PDA

View Full Version : За тея бягства от часовете :D



Zaqkkk
09-05-2010, 20:36
Абе чудно ми, е като избягате от час и после като се върнете в дск кфо казвате зако сте бягали ?Къде ходите?Разкажте, и тн. :D 8-)

dydka
09-05-2010, 20:40
отивахме на кафе просто не ни се влизаше,а като се върнехме то не ни и питаха знаехме се кой с кого бяга винаги бяхме по няколко и винаги едни и същи хора,а 12 клас даже вече и неходехме наспивах се беше ме хванала сънна метода и отивахме с приятелката ми за 4-5 4ас и така и завършихме с голям късмет .На матурите по бел се паднах с най-добрия ми приятел от калса и едни питат вие какво не искате да ви се пада и ние ми... и се засмяхме там и казхаме някакво произведение и той вика:Смей се смейсе да се правим ,че знаем ,а ние никога нищо не бяхме чели :D И така с бяганията минаха и годините.

withdrawsmoke
09-05-2010, 20:45
Зависи от часа.Когато "Шефката" (класната :lol: ) проверява оцъствията пита.... Абе прошляк каде пак беше .. ? :D Е отговора е ясен,ядох :D ,бях болен ,не ми се влизаше , дразни ме учителя и т.н. А вече кой каде ходи као избяга си е индивидуално btw... Шефката всеяко оцъствие извинява :P :]

ShtrudeL
09-05-2010, 20:52
Много плитки лъжи от сорта на "Бяхме до аптеката/болницата/една госпожа ни прати до еди къде си или просто си казваме истината "Бяхме до магазина/разхождахме се/возихме се в мола на ескалаторите,пишкахме в тоалетните му,ядохме понички и тъй.

Ех...искам пак в дакскало...

nefchi_bs
09-05-2010, 21:11
До сега никои не ме питал къде съм била,и защо не съм била в час...В повечето слчаи или спя в нас или играя карти в кафето до даскало.

ToXiCtHeBeSt
09-05-2010, 21:13
те са свикнали вече и не ме питат

xKiFlA
09-05-2010, 21:35
аз често бягам от час. най често съм в кафето ама не тва до училището щото да не видят кво пия :D или отивам да ям нещо да си купа..върта се около училището и влизаам :oops:. най често бягам от втория час и последните

Nappii
09-05-2010, 21:37
Мм колкото пъти бягам, толкова пъти "шефката" ми извинява отсъствието. 1/2 пъти да не го е направила. Иначе на кафенце, или по магазинте 8-)
После като се върнем, гледат ни малко на криво, ма на кой му пука :-D

eminemfenka
09-06-2010, 11:22
Ядох , закъснях и не ми се влизаше , имах работа (еди кво си ) бях до лекарката , нямах учебнил / домашно.. Абе се някви тъпи оправдания :D

Иначе или седим някъде и цъкаме карти , или ходим на пица / кафе.. Правим си разходка .. :D

NeverTheSame
09-06-2010, 11:34
Ми никой не ни е питал къде бяхме ;d.
Понякога класната като види отсъствие и пита къде си била и викам ми не знам,не помня или нещо такова.

vanchetooo
09-06-2010, 11:36
истината че сам била на кафе или кадето там сам била :smt041 класната е пекана :-) обича да и казваме истината :-)

cveteto64
09-06-2010, 11:42
Ами когато ни питат си казваме истоината по кафета, ядем или пушим пред оградата на даскало, даже се случвало класния да мине и си пушим с него на лафче

sunsunsunsun
09-07-2010, 07:38
аз демонстрирам наглост :grin: казвам,че просто не ми се влизаше във вашия час ако се засека с даскалата де... или просто не съм учила и предпочитам отсъствие пред 2 :oops: :D :-D

OtkrovennoBezrazlichna
09-07-2010, 08:48
пък аз винаги отричам :Д
- Къде беше 2рия час(примерно) ?
- ААА тука бях госпожо!!
- Имаш отсъствие в дневника
- Е как бе аз тука бях :Д:д
- Как ще си била тука
- Абе тука бях вее :booooomb: :booooomb:

student456
09-07-2010, 08:56
Т'ва бягането е много проста работа.Нищо не печелиш(освен отсъствие).Само пропускаш урроците,ама който иска,си бяга(и си получава "наградата")

titinkaa
09-07-2010, 11:07
Като бягам,винаги сме компания и не ни пука,те учителите знаят къде сме.

smallly
09-08-2010, 08:36
Миии аз не точно бягах от часовете :D Просто влизах в началото на часа по фвс г-та винаги проверя отсъстващите в началото и след това си излизах :grin: Ходихме до мола...тъй като беше доста на близо до даскало :grin: :) И сега като се замисля колко пъти съм влизала в часовете и съм оставала до края са общо 4 за 7-ми клас :shock: :grin: :D Татии постоянно мии мели за това,но аз съм го игнорилала напълно :) :)

Converse333
09-08-2010, 09:14
Нас като ни питат къде сме били казваме, че сме закъснели 2 минутки, учителят ни е писал цяло отсъствие и сме излезли навън. 8-) Понякога казваме, че някой е бил болен и сме ходили с него до болницата (5-6 човека 8-) ) или че сме яли... Всеки път различно. 8-)

E404
09-08-2010, 09:18
... оцъствие ...
За работа в супермаркета не е нужно да имаш кой знае какво образование, но да знаеш българския език е предимство. :x

kittyKat
09-08-2010, 11:00
Когато и да съм бегала никой не се е интересувал 8)

Unendlich
09-08-2010, 13:01
- Не са ни питали къде ходим и защо ни е нямало
- Само класната от време на време питаше, ама за информация, пък и ни извиняваше отсъствията без проблем :)

Иначе къде да ходим - или в стола хубаво да се наядем, или на кафе. Училището ми не е особено близо до центъра, така че се задоволяваме с районните дадености. :lol:

Xx7thSiNxX
09-08-2010, 13:15
Изобщо никой не се интересува дали сме в час или не. :D Миналата година имах 170 извинени отвъствия и 1 1/3 неизвинени за 2рия срок и никой нищо не ми каза. Принципно като достигна 100 би трябвало да ме шутят от даскало, ама не имаме добър класен. Принципно трябваше да имам към 600 отсъствия на срок, ама класния покрива всичко...как? Никой не знае. :D Викнаха ни целия клас в дирекцията един по един и се почва стандартният разговор:
-знаеш ли, че си надвишила максималният брой извинени отсъствия
-много си добра, хубави оценки, талантлива, ама с тия отсъствия...
....разговорът продължава на по чашка водка... :D
-какво става в къщи как е майка ти, а баща ти, а Стани как е... :D
След около час се измъквам от дирекцията сияеща от щастие, понеже директорката ми е качила 5тиците на 6тици. :D

Моят клас по официални данни има само 1300 извинени отсъствия в дневника, но ако го прелистим и почнем да броим 27 човека по 1200 отсъствия за годината....леко могат да ни изключът поне 10 пъти. :D Жалко, че не дават награда за най-много отсъствия. Всъщност кой е казал, че отсъстваме...на слънце с/у училище сме (ми мислим за здравето си), учителят ни е с нас(какво му пречи да преподава)?

BeezyJey
09-08-2010, 18:38
Много ли си горда, че сигурно 50 пъти е могло да те изключат от училище, но винаги минаваш между капките на далавера ?

ChoiYoNa
09-09-2010, 05:52
Защо да не бъде? :D Не е особено лестно да я направиш тая шашмания.

faststep
09-09-2010, 10:39
Защо да не бъде? :D Не е особено лестно да я направиш тая шашмания.
Направо е похвално. :)

Xx7thSiNxX
09-10-2010, 13:50
Много ли си горда, че сигурно 50 пъти е могло да те изключат от училище, но винаги минаваш между капките на далавера ?
Не ме интересува и грам. След като учителите нито влизат в часовете, нито знаят нещо, че да ме научат не виждам защо да им влизам в часовете. Влизам единствено в литературата и специалните часове, понеже те ще ми трябват. Пък ако искат да ме изключат. Какво толкова? Имам си работа, имам си фирма, която се предава по наследство. Все ще си намеря друго училище тамън за 12ти клас. После си отивам в Италия. Там си имам къща, имам приятели и университет, чиято стипендия хващам, понеже в това училище не е трудно да искараш 6.
Пък ти се ядосвай колко е гаден и несправедлив живота....
Както каза един мой приятел преди 4 години: Странно, че винаги тъпаците и мързелите са по-преуспяли от зубарите и докато ние сме на чело на някоя фирма те лъскат тоалетните на Макдонълдс.

ll40o4yYll
09-13-2010, 08:43
ем.. не бягам често само по скучните часове, особено по спорт и кат ме пита каде беше миналия час иии ... аз ем... господине цикалът ми дойде и тряше да ходя до кенефа и тка :D :booooomb:

BlackCross
09-13-2010, 09:01
Ем при мен е по-лесно
-Каде беше 3-тия и 4-тия час
Тук в даскало
-Каде точно
На вън ядох
-2 часа?
Ем да :D

HoKKurT
09-13-2010, 09:15
Абе лъже се до последно и т'ва е. Като ти кажат е как така си бил в часа, а са ти писали отсъстие. Отговора е-беше много шумно, госпожата не ме е чула :lol:
Иначе и нас не ни питат много, щото знаят, че ще си измислим някоя глупост.

ПП: Стига сте писали така за "шефовете", че ще спрат да ни извиняват. И те четат форума 8-)

lozanovaa
09-13-2010, 11:32
само веднъж съм бягала и то защото целия клас тръгна :-D ама послее ... класната доста ни се кара и ни заплаши че ще ни спре стипендията (въпреки че оставаше месец до края на годината). Добре че не я спря.. :? иначе съм против тея бягства, все пак който ще ходи на училище да ходи когато трябва, не за да отбива номера.. :(

Bukmopu
09-14-2010, 19:46
В нашето даскало всеки бягаше и то постоянно,повечето от класа ми,дори и най-големи зубъри влизаха само за по 3-4 часа макс.Някои хора не влизаха с месеци и понеже всичките класни,които сме имали са прошляци не им пукаше къде сме ходили и какво сме правили,стига да представим извинителна бележка.А това беше най-лесното,имаше едни хорица,които продаваха фалшиви бележки-по 1левче струваше една,и въпреки че много биеше на очи,че са фалшиви,винаги минаваха.А ако случайно класната беше нещо в кофти настроение и все пак запиташе защо по средата на деня имаш отсъствие,а последния час не,отговаряхме,че учителите последните часове просто не са проверявали и не са писали отсъствия.И това беше много плоско,но винаги минаваше.
Имаше и някои тарикати,които си казваха направо `Избягах` и класната `Ми,ок,само да не се повтаря.`Естествено се повтаряше още следващия час. :)
Ще ми липсва това даскало... :(

chococookie
09-14-2010, 20:14
Не бягам, не ми е в природата, но съм царица на спането в часовете...Най-вече когато имаме литература и четем книги извън програмата..е тогава спя по-хубаво отколкото вкъщи

Zaqkkk
11-25-2010, 11:06
В нашето даскало всеки бягаше и то постоянно,повечето от класа ми,дори и най-големи зубъри влизаха само за по 3-4 часа макс.Някои хора не влизаха с месеци и понеже всичките класни,които сме имали са прошляци не им пукаше къде сме ходили и какво сме правили,стига да представим извинителна бележка.А това беше най-лесното,имаше едни хорица,които продаваха фалшиви бележки-по 1левче струваше една,и въпреки че много биеше на очи,че са фалшиви,винаги минаваха.А ако случайно класната беше нещо в кофти настроение и все пак запиташе защо по средата на деня имаш отсъствие,а последния час не,отговаряхме,че учителите последните часове просто не са проверявали и не са писали отсъствия.И това беше много плоско,но винаги минаваше.
Имаше и някои тарикати,които си казваха направо `Избягах` и класната `Ми,ок,само да не се повтаря.`Естествено се повтаряше още следващия час. :)
Ще ми липсва това даскало... :(А, в какво у-ще си учил/а ?

Ssummerjam
11-25-2010, 11:41
Ами истината си казвам - че ме е домързяло и съм предпочела да отида на кафе. :D

iLovePussyJuice
11-25-2010, 16:18
обикновено се връщам след поне седмица и немам такива проблеми 8-)

mlakniwe2
11-25-2010, 16:31
Аз не бягам, освен ако целият клас не бяга, но в нашият клас никой не бяга от час-освен двете момичета в класа, но тях не ги броим, щото са тъпи :) наистина няма смисъл от бягането, а и в моето даскало не минават никви оправдания

kyka1
11-25-2010, 17:52
Аз нямам нито едно отсъствие защото наще учители са пекани и просто не пишат...Даже и не проверяват :grin:

WaterLilly
11-25-2010, 18:01
Не бягам, освен ако не се случи целият клас да се решим (което никога не става). Първо, няма откъде да взема бележка, второ, няма смисъл. Винаги съм си държала ако не на добри оценки, поне на присъствието в училище.

Infinity
11-25-2010, 19:23
Т'ва бягането е много проста работа.Нищо не печелиш(освен отсъствие).Само пропускаш урроците,ама който иска,си бяга(и си получава "наградата")
Хах , абе не винога и така , защото понякога наистина няма никакъв смисъл да кисна 45 мин. по ИИ , да кажем.
Нищо не правим , тъпо е .. голям смисъл , наистина.

vagarious
11-25-2010, 19:50
Пффф сега съм последна година и има часове, в които още не съм влизала.Оценки имам, но отсъствие НЕ.Влизаме само в зип-овете и по БЕЛ .. другите са ни според настроението, хах.
Знам, че не ми е за хвалба и че не е никак разумно, но просто училището ми пропадна отвсякъде.Изключително съм отвратена и просто нямам търпение да минат 6+ месеца и да се махам .. просто не се издържа, не знаете какво е там. :? :? :? :?