PDA

View Full Version : Маска за коса SYOSS



taddictedx
09-05-2010, 19:36
Взех си маската за коса на SYOSS, която е за 2 минути преди няколко дни, но още не съм я пробвала. Някой може ли да ми каже какви са впечатленията му. Ии също така за пръв път ще ползвам такъв продукт, та някой ако може да ми обясни подробно как се нанася ще съм му адски благодарна! :oops:

Hilary_
09-05-2010, 19:45
като цяло на тази марка НЯМАМ доверие!! .. :?

iloves3x
09-06-2010, 08:02
Недей ще ти окапе косата от тия боклуци. По добре си вземи някоя по-качествена марка. Попитай фризьорката си, тя може да ти препоръча нещо.

iloves3x
09-06-2010, 08:03
А впрочем, с каква коса си- къдрава, права...?

hugelipsskinyhips
09-06-2010, 12:40
аз на Syoss им харесвам хийт протектора и лака за коса само, не знам за другите :-o :-o

Carmen_Kass
09-06-2010, 12:56
Недей ще ти окапе косата от тия боклуци. По добре си вземи някоя по-качествена марка. Попитай фризьорката си, тя може да ти препоръча нещо.

Много смело изказване.На тебе,ако не са ти подействали не значи,че и на други не действат.

По темата- доволна съм от хийт протектора,балсам-спрей без отмиване,както и боята им за коса(амонячна е)

taddictedx
09-06-2010, 14:43
Недей ще ти окапе косата от тия боклуци. По добре си вземи някоя по-качествена марка. Попитай фризьорката си, тя може да ти препоръча нещо.
УООУ .. направо се стреснах .. косата ми е увредена доста, от близо 2 години я изправям всеки ден със преса, затова ме е страх да и сложа някой боклук .. гледах, че много ги рекламират и си мислех, че са добри.
Косата ми е къдрава по принцип.

iloves3x
09-06-2010, 14:49
В такъв случай може да пробваш шампоана и балсама на Балеа за къдрава коса. Аз съм с тях в момента и съм супер доволна. Просто много добре ми се отразяват на косата, а къдриците се оформят невероятно. 8)

vIKToriYa
09-06-2010, 21:02
вземи си касмата на LORYS или си вземи маската на ORZENE като качество не намира никаква разлика помежду им но втората мирише страхотно и след като си измиеш коата и изсушиш още 2 дена ти мирише така много я харесвам а по това как да я поставяш ..... незнам дали мога да ти дам точен съвет но аз я поставям така.... 1. си измивам косата със шампоан 2. втори път със шампоан 3. нанасям маската по дължината на косата си без да я втривам в корените пък и не е фатално ако попадне 4. сапунисвам си тялото и то минават 2-3 минутки изчаквам още малко да станат 5 минутки някъде ( не засичам с точност ) и аз изплаквам с вода косата ти ще е една лигава но я мий с водата докъто лигавото се измие то няма да се измие напълно пак ще е едно такова странно ти ще усетиш кога си я измила.... :-D