PDA

View Full Version : Тя хърка!



sw337y
09-05-2010, 19:04
Привет, момчета! Имам сериозен децибелен проблем. Приятелката ми, това фино красиво създание, хърка като дядо ми след лют запой! Понякога си мисля, че има монтиран усилвател в гърлото. Вече не издържам, защото на всичкото отгоре имам много лек сън. Пробвах да се насмуквам здравата преди да си легнем, но не помогна особено, а все пак трябва и да се бачка. Веднъж пробвах да спя в другата стая, ама тя се събуди, а оправданието "Стана ми топло" не беше прието много добре. Та, въпросът ми е има ли деликатен начин да й го кажа, майка му и живот??? Нещо от сорта на "Мъркаш като лъвица с последен стадий на туберкулоза" или "Не знаех , че дъскорезницата до нас бачка вечерта"? И какво да правя, за да спре да хърка поне за 10 минути ,докато заспя? Да пляскам с ръце като олигофрен или да й забия един хуй в устата, барем млъкне поне за малко...

tarlyo
09-05-2010, 19:05
Забий и един кур в устата

Vlado93
09-05-2010, 19:07
Забий и един "мъжки полов орган" в устата

:D :D :D това ще помогне \:D/ :razz:

ChalgaBoy
09-05-2010, 19:07
Забий и един "мъжки полов орган" в устата
+1

bonbon4e_to
09-05-2010, 19:08
1-во Изразяваш се грубо!Тя ти е приятелка въпреки всичко подхождай с малко любезност!Дори да хърка,нима го прави нарочно?Това е човешко,а ти си прекалено ограничен.Говори с нея и следващия път ,ако пак кърка ощипи я леко да се събуди и така,какво толкова за едно хъркане,да ти имам и проблема мен.

ChalgaBoy
09-05-2010, 19:11
Привет, момчета! Имам сериозен децибелен проблем. Приятелката ми, това фино красиво създание, хърка като дядо ми след лют запой! Понякога си мисля, че има монтиран усилвател в гърлото. Вече не издържам, защото на всичкото отгоре имам много лек сън. Пробвах да се насмуквам здравата преди да си легнем, но не помогна особено, а все пак трябва и да се бачка. Веднъж пробвах да спя в другата стая, ама тя се събуди, а оправданието "Стана ми топло" не беше прието много добре. Та, въпросът ми е има ли деликатен начин да й го кажа, майка му и живот??? Нещо от сорта на "Мъркаш като лъвица с последен стадий на туберкулоза" или "Не знаех , че дъскорезницата до нас бачка вечерта"? И какво да правя, за да спре да хърка поне за 10 минути ,докато заспя? Да пляскам с ръце като олигофрен или да й забия един "мъжки полов орган" в устата, барем млъкне поне за малко...

Има и друг лек... НЕ И ДАВАЙ ДА СПИ 8)

Има специялни лепенки , сподели с нея ,че хърка и ти е трудно да заспиш... Едва ли ще стане скандал за това ,че тя хърка ,а ти се оплакваш :P

sexypetia91
09-05-2010, 19:45
Не знам защо пускате такива малоумни теми, на които се отговаря с малоумни коментари. Ми естествено че има начин как да и кажеш. Та вие ако правилно съм разбрала живеете заедно ми хора вие ако не знаете как да подходите един към друг да си споделите проблемите кой друг да ви помогне?

BiGBaDWolF
09-05-2010, 20:45
Да ти има човек проблемите .. Нека си хърка .. Ти пърди да я дразниш ..

ChalgaBoy
09-05-2010, 20:52
Да ти има човек проблемите .. Нека си хърка .. Ти пърди да я дразниш ..


ЧОВЕК , ТИ МЕ РАЗБИ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol:

SkylineDrift
09-05-2010, 23:56
Да ти има човек проблемите .. Нека си хърка .. Ти пърди да я дразниш ..


Хахахаххаа :lol: :lol: :lol:

Foreverbg
09-06-2010, 01:26
Да ти има човек проблемите .. Нека си хърка .. Ти пърди да я дразниш ..
хахаххахахаха :lol:

xinfamous
09-06-2010, 01:45
кажи й да спре да хърка и да почне да го търка ве

fr3aks7er
09-06-2010, 05:15
Тапи за уши.

kremen4eto
09-06-2010, 06:31
Пффф, ми кажи и го. На мен приятеля ми ми каза, че отвреме навреме хъркам и аз му казах да ме бута, да ме събужда. И като започна да хъркам я ме хване за цицата, я бръкне между краката, я му ударим един секс... :D

Просто и го кажи (ама не че е като дъскорезница!)

LovelyGirl
09-06-2010, 08:33
Тапи за уши.

Точно. Иначе не може през 5 минути да я буди с думите "хъркаш".Така ще спре само докато заспи и после хъркането пак ще започне.

awerw
09-06-2010, 09:04
ебахти мамата :lol: :razz:

DarkTemplar
09-06-2010, 09:20
Тя не знам колко силно хърка, но аз като се насмуча, хъркам като мечок по време на зимен сън, та не би ме притеснила особено. Освен тва и спя толкова дълбоко като мечока. ;) :D

tanch3t093
09-06-2010, 09:24
Тапи за уши.
А тъй! И всички са доволни :lol:

DuMbErRr
09-06-2010, 09:50
Тапи за уши.По 50 стотинки са в аптеките,а пък ако не ти свършат работа си вземи антифон :-o

EdinPi4NaebaLunata
09-06-2010, 09:59
Ръгаш и го в кривото гърло кат почне да хърка и така ще се научи :smt023

Gamedzilla
09-06-2010, 11:56
Баси кефа. Хъркай и ти.

DaNGeRousLy
09-06-2010, 13:39
Защо не й кажеш ? :-o

elito0o0o0
09-06-2010, 15:55
мухахахаа :razz: :razz:

Dr3amy
09-06-2010, 18:16
:oops:

Moderatorius
09-06-2010, 18:59
Купи й ленти против хъркане, дето се слагат в носа.

ChalgaBoy
09-06-2010, 19:02
Купи й ленти против хъркане, дето се слагат в носа.

Не върви да си пъхаш нещо по ноздрите докато спиш... има си специялни лепенки за носа ,които отварят ноздрите и подпомагат лекия сън 8) :-P

Qnkishhh
09-06-2010, 19:08
Като за начало спри да говориш толкова грубо по неин адрес. Тя не е виновна, че хърка, а и бас хващам, че щом не те е предупредила, тя самата не знае, че е така. С най-обикновени и прости думи й кажи, че хърка, примерно: "Не знам дали си се усещала, но хъркаш доста силно. Не искам да те обиждам, но наистина не мога да го игнорирам, не можем ли да направим нещо по въпроса?" Ако е човек на място, ще го приеме съвсем спокойно и ще се постарае да оправи положението.

Moderatorius
09-06-2010, 19:12
Купи й ленти против хъркане, дето се слагат в носа.

Не върви да си пъхаш нещо по ноздрите докато спиш... има си специялни лепенки за носа ,които отварят ноздрите и подпомагат лекия сън 8) :-P
Така ли? Добре.

bloodysunrise
09-06-2010, 19:52
http://forums.data.bg/style_emoticons/default/icon_lol.gif
пробвай, и двамата ще сте доволни

AllenWalkerr
09-06-2010, 20:35
С 2-те лапи ф анала :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Iky
09-06-2010, 23:30
свири подсвиркай си и веднага ще спре повярвай МИ !!!!!!

nerdrage
09-06-2010, 23:39
Причината за хъркането е езика блокиращ отчасти дихателните пътища. Най-добрия начин е да я накараш да спи по корем, за да се отпусне езика напред и по тозин начин ще спре да хърка. Кажи и да избягва спането по гръб и ако се налага я преобръщай леко в случай, че се обръща да спи по гръб.

Crash9LFC
09-06-2010, 23:46
:razz: :razz: :razz: Тва е темата! :razz: :razz: :razz: :razz:

nofi
09-06-2010, 23:59
Аз също хъркам когато съм болна. Научих го по доста забавен начин. Преди време в апартамента над нас се нанесоха нови съседи, започна страхотен ремонт. Във всичките им стаи едновременно имаше майстори които къртеха от зори до мрак дори в почивните дни. В един такъв почивен ден приятелят ми се беше събудил преди мен и когато и аз се събудих той ми каза "Бебчо, събудих се, защото съседите бяха започнали да къртят... Като се разсъних се усетих че те слушам ти как хуркаш, а тяхното къртене го беше заглушила!" Стана ми супер смешно, не се засегнах, то си е човещинка. Кажи на приятелката си по нормален начин за проблема, макар чр едва ли нещо ще се промени. Тя не хърка защото иска, а защото така реагира самия организъм. Може да й пречат сливици или както каза някой преди мен, езика. Лентите против хъркане също са вариант, но те не са особено ефективни по мои наблюдения и не на всеки действат, понеже може да има няколко причини за хъркането.

snake223071
09-07-2010, 01:39
пърди да я дразниш това беше коментара

GD
09-07-2010, 08:51
Е хърка голяма работа.Аз имах едно гадже дето хъркаше пък не ми пречеше.Да дразнещо е момиче да хърка и е странно ама какво да се прави.Търпи я и не й казвай нищо, защото съм сигурен че ти също хъркаш.

bloodyF
09-07-2010, 09:49
офф кажи й просто мило хъркаш и ми пречи после да работя от недоспиване и готово.....простак...!

Hilary_
09-07-2010, 09:54
Ако не е кой знае колко обидчива й го кажи направо като изключиш селските изказвания, които написа .. :?

gia_sena_mono
09-07-2010, 12:08
Много грубо говориш за нея. :?
Кажи й, че хърка какво толкова се чудиш.

djipsito
09-07-2010, 12:17
(Nqmam kirilica)


Ne ste li 4uvali 4e se zapu6va nosa... kato po4ne da xyrka i zapu6i nosa... sigurno 6te se sabudi...

gia_sena_mono
09-07-2010, 13:11
^ Да, да вземе да я задуши, че после за хъркане ... :D

djipsito
09-07-2010, 13:16
^ Да, да вземе да я задуши, че после за хъркане ... :D

hahha.. nqma, az sum probvala i deistva, probujda se (puska6 nosa :D), posle pak zaspiva i spira da hurka... e, slu4valo se e pak da po4ne ama.. po-slabo, nz :d

thefreak
09-07-2010, 14:22
Темата е фейк според мене, прекалено много цинизми.
Иначе на автора му е смешно и смята, че е шега работа, ама на 1 рожден ден щях да изкърта всичко точно заради подобно нещо. Обеснявам:
Миналата година един приятел има РД и ще си го празунва в една къща, супер. Отиваме там като в една стая на 2 легла ще спим аз, моята приятелка, най-добрия ми приятел и неговата приятелка, супер. Вечерта ала бала музика пиене екстра и ще лягаме вече към 3 беше. Сутринта трябва рано да ставаме за съжаление... Та лягаме всички лека нощ това онова и те заспаха. Тука трябва да вметна, че аз заспивам бавно и трудно дори и да съм сам на легло, а с още 1 човек е някакъв ужас(единично легло). Та първо се отряза най-добрия ми приятел, да му казваме Страхил. Та Страхил закърти ама деликатно(спим глави до глави тъй че е на 2 педи от ушите ми). Не беше кой знае какво като шум. След това приятелката му и тя закърти, учудващо поне 2-3 пъти по силно от него... и тя беше още по близко до главата и аз тука започвам да се нервяяяя. Въртя се като ужилен в леглото щото не мога да си намеря място от жега, едни дебели одеала ама на жената студено и било, а от другата страна бригадата бачка с пълна сила, пробива дупки за бойлер, а Страхил кърти за ламиниран паркет... По едно време приятелката ми, да я наречем Ромелия(wtf?) ме сръга:
- "Стига си шавал"
- "Топло ми е." - аз.
- "...заспивай." - тя.
На акъла си - "...."
Спрях да мърдам за да заспи... заспа и подпали Husqvarna-та... И аз само седя и усещам, че ако не стана до 10 минути от леглото, ще се свестя на стола за подсъдими и ще обеснявам: "И следващото нещо, което помня е че държах кървав нож и крака на Страхил ми беша в ръката а другата част от тялото му висеше от терасата...". За това станах след това пак лягах, пак ставах радио си пусках, телевизор гледах, допивах от масата разни неща...

Та така надявам се да съм успял да пресъздам поне малко от нервите, на които бях подложен.

rali4ka1
09-07-2010, 15:03
Ми че като хъка та,хъркай и и ти,та да види какво е.

DarkTemplar
09-07-2010, 15:04
^Така де, няма само тя да те репресира. :D

kissofthehell
09-07-2010, 22:01
Темата е фейк според мене, прекалено много цинизми.
Иначе на автора му е смешно и смята, че е шега работа, ама на 1 рожден ден щях да изкърта всичко точно заради подобно нещо. Обеснявам:
Миналата година един приятел има РД и ще си го празунва в една къща, супер. Отиваме там като в една стая на 2 легла ще спим аз, моята приятелка, най-добрия ми приятел и неговата приятелка, супер. Вечерта ала бала музика пиене екстра и ще лягаме вече към 3 беше. Сутринта трябва рано да ставаме за съжаление... Та лягаме всички лека нощ това онова и те заспаха. Тука трябва да вметна, че аз заспивам бавно и трудно дори и да съм сам на легло, а с още 1 човек е някакъв ужас(единично легло). Та първо се отряза най-добрия ми приятел, да му казваме Страхил. Та Страхил закърти ама деликатно(спим глави до глави тъй че е на 2 педи от ушите ми). Не беше кой знае какво като шум. След това приятелката му и тя закърти, учудващо поне 2-3 пъти по силно от него... и тя беше още по близко до главата и аз тука започвам да се нервяяяя. Въртя се като ужилен в леглото щото не мога да си намеря място от жега, едни дебели одеала ама на жената студено и било, а от другата страна бригадата бачка с пълна сила, пробива дупки за бойлер, а Страхил кърти за ламиниран паркет... По едно време приятелката ми, да я наречем Ромелия(wtf?) ме сръга:
- "Стига си шавал"
- "Топло ми е." - аз.
- "...заспивай." - тя.
На акъла си - "...."
Спрях да мърдам за да заспи... заспа и подпали Husqvarna-та... И аз само седя и усещам, че ако не стана до 10 минути от леглото, ще се свестя на стола за подсъдими и ще обеснявам: "И следващото нещо, което помня е че държах кървав нож и крака на Страхил ми беша в ръката а другата част от тялото му висеше от терасата...". За това станах след това пак лягах, пак ставах радио си пусках, телевизор гледах, допивах от масата разни неща...

Та така надявам се да съм успял да пресъздам поне малко от нервите, на които бях подложен.

мале нямаш си представа колко време са хилих :razz: :razz: :razz: :razz:

Prophecy
09-07-2010, 22:17
Да ти има човек проблемите .. Нека си хърка .. Ти пърди да я дразниш ..

xaxaxaxaxaxaaxxaxaaxaxxaxa

Bianc0
09-07-2010, 22:23
Тая тема ме разсипа от смях... :D

Lexynnka
09-07-2010, 22:23
Тая тема ме разсипа от смях... :D и мене :razz:

mrawko1
09-08-2010, 11:19
Привет, момчета! Имам сериозен децибелен проблем. Приятелката ми, това фино красиво създание, хърка като дядо ми след лют запой! Понякога си мисля, че има монтиран усилвател в гърлото. Вече не издържам, защото на всичкото отгоре имам много лек сън. Пробвах да се насмуквам здравата преди да си легнем, но не помогна особено, а все пак трябва и да се бачка. Веднъж пробвах да спя в другата стая, ама тя се събуди, а оправданието "Стана ми топло" не беше прието много добре. Та, въпросът ми е има ли деликатен начин да й го кажа, майка му и живот??? Нещо от сорта на "Мъркаш като лъвица с последен стадий на туберкулоза" или "Не знаех , че дъскорезницата до нас бачка вечерта"? И какво да правя, за да спре да хърка поне за 10 минути ,докато заспя? Да пляскам с ръце като олигофрен или да й забия един "мъжки полов орган" в устата, барем млъкне поне за малко...

Ако тя се съгласи чрез хирургична намеса може да се спре хъркането и момчета, и при момичета.Мисля, че синусите трябва да се оперират, но не съм сигуре.По-добре питай някой лекар.Иначе идеята с пацата в устата не е лоша.

spainnn
09-08-2010, 11:21
ако искаш ще дойда да си сложа хуя в устата и с се ташаците докато спите и проблема е решен :)

cvetomir90
09-08-2010, 12:41
Спете в различни стаи или си купи тапи са уши... :-o

FunkyBoy
09-08-2010, 14:21
"Мъркаш като лъвица с последен стадий на туберкулоза"

:razz: :razz: :razz:


темата ти не е за тук, а за приятелката мога да ти дам съвет (изпитан е): започне ли да хърка, значи не е в удобна позиция и не може да диша свободно, затова й дръпни леко възглавницата или я побутни (без да я събаряш от леглото) за да се намести, и би трябвало да спре. 8-)

vIKToriYa
09-08-2010, 14:54
[quote=tarlyo]Забий и един "мъжки полов орган" в устата

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

NaGaStYlE
09-08-2010, 15:45
Да ти има човек проблемите .. Нека си хърка .. Ти пърди да я дразниш ..
хахаххахахаха :lol: ще обурне работата,че хърка от твойте газове :lol:

m0n4yyy
09-08-2010, 17:19
1-во Изразяваш се грубо!Тя ти е приятелка въпреки всичко подхождай с малко любезност!Дори да хърка,нима го прави нарочно?Това е човешко,а ти си прекалено ограничен.Говори с нея и следващия път ,ако пак кърка ощипи я леко да се събуди и така,какво толкова за едно хъркане,да ти имам и проблема мен.

+1

Поговори с нея за това как стоят нещата и намерете заедно някакво решение на проблема ... все пак сте двойка !

П.С. : Не виждам нищо забавно, нито пък смислено в това с "половия орган" ..

honeybabe
09-08-2010, 18:17
То какво деликатно да казваш,давай направо,пък и тя сигурно си го знае.

mitzubi6i
09-08-2010, 19:49
Кажи й да те научи как да хъркаш като нея :D :D

Di
09-08-2010, 19:55
обърни я на другата страна
помага
изпитан метод :)

BlowN
09-09-2010, 07:07
Да ти има човек проблемите .. Нека си хърка .. Ти пърди да я дразниш .. :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: 8-) 8-)

Vetrogon
09-09-2010, 09:38
готина тема е, когато не ти си потърпевш, но не знам. звучи малко тъпо, но в една серия на малкълм един старец имаше ужасни кошмари и рийвс само трябваше да го погали по ухото, за да успокои. не ми се вярва да работи, но нищо не ти прачи да пробваш 8-)

kremen4eto
09-09-2010, 09:57
готина тема е, когато не ти си потърпевш, но не знам. звучи малко тъпо, но в една серия на малкълм един старец имаше ужасни кошмари и рийвс само трябваше да го погали по ухото, за да успокои. не ми се вярва да работи, но нищо не ти прачи да пробваш 8-)

Ото 8-)


И Френсис го успокояваше :P

valio95
09-09-2010, 10:10
купи и това : http://www.topshop.bg/snor_gon-67034-p.html

cekokn
09-11-2010, 18:12
просто поговорете и и обясни че това харкане те влудява и че неможеш така после и купи едни лентички има в аптеката дет се слагат на нослето и няма да харка :grin: :grin: ако не другия пат като захарка и бии една шия :-D :-D не базикам се поговорете и намерете някав компромис ( примерно тя да спи на терасата :razz: )

YouDontKnowMe
09-11-2010, 19:00
Казваш й , че хърка, като за начало. Явно не са й вадили сливиците.
Също така повечето хора хъркат , като спят по гръб. Аз спя с майка ми и тя мног хърка. Като започне - не мога да я игнорирам, и аз спя и леко, и тихо. Почвам да я бутам докато не се обърне на една страна. Или сама я обръщам, ако се събуди - мами, хъркаш. Кажи й директно, че имате проблем.

proxy7
09-11-2010, 19:28
Това жена да хърка е УЖАСНО и ОТВРАТИТЕЛНО. Естествено тя не е виновна , но е много много неприятно. Кажи й направо, тя от нейна страна няма за какво да се обижда. Ако не земе мерки - зарежи я, има хиляди други хубави момичета, които НЕ хъркат. Пък тя ще си намери някой като нея, на когото няма да му прави впечатление.

1234565
09-11-2010, 19:46
изтръгни и гръкляна и проблема ще се реши от самосебе си :D

Smrazqvashta
09-11-2010, 21:58
HAhahayhahahaAHhaAHHAhaHAHAhaAHhaHAhahaHA, съжалявам не се вдържах. :oops:


По добре и кажи. :)

Vlado93
09-12-2010, 07:20
:D :D :razz: :razz:

Neon
09-12-2010, 07:40
Забий и един "мъжки полов орган" в устата+1

SEXTRAVAGANTE
09-12-2010, 16:50
Това не се лекува......Свиквай. 8-)

DENKAZ
09-17-2010, 20:36
Привет, момчета! Имам сериозен децибелен проблем. Приятелката ми, това фино красиво създание, хърка като дядо ми след лют запой! Понякога си мисля, че има монтиран усилвател в гърлото. Вече не издържам, защото на всичкото отгоре имам много лек сън. Пробвах да се насмуквам здравата преди да си легнем, но не помогна особено, а все пак трябва и да се бачка. Веднъж пробвах да спя в другата стая, ама тя се събуди, а оправданието "Стана ми топло" не беше прието много добре. Та, въпросът ми е има ли деликатен начин да й го кажа, майка му и живот??? Нещо от сорта на "Мъркаш като лъвица с последен стадий на туберкулоза" или "Не знаех , че дъскорезницата до нас бачка вечерта"? И какво да правя, за да спре да хърка поне за 10 минути ,докато заспя? Да пляскам с ръце като олигофрен или да й забия един "мъжки полов орган" в устата, барем млъкне поне за малко...

Човече, ти си най-добрия :razz:

ToXiCtHeBeSt
09-17-2010, 20:39
тури и парцал в устата навлажнен с оцет

spexx
09-18-2010, 21:44
еми човек.. просто и кажи че хърка.. и че не можеш да заспиш.. дали ще и го кажеш ти или следващия и .. ко значение има.. все някой ще и го каже.. бъди пръв !!.. и ест любезно .. така че да не я обидиш
:P

partychild
09-19-2010, 00:55
Моя приятел също хърка и , макар че и аз спя леко ...незнайно как но се унасям и заспивам докато го слушам как хърка :lol: свиква се ...вече и хъркането му обичам 8-)

Vesoo
09-19-2010, 12:14
Пич до ся толкова проста тема не съм чел! Кво има да и кажеш че хърка кат ПОР ? :)

darrie
09-19-2010, 12:45
говори с нея..
като си страхливец тогава спи си до "дъскорезницата"..

Grudi_SeXa
09-19-2010, 18:43
Да хърка, аз спя като пън.

sexy90
09-20-2010, 16:08
Да ти има човек проблемите .. Нека си хърка .. Ти пърди да я дразниш ..


napravo me razbi we :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 8-) 8-) 8-) 8-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

sexy90
09-20-2010, 16:13
Привет, момчета! Имам сериозен децибелен проблем. Приятелката ми, това фино красиво създание, хърка като дядо ми след лют запой! Понякога си мисля, че има монтиран усилвател в гърлото. Вече не издържам, защото на всичкото отгоре имам много лек сън. Пробвах да се насмуквам здравата преди да си легнем, но не помогна особено, а все пак трябва и да се бачка. Веднъж пробвах да спя в другата стая, ама тя се събуди, а оправданието "Стана ми топло" не беше прието много добре. Та, въпросът ми е има ли деликатен начин да й го кажа, майка му и живот??? Нещо от сорта на "Мъркаш като лъвица с последен стадий на туберкулоза" или "Не знаех , че дъскорезницата до нас бачка вечерта"? И какво да правя, за да спре да хърка поне за 10 минути ,докато заспя? Да пляскам с ръце като олигофрен или да й забия един "мъжки полов орган" в устата, барем лъкне поне за малко...


spored men po dobre da i go kaje6 napravo mislq 4e tq nqma da ti se rasurdi :):):)

petersl55
09-20-2010, 18:15
К'во лъже ... ако е баш такава красавица каквато я описваш няма как да хърка .. против законите на природата е ](*,)

Xx7thSiNxX
09-20-2010, 18:16
Пробвал ли си да свиркаш тихичко. Това е безотказан метод. Моя като почне да хърка и му подсвирвам и веднага спира. :)

miss_kiss181
09-21-2010, 07:02
Ами просто говори с нея деликатно и намерете решение. Има лепенки, спрейове, капки и много други неща, които могат да помогнат. :grin:

mrankoniiii
12-25-2011, 20:16
Да ти имам проблемите мойта говори и става на сън . Веднъж я прибирах от стълбите тя спи аз я питам къде отиваш , а тя ми вика отивам на опера . Такаче има и много зле ;D

Hayashi
12-25-2011, 20:38
2010...
>w>

Biskfitka
12-25-2011, 23:12
Да ти имам проблемите мойта говори и става на сън . Веднъж я прибирах от стълбите тя спи аз я питам къде отиваш , а тя ми вика отивам на опера . Такаче има и много зле ;D

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

BornToRaiseTheHell
12-26-2011, 05:31
Лентички за хъркане . Ако не помогнат- шут в дупето и да спи в килера. :)

Sh@d0w
12-26-2011, 05:51
Темата е от преди година, според мен автора отдавна се е "справил" с проблема.