PDA

View Full Version : този път е сериозно



gigiii
09-05-2010, 20:26
Приятеляти ми намекна ,че сме заедно от 9 мес. а м/у нас не се е получило нищо...
Да обясна как стоят нещата
-от различни градове сме
- през седмица се виждаме -като вечерта се пеибрам или пък той
И сега лятото си е на село ,и пак това спомена...Кажете ми какво да правя!
ГОворих с майка ми ,тя каза че тва са си ин.отношение и ако смятам че съм готова и че връзката ее сериозна..да го направим...
А и др което ме притеснява е че се страхувам ,после да не се получи коремче..знам че има пред.мерки..но въпреки това се страхувам....Моля дайте някакъв съвет...
Аз ше му ходя на гости и като се пребере у тях си..и нз за тогава ако се получат нещата ,мм нз
Объркана съм ....Знам че го искам.но се страхувам(споменах защо)
Моля за няктакъв съвет!Извинявам се за пр грешки...

crazy7oo
09-05-2010, 20:34
Емии направи го ако си готова ;):) На колко си ? :)

ChalgaBoy
09-05-2010, 20:35
Ако не си готова за интимни отношения , недей... Предпазните мерки... задължително ! Това е много важно решение и трябва да го земеш сама ,а не да очакваш някой да ти каже какво да правиш 8) Помисли си сериозно 8)

BiGBaDWolF
09-05-2010, 20:36
Първо не съкращавай тъпо е .. Второ не се притеснявай ако е достатъчно опитен и вземете предпазни мерки няма страшно .. И го направи ако наистина искаш ..

CrAzYanDlaZy
09-05-2010, 20:37
Ако не си готова за интимни отношения , недей... Предпазните мерки... задължително ! Това е много важно решение и трябва да го земеш сама ,а не да очакваш някой да ти каже какво да правиш 8) Помисли си сериозно 8)

nikitka_
09-05-2010, 20:40
..

FreakBitch
09-05-2010, 20:49
Ти не си ли тази, която питаше ''дали е нормално момче да си пипа пениса'' :lol: :lol:
и май беше на 18..
Недорасла си ми се струва, някво зле си, честно.
Приятеля ти ти намеква, че ''нищо не се е получило м/у вас''.. говорейки за секс... т.е. ''от 9 месеца ходим, а ти още не си ми пуснала''
Според мен такива хора като теб никога няма да станат готови за интимни отношения, та ти вече си на 18. Пък дори и да решиш, че уж си ''готова''.. чудно ми е как ще се наслаждаваш на секса, като през цялото време мислиш ''дали няма да забременея, дали няма да се скъса кондома '' и етц. Паранои-големи.
Все пак както си прецениш. Живота си е твой.

sexypetia91
09-05-2010, 20:52
Според мен ти насажда чувство на вина, за да може да прави секс с тебе. Казал ти е че не са се получили нещата между вас и очаква ти да му угодиш и да му се вържеш. Според мен изчакай известно време не бързай и остави фактите да говорят сами за себе си. Още нещо не забравяй че момчета има зад път и на път и той не е единствения. Много е важно първото впечатление от секса което ще ти остане, а не после да изпитваш угризения.

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 21:16
Нищо не се е получило м/у нас=9 месеца не си ми пуснала,още колко ще те чакам?
От начина ти на писане смятам,че не си готова-страхът ти е най-важния фактор,който показва,че или не си готова,или просто този човек не го заслужава.Той един вид те притиска,което един мъж,който обича и уважава жената НЕ прави..Но все пак,ако мислиш,че той е човекът и си заслужава той да ти е първият давай :)

Justify
09-05-2010, 21:38
Нема страшно мацо,слагай му ризницата търти се и се наслаждавай на мига.И споко тумбак нема да напраиш,освен ако си нямаш вече де. 8-)

viqnkababyy
09-06-2010, 11:26
На колко години си ?

awerw
09-06-2010, 12:18
"този път е сериозно"

оу не :shock:

Serendipitys
09-06-2010, 12:42
Всичките ти теми и въпроси са повече от малоумни. Защо изобщо се занимаваш с момчета? Не си дорасла за подобни неща. Отивай да си играеш с кукли.

Utopia
09-06-2010, 13:32
по горе има достатъчно изказвания които са доста верни.
след като не го чустваш, не го прави

ама това е тъпо


Извинявам се за пр грешки...

да се извиняваш за това че си глупаВа !?

TheSunshine01
09-06-2010, 13:35
Правописни грешки, много.. :-o
Ти сама трябва да решиш. Прецени сама дали си готова, ако смяташ че не си по-добре не го прави. :)

elito0o0o0
09-06-2010, 15:49
Божеей, боже... БОЖЕ!!!











БООЖЕ!!!! :(