PDA

View Full Version : Надежни или не ?!



rafaelostz
09-05-2010, 16:48
Според вас надеждни ли са презервативите.Имали ли сте случай на скъсване.Мислите ли,че можете да бъдете спокойни с тях.Възможно ли е според Вас да истърват през обръча.Има ли по-добър начин,който да дава по-добра протекция? Какво мислите?

ChalgaBoy
09-05-2010, 16:51
Няма смисъл от тази тема..... ДА НАДЕЖНИ СА , НЕ НЕ ЗАВИСИ ОТ МАРКАТА :-x

rafaelostz
09-05-2010, 16:53
Няма смисъл от тази тема..... ДА НАДЕЖНИ СА , НЕ НЕ ЗАВИСИ ОТ МАРКАТА :-x

Според мен презер от 20 ст. не може да даде протекцията на презерватив от изпитаните марки на световният пазар.Освен удобството,мосля са променени и редица други показатели при тях.

ChalgaBoy
09-05-2010, 17:02
Няма смисъл от тази тема..... ДА НАДЕЖНИ СА , НЕ НЕ ЗАВИСИ ОТ МАРКАТА :-x

Според мен презер от 20 ст. не може да даде протекцията на презерватив от изпитаните марки на световният пазар.Освен удобството,мосля са променени и редица други показатели при тях.

Слагаш 2-3-4 от тях и да видиж ква надежност имат... :x :o

TheSunshine01
09-05-2010, 17:03
Много ясно че има надежност бе.. :-o
Боже! Каква тема, потресена съм .. :?

fenkaaa
09-05-2010, 17:11
Не ползвам често презервативи,но колкото пъти съм ползвала никога не са се късали и все пак мисля че марката е важна :)

DarkTemplar
09-05-2010, 17:12
Зависи от марката на чувала много ясно.

ChalgaBoy
09-05-2010, 17:16
и какво ? ще видите гума за 12 лева на която пише °TM и ще си ги купите и накрая ще се окажат поредния боклук ?

До тука презерватив ,които ми го подариха на концерта на сити тв излезе по-надежден от дурексите ,които си бях купил от аптеката.... 2 от 6 се скъсаха (дурекс) а едва ли безплатното което раздават е по-качествено от това за което даваш по 1.15 за бройка...

rafaelostz
09-05-2010, 17:23
и какво ? ще видите гума за 12 лева на която пише °TM и ще си ги купите и накрая ще се окажат поредния боклук ?

До тука презерватив ,които ми го подариха на концерта на сити тв излезе по-надежден от дурексите ,които си бях купил от аптеката.... 2 от 6 се скъсаха (дурекс) а едва ли безплатното което раздават е по-качествено от това за което даваш по 1.15 за бройка...

Всеки цвят дурекс е за различен случай и дава различна протекция..ако си по екстремен купваш черния..не може да си купиш сенс и да очакваш протекция при див секс!Черните са най-дебели!

Princessani
09-05-2010, 17:26
Според вас надежни ли са презервативите.Имали ли сте случай на скъсване.Мислите ли,че можете да бъдете спокойни с тях.Възможно ли е според Вас да истърват през обръча.Има ли по-добър начин,който да дава по-добра протекция? Какво мислите?Ако не се чукате като животни да надежни са ,ама има и случай да се скъсат при много груб секс :lol: :lol: (макар и рядко ) :lol:

DarkTemplar
09-05-2010, 17:29
12 лева за капут няма да дам, ако ще да е ръчно произведен и подписан от Дейвид Бекъм. 8)
Durex UltraThin (червените) ми вършат идеална работа и досега не са се късали нито веднъж. Наскоро пробвах черните на Vitalis, но бяха прекалено дебели и усещането никак не ми хареса.

ChalgaBoy
09-05-2010, 17:29
и какво ? ще видите гума за 12 лева на която пише °TM и ще си ги купите и накрая ще се окажат поредния боклук ?

До тука презерватив ,които ми го подариха на концерта на сити тв излезе по-надежден от дурексите ,които си бях купил от аптеката.... 2 от 6 се скъсаха (дурекс) а едва ли безплатното което раздават е по-качествено от това за което даваш по 1.15 за бройка...

Всеки цвят дурекс е за различен случай и дава различна протекция..ако си по екстремен купваш черния..не може да си купиш сенс и да очакваш протекция при див секс!Черните са най-дебели!

Ползвам Classic не съм животно не права животински секс... Не мисля ,че и позите в които го правехме са някакви кой знае какви... Мисионерска и Ездачка..

tarlyo
09-05-2010, 17:40
Не са надежДни, винаги се забременява, ако ползваш презерватив!

babity
09-05-2010, 17:46
Няма смисъл от тази тема..... ДА НАДЕЖНИ СА , НЕ НЕ ЗАВИСИ ОТ МАРКАТА :-x

Според мен презер от 20 ст. не може да даде протекцията на презерватив от изпитаните марки на световният пазар.Освен удобството,мосля са променени и редица други показатели при тях.

Пълни глупости! Презервативите от 20 ст са точно толкова тествани, колкото и тези от "световните" ви марки. Разликата? Че тези от 20 ст се купуват повече, докато в по - малки аптеки Дюрекс (или други в същия ценови диапазон) заседяват, а за ваше сведение, латекса старее дори и да не му е изтекъл срокът на годност. Избора си е личен де, но разликата между евтините презервативи и Дюрекс, Спортекс етц е само в производителя и в това, че за вторите, плащате и опаковката.

titinkaa
09-05-2010, 17:49
Зависи от марката,от Durex съм доволна.

wali00
09-05-2010, 18:46
Каквито и презервативи да се ползват, все предпазват.. Разликата между евтините и по-скъпите (и качествени) кондоми е в степента на предпазване, която осигуряват..

Vlado93
09-05-2010, 18:57
зависи от марката на гуматаа! :)

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 23:34
На мен за 2 години само 2 пъти са ми правили номер-с единия стана белята,с другия не...Но като цяло са надеждни,но за мен зависи от марката-аз признавам само Дюрекс :)

Lady_B_
09-05-2010, 23:40
Надеждни =; Ок, не на 100 %, но са добра потекция :!:

kremen4eto
09-06-2010, 06:39
Durex-a при мен са се късали 5-6 пъти. А тези от 20 ст - нито веднъж! Не мога да си го обясня, ама се доверявам на евтините и досега не съм имала нито един проблем с тях.

GreenFairy
09-06-2010, 08:53
Durex-a при мен са се късали 5-6 пъти. А тези от 20 ст - нито веднъж! Не мога да си го обясня, ама се доверявам на евтините и досега не съм имала нито един проблем с тях.

Съгласна съм. Единственият път когато ми се е случвало презерватива да се скъса беше когато ползвахме от така наречените "маркови презервативи" (не си спомням Durex или Sportex беше)... Но с тези от 20ст никога не съм имала проблеми.

viqnkababyy
09-06-2010, 11:35
Надеждни ли са зависи от марката, но ръка за ръка с презервативите трябва и хапче анти бебе :D

ChalgaBoy
09-06-2010, 11:38
Надеждни ли са зависи от марката, но ръка за ръка с презервативите трябва и хапче анти бебе :D


Трябва си , не се знае кога ,какво може да се случи
:?

viqnkababyy
09-06-2010, 11:46
Надеждни ли са зависи от марката, но ръка за ръка с презервативите трябва и хапче анти бебе :D


Трябва си , не се знае кога ,какво може да се случи
:?

Ей, не ти ли омръзна да ме цитираш :D :-)

henrietta
09-06-2010, 12:11
Пълни глупости! Презервативите от 20 ст са точно толкова тествани, колкото и тези от "световните" ви марки. Разликата? Че тези от 20 ст се купуват повече, докато в по - малки аптеки Дюрекс (или други в същия ценови диапазон) заседяват, а за ваше сведение, латекса старее дори и да не му е изтекъл срокът на годност. Избора си е личен де, но разликата между евтините презервативи и Дюрекс, Спортекс етц е само в производителя и в това, че за вторите, плащате и опаковката.

\:D/

Qnkishhh
09-06-2010, 19:21
Надеждни ли са зависи от марката, но ръка за ръка с презервативите трябва и хапче анти бебе :D

ScarletBite
09-06-2010, 19:49
90 и няколко процента надеждност имат, доказано е.

Dark_Angel_F
09-07-2010, 09:49
На мен до сега 2 пъти ми се е късал презерватив (Durex) и все пак не съм пробвала тези от 20 ст най - малкото защото от самата им кофти миризма ми призлява да не говоря да правя секс с нещо подобно , а и не ми се струват достатъчно надеждни а и съм чувала оплаквания от приятели .... даже съм ги кръстила "Презервативи тип направи си бебе"

AsHbRoWnIE
09-18-2010, 20:18
Tъп ли си или нямаш кабелна :? :? :? :?

Естествено че са надеждни пфф
надеждно означава повече от 70% ...а шансът презерватив да се скъса е
не повече от 3% :-o :-o

PepSsSi
09-18-2010, 20:23
Ползвам само Дюрекс, да имам 2 кутийки използвани Спортекс... Не знам колко пъти съм правила секс, ама не са малко... Никакви гафове нямам. Е, един само...ама то моя първия тъпчо си купил най-големите, нищо,че е за по-скормните :D и по едно време да сменим позата и гледам гумата с стърчи от мене :D
Ако се използват правилно и внимателно и се купува подходящия размер всичко е ок.
За по сигурна протекция освен гумичка прекъсвахме акта, маха се гумичката ииии тъй :D

YouDontKnowMe
09-18-2010, 20:24
и какво ? ще видите гума за 12 лева на която пише °TM и ще си ги купите и накрая ще се окажат поредния боклук ?

До тука презерватив ,които ми го подариха на концерта на сити тв излезе по-надежден от дурексите ,които си бях купил от аптеката.... 2 от 6 се скъсаха (дурекс) а едва ли безплатното което раздават е по-качествено от това за което даваш по 1.15 за бройка...
Правила съм секс 3г. с Дюрекс и не ми се е късал .. Даже последната година го правя с егати дебелият, 17см пенис , дето за да се сложи гума, тя трябва да се хване и да се разтегне. Даже и тогава не сме късали. Все се чудя какво ги правите..
Примерно и да изсъхнат - не са се късали, и да сложим лосион - пак не се късат ..