PDA

View Full Version : ПОМОЩ аз сам на 18 години и още не сам правил секс :(



shinkyokushin
09-05-2010, 13:01
моля ви да ми помогнете ! стоя само вътре защото ме е срам да се покажа. станал сам 89кг а бях 60 и сам в голяма депресия само мастурбирам по цял ден и няма какво да правя получавам ерекция само като погледна хубаво момиче. Това сам аз http://img255.imageshack.us/i/b275ccf4051000477036500.jpg/

tarlyo
09-05-2010, 13:03
Правиш гадно на пича, а? :razz:

FuckedUp
09-05-2010, 13:04
Единственият, който го признавам..поне е честен и си качва снимка :) :lol:

tarlyo
09-05-2010, 13:05
Само аз ли си мисля, че темата е ебавка?

shinkyokushin
09-05-2010, 13:06
еми аз щото бях фешън все още съм детствен и ме подиграват ;( ;(

Chacho
09-05-2010, 13:07
моля ви да ми помогнете ! стоя само вътре защото ме е срам да се покажа. станал сам 89кг а бях 60 и сам в голяма депресия само мастурбирам по цял ден и няма какво да правя получавам ерекция само като погледна хубаво момиче. Това сам аз http://img255.imageshack.us/i/b275ccf4051000477036500.jpg/

Някой да ти е казвал, че изреченията се започват с главна буква!?!?!? Сигурно едвам връзваш тройката по БЕЛ. Вдигни си самочувствието малко и не се оставяй. Както каза vaseto0o0, запиши се да тренираш нещо, ще се запознаеш с приятели там и ще се разнообразяваш.

tarlyo
09-05-2010, 13:08
Само аз ли си мисля, че темата е ебавка?
А защо всичко трябва да е ебавка, знам за доста хора с такива проблеми... Просто повечето ги е срам да си признаят :?
Ако е така както казваш.....



АХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХХ

shinkyokushin
09-05-2010, 13:11
е как да си повдигна самочувствието като ме е срам да се покажа притрих си линията на живота от мастурбиране ;(

tarlyo
09-05-2010, 13:12
кое му е смешното, представи си че беше на негово място :x

Еeee, бро, гледай реално на нещата, темата е фейк 8)

shinkyokushin
09-05-2010, 13:13
един път имах шанс да правя секс с момиче но още докато ми разкопчаваше дънките аз свърших.... ми беше доста красиво и залепих боксерите ;(

Chacho
09-05-2010, 13:15
кое му е смешното, представи си че беше на негово място :x

Еeee, бро, гледай реално на нещата, темата е фейк 8)

Всички го повтарят тва в youtube, ама тука не бих бил много сигурен. Повечето май са си реални случаи :-D :D :D . Горките!

tarlyo
09-05-2010, 13:15
кое му е смешното, представи си че беше на негово място :x

Еeee, бро, гледай реално на нещата, темата е фейк 8)
Ти пък откъде знаеш... Казвам ти познавам хора които наистина имат този проблем. Преди излизаха играехме като бяхме малки, обаче заради некви тъпи онлайн игри ЦС УоУ спряха да излизат, станаха дебели и изгубиха социалния си живот и сега съжеляват...

Еее виж го тоя си прави ташак с нас ве:

"стоя само вътре защото ме е срам да се покажа. станал сам 89кг а бях 60 и сам в голяма депресия само мастурбирам по цял ден и няма какво да правя получавам ерекция само като погледна хубаво момиче."

"е как да си повдигна самочувствието като ме е срам да се покажа притрих си линията на живота от мастурбиране ;("

"един път имах шанс да правя секс с момиче но още докато ми разкопчаваше дънките аз свърших.... ми беше доста красиво и залепих боксерите ;("

FuckedUp
09-05-2010, 13:16
Ебавка е. Като му гледам коментарите :D

tarlyo
09-05-2010, 13:17
:razz: :razz: :razz:

shinkyokushin
09-05-2010, 13:17
вие си правите ташак едвам пиша сега треперя а вие вместо да ми помогнете ми казвате че си правя ташак ;(

tarlyo
09-05-2010, 13:18
вие си правите ташак едвам пиша сега треперя а вие вместо да ми помогнете ми казвате че си правя ташак ;(
:razz:

7227
09-05-2010, 14:01
вие си правите ташак едвам пиша сега треперя а вие вместо да ми помогнете ми казвате че си правя ташак ;(

Що трепериш???

shinkyokushin
09-05-2010, 14:12
щото ми се плаче ;(

loliii
09-05-2010, 14:27
vaseto0o0, не съм очаквала от теб да бъдеш милостив :-o Еваларка!

Авторе, стегни се малко - и буквално, и преносно. Фитнес, нови дрехи, самочувствие на мах и си готов. И моля те - нова прическа и никви обичкии и лилави дрехи, поне засега.

Princessani
09-05-2010, 14:38
моля ви да ми помогнете ! стоя само вътре защото ме е срам да се покажа. станал сам 89кг а бях 60 и сам в голяма депресия само мастурбирам по цял ден и няма какво да правя получавам ерекция само като погледна хубаво момиче. Това сам аз http://img255.imageshack.us/i/b275ccf4051000477036500.jpg/ пич започни да излизаш,не виждам ,кое му е толкова срамното ,че си девствен :? ,започни да спортуваш и спри да се комплексираш ,за това ,че не си бил с момиче НЯМА НИЩО СРАМНО.Спорта ще ти се отрази добре ,а и истинските приятели не са тези ,които ще ти се подиграват ,смени си компанията ,няма смисъл да се депресираш.От къде си ?

TheSunshine01
09-05-2010, 14:40
Никъде не пише че трябва да го направиш на определена възраст :-o

loliii
09-05-2010, 14:46
vaseto0o0, не съм очаквала от теб да бъдеш милостив :-o Еваларка!

Авторе, стегни се малко - и буквално, и преносно. Фитнес, нови дрехи, самочувствие на мах и си готов. И моля те - нова прическа и никви обичкии и лилави дрехи, поне засега.
От както станах модератор трябва да съм добър, все пак съм Бог, ако Бог беше лош горко на всички :(
При положение, че според мен Бог не съществува, трябва ли да си правя изводите, че и ти не съществуваш? :oops: :-o Айде поне ти не се възгордявай и си остани земен.......

7227
09-05-2010, 14:59
щото ми се плаче ;(

Ти много яко се бъзикаш с всички,темата ти е ебавка.

Dyvkaaa
09-05-2010, 15:01
Ами ако ти сам не направиш нещо няма кой друг излизай спортувай,вкарай се отново във форма и няма още дълго време да си девствен :)

maksimal
09-05-2010, 15:37
Излез вънка, спортувай, не стой по цял ден затворен... а за това че те е срам как искаш ние да ти помогнем като единствения начин е ти сам да си помогнеш ;)

пп; васе от кога си мод бе ;дд

ChalgaBoy
09-05-2010, 16:13
Темата е доста ФЕЙК .... немога да повярвам ,че получаваш преждевременна еаколациа... както и да е ... казваш ,че по цял ден лъскаш бастуна... еми човек аз няма да се очуда ако скоро постнеш тема "не ми става к'во да права" а от друга страна ... една чикия преди среща няма да е зле така ще си освободил напрежението и да се надяваме няма да експлодираш още преди да ти е свалила гащите 8-) 8-)

amazingwoman
09-05-2010, 16:16
Аз ще се прежаля за тебе щом е за каузата да ти отнема девствеността. Съвсем сериозна съм не се назикам аз не съм като останалите момичета и момчета които явно са те взели за подигравка тука. Приготви се да сбъдна всички твои желания, аз съм много палаво момиче. :-) Пиши ми лично съобщение да се разберем за подробности, че трябва да го направиме дискретно моя приятел да не разбере.

loliii
09-05-2010, 16:22
Аз ще се прежаля за тебе щом е за каузата да ти отнема девствеността. Съвсем сериозна съм не се назикам аз не съм като останалите момичета и момчета които явно са те взели за подигравка тука. Приготви се да сбъдна всички твои желания, аз съм много палаво момиче. :-) Пиши ми лично съобщение да се разберем за подробности, че трябва да го направиме дискретно моя приятел да не разбере.
ихааа... аре, баце, отвори ти се шансО :grin:

honeybabe
09-05-2010, 16:37
Каква помощ точно очакваш да получиш?
:D

honeybabe
09-05-2010, 16:38
Аз ще се прежаля за тебе щом е за каузата да ти отнема девствеността. Съвсем сериозна съм не се назикам аз не съм като останалите момичета и момчета които явно са те взели за подигравка тука. Приготви се да сбъдна всички твои желания, аз съм много палаво момиче. :-) Пиши ми лично съобщение да се разберем за подробности, че трябва да го направиме дискретно моя приятел да не разбере.

о,Господи ...

ChalgaBoy
09-05-2010, 16:50
Аз ще се прежаля за тебе щом е за каузата да ти отнема девствеността. Съвсем сериозна съм не се назикам аз не съм като останалите момичета и момчета които явно са те взели за подигравка тука. Приготви се да сбъдна всички твои желания, аз съм много палаво момиче. :-) Пиши ми лично съобщение да се разберем за подробности, че трябва да го направиме дискретно моя приятел да не разбере.
ихааа... аре, баце, отвори ти се шансО :grin:

Шансо нещо дето тежи 160-70-80 килца да седне варху тебе :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :? :?

DarkTemplar
09-05-2010, 17:33
уеуе майко.. :lol: :lol:

tarlyo
09-05-2010, 17:36
amazingwoman, ако това нещо с дългата коса на аватара си ти... О, БОЖЕ, МОЙ !!! :shock:

amazingwoman
09-05-2010, 18:20
amazingwoman, ако това нещо с дългата коса на аватара си ти... О, БОЖЕ, МОЙ !!! :shock:
Да това съм аз русата с дългата коса. Проблем ли има някакъв? Постоянно получавам някакви лични съобщения тип подигравателни бъзикала съм се била и такива подобни. Ти какво искаш? Да не си по хубава от мене? Я в лево и които не му изнася да ходи в на кучето ауспуха.

tarlyo
09-05-2010, 18:31
amazingwoman, ако това нещо с дългата коса на аватара си ти... О, БОЖЕ, МОЙ !!! :shock:
Да това съм аз русата с дългата коса. Проблем ли има някакъв? Постоянно получавам някакви лични съобщения тип подигравателни бъзикала съм се била и такива подобни. Ти какво искаш? Да не си по хубава от мене? Я в лево и които не му изнася да ходи в на кучето ауспуха.


Грух? :razz: :razz: :razz:

Harum_Scarum
09-05-2010, 18:34
Темата е доста ФЕЙК ....
Хахаха и модераторите... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tarlyo
09-05-2010, 18:38
amazingwoman, ако това нещо с дългата коса на аватара си ти... О, БОЖЕ, МОЙ !!! :shock:
Да това съм аз русата с дългата коса. Проблем ли има някакъв? Постоянно получавам някакви лични съобщения тип подигравателни бъзикала съм се била и такива подобни. Ти какво искаш? Да не си по хубава от мене? Я в лево и които не му изнася да ходи в на кучето ауспуха.


Грух? :razz: :razz: :razz:
грух грух грух :-)


иначе има модератори в темата, щом сме преценили че не е фейк не сме я затворили ;)

Господин Модератор, Бихте ли си сложил аватар, това е ТийнПроблем все пак

Harum_Scarum
09-05-2010, 18:39
Мега фен със снимка http://img691.imageshack.us/img691/1534/moderatora.jpg
Аз ли бъркам или. :lol:

tarlyo
09-05-2010, 18:41
Мега фен със снимка http://img691.imageshack.us/img691/1534/moderatora.jpg
Аз ли бъркам или. :lol:
абе чит шшшшш тихо бе не издавай :-x
Развали му прикритието :-x

Harum_Scarum
09-05-2010, 18:42
Хахах , чуствам се наистина много наблюдателна и умна.. :lol: :lol: :lol:

amazingwoman
09-05-2010, 18:45
Понеже аз съм била искрена с вас и вие ми се подигравате. Ти като модератор не трябва ли да следиш за дискриминацията която се упражнява върху мене вместо да я подклаждаш. Това че съм малко по пълна от вас не ме прави различна нито пък вас ви прави нещо повече. Можеш да пи пращаш предупредителни съобщения че не спазвам правилата а ти правиш точно същото и подтикваш останалите да те ползват за пример. Що за хора сте вие?

tarlyo
09-05-2010, 18:48
Понеже аз съм била искрена с вас и вие ми се подигравате. Ти като модератор не трябва ли да следиш за дискриминацията която се упражнява върху мене вместо да я подклаждаш. Това че съм малко по пълна от вас не ме прави различна нито пък вас ви прави нещо повече. Можеш да пи пращаш предупредителни съобщения че не спазвам правилата а ти правиш точно същото и подтикваш останалите да те ползват за пример. Що за хора сте вие?

Ама госпожице, къде сме Ви се подигравали? Вие сте невероятно красиво момиче, мисля, че съм влюбен във Вас. :oops:

Harum_Scarum
09-05-2010, 18:48
Той не е модератор.. Има други модератори във форума , пиши на тях. :)
П.С.
Не мисля,че е хубаво да се подигравате все пак не всеки може да избере какъв да е.. ;)

ChalgaBoy
09-05-2010, 18:49
Понеже аз съм била искрена с вас и вие ми се подигравате. Ти като модератор не трябва ли да следиш за дискриминацията която се упражнява върху мене вместо да я подклаждаш. Това че съм малко по пълна от вас не ме прави различна нито пък вас ви прави нещо повече. Можеш да пи пращаш предупредителни съобщения че не спазвам правилата а ти правиш точно същото и подтикваш останалите да те ползват за пример. Що за хора сте вие?

ФИДАНКИ , спрамо тебе :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Разбери ,че хората са изобретили запетаята , ЗА да се ползва :-P :-P

Снимката едва те побира ,а казваш ,че си МАЛКО по-пълна от нас.. Аз незнам от каде имаш такова самочуствие... Аз на твое място сигорно щях да се срамувам да кача своя снимка...и да пиша в Teen форум кадето се очакват нападки в/у "ЛЕЕЕЕКO закръглените"

tarlyo
09-05-2010, 18:52
Понеже аз съм била искрена с вас и вие ми се подигравате. Ти като модератор не трябва ли да следиш за дискриминацията която се упражнява върху мене вместо да я подклаждаш. Това че съм малко по пълна от вас не ме прави различна нито пък вас ви прави нещо повече. Можеш да пи пращаш предупредителни съобщения че не спазвам правилата а ти правиш точно същото и подтикваш останалите да те ползват за пример. Що за хора сте вие?

ФИДАНКИ , спрамо тебе :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Разбери ,че хората са изобретили запетаята , ЗА да се ползва :-P :-P

Снимката едва те побира ,а казваш ,че си МАЛКО по-пълна от нас.. Аз незнам от каде имаш такова самочуствие... Аз на твое място сигорно щях да се срамувам да кача своя снимка...и да пиша в Teen форум кадето се очакват нападки в/у "ЛЕЕЕЕКO закръглените"

Абе ей, защо нападаш това ПРЕЛЕСнО създание, а? Марш от форумО, стига сте дисКУРминирали хората :razz:

Harum_Scarum
09-05-2010, 18:52
Чакам.. :lol:

amazingwoman
09-05-2010, 18:58
Кат ти тресна един бан ше видиш кой е модратор :-x
аз не забелязвам никаква дискриминация... Просто хората отбелязват колко сте красвиа. Между другото на колко години сте?
На 23 съм проблем ли е? Нямам нищото против да ме критикуват но не и да ми се подиграват. Вземи прочети малко да видиш че дискриминацията не е само на равнище расова основа и ще видиш че има такава. Н атебе ще ти е приятно ли да те обиждат. Еми като ме обиждат аз нали трябва да се защита и аз.

Harum_Scarum
09-05-2010, 19:00
Някой истински модератор трябва да се намеси..И като гледам това ще е Punisherrr 8-)

tarlyo
09-05-2010, 19:00
Кат ти тресна един бан ше видиш кой е модратор :-x
аз не забелязвам никаква дискриминация... Просто хората отбелязват колко сте красвиа. Между другото на колко години сте?
На 23 съм проблем ли е? Нямам нищото против да ме критикуват но не и да ми се подиграват. Вземи прочети малко да видиш че дискриминацията не е само на равнище расова основа и ще видиш че има такава. Н атебе ще ти е приятно ли да те обиждат. Еми като ме обиждат аз нали трябва да се защита и аз.

Сладурано, бих изкупил всички дюшеци в света, за да мога да легна с теб :oops:

honeybabe
09-05-2010, 19:29
окепазихте на момчето темата ^^ :lol:

xNiKx
09-05-2010, 19:46
Правиш гадно на пича, а? :razz:
:razz: :razz:

loliii
09-05-2010, 19:56
amazing woman walking down the street =D>

Vlado93
09-05-2010, 20:03
Само аз ли си мисля, че темата е ебавка?

и аз така мисля :o :D

ChalgaBoy
09-05-2010, 20:18
amazing woman walking down the street =D>


В нашия случай е rolling down the street :razz:

loliii
09-05-2010, 20:22
:razz:

sexypetia91
09-05-2010, 20:25
Много е готино да се забавлявате на чужд гръб. :(

honeybabe
09-05-2010, 20:29
аз си мисля,че някой прави мръсно на негов познат...кофти работа!!!

sexypetia91
09-05-2010, 20:39
Ми не знам каква е истината. Но не мисля, че група хлапета демонстрират нещо по-различно от собствената си простотия.

BiGBaDWolF
09-05-2010, 20:41
Да си жив и здрав ..

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 20:57
И ние как да ти помогнем?Да те оправим виртуално ли? :D :D :D

ПС:Стига с тая ебавка,не е забавно да се подиграваш на чужд гръб...Дано да ти го върнат!!!

ChalgaBoy
09-05-2010, 21:02
.Дано да ти го върнат!!!

Не напразно бате РУШИ го е изпял "Всичко се връща" :)
:? Несмятам ,че неможе да се подиграваш на някого , тогава , когато знаеш ти какъв си и можеш да се подиграваш сам с себе си ? :?

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 21:08
.Дано да ти го върнат!!!

Несмятам ,че неможе да се подиграваш на някого , тогава , когато знаеш ти какъв си и можеш да се подиграваш сам с себе си ? :?

До тук съгласна :) Но е гадно и супер лицемерно да се ебаваш по тоя начин с някой,вместо да му кажеш в очите "Брат,тва,тва и тва не ме кефят в теб.Дразниш ме." или нещо от сорта...А пък ако питаш мен тоя дето е пуснал темата е пълен неудачник и задръстеняк и завижда на печеното момче и по тоя начин си избива комплексите...

ChalgaBoy
09-05-2010, 21:18
Но е гадно и супер лицемерно да се ебаваш по тоя начин с някой,вместо да му кажеш в очите "Брат,тва,тва и тва не ме кефят в теб.Дразниш ме." или нещо от сорта...А пък ако питаш мен тоя дето е пуснал темата е пълен неудачник и задръстеняк и завижда на печеното момче и по тоя начин си избива комплексите...

Аааа , ти си говорела за автора :-D аз си мислех ,че говориш за мен ,относно това ,което писах за госпожицата с голямото самочуствие и размери :P

И си напълно права за авторчето :)

shinkyokushin
09-05-2010, 21:36
да пълен чук сам избивам комплекси 300 килограмов тюлен съм правя гадно на братчето (ако си мислиш че не сам му казвал къф е се лъжеш) и правя простотии щот си нямам друга работа и сам на 14 години.

Psihoman
09-05-2010, 22:20
Абе ко ти пука дали си Девствен важното е ти да си добре пък за околните да не ти пука живей собствения си живот!!

Psihoman
09-05-2010, 22:22
http://www.youtube.com/user/ThePsihoman?feature=mhum#p/f/4/Y6MbHsBvyzE

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 22:57
да пълен чук сам избивам комплекси 300 килограмов тюлен съм правя гадно на братчето (ако си мислиш че не сам му казвал къф е се лъжеш) и правя простотии щот си нямам друга работа и сам на 14 години.

Виж колко добре се описа... :D Добре дай твоя снимка да те видим тогава колко си велик...Тея детски истории иди ги разправяй на някой друг :) А ако наистина имаш тоя "проблем" просто покани някое момиче на среща,гледай да не прецакаш нещата и ако тръгнете и се задържите повече все ще се прежалиш 8-)

dimi93
09-05-2010, 23:00
защо не постнеш настояща снимка?

gepime.com е твоето спасение хаха

amazingwoman
09-05-2010, 23:40
Отивай да сваляш килограми бе тюфлек, или ще наебеш някоя свиня като оная дето ти предложи или ще тряа отслабнеш, не може ти висят сланинките а да искаш със манакенки да спиш :-x
Може и да съм свиня, но не се държа като такава за разлика от тебе. Ти си едно безкрупулно същество, което не уважава хората. Знам че ще напишеш че аз не съм човек за да ме уважаваш, че съм нещо от сорта на говедо, свиня и т.н., но дори и животните подлежат на някакво хуманно отношение така че си прави изводи ти какъв си преди да определиш аз каква съм.

shinkyokushin
09-06-2010, 07:46
Русокоске никъде не съм споменавал че съм велик :) тая теме я направих защото се хванахме на бас (и го изпълних) все пак държа на думата си :) а и моя снимка мисля че съм постнал в спорт и здраве раздела ако не след малко и тук ще сложа :)

loliii
09-06-2010, 08:36
amazingwoman съвсем културно се опитва да избегне темата и мисля, че трябва да замълчим. В смисъл, че уважавам хора, които не почват да псуват като първите селяндури.

Обаче все пак, amazing, не мога да разбера защо си слагаш снимка на аватар. И аз не съм си сложила снимка, дето меко казано изглеждам по-добре от теб като външност. Не искам да звучи грубо, ама е тъпо да показваш свръх-самочувствие. И това не се отнася само за теб, ами и за много други хора. :)

amazingwoman
09-06-2010, 09:08
amazingwoman съвсем културно се опитва да избегне темата и мисля, че трябва да замълчим. В смисъл, че уважавам хора, които не почват да псуват като първите селяндури.

Обаче все пак, amazing, не мога да разбера защо си слагаш снимка на аватар. И аз не съм си сложила снимка, дето меко казано изглеждам по-добре от теб като външност. Не искам да звучи грубо, ама е тъпо да показваш свръх-самочувствие. И това не се отнася само за теб, ами и за много други хора. :)
Не виждам какво лошо съм направила като съм си сложила лична снимка като аватар. Не виждам къде съм показала свръх самочувствие при положение, че ме потъпкват като личност тука и хората се забавляват по този начин.

Gamedzilla
09-06-2010, 11:50
amazingwoman съвсем културно се опитва да избегне темата и мисля, че трябва да замълчим. В смисъл, че уважавам хора, които не почват да псуват като първите селяндури.

Обаче все пак, amazing, не мога да разбера защо си слагаш снимка на аватар. И аз не съм си сложила снимка, дето меко казано изглеждам по-добре от теб като външност. Не искам да звучи грубо, ама е тъпо да показваш свръх-самочувствие. И това не се отнася само за теб, ами и за много други хора. :)
Не виждам какво лошо съм направила като съм си сложила лична снимка като аватар. Не виждам къде съм показала свръх самочувствие при положение, че ме потъпкват като личност тука и хората се забавляват по този начин. Нищо ама Братчеда дето е написал темата му пращят боксерките кат та погледне.

shinkyokushin
09-06-2010, 12:21
амейзинг уоман мисля че тоя форум не е за тебе по простата причина че е тиймпроблем а възрастовата група мисля че е от 13-19 години до колкото съм запознат не до 23 :)

DarkKisss
09-06-2010, 13:20
.... немога да повярвам ,че получаваш преждевременна еаколациа...

Като ще се правиш на много учен поне провери в речника първо ;)
еАкОлациА .. :lol: Страхотно, на колко си? На 11?

ChalgaBoy
09-06-2010, 13:22
.... немога да повярвам ,че получаваш преждевременна еаколациа...

Като ще се правиш на много учен поне провери в речника първо ;)
еАкОлациА .. :lol: Страхотно, на колко си? На 11?

Съжелявам ,че не ползвам такива думи 24/7 и не отварям речника за да проверявам сяка своя дума :razz: УЖ ХОДА на даскало да се уча ама като гледам колко съм се научил :razz: на 17 и нз каде е проблема като и ти сигорно си правила правописни грешки :-o

DarkKisss
09-06-2010, 13:24
^ Да ти се случи веднъж е едно, на тебе целият ти правопис е грешен, но нали всеки трябва да гледа себе си.. :-o От някакво село ли си? Просто съм любопитна.

DaNGeRousLy
09-06-2010, 13:25
Но е гадно и супер лицемерно да се ебаваш по тоя начин с някой,вместо да му кажеш в очите "Брат,тва,тва и тва не ме кефят в теб.Дразниш ме." или нещо от сорта...А пък ако питаш мен тоя дето е пуснал темата е пълен неудачник и задръстеняк и завижда на печеното момче и по тоя начин си избива комплексите...

++ \:D/

Harum_Scarum
09-06-2010, 15:36
^ Да ти се случи веднъж е едно, на тебе целият ти правопис е грешен, но нали всеки трябва да гледа себе си.. :-o От някакво село ли си? Просто съм любопитна .

:lol:

loliii
09-06-2010, 16:43
От някакво село ли си? Просто съм любопитна.


сигорно

todor92
09-06-2010, 16:49
казваш че тoва момче на снимката тежи 90 кила :D:D:D?

Lyubeto
09-06-2010, 16:58
АХАХХАХАХХА Е, не... АХАХААХА
Притрил си линията на живота от мастурбиране
АХАХАХХАХА :razz:

YouAteMyHeart
09-06-2010, 17:45
Леле тая тема е направо трепач! :lol:

@amazingwoman лошото беше,че меко казано се предложи като квартална ... Ако не беше,тогава никои нямаше нищо да ти каже.

Di
09-06-2010, 18:10
ясно..ние какво да направим?
Проститутките са на магистралата-бягай :)

Dr3amy
09-06-2010, 18:15
Да дойда да ти пусна?

Това е твой проблем!

ScarletBite
09-06-2010, 18:17
Правиш гадно на пича, а? :razz:
8-)

7227
09-06-2010, 18:30
ясно..ние какво да направим?
Проститутките са на магистралата-бягай :)
Човека е беден,а и за там пари трябват 8-) :razz:

rali4ka1
09-06-2010, 21:54
еми аз щото бях фешън все още съм детствен и ме подиграват ;( ;(
Ей това в червеното може ли някой да ми каже какво трябва да означава?Тези нарицания за определени хора не мога да ги разбера.

roshkors
09-06-2010, 22:19
Пич, осъзнай се...осъзнай се или поне не пускай такива теми. Момчето на снимката далеч няма 89 кг или говориш за lbs. :smt039

Crash9LFC
09-06-2010, 22:39
До като станеш импотентен има време. 8-)

sToyAncHo
09-06-2010, 22:46
един път имах шанс да правя секс с момиче но още докато ми разкопчаваше дънките аз свърших.... ми беше доста красиво и залепих боксерите ;(

Ми ти си много тъп...и да си свършил де да знам...иди в кенефа оправи се, че тогава излез и и разкайи играта, така че да поиска допълнително. Мисли на бързи обороти чикиджия такъф!Стегни се! Мойто сефте беше 4 клас ;)

nerdrage
09-06-2010, 22:59
trolled_hard.jpg

Crash9LFC
09-06-2010, 23:58
Мойто сефте беше 4 клас ;)
http://www.motifake.com/image/demotivational-poster/0812/double-facepalm-facepalm-stupid-idiot-facepalm-lol-ignorant-demotivational-poster-1228730103.jpg

snake223071
09-07-2010, 01:58
Мойто сефте беше 4 клас ;)
http://www.motifake.com/image/demotivational-poster/0812/double-facepalm-facepalm-stupid-idiot-facepalm-lol-ignorant-demotivational-poster-1228730103.jpg мн добро! ^^

shinkyokushin
09-07-2010, 04:43
абе вие наистина ли мислите че темара е реална :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ChalgaBoy
09-07-2010, 11:33
абе вие наистина ли мислите че темара е реална :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:-o :-o не виждам смисъл да пускаш Фейк теми... но от много време вече не следя какво става по темата щот беше ясно ,че е фейк..

honeybabe
09-07-2010, 11:46
тая тема още ли не е заключена :-o

rali4ka1
09-07-2010, 13:23
Още не е заключена защото има такива дето пишат в нея.Осем страници са изписани заради някъв смешник дето няма какво да прави,или някой му е отмъкнал момичето и той му прави мръсно с такива теми.Но в крайна сметка той е с пръст у гъз.Следващия път ще пусне сериозна тема за нещо и всички ще го отсвирим,и така трябва да бъде.Аман от хора избиващи комплекси на всякаде и по всякакъв начин.

bilqnavod
09-07-2010, 15:45
:smt003 пожелавам ти скоро да го направиш! Късмет!

amazingwoman
09-07-2010, 17:35
амейзинг уоман мисля че тоя форум не е за тебе по простата причина че е тиймпроблем а възрастовата група мисля че е от 13-19 години до колкото съм запознат не до 23 :)
Не знам защо прецени че аз не попадам в тая категория и кой те е запознал с това че съм на 23. При положение че само един човек ме е питал и то с лично съобщение и му казах така за да видя как ще реагира, дали ще ме обижда още. Но не съм на 23 определено и влизам в категорията 13-19.

ChalgaBoy
09-07-2010, 17:51
влизам в категорията


Тежкотоварни ? :shock: :shock: :lol: Sorry ма немога се здържа 8-) 8-)

sexypetia91
09-07-2010, 17:58
влизам в категорията


Тежкотоварни ? :shock: :shock: :lol: Sorry ма немога се здържа 8-) 8-)
Аз като момиче и разсъждаващ човек ти препоръчвам да не се подиграваш така, защото лично за тебе показва че си в категорията "плиткоумни". А до колкото четох във форума едно че си нямаш приятелка и второ че не си правил секс от 2 години и половина. Не ти казвам че не трябва да имаш вкус към момичетата, просто такова отношение на нас ни прави негативно впечатление. Не съм ти съдница и не искам да бъда, но според мен ти си един комплексар. Не те обиждам и нямам намерение да го правя, но поведението ти е такова.

ChalgaBoy
09-07-2010, 18:03
влизам в категорията


Тежкотоварни ? :shock: :shock: :lol: Sorry ма немога се здържа 8-) 8-)
Аз като момиче и разсъждаващ човек ти препоръчвам да не се подиграваш така, защото лично за тебе показва че си в категорията "плиткоумни". А до колкото четох във форума едно че си нямаш приятелка и второ че не си правил секс от 2 години и половина. Не ти казвам че не трябва да имаш вкус към момичетата, просто такова отношение на нас ни прави негативно впечатление. Не съм ти съдница и не искам да бъда, но според мен ти си един комплексар. Не те обиждам и нямам намерение да го правя, но поведението ти е такова.

Ми не... близо 2 години са 8) и ако ми беше толкова до секса... живея в София... Отиваш в първата чалга дискотека и ще се намери с коя да си тръгнеш 1-2 часа по-късно... Нямам си приятелка да 8) не е нещо с което се гордея ,но това което търса е сериозна връзка ,а не просто забивка :-P :-P Евала направи ми забележша ,че съм "плиткоумен" може и така да е :-P :-P ама комплекси няам :-P :-P :oops: 8)

mlakniwe2
09-07-2010, 18:08
ОМГ Ква помощ, съвсем нормално е да се девтвен на 18год-ненормално е да не си-и аз съм девствен и ко хич не ме ебе, а има и дето са на 45 и са девтсвени и хич не ги ебе :-o бахти хората кво като ся всички почват да се ебат от 13 годишни и се праят на важни-това не е нормално-просто ся всички са някви откачени-бахти извратения свят

sexypetia91
09-07-2010, 18:08
Ми не... близо 2 години са 8) и ако ми беше толкова до секса... живея в София... Отиваш в първата чалга дискотека и ще се намери с коя да си тръгнеш 1-2 часа по-късно... Нямам си приятелка да 8) не е нещо с което се гордея ,но това което търса е сериозна връзка ,а не просто забивка :-P :-P Евала направи ми забележша ,че съм "плиткоумен" може и така да е :-P :-P ама комплекси няам :-P :-P :oops: 8)
Явно трябва да си някакъв много "голям специалист" и преди вичко "симпатяга" за да отидеш на дискотека и да си забиеш някое момиче което не познаваш и след 1-2 часа да си тръгнеш. :lol:

ChalgaBoy
09-07-2010, 18:12
Ми не... близо 2 години са 8) и ако ми беше толкова до секса... живея в София... Отиваш в първата чалга дискотека и ще се намери с коя да си тръгнеш 1-2 часа по-късно... Нямам си приятелка да 8) не е нещо с което се гордея ,но това което търса е сериозна връзка ,а не просто забивка :-P :-P Евала направи ми забележша ,че съм "плиткоумен" може и така да е :-P :-P ама комплекси няам :-P :-P :oops: 8)
Явно трябва да си някакъв много "голям специалист" и преди вичко "симпатяга" за да отидеш на дискотека и да си забиеш някое момиче което не познаваш и след 1-2 часа да си тръгнеш. :lol:


То понеже се изискват много "умения" и ДИПЛОМА

sexypetia91
09-07-2010, 18:18
Оф извинявай, аз съм хваната от гората и забравих, че нищо не разбирам. Още повече забравих че от близо година не ходя вече по детски дискотеки и съм забравила как стават нещата. А и ти сигурно си много неустоим и ти се лепят като пощенски марки. :razz:

ChalgaBoy
09-07-2010, 18:23
Оф извинявай, аз съм хваната от гората и забравих, че нищо не разбирам. Още повече забравих че от близо година не ходя вече по детски дискотеки и съм забравила как стават нещата. А и ти сигурно си много неустоим и ти се лепят като пощенски марки. :razz:

Докато ходех , можеше да се каже ,че беше така :oops: :lol: :shock: ама и аз си вярвам :shock: не беше трудно да се забиеш с някоя и да си тръгнеш с нея :P ще ми кажеш ,че ти не си се забивала с никой и не си си тръгвала с никой от дискотека нали :lol:

PyCoKoCkA93
09-07-2010, 18:25
Тази тема още ли е тук??? :D :D :D "Пич",не ти ли омръзна да се ебаваш с момчето вече?Жалко за теб и плиткоумния ти мозък!!! :x

ChalgaBoy
09-07-2010, 18:28
Тази тема още ли е тук??? :D :D :D "Пич",не ти ли омръзна да се ебаваш с момчето вече?Жалко за теб и плиткоумния ти мозък!!! :x


Aз не с господин 18 годишния :P аз с АМЕЙЗИНГ ЛОМЪН , която изглежда толкова АМЕЙЗИНГ ,че като мине сички немогат си затворят устата 8)

sexypetia91
09-07-2010, 18:33
Оф извинявай, аз съм хваната от гората и забравих, че нищо не разбирам. Още повече забравих че от близо година не ходя вече по детски дискотеки и съм забравила как стават нещата. А и ти сигурно си много неустоим и ти се лепят като пощенски марки. :razz:

Докато ходех , можеше да се каже ,че беше така :oops: :lol: :shock: ама и аз си вярвам :shock: не беше трудно да се забиеш с някоя и да си тръгнеш с нея :P ще ми кажеш ,че ти не си се забивала с никой и не си си тръгвала с никой от дискотека нали :lol:
Не никога не съм го правила и не бих го направила. Още повече да права безразборен секс със първия срещнат. Ако искаш ми вярвай и без това ако продължа да се занимавам с тебе трябва да падна на твоето ниво, а аз съм на тези неща. Вярвай си в каквото искаш! Пожелавам ти някой ден да пораснеш!

7227
09-07-2010, 18:39
амейзинг уоман мисля че тоя форум не е за тебе по простата причина че е тиймпроблем а възрастовата група мисля че е от 13-19 години до колкото съм запознат не до 23 :)
Не знам защо прецени че аз не попадам в тая категория и кой те е запознал с това че съм на 23. При положение че само един човек ме е питал и то с лично съобщение и му казах така за да видя как ще реагира, дали ще ме обижда още. Но не съм на 23 определено и влизам в категорията 13-19.
Ако не е тайна на колко си?

Hilary_
09-07-2010, 19:08
Силно се съмнявам това да си ти на снимката .. :?

PyCoKoCkA93
09-07-2010, 19:26
Тази тема още ли е тук??? :D :D :D "Пич",не ти ли омръзна да се ебаваш с момчето вече?Жалко за теб и плиткоумния ти мозък!!! :x


Aз не с господин 18 годишния :P аз с АМЕЙЗИНГ ЛОМЪН , която изглежда толкова АМЕЙЗИНГ ,че като мине сички немогат си затворят устата 8)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

shinkyokushin
09-07-2010, 20:45
да може да заключите и/или изтриете темата аз си изпълних мойта част псувайте ме колкото си искате и както си искате просто си държа на мъжката дума и изплълних баса :) хайде "професори" правете квот искате излейте си гнева :D :grin: :grin: :razz: :razz:

DePutaMadre
09-07-2010, 21:04
да може да заключите и/или изтриете темата аз си изпълних мойта част псувайте ме колкото си искате и както си искате просто си държа на мъжката дума и изплълних баса :) хайде "професори" правете квот искате излейте си гнева :D :grin: :grin: :razz: :razz:

Живота к'во ше кажеш ?! БРУТАЛЕН ИЛИ ПРЕКРАСЕН Е ! :?

amazingwoman
09-08-2010, 09:18
амейзинг уоман мисля че тоя форум не е за тебе по простата причина че е тиймпроблем а възрастовата група мисля че е от 13-19 години до колкото съм запознат не до 23 :)
Не знам защо прецени че аз не попадам в тая категория и кой те е запознал с това че съм на 23. При положение че само един човек ме е питал и то с лично съобщение и му казах така за да видя как ще реагира, дали ще ме обижда още. Но не съм на 23 определено и влизам в категорията 13-19.
Ако не е тайна на колко си?
Понеже си некултурен, а и сигурно не са те учили че дама не е учтиво да се пита на колко години е, но ще ти отговоря на 17 съм след месец и нещо ставам на 18. Питам добре ли е?

spainnn
09-08-2010, 10:39
амейзинг уоман мисля че тоя форум не е за тебе по простата причина че е тиймпроблем а възрастовата група мисля че е от 13-19 години до колкото съм запознат не до 23 :)
Не знам защо прецени че аз не попадам в тая категория и кой те е запознал с това че съм на 23. При положение че само един човек ме е питал и то с лично съобщение и му казах така за да видя как ще реагира, дали ще ме обижда още. Но не съм на 23 определено и влизам в категорията 13-19.
Ако не е тайна на колко си?
Понеже си некултурен, а и сигурно не са те учили че дама не е учтиво да се пита на колко години е, но ще ти отговоря на 17 съм след месец и нещо ставам на 18. Питам добре ли е?
и са те минали половината квартал+Ганаец :razz:
При факта че си дебела незнам кой би те погледнал, освен някой дърт загорял циганин...


пич викам тая дебелата да я метаме на скарата ще има бая паржоли цела година :smt067 ще нахраним цяла БГ :lol:

DownloadVirus
09-08-2010, 13:02
Снимката:


504 Gateway Time-out
The server didn't respond in time.

AsHbRoWnIE
09-08-2010, 13:59
Аз ще се прежаля за тебе щом е за каузата да ти отнема девствеността. Съвсем сериозна съм не се назикам аз не съм като останалите момичета и момчета които явно са те взели за подигравка тука. Приготви се да сбъдна всички твои желания, аз съм много палаво момиче. :-) Пиши ми лично съобщение да се разберем за подробности, че трябва да го направиме дискретно моя приятел да не разбере.
Давай Мастербатор!



ПС : знам че не се пише така 8-) :)

DuMbErRr
09-08-2010, 14:17
amazingwoman
http://www.teenproblem.net/teenid/images/amazingwoman/1302_1283630504_b.jpg

Грух .. :?

tarlyo
09-08-2010, 14:30
ОМФГ, братле, екрана ми не може да я събере тая снимка ве :shock:

DePutaMadre
09-08-2010, 14:57
вайй ..

spainnn
09-08-2010, 15:09
WTF IS THIS :smt067 :smt067 :smt067 :smt068 :smt068

ChalgaBoy
09-08-2010, 15:18
По ужасно е от колкото смятах ,че е :shock:

shinkyokushin
09-08-2010, 17:35
фиданка е писах хи на ЛС :) :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :razz: :razz:

amazingwoman
09-08-2010, 18:43
Не ми е ясно как решихте че ме е минал целия квартал и ме изкарвате някаква си тука. Като се заяждате и ми се подигравате аз ще ви пожелая следното: "Само такива дебалани като мене да имате до края на живота си! Ако пък не искате да сокосвате такива, девствени да си останете!"

ChalgaBoy
09-08-2010, 18:44
Не ми е ясно как решихте че ме е минал целия квартал и ме изкарвате някаква си тука. Като се заяждате и ми се подигравате аз ще ви пожелая следното: "Само такива дебалани като мене да имате до края на живота си! Ако пък не искате да сокосвате такива, девствени да си останете!"

It is toooooooo late :razz:

amazingwoman
09-08-2010, 18:47
Не ми е ясно как решихте че ме е минал целия квартал и ме изкарвате някаква си тука. Като се заяждате и ми се подигравате аз ще ви пожелая следното: "Само такива дебалани като мене да имате до края на живота си! Ако пък не искате да сокосвате такива, девствени да си останете!"

It is toooooooo late :razz:
За тебе може и да е късно щото са ти пръснали муфата и си отишъл да живееш в другия край на гората. :grin: :razz: :lol:

7227
09-08-2010, 18:49
амейзинг уоман мисля че тоя форум не е за тебе по простата причина че е тиймпроблем а възрастовата група мисля че е от 13-19 години до колкото съм запознат не до 23 :)
Не знам защо прецени че аз не попадам в тая категория и кой те е запознал с това че съм на 23. При положение че само един човек ме е питал и то с лично съобщение и му казах така за да видя как ще реагира, дали ще ме обижда още. Но не съм на 23 определено и влизам в категорията 13-19.
Ако не е тайна на колко си?
Понеже си некултурен, а и сигурно не са те учили че дама не е учтиво да се пита на колко години е, но ще ти отговоря на 17 съм след месец и нещо ставам на 18. Питам добре ли е?
Остави формалностите за културата :lol:
Извинявай,обаче ми приличаш на 50 годишна лелка бре,това да не е майка ти на снимката???Как на 17 г. ОМГ!
Не искам да те обиждам ама...не знам къде се слагаш,ако това си ти на снимката :lol:

amazingwoman
09-08-2010, 18:52
Може да приличам на 50 годишна лелка, но не се срамувам да кача моя снимка. А не да се крия зад някаква котка при положение, че ти кой знае какъв мутант си, но се подиграваш на мене.

ChalgaBoy
09-08-2010, 18:53
Не ми е ясно как решихте че ме е минал целия квартал и ме изкарвате някаква си тука. Като се заяждате и ми се подигравате аз ще ви пожелая следното: "Само такива дебалани като мене да имате до края на живота си! Ако пък не искате да сокосвате такива, девствени да си останете!"

It is toooooooo late :razz:
За тебе може и да е късно щото са ти пръснали муфата и си отишъл да живееш в другия край на гората. :grin: :razz: :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Ти виждала ли си си путката :shock: освен с огледало и с въжета да ти държат шкембето в въздуха за да можеш да метнеш до там :-o :-o омолявам те стига се излага... на 17 се хвали ,че чак ганайците я порят... после обяснвява каква хубава "принцеска" е ,а я да ти задам едно въпросче :)

Като ходиш(ако можеш да ходиш) по улиците , какви са подсвиркванията ? (ако има такива)

7227
09-08-2010, 18:55
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Виж какво :lol: ,не съм мутант,не се крия зад котки,мога да ти дам моя снимка,нямаш проблем. Защо не се вземеш малко в ръце бе жена? На 17 години си заприличала на 50 годишна,вземи се в ръце! За добро ти го пиша.

amazingwoman
09-08-2010, 18:57
Виж сега може да съм дебела както ти казваш, но съм хубава в лицето това са две различни неща. А доколкото си спомням теб от снимката която качи приличаш на момиче с пилингатори и си грозен. :grin:

ChalgaBoy
09-08-2010, 18:57
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Виж какво :lol: ,не съм мутант,не се крия зад котки,мога да ти дам моя снимка,нямаш проблем. Защо не се вземеш малко в ръце бе жена? На 17 години си заприличала на 50 годишна,вземи се в ръце! За добро ти го пиша.

Готин изрових още 1 нейна снимка от нета http://www.nova-rabota.com/bg/wp-content/uploads/2008/08/hippopotamus-3.jpeg виж к'ва хубава усмивка си има жената 8-)

7227
09-08-2010, 18:58
^ Браво,има още материали по този въпрос :lol:

amazingwoman
09-08-2010, 19:03
Едно нещо само мога да кажа, че от всички които си мислят че се забавляват като ме обиждат на мене ми е най-забавно и си нямате ама никаква представа как се заливам от смях. Така че мога само да кажа продължавайте не може да ме засегнете по никакъв начин. Знам че ви звучи невероятно, но и да не ми повярвате няма значение.

7227
09-08-2010, 19:04
Виж сега може да съм дебела както ти казваш, но съм хубава в лицето това са две различни неща. А доколкото си спомням теб от снимката която качи приличаш на момиче с пилингатори и си грозен. :grin:
Ейй,мацке,я сега дай ми линк да видим каква снимка има моя качена?Давай,чакам!

amazingwoman
09-08-2010, 19:06
Виж сега може да съм дебела както ти казваш, но съм хубава в лицето това са две различни неща. А доколкото си спомням теб от снимката която качи приличаш на момиче с пилингатори и си грозен. :grin:
Ейй,мацке,я сега дай ми линк да видим каква снимка има моя качена?Давай,чакам!
Скункси не говорех на тебе, а на малоумното ти приятелче чалгабой. Ама нали си прост и не разбираш!

7227
09-08-2010, 19:11
Инъче мацке "закръглена" добре те бива да обиждаш,браво! :lol:
На този капацитет на телесна маса индекса на сивото ти вещество е с пъти под нормата :lol:

ChalgaBoy
09-08-2010, 19:18
иж сега може да съм дебела както ти казваш, но съм хубава в лицето това са две различни неща. А доколкото си спомням теб от снимката която качи приличаш на момиче с пилингатори и си грозен.
8) Супер , още нещо да добавиш ?


Красива в лицето ? Бузите ти са големи като тези на задника ми . И това ако е красота 8) 2 тона грим и се наричаш красива ? Да беше казала "имам хубави очи" По щех да ти повярвам :lol: ама "Маце" това е ужасно... Кадето и да те пипнат се е цица.... Може да си хубава (отвъре ,някаде душевно) Но НЕ ИСКАМ И ДА ОПОЗНАВАМ такова НЕЩО , да НЕЩО като тебе... Че аз бих се притеснявал да седнеш отгоре ми... сега остава да добавиш ,че си фото модел ?

7227
09-08-2010, 19:23
Може и да е красива душевно,не я виждам добре на снимката в лице,ама...Живота си е твой,пожелавам ти да жънеш същият успех както сега 8-)
ПС Между другото косата ти перука ли?Изглежда прекалено лъскава като перука 8-)
Успех!

ChalgaBoy
09-08-2010, 19:26
http://www.teenproblem.net/teenid/images/amazingwoman/1302_1283630504_b.jpg


:-o То човек даже незнае какво да каже :( Ти се разбиваш да се тресеш на даснинга и се пак никой не гледа към тебе :-o явно гледката е много хубава щом толкова много хора гледат натам (към тебе) :-o :shock:

7227
09-08-2010, 19:30
Не искам да я обиждам,но ми прилича на прасче в седмия месец :lol:

shinkyokushin
09-08-2010, 20:02
еееее жената е имала да страда много :( и то за кво заради един аватар...... понякога живота е суров приеми го 8)




п.с: чалга бой и 7227 стига сте се заяждали "момичето"... не че нещо ама може да ви изяде :)

HandOFDooM
09-08-2010, 23:03
еми аз щото бях фешън все още съм детствен и ме подиграват ;( ;(
пич да ти го кажа направо що ти е тая патка в гащите като не я ползваш ?
в ситауация като твойта отиваш на проститутка без ебавка

Smrazqvashta
09-08-2010, 23:05
яката ебавка 8)

Qnkishhh
09-09-2010, 09:30
еми аз щото бях фешън все още съм детствен и ме подиграват ;( ;(
пич да ти го кажа направо що ти е тая патка в гащите като не я ползваш ?
в ситауация като твойта отиваш на проститутка без ебавка
Чакай нещо не разбрах :shock:
Отива на проститутка ама без ебавка, е ко ше праят тогава бе ше са гледат ли :-x
..... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
FemaleBodyInspector, моля те, сложи си шапката за акъл!!!
ебавка=майтап....

valio95
09-09-2010, 10:21
отиди в публичен дом ..

DreamWTF
09-09-2010, 10:41
отиди в публичен дом ..
това какво е? Аз имам същия проблем, можеш ли да разясниш какво е това?

Оле не боже опази..

valio95
09-09-2010, 11:02
отиди в публичен дом ..
това какво е? Аз имам същия проблем, можеш ли да разясниш какво е това?
там където са платените момичета (проститутки) и внимавай да не фанеш някоя болест

valio95
09-09-2010, 11:04
отиди в публичен дом ..
това какво е? Аз имам същия проблем, можеш ли да разясниш какво е това?

Оле не боже опази..
кфо не човека е примрял за секс..

Qnkishhh
09-09-2010, 11:06
отиди в публичен дом ..
това какво е? Аз имам същия проблем, можеш ли да разясниш какво е това?
там където са платените момичета (проститутки)
По твоята логика магистралата е един голяяям публичен дом.

NaGaStYlE
09-09-2010, 11:08
Може да проуспееш като травестит ? :lol:

valio95
09-09-2010, 11:11
отиди в публичен дом ..
това какво е? Аз имам същия проблем, можеш ли да разясниш какво е това?
там където са платените момичета (проститутки) и внимавай да не фанеш някоя болест
знаеш ли къде има такъв и колко лева струва?
съжалявам, но тук вече не мога да ти помогна не съм ходил и..

EritYy
09-09-2010, 12:25
мноо ли се кефиш, че си направил гадно на някакво момче, аа ? Аманн от такива траверси- на теб някой ако ти качи снимка как ше се почувстваш ве ДЕВСТВЕНИК 8) 8)

honeybabe
09-09-2010, 15:33
отиди в публичен дом ..
това какво е? Аз имам същия проблем, можеш ли да разясниш какво е това?
там където са платените момичета (проститутки) и внимавай да не фанеш някоя болест
знаеш ли къде има такъв и колко лева струва?

толкова загорели,че биха се прежалили и да спят с животно...само и само някой да им отнеме девствеността...жалка картинка :)

DePutaMadre
09-09-2010, 18:12
хранете к***и !

amazingwoman
09-09-2010, 21:43
отиди в публичен дом ..
това какво е? Аз имам същия проблем, можеш ли да разясниш какво е това?
там където са платените момичета (проститутки) и внимавай да не фанеш някоя болест
знаеш ли къде има такъв и колко лева струва?

толкова загорели,че биха се прежалили и да спят с животно...само и само някой да им отнеме девствеността...жалка картинка :)
Пък на мене се подиграват че съм била дебела и никога нямало да си легнат с такава като мене. Пък с някакви гнусни, нечистоплътници искат да си легнат, та даже и да им платят.

shinkyokushin
09-09-2010, 21:48
ми за тебе незнам ква цена треа да ми кажеш за да си легна :( 8-) може би ако беше Бил Гейтс бих рискувал една херния :lol: 8-) 8-) 8-)

SEXTRAVAGANTE
09-10-2010, 08:32
вие си правите ташак едвам пиша сега треперя а вие вместо да ми помогнете ми казвате че си правя ташак ;(


Пи4 , виж са.....нз ташак ли правиш , но ако е истина ще ти кажа кво да направиш. Тая депресия трябва да се лекува......Има едни вещества в организма които в моменти от живота се из4ерпват и се полу4ава тва състояние. Аз бях се сдухал преди години то4но така като тебе , но тва беше в следствие на многото трева която пушех. Моя съвет е да идеш при ли4ния си лекар да си земеш едно направление за Психолог и да идеш да споделиш проблема. Ще видиш , 4е ще ти олекне. Ще ти изпишат некви анти-депресанти които ще земаш месец два и ще се оправиш. Ако те е срам да ходиш на доктор , върви на аптеката и си вземи 1 Опаковка Ксетанор и една Флуанксол. Ксетанора го земай сутрин по половин и на обед , а Флуанксола ве4ер по 1 табелтка. след 2 седмици удвои дозата и така ги земай 2 месеца и след тва запо4ни постепенно да ги спираш. И се старай да излизаш по 4есто ! А тва с 4икиите да не те притеснява , аз си лъскам всеки ден без да съм в депресия. Важното е да не седиш у вас и да не губиш контакт с хората. Според мен тва те е депресирало , прекалено много седиш у вас :) айде успех

awerw
09-10-2010, 08:39
Правиш гадно на пича, а? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

amazingwoman
09-10-2010, 12:07
ми за тебе незнам ква цена треа да ми кажеш за да си легна :( 8-) може би ако беше Бил Гейтс бих рискувал една херния :lol: 8-) 8-) 8-)
Аз не бих легнала снякой дори и пари да ми дават. След като предпочиташ да дадеш пари на някоя циганка на магистралата дето си мие зъбите с кожената четка на турските тираджии, а ти от своя страна си мият оная работа в устата им и ти го предпочиташ това нещо, какво повече мога да кажа за тебе.

shinkyokushin
09-10-2010, 12:27
ми за тебе незнам ква цена треа да ми кажеш за да си легна :( 8-) може би ако беше Бил Гейтс бих рискувал една херния :lol: 8-) 8-) 8-)
Аз не бих легнала снякой дори и пари да ми дават. След като предпочиташ да дадеш пари на някоя циганка на магистралата дето си мие зъбите с кожената четка на турските тираджии, а ти от своя страна си мият оная работа в устата им и ти го предпочиташ това нещо, какво повече мога да кажа за тебе.


само мога да кажа че поне им намирам устата :shock: :shock:

IoNiiTyYy
09-10-2010, 19:26
има време не се притеснявай .. както всички казват за всеки влак си има пътници .. не се отчайвай :)

IoNiiTyYy
09-10-2010, 19:29
окей май само аз съм писала по темата .. (не съм забелязала и някой друг да е карал по същество не ме нападайте) :D

shinkyokushin
09-10-2010, 19:55
никой няма да те напада просто темата е фейк :) малко се ебавахме ама вече сичко утихна спокойно не се притеснявай за мен отдавна сам минал детствеността :) :grin:

LifeFitness0
09-10-2010, 20:12
не се притеснявай за мен отдавна сам минал детствеността :) :grin: :razz: :razz: :razz:

ElectricFuneral
09-10-2010, 20:22
като видях заглавието на темата и се сетих за оная серия на биг брадър

amazingwoman
09-11-2010, 08:19
никой няма да те напада просто темата е фейк :) малко се ебавахме ама вече сичко утихна спокойно не се притеснявай за мен отдавна сам минал детствеността :) :grin:
Така е баща ти отдавна ти е взел девствеността, ти е пръснал муфичката в ранна детска възраст да може да се разширява, да може после майка ти която е травестит да те ползва. :D :lol:

ChalgaBoy
09-11-2010, 11:07
никой няма да те напада просто темата е фейк :) малко се ебавахме ама вече сичко утихна спокойно не се притеснявай за мен отдавна сам минал детствеността :) :grin:
Така е баща ти отдавна ти е взел девствеността, ти е пръснал муфичката в ранна детска възраст да може да се разширява, да може после майка ти която е травестит да те ползва. :D :lol:

Aбе ти ли се спъна и падна към 10:03 вчера сутринта... цяла софия се разтресе... бахти свинкята :-x внимавай малко ще земеш да срутиш нещо..

FenaNaGei4eto
09-11-2010, 12:36
никой няма да те напада просто темата е фейк :) малко се ебавахме ама вече сичко утихна спокойно не се притеснявай за мен отдавна сам минал детствеността :) :grin:

А снимката твоя ли е ? Ако да,ебаси уродливия фешън мешън :razz: :razz: :razz:

DePutaMadre
09-11-2010, 12:47
никой няма да те напада просто темата е фейк :) малко се ебавахме ама вече сичко утихна спокойно не се притеснявай за мен отдавна сам минал детствеността :) :grin:
Така е баща ти отдавна ти е взел девствеността, ти е пръснал муфичката в ранна детска възраст да може да се разширява, да може после майка ти която е травестит да те ползва. :D :lol:

то т'ва не си ти , баща ти да ти взема девственоста , поради причината че никой не иска да спи със самосвал ! ;)

shinkyokushin
09-11-2010, 12:57
amazingwoman сиг и при теб са се опитали некви ганайци да ти я вземат ама май май не са намерили мястоto! и тва "муфичката" секи ли път ще го повтаряш?! Чалга бой и аз го устетих земетръса ама незнаех че е чак от софия :razz: :razz: :razz: :D

DjPiRgOs
09-11-2010, 13:08
щото ми се плаче ;(Дай скайп ще дам съвет.

Princessani
09-11-2010, 13:09
ти сам не се ли промениш и господ не може да ти помогне :D :lol:

DePutaMadre
09-11-2010, 13:32
ти сам не се ли промениш и господ не може да ти помогне :D :lol:

т'ва па за кой беше !?

horacio
09-11-2010, 13:42
амейзинг уоман мисля че тоя форум не е за тебе по простата причина че е тиймпроблем а възрастовата група мисля че е от 13-19 години до колкото съм запознат не до 23 :)
Не знам защо прецени че аз не попадам в тая категория и кой те е запознал с това че съм на 23. При положение че само един човек ме е питал и то с лично съобщение и му казах така за да видя как ще реагира, дали ще ме обижда още. Но не съм на 23 определено и влизам в категорията 13-19.
Ако не е тайна на колко си?
Понеже си некултурен, а и сигурно не са те учили че дама не е учтиво да се пита на колко години е, но ще ти отговоря на 17 съм след месец и нещо ставам на 18. Питам добре ли е?
и са те минали половината квартал+Ганаец :razz:
При факта че си дебела незнам кой би те погледнал, освен някой дърт загорял циганин...


пич викам тая дебелата да я метаме на скарата ще има бая паржоли цела година :smt067 ще нахраним цяла БГ :lol:





Това беше МНОООООООООООГО грубо.... абе съобразявайте се все пак за момиче говорите... :-k чак на мен ми стана гадно...

Princessani
09-11-2010, 13:44
ти сам не се ли промениш и господ не може да ти помогне :D :lol:

т'ва па за кой беше !? За автора на темата :D

shinkyokushin
09-11-2010, 17:00
ти сам не се ли промениш и господ не може да ти помогне :D :lol:

т'ва па за кой беше !? За автора на темата :D

ем аз нема на секи поотделно да казвам за темата а ти принцес на секъде гледам си писала където има анален секс
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

amazingwoman
09-11-2010, 19:00
amazingwoman сиг и при теб са се опитали некви ганайци да ти я вземат ама май май не са намерили мястоto! и тва "муфичката" секи ли път ще го повтаряш?! Чалга бой и аз го устетих земетръса ама незнаех че е чак от софия :razz: :razz: :razz: :D
Това с труса е от тлъстите ви майки са разтоварили самосвала в тоалетната или "офиса" както те го наричат. А тва за муфите не знам какво ти пречи че съм го написала 2-3 пути при положение, че вие всеки ден пишете едни и същи неща и си вярвате че сте интересни. Колкото за секс колана понеже темата е заключена, че няма такъв размер, не се притеснявайте ако трябва ще го удължа. След като за вас размера има значение. Само си пригответе по 1 кашон краве масло, да не ви се напука халката. И ще оправя ако трябва и цялото ви семейство особено бащите ви дето са ви взели аналната девственост.

DePutaMadre
09-11-2010, 20:48
amazingwoman сиг и при теб са се опитали некви ганайци да ти я вземат ама май май не са намерили мястоto! и тва "муфичката" секи ли път ще го повтаряш?! Чалга бой и аз го устетих земетръса ама незнаех че е чак от софия :razz: :razz: :razz: :D
Това с труса е от тлъстите ви майки са разтоварили самосвала в тоалетната или "офиса" както те го наричат. А тва за муфите не знам какво ти пречи че съм го написала 2-3 пути при положение, че вие всеки ден пишете едни и същи неща и си вярвате че сте интересни. Колкото за секс колана понеже темата е заключена, че няма такъв размер, не се притеснявайте ако трябва ще го удължа. След като за вас размера има значение. Само си пригответе по 1 кашон краве масло, да не ви се напука халката. И ще оправя ако трябва и цялото ви семейство особено бащите ви дето са ви взели аналната девственост.

абе ей , спри се със тъпите ти коментари че опасно дразниш. Махни си дебелия задник от форума .. това е teen форум , а не форум за 30 годишни толстолоби , които се чудят с к'во да се заядат .. и по добре темата да се Lock-не :)

shinkyokushin
09-11-2010, 23:05
amazingwoman искаш да чукаш бащи ли?! Твоя баща кат те е отварял с уличен стълб толкова ли ти е харесало ?! :shock: :shock: :shock: :razz:

AnzaRe
09-12-2010, 06:39
Ще отговоря на автора ...БРАТ НЕ СИ САМ ОТ ЕДНА ПАРТИЯ СМЕ.... мхм.... мамка му....

shinkyokushin
09-12-2010, 12:36
Ще отговоря на автора ...БРАТ НЕ СИ САМ ОТ ЕДНА ПАРТИЯ СМЕ.... мхм.... мамка му....

гузен негонен бяга :razz: :razz: :razz: :lol: 8-)

FenaNaGei4eto
09-12-2010, 13:28
amazingwoman искаш да чукаш бащи ли?! Твоя баща кат те е отварял с уличен стълб толкова ли ти е харесало ?! :shock: :shock: :shock: :razz: Ахаххах каква тапа :razz: :razz:

whitepuma
09-12-2010, 13:34
shinkyokushin

Тренираш Киокушин пък си такава Путка ли ве? ТЕМАТА Е ЖИВА ЕБАВКА !

shinkyokushin
09-12-2010, 13:40
shinkyokushin

Тренираш Киокушин пък си такава п***а ли ве? ТЕМАТА Е ЖИВА ЕБАВКА !

аха извинявай ПУМО :) тва пума от кво е съкращение знаеш ли ?! :grin: :-o :o

FenaNaGei4eto
09-12-2010, 13:53
shinkyokushin

Тренираш Киокушин пък си такава п***а ли ве? ТЕМАТА Е ЖИВА ЕБАВКА !

аха извинявай ПУМО :) тва пума от кво е съкращение знаеш ли ?! :grin: :-o :o

Нееее , просветли ме да знам :razz: :razz: :razz:

petq3dimitrova
09-12-2010, 14:25
ЛЕЛЕ МНОГО СИ СЛАДЪК И СЕКСИ УБИВАШ МЕ ИСКАМ ДА МЕ ЧУКАШ,БИХ ЗАРЯЗАЛА ВСИЧКО ЗАРАДИ ТЕБ,ДОРИ И ПРИЯТЕЛЯ СИ СЛАДЪК ПИШИ НА ЛИЧНО ЩЕ СЕ РАЗБЕРЕМ МНОГО СЪМ ОПИТНА В СЕКСА НЯМА НУЖДА ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАШ,ЩЕ СТАНЕШ ПРОФИСИОНАЛИСТ КАТО СИ С МЕН !!!!!! :-) :-) :-) :-)

situaciq
09-12-2010, 14:33
Бе иди му извий вратЪЪъЪ :razz: да му висни суполя и да ти умекнат коленете и толкос :oops: :razz:

BaRcEloNa4
09-12-2010, 14:36
amazingwoman боклук гаден ще заколям :smt067

shinkyokushin
09-12-2010, 17:49
ЛЕЛЕ МНОГО СИ СЛАДЪК И СЕКСИ УБИВАШ МЕ ИСКАМ ДА МЕ ЧУКАШ,БИХ ЗАРЯЗАЛА ВСИЧКО ЗАРАДИ ТЕБ,ДОРИ И ПРИЯТЕЛЯ СИ СЛАДЪК ПИШИ НА ЛИЧНО ЩЕ СЕ РАЗБЕРЕМ МНОГО СЪМ ОПИТНА В СЕКСА НЯМА НУЖДА ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАШ,ЩЕ СТАНЕШ ПРОФИСИОНАЛИСТ КАТО СИ С МЕН !!!!!! :-) :-) :-) :-)


от къде знаеш че съм сладък да бе си некаф екстрасенс ?! да добра оферта писах ти на лс :razz: :razz: :oops: :oops: :oops:

7227
09-12-2010, 18:22
Мислих си,че тази тема е вече заключена.. :lol:

shinkyokushin
09-12-2010, 19:23
ми нее съжалявам :-o :-o

DuMbErRr
09-14-2010, 09:12
Няма ли някой модератор да затвори темата?

GD
09-15-2010, 08:42
Няма лошо че не си го правил с момиче аз невиждам, защо се подигравате на момчето? Днеска вие децата се проебавате на по 10 и който не е веднага подигравка.Защо не го е правил тоя е тъпанар и т.н. Поставете са на момчето на мястото и ше ви питам тогава злобари такива :x :-x 8)

xCut0utMyTearsx
09-15-2010, 11:37
Ии ние к'во? Да ти пуснем? :lol:

hugeZ
09-15-2010, 12:24
ЛЕЛЕ МНОГО СИ СЛАДЪК И СЕКСИ УБИВАШ МЕ ИСКАМ ДА МЕ ЧУКАШ,БИХ ЗАРЯЗАЛА ВСИЧКО ЗАРАДИ ТЕБ,ДОРИ И ПРИЯТЕЛЯ СИ СЛАДЪК ПИШИ НА ЛИЧНО ЩЕ СЕ РАЗБЕРЕМ МНОГО СЪМ ОПИТНА В СЕКСА НЯМА НУЖДА ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАШ,ЩЕ СТАНЕШ ПРОФИСИОНАЛИСТ КАТО СИ С МЕН !!!!!! :-) :-) :-) :-)


от къде знаеш че съм сладък да бе си некаф екстрасенс ?! да добра оферта писах ти на лс :razz: :razz: :oops: :oops: :oops: Абе убитак, качил си снимка (която не е твоя само се ебаваш с момчето) и питаш от къде знае, че си бил сладък.. Сам се издаде брато.. :D

hugeZ
09-15-2010, 12:26
Ии ние к'во? Да ти пуснем? :lol: И аз като видях, че е качил снимка си помислих, че я е качил с надеждата някоя да го хареса (ако е той на снимката) .. :lol: :lol: