нещо готинко,направи си една яка прическа и иди една вечер на дискотека/заведение или нещо такова...или през деня се разходи : ) Ще видиш хора на твоята вързаст..не бъди срамежлива : ) Отиваш и ги питаш нещо примерно или ги молиш да ти кажат колко е часа ии после благодарииш ии правиш комплименти (тва за момичета) каква яка прическа имат примерно,те също ще ти направят комплимент ии така... : ) Бъди себе си,една яка мацка със самочуствие ии успех :grin:

Sh@d0w
09-05-2010, 10:56
Вместо да се жалваш по форумите,направи нещо,за да промениш това положение ;)

awerw
09-05-2010, 11:01
При мен действа някоя хубава песен (няма да ти препоръчвам кючека :D ) ама малко самочувствие да имаш и колкото и да ти е гадно ще го преживяваш при мен е така 8-)

FreakBitch
09-05-2010, 11:07
Наречи ме повърхностна, но според мен има нещо във:
1) външния вид
2) стила на обличане
или 1+2

FuckedUp
09-05-2010, 11:51
Вместо да се жалваш по форумите,направи нещо,за да промениш това положение ;)
Какво да направи когато няма приятели и приятел..Малко трудно

Sh@d0w
09-05-2010, 11:55
Вместо да се жалваш по форумите,направи нещо,за да промениш това положение ;)
Какво да направи когато няма приятели и приятел..Малко трудно

Тя сама го каза,занемарила се е,не се поддържа има ниско самочувствие.Ти ако си мислиш че приятелите падат от небето си в дълбока заблуда.Първо да обърне внимание на себе си,след това ще дойде и останалото :)

loliii
09-05-2010, 12:10
Като не можеш да си намериш приятели като си кротка и незабележима, направи обратното - бъди по-екстравагантна, по-отракана, промени характера си.

radeberger
09-05-2010, 12:59
Мисля, че послъгваш за някои неща. Най-малкото за възрастта. Гледах мненията ти и в мнение написано през Юли казваш, че правиш 19 след няколко дни. А в темата пишеш, че си на 18.

Може би хората те отбягват защото не си искренна с тях. :)

tarlyo
09-05-2010, 13:01
Кво ще рече, че се е занемарила?

bigshitpoppin
09-05-2010, 13:10
Кво ще рече, че се е занемарила?

Не се грижи за себе си тотално. Не й пука на практика...

tarlyo
09-05-2010, 13:14
Кво ще рече, че се е занемарила?

Не се грижи за себе си тотално. Не й пука на практика...

И не се къпе???

shinkyokushin
09-05-2010, 13:24
и аз сам малко дебел мойте приятели имат оформени плочки а аз само 1 тротоарна ;( но това правили ме по-малко човек ;( и аз имам нужди

radeberger
09-05-2010, 13:38
и аз сам малко дебел мойте приятели имат оформени плочки а аз само 1 тротоарна ;( но това правили ме по-малко човек ;( и аз имам нужди
отивай да отслабваш, като имаш нужди или ще отслабнеш или ще ходиш с някоя свиня, не може така виснали му месата а иска с манекенки да ходи :-x

Може, с много пари. :-D

Punisherrr
09-05-2010, 13:43
Просто съм отчаяна вече, занемарих се, не ме е грижа за нищо, не ми се среща и общува с хора

Точно това трябва да промениш. Направи нещо за себе си, така че да се харесваш ти самата. Тогава и другите ще се поинтересуват от теб. В някои дни, когато се издразня на себе си и на мен не ми се общува дори с другите и губя желание за всичко, но когато пък имаш самочвствие и настроение нещата се получават. Не трябва да ходиш с наведена глава сред хората, а да им показваш, че и ти си интересна личност и има какво да си кажат с теб. Иначе никой не тича при затворилите се в себе си хора. Това е положението.

mouzar
09-05-2010, 21:32
Искам да поясня че казах че съм на 18 защото ако кажа че съм на 19 ще изглеждам още по жалка. Пояснявам не съм дебела и СЕ КЪПЯ, но просто спрях да си правя прически, грим такива неща, защото преди когато се поддържах нормално де - беше същата работа, сега като ходя по анцузи и маратонки пак е същото без промяна. И не ми казвайте да съм със самочувствие и да общувам с хора, защото съм го пробвала и това - за в момента говорят с мен, но после изчезват някъде и не се срещам повече с тях. Та аз съм безнадежден случай :(

Justify
09-05-2010, 21:53
Снимка? :-o

alwayssmilingplease
09-05-2010, 21:54
Ако питаш мен най-много ще ти помогне да отидеш по магазините,купи си някоя нова дрешка,хубави обувки,отиди на фризьор,направи се и излез на дискотека или на някое барче. Не може да нямаш поне един приятел, с които да отидеш. Отпусни се и се дръж естествено. Опитай се да говориш с хората,а не да седиш на масата и да мълчиш,просто защото си мислиш,че няма да те харесат... първо трябва да си върнеш самочувстието,а после всичко друго ще си дойде на мястото. Като излизаш вън,ходи изправена,с вдигната глава,със самочувстрие! Ще видиш как ще се промени отношението на хората към теб,и това ще ти хареса ;)

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 22:17
Момиче,вместо да седиш и да се жалваш във форумите,вземи се стегни малко...Проблемите ти са 2,но вървят ръка за ръка.1-во вземи се стегни,отиди по магазините,купи си някоя модерна дрешка,отиди на фризьор,направи си готина прическа,започни да се гримираш-така имаш двоен шанс да се харесаш на някого.Малко или много от моите наблюдения момчетата обичат поддържани жени,а не занемарени кифли с размъкнати анцузи...2-ят ти проблем е,че имаш прекалено ниско самочувствие-с помощта на първите стъпки ще го повдигнеш малко :) И спри да се депресираш,започни да гледаш по-положително на живота,усмихвай се повече,защото една усмивка е безценна и може да направи много!!!Животът е твърде кратък,за да го пропилееш в самосъжаляване!!!