PDA

View Full Version : Проблем с добавянето на приятели в Facebook ?!?



warning
09-05-2010, 18:56
Някой да знае защо когато се опитам да дам предложение за приятелсвто в facebook и понякога ми излиза съобщение :
"This Request Can't Be Sent
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center."
и немога да го добавя като приятел ???

VALady
09-05-2010, 19:09
И аз го имам този проблем и супер много се дразня!
Може би става така, ако пратиш няколко покани на хора през кратък период от време. :shock:

warning
09-05-2010, 19:15
Дам до сега и аз четох нещо такова .... ама някой знае ли поне за колко време се маха и дали изобщо е от това :)

playhard1
09-05-2010, 19:55
Този проблем го има почти всеки човек. Това не е нещо като наказание за това, че си добавил/а еди колко си приятели и колко от тях са отказали да приемат приятелството, нито пък че си предложил/а еди колко си приятелства. Направили са го с цел да не се добавят непознати хора. Т.е. например ти си от София, и си добавила масово приятели от София и имате доста общи приятели. Според ФБ това означава, че ти се познаваш с хората от тези региони, и когато предложиш приятелство на някой от Варна ти дава тази грешка. Също така има и значение каква защита е направил човека, който се опитваш да добавиш. Забелязвам, че ако някой си е направил профила така, че да не виждаш нищо, и да имаш само опция за добавяне в приятели, каквото и да направя не мога да го добавя към приятели. А за тези, които играят игрите на фейсбук, нали това е целта да добавяш приятели, да се запознаваш с нови хора.. От друга страна е хубаво за хора, на които им досаждат непознати хора.

warning
09-05-2010, 21:24
И това какво ще рече че ако имам 150 приятели от София например като искам да адд някой от Бургас няма да мога ?
Другото което има хора с който имаме по 20 общи приятели и пак ми дава тази грешка...

playhard1
09-05-2010, 22:55
еми така е. И аз се опитвам да добавя хора, които наистина познавам, но ми дава тая грешка. :P

RadioMan
09-06-2010, 19:15
Този проблем мислех чее само при мене написах сумати теми в форума но никои не писа случвало ми сее на човек с които имам 17 общи приятели и да ми дама тази тъпа грешка аз така правя натискаш непрекъснато няколко пъти и готово :)

playhard1
09-06-2010, 20:09
Този проблем мислех чее само при мене написах сумати теми в форума но никои не писа случвало ми сее на човек с които имам 17 общи приятели и да ми дама тази тъпа грешка аз така правя натискаш непрекъснато няколко пъти и готово :)

Хей, този трик не го знаех :D След четвъртия път поканата се изпрати :grin: Това, което ме притеснява, е да не ми блокират акаунта така, нз дали при тях не се отчита нещо колко опита са направени.. Смисъл такъв да не си помислят, че злоупотребвяваме :o

warning
09-07-2010, 11:03
Мерси за трика ще го пробвам дали работи като ми се наложи :P :)

Reaper93
09-07-2010, 11:36
И това какво ще рече че ако имам 150 приятели от София например като искам да адд някой от Бургас няма да мога ?
Другото което има хора с който имаме по 20 общи приятели и пак ми дава тази грешка...

Еми сменяш си града от София на Бургас, пращаш покана и пак връщаш :д

П.П.Не съм го пробвал, шото не ми е правило тази грешка ;)