PDA

View Full Version : .....



bonbon4e_to
09-05-2010, 17:44
.....

7227
09-05-2010, 17:49
Нищо не е станало,объркала си се.Щом обичаш настоящият ти приятел му го покажи и докажи.Разбираемо е да му стане кофти,след като си му казала,за това твое притеснение за бившия.Постави се на негово място.Да сте далече и той да ти кажа същото нещо,как ще се почувстваш?Няма ли да ти е тежко?
Извини му се,докажи му,че го обичаш и бъдете щастливи!
Успех!

mArMaLaDkA
09-05-2010, 17:49
Адските филми. На колко си?
Колкото повече пазиш едно нещо - толкова по-голяма е вероятността да се развали. Законите на Мърфи. 8-) Вместо да се навиваш за глупости и да пълниш съответно и главата на приятеля си с такива, се вземи в ръце, пази си връзката и й се наслаждавай. Гаджето ти досега е било в чужбина, ала-бала, издържали сте сума ти разстояние и месеци, съхранили сте си отношенията и обичта, и накрая всичко да отиде по дяволите за едното нищо. :shock: Стегни се!

bonbon4e_to
09-05-2010, 17:52
....

7227
09-05-2010, 18:02
На тази възраст не можеш и недей мисли за нещо сериозно от сорта,че ще си с него цял живот.Колко неща още те чакат.........

radeberger
09-05-2010, 18:06
Правиш драма за някаква глупост.

bonbon4e_to
09-05-2010, 18:07
Правиш драма за някаква глупост.

Много си прав,така е .

SuNsEt
09-05-2010, 18:11
Момиче,спри да се филмираш...Не си прецаквай отношенията с момчето заради някакъв глупак от миналото.Сама се навиваш стрес та стрес...нали сте двамата с приятеля ти,за да решавате проблемите си заедно?Айде спри,че ...направо събуждаш у мен някво съжаление. :?

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 18:26
Мацка,като те гледам ти си мой набор,на една възраст сме...Аз си имам едно златно правило,което 99,99% действа-"На мъж НЕ се казва ВСИЧКО!" Тема като бивши и нещо свързано с тях НЕ се казва..!!! Той нито те е питал,нито е щял да разбере..Кой те бие през устата,че да му го издрънкаш?Хубаво е да сте и приятели и да си споделяте,но трябва да се научиш кое да казваш и кое да спестиш :) И това не е като да го излъжеш,просто като знаеш,че,ако му кажеш нещо такова ще го нараниш просто НЕДЕЙ !

ПС:Пише се биВш,а не биФш...И най-добре извини му се,обясни му,че нямаш чувства към бившия и му кажи колко много го обичаш и ще оправиш нещата ;)

bonbon4e_to
09-05-2010, 18:33
Мацка,като те гледам ти си мой набор,на една възраст сме...Аз си имам едно златно правило,което 99,99% действа-"На мъж НЕ се казва ВСИЧКО!" Тема като бивши и нещо свързано с тях НЕ се казва..!!! Той нито те е питал,нито е щял да разбере..Кой те бие през устата,че да му го издрънкаш?Хубаво е да сте и приятели и да си споделяте,но трябва да се научиш кое да казваш и кое да спестиш :) И това не е като да го излъжеш,просто като знаеш,че,ако му кажеш нещо такова ще го нараниш просто НЕДЕЙ !

ПС:Пише се биВш,а не биФш...И най-добре извини му се,обясни му,че нямаш чувства към бившия и му кажи колко много го обичаш и ще оправиш нещата ;)

..

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 18:40
Мацка,като те гледам ти си мой набор,на една възраст сме...Аз си имам едно златно правило,което 99,99% действа-"На мъж НЕ се казва ВСИЧКО!" Тема като бивши и нещо свързано с тях НЕ се казва..!!! Той нито те е питал,нито е щял да разбере..Кой те бие през устата,че да му го издрънкаш?Хубаво е да сте и приятели и да си споделяте,но трябва да се научиш кое да казваш и кое да спестиш :) И това не е като да го излъжеш,просто като знаеш,че,ако му кажеш нещо такова ще го нараниш просто НЕДЕЙ !

ПС:Пише се биВш,а не биФш...И най-добре извини му се,обясни му,че нямаш чувства към бившия и му кажи колко много го обичаш и ще оправиш нещата ;)

Съжалявам за правописната грешка,по принцип не допускам лесно такава.
Права си,но аз не мога така без да му споделя всичко ,което ме плаши,незнам такава съм явно.Иначе благодаря за съветите :) Аз вече му казах,че към бившия нищо не изпитвам.Работата е там,че остана ли сама ми е супер зле.Изгубила съм желание да живея :(

И аз имах подобен проблем с привързването...Но осъзнах,че животът не се определя само от един човек-днес го има,утре вече не...И понякога няколко такива на пръв поглед "безобидни" споделяния от твоя страна,могат да ти костват връзката,като се натрупат :)

djudjulinkaa
09-05-2010, 19:47
Избий си всички лоши мисли от главата. Сама казваш, че си притеснителна и може би точно това притeснение да не се разделите те кара да си мислиш глупости. Според мен всичко е излишно втълпяване. :)

bonbon4e_to
09-05-2010, 21:15
Избий си всички лоши мисли от главата. Сама казваш, че си притеснителна и може би точно това притeснение да не се разделите те кара да си мислиш глупости. Според мен всичко е излишно втълпяване. :)

...

djudjulinkaa
09-05-2010, 21:50
Като се замисля и аз съм така. Стряскам се и се притеснявам за какво ли не, но това е излишно и със силна воля премахвам страховете. Когато мислиш, че нещо лошо ще се случи.. сама привличаш лошото към себе си и съм твърдо убедена в това. Дойдат ли ти лоши мисли просто ги игнорирвай! :)

Titanic_baby
09-06-2010, 09:04
Като се замисля и аз съм така. Стряскам се и се притеснявам за какво ли не, но това е излишно и със силна воля премахвам страховете. Когато мислиш, че нещо лошо ще се случи.. сама привличаш лошото към себе си и съм твърдо убедена в това. Дойдат ли ти лоши мисли просто ги игнорирвай! :)

да

anonimchetou
09-06-2010, 10:45
Много странно. Нямаш нищо към бившия ти , искаш само приятеля си и в същото време ти се появява образа на онзи бивш и ти се стресирваш. Нешо не мога да разбера за какво иде реч от какво чак толкова си се стресирала.

bonbon4e_to
09-06-2010, 10:57
Много странно. Нямаш нищо към бившия ти , искаш само приятеля си и в същото време ти се появява образа на онзи бивш и ти се стресирваш. Нешо не мога да разбера за какво иде реч от какво чак толкова си се стресирала.

От това да не навредя на връзката ни и да не го загубя. :( Много съм тъжна и постоянно плача.Самотна съм.Само ми е той,родителите ми ги няма.Целият ми живот никога не ми се е струвал по-безсмислен.

nuks
09-06-2010, 13:28
Спри да мислиш негативно, за самоубийства, че ще нараниш другите, че животът ти е безсмислен. Не се впрягай толкова за такава глупост. Сама казваш, че към другия не изпитваш нищо, а това, че ти е трепнало нещо, когато си го видяла, е нормално- все пак нали си го харесвала някога :) Обичайте си се с приятеля ти и не се тормози излишно ;)

honeybabe
09-06-2010, 15:02
добре,че си откровенна с момчето и си му споделила всичко ...
нз на какво се е дължило това чувство,може би този другия да не се намеси и да ти промени отношението към твоя...