PDA

View Full Version : Чат за бойни изкуства



Chacho
09-05-2010, 12:32
Идеята дойде от smeshnik, в темата за сила на ударът, но така ще е по-прегледно. Който има намерение да се присъедни, да остави скайп тук или да изпрати на лично на мен, vaseto0o0, smeshnik или shinkyokushin.

ZipFail
09-05-2010, 14:46
zvera_ :)

LifeFitness0
09-05-2010, 16:21
Ако си приемате айкидоки(айкидисти)- asensg :)

shinkyokushin
09-05-2010, 21:41
Ако си приемате айкидоки(айкидисти)- asensg :)


приема ме се всичко!! :)

xinfamous
09-06-2010, 01:54
И кво си пишете,вавава тоя как го ритнах оня ден..хахаха

shinkyokushin
09-06-2010, 07:39
мммм не точно май не ти са ясни работите не смятам и да ти обеснявам :) май си сбъркал и темата незнам къде беше темата за децата :?

xinfamous
09-06-2010, 13:04
от колко време тренираш лек

shinkyokushin
09-06-2010, 14:34
от 3 дена :)

spainn
09-06-2010, 15:04
http://vbox7.com/play:e8e346fa нека някой да каже как по точно се нарича този спорт айкидо ли е как е не ги знам ако някой знае нека да каже

в клипа пише айкидо но понеже има тема с бойните изкуства реших да питам да ми кажат дали е така

spainn
09-06-2010, 15:41
исках да те питам от това ли се състои предимно айкидото самозащита предимно ? мислех да се запиша ако някой тренира можели да ми каже нали требва да си зимам кимоно към колко пари е и всички неща колко излизат + тренировките за месец

awerw
09-06-2010, 16:10
много нереални ми изглеждат тея тряя някой на моята възраст да ме метне така и тогава ще повярвам :D

spainn
09-06-2010, 16:37
ае бе маняци нали ушким тренирате отговорете ми на въпросите които питах по горе :x

xinfamous
09-06-2010, 16:50
много нереални ми изглеждат тея тряя някой на моята възраст да ме метне така и тогава ще повярвам :D

майна аз съм 66 кг и на борба мятам треньора ми който е над 95

spainn
09-06-2010, 16:59
исках да те питам от това ли се състои предимно айкидото самозащита предимно ? мислех да се запиша ако някой тренира можели да ми каже нали требва да си зимам кимоно към колко пари е и всички неща колко излизат + тренировките за месец

Myrth
09-06-2010, 18:27
Винг-Чун като че ли се доближава най-много до реалния бой на улицата... с такова впечатление съм останал.

spainn
09-06-2010, 18:28
Ами айкидото е това, би ти помогнало срещу някой рандом но срещу подготвен човек едва ли. Ако искаш да се научиш да се биеш най-добре се запиши на мма/бойно самбо/бокс/муай тай/борба... Жуе жицу и джудо на малко места е добре развито. Каратето/кунг фу нямат общо с обикновения бой. Кик бокс също е добре, стига да не се увличаш да играеш с много крака за това според мене бокс е по-добре :smt023


Иначе за айкидо-по принцип обикновено кимоно е към 60 лева, но мисля че айкидистите тренират с по-здрави които може и да са над 100 лева. Тренировките по такъв спорт са между 30 и 50 лева.

мма не искам защото се изгърбваш при такав спорт кик бокс и бокс все трябва да си прегърбен и за тфа не искам ама като чух че айкидо 50 лв на месец се отказах и кимоно над 100 лв тфа не са малко пари ........ жиу жицу колко пари на месец е ????

spainn
09-06-2010, 18:36
Винг-Чун като че ли се доближава най-много до реалния бой на улицата... с такова впечатление съм останал.


ако имаш представа колко пари са тренировките ? ако са към 50 лв няма да мога да хода :x

Myrth
09-06-2010, 18:51
40 лева за възрастни, имаше някакви намаления за ученици, но не и за студенти. Отнася се за Варна.

spainn
09-06-2010, 19:04
40 лева за възрастни, имаше някакви намаления за ученици, но не и за студенти. Отнася се за Варна.

бах майка му за софия ако някой знае колко е да пише аз питах в един др форум да видим аз се надявам да е от сорта 20 , 30 лв на месец преди години тренирах баскет и ми зимаха 20 лв :)

и жиу жицу ли е същата работа 50 лв ?

spainn
09-06-2010, 19:21
Тва винг чуна ми прилича на деонстративен спорт, като ги гледам кви неща праят... тва да ти скочат в краката и ти просто да се одръпнеш и да му надуеш главата или тряа пича да е пълен балък или да знаеш точно кога щи скочи :D
от мма няма изкривяване.
не съм казал че айкидото е 50 лева. Всички бойни спортове са около тази цена. Можеш в някое училище да намериш за около 25-30 лв, или в някой по-голям клуб с добър треньор за 40-50 и това е за бойните спортове.
Няма спорт който да ти докара изкривяване, граплинг просто не мога да си представя при положение че там постоянно има мачкане, ставите се движат и по-скоро ще излекуваш изкривяване :smt023

кажи ми за жиу жицу цената и той ли е към 50 лв говоря за София тия неща ??? и как да няма прегърбване от бокса и кикбокса като винаги гледаш да си прегърбен виж някой по известен дето е тренирал мн време кикбокс се е прегърбил смисъл нали винаги там гледаш да си прегърбен ...... а за мма и той и е към 50 лв ??????

ZipFail
09-06-2010, 19:51
Като те гледам какъв си олигофрен, едва ли ще издържиш много време в залата. В айкидото има правила и норми, които лично на тебе ще са ти доста непонятни :)


ПП: Васе, при винг чуна няма такова нещо като да ти скочи в краката, атаката винаги е в контра, демек ще те изчака да тръгнеш напред и тогава ще ти влезе, което е доста лесно..

awerw
09-06-2010, 19:54
аа сетих се когато бях малък и един от моя клас се беше научил да казва жиу жицу и ме удряше в стомаха и така се биехме :lol:

LifeFitness0
09-06-2010, 19:54
Айкидо е пич \:D/ .Аз тренирам и мога да ти кажа че е супер!!!
Не ги слушай тия необразованите.

spainn
09-06-2010, 20:11
Като те гледам какъв си олигофрен, едва ли ще издържиш много време в залата. В айкидото има правила и норми, които лично на тебе ще са ти доста непонятни :)


ПП: Васе, при винг чуна няма такова нещо като да ти скочи в краката, атаката винаги е в контра, демек ще те изчака да тръгнеш напред и тогава ще ти влезе, което е доста лесно..

мри бе паляк ти еба путката майчина хейтърска побъркано хипи такова :lol:

spainn
09-06-2010, 20:11
Айкидо е пич \:D/ .Аз тренирам и мога да ти кажа че е супер!!!
Не ги слушай тия необразованите.

пич писах ти на лс :)

ZipFail
09-06-2010, 20:22
мри бе паляк ти е** п****та майчина хейтърска побъркано хипи такова :lol:
Ходи го кажи това в залата и ще се сбогуваш с нея за постоянно :)

spainn
09-06-2010, 20:30
мри бе паляк ти е** п****та майчина хейтърска побъркано хипи такова :lol:
Ходи го кажи това в залата и ще се сбогуваш с нея за постоянно :)

забавен си аз го казвам тук а не в залата ;)

Myrth
09-07-2010, 07:04
Демонстрации може да си гледал някакви, но това не говори нищо. Може да се е разглеждала някаква конкретна ситуация. А макар и да се доближава до грубия уличен бой, винг-чун е нещо много повече, уникална по рода си система. Ще спра до тук обаче, защото съм чел малко повече, отколкото съм тренирал, а не обичам да говоря така.

HHristov
09-07-2010, 08:32
http://www.youtube.com/watch?v=fN7yn0XOSMQ
това изглежда интересно :) естествено е само демонстрация какво ще стане в реална ситуация е трудно да се каже :)

spainn
09-07-2010, 11:28
някой можели да обясни разликата между айкидо и карате и между винг чун и карате

ZipFail
09-07-2010, 11:30
http://www.youtube.com/watch?v=fN7yn0XOSMQ
това изглежда интересно :) естествено е само демонстрация какво ще стане в реална ситуация е трудно да се каже :)
Мдам, доста е нагласено...никога не съм приемал айкидото за нещо наистина приложимо на улицата..

spainn
09-07-2010, 11:33
Каратето е спорт който не ти трябва да тренираш ако искаш да набиеш някой :razz:

ами за кфо е обясни малко което питах по горе

ZipFail
09-07-2010, 11:33
някой можели да обясни разликата между айкидо и карате и между винг чун и карате

Гугъл ?


накратко:
айкидо - хвърляния и захвати, почти никакви атаки
карате - стабилни, изключително силни и точни удари
винг чун - бързи, шокиращи контраатаки

ZipFail
09-07-2010, 11:35
Ако си решил да тренираш бойно изкуство само за да набиеш някой, по-добре не се пробвай...едва ли ще издържиш много време преди да те изгонят от залата ;)

LifeFitness0
09-07-2010, 11:37
Плюс това(като изклучим бокса/кик бокса)ти трябват години работа,за да владееш качествено тези техники. :)

spainn
09-07-2010, 11:46
някой можели да обясни разликата между айкидо и карате и между винг чун и карате

Гугъл ?


накратко:
айкидо - хвърляния и захвати, почти никакви атаки
карате - стабилни, изключително силни и точни удари
винг чун - бързи, шокиращи контраатаки

.!.

spainn
09-07-2010, 11:47
Ако си решил да тренираш бойно изкуство само за да набиеш някой, по-добре не се пробвай...едва ли ще издържиш много време преди да те изгонят от залата ;)

бахти идиота не спря с тфа гонене едвали има такива лайнари като тебе които ще се наложи да ги псувам :)

spainn
09-07-2010, 11:48
Плюс това(като изклучим бокса/кик бокса)ти трябват години работа,за да владееш качествено тези техники. :)

знам бе ама бокса и кик бокса те изгърбват нали знаеш :) за мма вече май не е

dunce
09-07-2010, 12:04
някой можели да обясни разликата между айкидо и карате и между винг чун и карате

Китай - кунг фу(винг чун - един от стиловете на кунг футо)
Япония - карате

ZipFail
09-07-2010, 12:10
Ако си решил да тренираш бойно изкуство само за да набиеш някой, по-добре не се пробвай...едва ли ще издържиш много време преди да те изгонят от залата ;)

бахти идиота не спря с тфа гонене едвали има такива лайнари като тебе които ще се наложи да ги псувам :)

Сам ще си резбереш. Късмет с боя на хора :lol:

dunce
09-07-2010, 12:12
Ако си решил да тренираш бойно изкуство само за да набиеш някой, по-добре не се пробвай...едва ли ще издържиш много време преди да те изгонят от залата ;)

бахти идиота не спря с тфа гонене едвали има такива лайнари като тебе които ще се наложи да ги псувам :)

Сам ще си резбереш. Късмет с боя на хора :lol:

ZipFail е прав, карай я малко по-спокойно, ако искаш като се запишеш да постигнеш нещо, а да не говорим, че не знаеш кое бойно изкуство какво представлява..

spainn
09-07-2010, 12:17
Ако си решил да тренираш бойно изкуство само за да набиеш някой, по-добре не се пробвай...едва ли ще издържиш много време преди да те изгонят от залата ;)

бахти идиота не спря с тфа гонене едвали има такива лайнари като тебе които ще се наложи да ги псувам :)

Сам ще си резбереш. Късмет с боя на хора :lol:

ZipFail е прав, карай я малко по-спокойно, ако искаш като се запишеш да постигнеш нещо, а да не говорим, че не знаеш кое бойно изкуство какво представлява..

ае паляк точно защото нз питам бахти помярите ..... и съм спокоен кфо да напрая ,че онова хипи нз кфо да прай по цял ден и само се заяжда

spainn
09-07-2010, 12:19
Ако си решил да тренираш бойно изкуство само за да набиеш някой, по-добре не се пробвай...едва ли ще издържиш много време преди да те изгонят от залата ;)

бахти идиота не спря с тфа гонене едвали има такива лайнари като тебе които ще се наложи да ги псувам :)

Сам ще си резбереш. Късмет с боя на хора :lol:

ей ти си хипи ама си и шизофреник сам си отговаряш на въпросите а ? 1 во ме питаш ако мислиш да тренираш бойно изкуство само за да набиеш някой не го тренирай аз не ти отговорих след тфа ми казваш късмет с боя на хора момче отиди на психиятър :lol: :lol: :lol: :razz:

spainn
09-07-2010, 12:23
някой можели да обясни разликата между айкидо и карате и между винг чун и карате

Китай - кунг фу(винг чун - един от стиловете на кунг футо)
Япония - карате

аз питах разликата не да ми обясняваш китай - кунг фу по кое се различава каратето от айкидото и каратето от винг чу

spainn
09-07-2010, 12:30
ае паляк точно защото нз питам бахти помярите ..... и съм спокоен кфо да напрая ,че онова хипи нз кфо да прай по цял ден и само се заяжда

Ае паляк, майкати в п****та ще е**, ако ми кажеш още един път паляк, отговарям ти нормално, ти ми се звериш, питаш нещо, което и в детската градина го знаят, каква била разликата м/у карате и винг чун е все едно да питаш каква е разликата между българския национален отбор и клуб левски, ей тва ти е въпросът, идиот. И тоя за психиятър си ти, само си прочети коментарите, в които нареждаш кат гламав. И ти гарантирам, че ако отидеш в залата, точно за 1 час ще те изгонят, щото никой не понася недисциплинирани и отворени смешници като тебе. Ясно?

ае паляк ае да го надъня на майкати в задния двор ясно ? ;) и не да ми отговаряш от коя държава кое е а разликата бе педал смачкан ще псувам жалкари като вас както си искам едвали в залата има такива помяри ...... изгонване та изгонване майкати ще изгоня нещасник ти си за психиятър ако прочетеп ти кфо пишеш и онова хпи ще разбереш че той си говори сам задава въпрос на мен аз не му отговарям и той сам си отговаря на въпроса ... и 2 мата сте хипита а ти ми се звериш идея съм нямал еми съжелявам че не стоя 24/7 да ровя из интернет за разликите като вас понеже сега съм започнал да се интересувам от тфа бахти хипитата :lol: :lol: :lol:

И ДА КАЗВАМ ТИ ПАЛЯК ае ела да видиме кфо ще ми напрайш освен да ме хванеш за патката др неможеш ;) :razz:

ZipFail
09-07-2010, 12:37
ей ти си хипи ама си и шизофреник сам си отговаряш на въпросите а ? 1 во ме питаш ако мислиш да тренираш бойно изкуство само за да набиеш някой не го тренирай аз не ти отговорих след тфа ми казваш късмет с боя на хора момче отиди на психиятър :lol: :lol: :lol: :razz:
Бахти олигофрена...
Тренирал съм доста години и имам достатъчно наблюдения, казвам ти как стоят нещата. Ако не ти изнася - не ходи да се записваш. Ти си идиота който нищо не разбира и иска да знае всичко. И да - с това отношение и с тоя език няма да издържиш и 2 седмици в залата. Просто там на търпят лекета, които се мислят за някои, ама не са се доказали по никаъв начин.
Пробвай да отидеш и да се държиш така в залата и ще видиш какво ще се случи. :)

Повече не мисля да ти отговарям, то с радио не се спори..

HHristov
09-07-2010, 12:46
spain, ставаш досаден вече :( единственото което правиш е да псуваш хората, а на всичкото отгоре си мислиш, че разбираш от нещо.
Пък и защо намесваш хипитата при положение, че няма такива в днешно време :) Те не са някакви с психични проблеми, а просто хора борещи се за мир хаха
като те интересува нещо толкова поне изслушвай хората :) сега сигурно ще почнеш и на мен да се зъбиш хаххаах

spainn
09-07-2010, 12:58
ей ти си хипи ама си и шизофреник сам си отговаряш на въпросите а ? 1 во ме питаш ако мислиш да тренираш бойно изкуство само за да набиеш някой не го тренирай аз не ти отговорих след тфа ми казваш късмет с боя на хора момче отиди на психиятър :lol: :lol: :lol: :razz:
Бахти олигофрена...
Тренирал съм доста години и имам достатъчно наблюдения, казвам ти как стоят нещата. Ако не ти изнася - не ходи да се записваш. Ти си идиота който нищо не разбира и иска да знае всичко. И да - с това отношение и с тоя език няма да издържиш и 2 седмици в залата. Просто там на търпят лекета, които се мислят за някои, ама не са се доказали по никаъв начин.
Пробвай да отидеш и да се държиш така в залата и ще видиш какво ще се случи. :)

Повече не мисля да ти отговарям, то с радио не се спори..


абе паляк ти си голям олигофрен казах в залата надали има такива откачени хипита кто тебе които ще се наложи да псувам нищо не си тренирал ти си една торба с кокали който нищо незнае .........

spainn
09-07-2010, 12:59
spain, ставаш досаден вече :( единственото което правиш е да псуваш хората, а на всичкото отгоре си мислиш, че разбираш от нещо.
Пък и защо намесваш хипитата при положение, че няма такива в днешно време :) Те не са някакви с психични проблеми, а просто хора борещи се за мир хаха
като те интересува нещо толкова поне изслушвай хората :) сега сигурно ще почнеш и на мен да се зъбиш хаххаах

ами ти на мене ми се зъбиш аз кфо да ги излушвам питам и започват с заяждането .......... а намесвам хипитата има има ги ;) и казвам на тоя откачено хипи ....... а разбирам повече неща от тебе питах да ми кажат разликата и почнаха да се заяждат как няма да ги псувам ще ги псувам както искам както реша и по всякъф възможен начин ;) не ме интересуват психичните им отклонения задох въпрос и чаках конкретен отговор а не спам ....

Myrth
09-07-2010, 13:46
Нападките настрана... недостатъкът на айкидото и каратето е, че нямат пълната гама техники, които покриват всички ситуации - докато във винг-чун присъстват ударни техники, ключове, работа на земя, работа с оръжие. И голямо многообразие от тренировъчни методики.

spainn
09-07-2010, 13:53
Нападките настрана... недостатъкът на айкидото и каратето е, че нямат пълната гама техники, които покриват всички ситуации - докато във винг-чун присъстват ударни техники, ключове, работа на земя, работа с оръжие. И голямо многообразие от тренировъчни методики.

това е отговор мерси за инфото :) :smt006

ZipFail
09-07-2010, 14:47
Нападките настрана... недостатъкът на айкидото и каратето е, че нямат пълната гама техники, които покриват всички ситуации - докато във винг-чун присъстват ударни техники, ключове, работа на земя, работа с оръжие. И голямо многообразие от тренировъчни методики.
С грешно впечатление си останал..
В каратето има всичко - удари с ръце, крака, лакти, колена, хвърляния, подсечки, ключове, работа на земята...
Зависи обаче какъв стил тренираш и какъв ти е треньора :)

Иначе да, айкидото се изчерпва до ключове и хръляния, може би и някой друг удар..


И само да добавя, не е важно да знаеш 100 техники за 1000 различни ситуации, важното е умееш 10, но да можеш да ги правиш във всяка ситуация ;) (и все пак Винг Чуна е супер коравия стил за на улицата, признавам)

LifeFitness0
09-07-2010, 15:39
Всеки стил има приложима и неприложима част на улицата(признавам че при всеки стил %-тите са различни).Въпроса е какво искате-шутове и юмруци,ключове,борба...

spainn
09-07-2010, 16:02
Всеки стил има приложима и неприложима част на улицата(признавам че при всеки стил %-тите са различни).Въпроса е какво искате-шутове и юмруци,ключове,борба...

мисля , че винг чун е по добре за самоотбрана на улицата примерно :)

yahhooo
09-07-2010, 16:44
Чата започна тука а?

LifeFitness0
09-07-2010, 16:51
Така си мислиш.

ZipFail
09-07-2010, 17:09
Чата започна тука а?
щом няма модератори 8-)

HHristov
09-07-2010, 18:21
Абе най-добре е да си комплексен боец :) Едно е са можеш да се бориш друго е да можеш да удряш, а съвсем различно е да можеш и двете :)

HHristov
09-07-2010, 18:28
абе горе долу

xinfamous
09-07-2010, 20:11
Аз пък ще ви кажа че кик-бокса е доминиращ спорт независимо къде,дали в смесена зала,на улицата или каквото и да било..за разлика от источните спортове където се тренира духа толкова колкото и тялото,където се медитира и се изисква концентрация по време на бой при кб-а ударите и техниката са задвижвани главно от агресията и желанието за победа над противника.Също така кб-а е основа на повечето ММА и K1 стилове.

За кво става въпрос..

http://www.youtube.com/watch?v=na0Gucw1qK0

spainnn
09-07-2010, 20:22
абе пич от бокса и кик бокса не се ли изгърбва човек ?????

shinkyokushin
09-07-2010, 20:29
спаин почни каквото и да е бойно изкуство защото ше те научи на най-важното качество което липсва в тебе ----> ВЪЗПИТАНИЕ И ДИСЦИПЛИНА!!!!!! Мился че беше у шопско бате затва ето ти http://www.kankukai.org/ клуб с най-добрата репутация в София :)

ZipFail
09-07-2010, 21:21
Аз пък ще ви кажа че кик-бокса е доминиращ спорт независимо къде,дали в смесена зала,на улицата или каквото и да било..за разлика от источните спортове където се тренира духа толкова колкото и тялото,където се медитира и се изисква концентрация по време на бой при кб-а ударите и техниката са задвижвани главно от агресията и желанието за победа над противника.Също така кб-а е основа на повечето ММА и K1 стилове.

За кво става въпрос..

http://www.youtube.com/watch?v=na0Gucw1qK0
За бой - може би, ама до едно време. След 10-15 години тренировки, тялото спира да се развива, както е било след 1-2 години, и тогава като не развиваш психиката, си оставаш дотам.
Навсякъде се изисква концентрация по време на бой, а агресията само пречи на трезвото мислене...когато вниманието ти е насочено само към това как да разбиеш главата на шибаняка отреща, едва ли ще видиш откъде е дошъл тоя крак в зъбите ти 8-)
Хубаво е да има хъс и боен дух, агресията и злобата само пречат на представянето..

Иначе на Мирко съм му голям фен...тотално спокойствие, изключителна концентрация и тайминг по време на мач - инстински боец. :)( м/у другото е и много интелигентно момче - в момента мисля че е депутат в Хърватия )

spainnn
09-08-2010, 05:36
shinkyokushin и на тебе ти липсва ВЪЗПИТАНИЕ И ДИСПЦИПЛИНА ама никой не ти казва нищо кой знае от кое село си ........ :razz:

spainnn
09-08-2010, 05:38
абе пич от бокса и кик бокса не се ли изгърбва човек ?????
Човек на тебе на какъв език трябва да ти се обясни че говориш глупости
От спорт няма как да се изгърбиш, най-много да се оправиш ако имаш проблеми
според мен борец в повечето случаи би победил кикбоксьор :smt023
иначе източните изкуства (без муай тай :D ) като цяло са пародия на бой :lol:

добре бе ти говориш са пълни глупости от спорт не се изгърбвало да ама от спорт до спорт има разлика нали така ......... от бокса понеже повечето време си с вдигнат гард и гледаш ддз си се прегърбил невиждашли много известни личности боксьори примерно които са гърбави ? да не говориме ,че човек като е по висок при бокс и кик бокс ще се прегърби много лесно за мма нз

smeshnik
09-08-2010, 06:08
покажи ми един боксьор, който е прегърбен?

spainnn
09-08-2010, 06:28
ами много не съм наясно смисъл с имената защото не го следя но чат пат като прещтраквам каналите по кабеларката се случва да попадам на такива мачове по бокс и кик бокс и след тях естествено има интевюта и самите боксьори ми изглеждат , че ходят гърбаво да те питам знаешли колко пара са по мма тренировките там мисля , че няма прегърбване

smeshnik
09-08-2010, 06:37
От кой град си?

spainnn
09-08-2010, 06:42
От кой град си?

София

smeshnik
09-08-2010, 06:45
аз тренирам бойно самбо, което си е ММА и таксата за месец е 60 лева за тренировки от понеделник до петък :)
за други клубове не мога да ти кажа, разрови се в нета

HHristov
09-08-2010, 06:47
Ако някой мускули са слабо развити може да се получи изгърбване :)
Аз така получих дисбаланс м/у мускулите на дясното рамо :)

spainnn
09-08-2010, 10:30
ами много не съм наясно смисъл с имената защото не го следя но чат пат като прещтраквам каналите по кабеларката се случва да попадам на такива мачове по бокс и кик бокс и след тях естествено има интевюта и самите боксьори ми изглеждат , че ходят гърбаво да те питам знаешли колко пара са по мма тренировките там мисля , че няма прегърбване
Тебе ако 10 рунда та бият ще лазиш по земята :lol:

еми и ти ще лазиш по земята :lol: тука говориме за прегърбване ...... че се получава така и не говоря за интервю след мача ами в отделни предавания няколко дни след мача примерно като ходят са изгърбени

Chacho
09-08-2010, 10:42
Познавам боксьори, гледал съм боксьори, измежду тях няма изгърбени. Мачът си е мач.

Мухамед Али - http://www.shots1960s.com/images/muhammad-ali.jpg
Шугър Рей Робинсън - http://latimesblogs.latimes.com/.a/6a00d8341c630a53ef01157013dede970b-500wi
Maйк Тайсън - http://www.boxnews.com.ua/photos/660/MikeTysonMcBrideWeigh.jpg
Джордж Форман - http://boxingclassics.net/images/george_foreman.jpg
Джак Демпси - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/28/Jack_Dempsey_1.jpg
Rocky Marciano - http://natkin.net/wp-content/themes/blackcanvas_20/images/Rocky%20Marciano.jpg

Мисля, че са достатъчно примери за боксьори с добри фигури и непрегърбени.

spainnn
09-08-2010, 10:51
Мене и повече са ме били :lol:
Повярвай ми тва дето седи на компютър те изгърбва повече :razz:

повярвай зависи от стола и дали тренираш нещо 2 години и нещо как ти се струва фитнес ;) :razz:

spainnn
09-08-2010, 10:52
Chacho ще кажешли само колко са високи хората които познаваш боксьори и не са изгърбени , защото има значение :)

Chacho
09-08-2010, 11:00
Ми тези, които познавам са 2ма, единият е към 1.70 по-дребничък, другият е 1.80 някъде.

Тайсън също е близо 1.80
Мухамед Али е около 1.90
Джордж Форман също около 1.90
Роки Марчиано е около 1.80
Джак Демпси е малко над 1.85
Шугър Рей Робинсън е 1.80

Не мисля, че има голямо значение колко са високи, но ето. Това не са мои предположения, току що проверих за височините им.

spainnn
09-08-2010, 11:00
Chacho ще кажешли само колко са високи хората които познаваш боксьори и не са изгърбени , защото има значение :)
между 150-160 горе долу. Виж Майк Тайсън например-162см и е по-висок от повечето :-D

нисък за тфа може би не е прегърбен :) нз дали знаеш като е по висок човек е друго :)

LifeFitness0
09-08-2010, 11:01
Maйк Тайсън е 2 и 20,а другите са една глава над него.

spainnn
09-08-2010, 11:02
Ми тези, които познавам са 2ма, единият е към 1.70 по-дребничък, другият е 1.80 някъде.

Тайсън също е близо 1.80
Мухамед Али е около 1.90
Джордж Форман също около 1.90
Роки Марчиано е около 1.80
Джак Демпси е малко над 1.85
Шугър Рей Робинсън е 1.80

Не мисля, че има голямо значение колко са високи, но ето. Това не са мои предположения, току що проверих за височините им.

аз съм 185 см :) ..... са при по ниските хора пирмерно 165 170 см е друго

HHristov
09-08-2010, 11:03
2.20 друг път :)
Тайсън е 1.82 и е най-лекия боксьор в тежка категория

LifeFitness0
09-08-2010, 11:05
Руският боксьор Николай Валуев (вдясно) удря 26 см по-ниския претендент Оуен Бек (Ям) при защитата на световната титла в свръхтежка категория версия Световна боксова асоциация (WBA). Валуев спечели с нокаут в 3-ия рунд. Той е най-високият и тежък шампион със своите 2,13 м и 146 кг.

Снимка:http://prikachi.com/images/968/2487968l.gif

LifeFitness0
09-08-2010, 11:06
Прегърбен ли е ?!?

spainnn
09-08-2010, 11:08
снимка в анфас абе нз аз ти казвам едно е да си 160 см едно е да си 185 :)

HHristov
09-08-2010, 11:08
Също така Валуев е боксьора с наааааааай-слаба техника в целия свят :) Всичко е благодарение на големия му ръст :)
Ако големия брат Кличко го спипа тежко му и горко :)

LifeFitness0
09-08-2010, 11:09
Той говореше са височина на боксьорите. :)

yahhooo
09-08-2010, 12:21
Браво на spainnn разбира ги момчето, боксьорите като излязат от залата и в съблекалнята веднага слагат космодиска. Кажи им на тея новаци, който четат книжки и гледат филми за бойни изкуства по цял ден, да не ти ги обясняват на тебе тея....

Тоя е безнадежден случай оставете го, чул е от някой батко, че боксьорите били изгърбени и само това ще вика, три страници спорите с него и му давате примери, той не та не.....

spainnn
09-08-2010, 12:23
Браво на spainnn разбира ги момчето, боксьорите като излязат от залата и в съблекалнята веднага слагат космодиска. Кажи им на тея новаци, който четат книжки и гледат филми за бойни изкуства по цял ден, да не ти ги обясняват на тебе тея....

Тоя е безнадежден случай оставете го, чул е от някой батко, че боксьорите били изгърбени и само това ще вика, три страници спорите с него и му давате примери, той не та не.....

ае паляк майкати е безнадежден случай ама никой не ти казва нищо .... не са ми казали , че са изгърбени познавам 1 приятел който тренира от 5 години кик бокс и говоря за него също преди по диема даваха интервю с разни боксьори и те бяха изгърбени .......... а ти си тъпо копеле багерист :razz:

dunce
09-08-2010, 13:03
Браво на spainnn разбира ги момчето, боксьорите като излязат от залата и в съблекалнята веднага слагат космодиска. Кажи им на тея новаци, който четат книжки и гледат филми за бойни изкуства по цял ден, да не ти ги обясняват на тебе тея....

Тоя е безнадежден случай оставете го, чул е от някой батко, че боксьорите били изгърбени и само това ще вика, три страници спорите с него и му давате примери, той не та не.....

ае паляк майкати е безнадежден случай ама никой не ти казва нищо .... не са ми казали , че са изгърбени познавам 1 приятел който тренира от 5 години кик бокс и говоря за него също преди по диема даваха интервю с разни боксьори и те бяха изгърбени .......... а ти си тъпо копеле багерист :razz:

копеленцето не спира да лала пред компютъра, най ме е яд на такива педалчета, които се отварят в нета, изчезвай от форума, че само спамиш и пишеш тъпотии. На всички им писна от тебе, боклук.

LifeFitness0
09-08-2010, 13:06
2.20 друг път :)
Тайсън е 1.82 и е най-лекия боксьор в тежка категорияАхаха не усети сарказма май :razz:

spainnn
09-08-2010, 13:22
Браво на spainnn разбира ги момчето, боксьорите като излязат от залата и в съблекалнята веднага слагат космодиска. Кажи им на тея новаци, който четат книжки и гледат филми за бойни изкуства по цял ден, да не ти ги обясняват на тебе тея....

Тоя е безнадежден случай оставете го, чул е от някой батко, че боксьорите били изгърбени и само това ще вика, три страници спорите с него и му давате примери, той не та не.....

ае паляк майкати е безнадежден случай ама никой не ти казва нищо .... не са ми казали , че са изгърбени познавам 1 приятел който тренира от 5 години кик бокс и говоря за него също преди по диема даваха интервю с разни боксьори и те бяха изгърбени .......... а ти си тъпо копеле багерист :razz:

копеленцето не спира да лала пред компютъра, най ме е яд на такива педалчета, които се отварят в нета, изчезвай от форума, че само спамиш и пишеш тъпотии. На всички им писна от тебе, боклук.


и майкати е боклук ама никой не и казва нищо нали бе помяр :razz: на всички им писна от тебе палячо не ми се прай по нета щото само мишките като тебе говорят така педал смачкан спри с спама ти си един голям лаладжия през компа си много силен нали бе хлапе :razz:

spainnn
09-08-2010, 13:50
Spainn честно казано на всички ни писна от тебе и твоите теорийки, а даже не си влизал в зала... Жалко

и на всички ни писна от тфойте жалки теорийки ..... а как да не съм влизал в зала като по горе ти казвам , че ходя от 2 год и половина на фитнес напиши поне кфа зала фитнес ли кфа ....... :razz: да и не съм тренирал боен спорт и кфо нали за тфа питам бахти идиота :razz:

MakeMeLaugh
09-08-2010, 17:09
Не е добър замисъла на чата.
Пък и някои хора ще си заминат отново заради държанието си.

Чат може вкофата или тук във формана цивилизована* тема.