PDA

View Full Version : Къде в София подстригват добре?!



Hilary_
09-05-2010, 11:11
Интересува ме, защото съм решила да си сменя фризьорката ии не ми се рискува на принципа "проба - грешка" .. :?

таа .. къде се подстригвате и доволни ли сте? :-o
Препоръчайте ми някой хубав салон с прилични цени? :-o




п.п. признавам си не погледнах в търсачката за такава тема .. ако има дайте ми линк и нека заключат тази! .. :)

RainbowGirl
09-05-2010, 13:48
В Младост 3 има една фризьорка, от която съм много доволна.. намира се в блок 323а и се казва "Фризьорски салон Вили". На външен вид салона не е обзаведен модерно като някои други, но жената подстригва добре и на прилични цени. Надявам се да съм ти помогнала. :)

Hilary_
09-05-2010, 18:54
В Младост 3 има една фризьорка, от която съм много доволна.. намира се в блок 323а и се казва "Фризьорски салон Вили". На външен вид салона не е обзаведен модерно като някои други, но жената подстригва добре и на прилични цени. Надявам се да съм ти помогнала. :)
амии благодаря ти .. явно ще си единствената .. (:

gabi_94
09-05-2010, 19:24
Леле, точно такава тема и аз щях да пусна...Искам фризьорка, която като и кажа два пръста, значи имам предвид два пръста хоризонтално разположени неее една педя :D Винаги така зверски ми отрязват косата, че думи нямам.

MissNothing
09-05-2010, 19:26
Ако пусна линк към тема в друг форум реклама ли ще е? 8-)

RainbowGirl
09-05-2010, 19:30
В Младост 3 има една фризьорка, от която съм много доволна.. намира се в блок 323а и се казва "Фризьорски салон Вили". На външен вид салона не е обзаведен модерно като някои други, но жената подстригва добре и на прилични цени. Надявам се да съм ти помогнала. :)
амии благодаря ти .. явно ще си единствената .. (: няма защо.. ^_^

Hilary_
09-05-2010, 19:34
Леле, точно такава тема и аз щях да пусна...Искам фризьорка, която като и кажа два пръста, значи имам предвид два пръста хоризонтално разположени неее една педя :D Винаги така зверски ми отрязват косата, че думи нямам.
познато .. само, че при мен не е само дължината, а и етажите не са така както искам!! .. :o

п.п. MissNothing прати ми го на лично ако ти се занимава .. (:

n3siity
09-06-2010, 14:58
Амии .. аз от 3-4 пъти вече се постригвам в Sky City - Венера . Взимат ми към 14 лв ( за измиване на коса + постригване и ако са на кеф те изправят с сешоар / правят на вълнички ;дд ) , абе доволна съм , всеки път по-добре ;дд . Сега пак ще се постригвам там , ама още не съм си харесала прическа :D :D

vIKToriYa
09-06-2010, 20:54
в гео милев има много добра фризьорка която наистина си разбира от работата подстригва много добре ; и като и кажеш два пръста точно два пръста ти реже ... ноо утре ще ти дам повече информация че сега не се сещам точно а го имам адреса някъде записан :)